Keresés

Részletes keresés

Tunder30 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 563

Csere!

December 17- i esti Mozart 2 db 5 soros jegyem cserélném december 16- i Mozartra,hasonló helyre.
Köszi!
tundy30@freemail.hu

Nem lesz eladó!

gabi0826 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 562

Holecskó Orsolya, Peller Anna és Zöld Csaba alakításában ajánlom figyelmetekbe A kuplékirály c. zenés darabot, amit a Pitymalló Kesely írt, az elhangzó kuplékat pedig Weiner István.

Orsi, Csaba, Anna

---
Következő előadások:

  • 2006. november 29., szerda, 19.30 - Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum
  • 2006. december 4., hétfő, 19.00 - Spinoza

 

* * *
Ajánló, képek és jegyinformáció: http://kuplekiraly.tar.hu
A szerzőkről: http://gportal.hu/pitymallo

Barneee Creative Commons License 2006.11.09 0 0 561
Sziasztok!

Ha valaki szeretne velem eljönni a 12 dühös emberre október 23-án, az írjon mailt: barneee@gmail.com

Barna
Joe-Joe Creative Commons License 2006.11.07 0 0 560
Eladó!!
2006. november 8-i Musical Sztárock Gálára-ra (19 óra) (Operett Színház)
2 db 5250 Ft-os jegy fsz. jobb: 13. sor 1-2.
4 db 3950 Ft-os jegy erkély oldal jobb: 5-8.

katab@index.hu
ildi1976 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 559

Cserélném dec. 12. Lili bárónő jegyeimet bármikorra, aki tud segítsen..

ildi1976@citromail.hu

gyupet Creative Commons License 2006.10.31 0 0 558
KEDVES RAJONGÓK !

2006.11.29-én 19 ÓRÁTÓL KERÜL MEGRENDEZÉSRE
A KÖRÚTI SZÍNHÁZBAN (BP. VIII. KÖLCSEY U. 2.)


M.Á.ZS.-KÉPP ÉNEKELEK , Mészáros Árpád Zsolt ÉLŐ ZENEI KONCERTJE
JEGYÁRAK : 2.700 ÉS 3.500 FT.


JEGYRENDELÉS :
GYURCSIK PÉTER vagy gyupet@citromail.hu
06/30 448-63-48
hajnalhozo Creative Commons License 2006.10.28 0 0 557

En is nagy musical  rajongo vagyok. Ma este megyek megnezni a Producereket Londonban. Ket napja lattam az Evitat es jovo het penteken megyek a Chicagora.

Ezt nevezik rajongasnak....

ddesign_PL Creative Commons License 2006.10.25 0 0 556
SOS eladó két db jegy az október 28-i Második szereposztásra, helyszín:Körúti Színház
2700Ft/db
alison@freemail.hu
ambrozia Creative Commons License 2006.10.25 0 0 555
Köszi! Itt tényleg bőséggel olvashatom a véleményeket! :-)
Előzmény: lavi (554)
lavi Creative Commons License 2006.10.25 0 0 554
A három testőr

Keresd itt, hátha! :)
Előzmény: ambrozia (553)
ambrozia Creative Commons License 2006.10.24 0 0 553
Sziasztok!
Látta már valaki A három testőr c. musicalt? Még szinte semmi visszhangot nem hallottam az előadásról és érdekelne, hogy érdemes-e megnézni? Köszi!
A.
Joe-Joe Creative Commons License 2006.10.11 0 0 552

Naná, hogy megyek! :D

 

Előzmény: tikky21 (551)
tikky21 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 551

Kedves Mindenki!

2006. október 14-én Musical Koktél az Aranytíz Művelődési Házban.
Fellépők: Berkes Gabriella, Janza Kata, Serbán Attila, a Sziget Színház két fiatal művésze - Bordás Barbara és Táborosi Márk, valamint az Aranytíz Musical Stúdió növendékei.
Plusz egy meglepetésvendéget még tartogatunk a kedves közönség számára :)

Jegyek igényelhetők 2.800 és 3.100 Ft-os áron a helyszínen (V. Arany J. u. 10., kedden és csütörtökön 15-20.00, szombaton 9-15.00), valamint a jegyrendeles@musicalegyesulet.hu e-mailcímen. Egyesületi tagoknak kedvezményt biztosítunk!

http://www.musicalegyesulet.hu/musicalkoktel.html

maidfish Creative Commons License 2006.09.19 0 0 550

Sziasztok!
Van két MÁZS-os Rudolf jegyem az október 6-i délutáni előadásra a 3. sorba. Kizárólag Dolhai-s csere érdekel hasonló helyre!
Egyébként MÁZS-zsal már láttam a darabot, állva tapsolt a közönség, nagyon tetszett! :-)))

u.i. ha tud valaki cserét ajánlani, légyszi erre a címre válaszoljon: monsi74@vipmail.hu

armisz Creative Commons License 2006.09.14 0 0 549

Van két jegyem szept. 27.-re a Rudolf musicalre. Elsősorban szeretném elcserélni, egy későbbi időpontra, ha nem megy, eladnám. nagyon jó hely, erkély középpáholy.

Ajánlatokat ide a fórumra várom, armisz

filmiro Creative Commons License 2006.09.13 0 0 548

Kedves Mindenki!

Örömmel jelentjük be, hogy végre elkészült a Musical Rajongók Országos Egyesület magazinjának első száma!
Egyelőre "csak" interneten érhető el a magazin, de reméljük, hogy hamarosan már mindenki kézbe veheti és úgy olvashatja.
A magazin elérhetősége: http://www.musicalegyesulet.hu/magazin.html

Nagyon jó szórakozást kívánunk hozzá! :)
S természetesen várjuk a véleményeket, javaslatokat, hogy a Ti ízléseteknek, érdeklődéseteknek megfelelően tudjuk alakítani a további számok tartalmát!

Üdvözlettel:
A szerkesztők

Janika0670 Creative Commons License 2006.08.30 0 0 547
Sziasztok!
Sasvári Cd-k és dalok érdekelnek engem. Ha valakinek van, kérem írjon! Köszönöm.
Budapesti Bárányka Creative Commons License 2006.08.13 0 0 546

Sziasztok!

 

 

A Musicalek Éjszakája magyarországi premierje lesz augusztus 26-án, az Ady Művelődési Központban. Az előadás érdekessége, hogy igaz, sok magyar táncos/énekes szerepel benne, eddig csak Európában turnéztak, Magyarországra csak most érkezett el.

 

Európai turné oldalak: nightofthedance.cc

musicalnight.cc

 

Itthoni előadás, és információ: musicalsnight.uw.hu

 

Jegyrendelés: musicalekejszakaja@hotmail.com

 

 

t-mail Creative Commons License 2006.08.09 0 0 545
ddesign_PL Creative Commons License 2006.08.03 0 0 544
www.polyaklilla.hu
Előzmény: Krisztica (518)
t-mail Creative Commons License 2006.07.25 0 0 543
t-mail Creative Commons License 2006.07.25 0 0 542

A Három Testőr történetét számtalan film, színdarab dolgozta már fel és a közönség érdeklődésével mindig összetalálkozott, mivel a történet dinamikája, a klasszikus regény ismertsége és a karakterek népszerűsége széles rétegeket vonz.

A Három Testőrnek Hollandiában készítették el a musical változatát . Sikerét és minőségét tökéletesen jelzi, hogy 2005-ben az Év Musicalje kitüntetésben részesült Európában. A darabban elhangzó dalok önállóan is népszerűvé váltak, a német VIVA TV slágerlistáját 6 hétig vezette, a Holland listát pedig már másfél hónapja vezeti a Három Testőr egyik slágere.

A musical cselekménye hűen követi A. Dumas regényének történetét. XIII. Lajos uralkodása alatt játszódik Franciaországban. Abban a korban, amikor egymást érik a cselszövések, amikor nyom nélkül tűnnek el udvaroncok, katonák, gazdag polgárok, mert keresztezték a mindenható Richelieu bíboros (Gazdag Tibor / Feke Pál) útjait.

A regény és a musical főszereplői is, a királyi testőrség - a híres Muskétások-három tagja - Athos (Szomor György / Varga Miklós / Tokaji Csaba), Porthos (Kálloy Molnár Péter / Gerner Csaba), Aramis (Magócs Ottó / Arany Tamás / Cservenák Vilmos) - és D'Artagnan lovag (Nagy Sándor / Magyar Bálint / Bot Gábor) igazi jó barátok, akik esküvel fogadják, hogy tűzön-vízen keresztül szolgálják szeretett királynéjukat, Annát. Közben Richelieu fondorlatos módon meg akarja buktatni a királynét (Benkő Nóra / Berkes Gabriella / Pápai Erika / Pflum Orsi), de nem számol a négy lovaggal...

 

A történet kihagyhatatlan szereplői Rochfort, a félszemű bérenc (Rékasi Károly / Crespo Rodrigo / Laklóth Aladár), Constance, az ártatlan és szépséges hölgy, D'Artagnan szerelme (Füredi Niki / Nyáry Szilvi), valamint a gonosz Milady (Détár Enikő / Keresztes Ildikó / Borbás Erika). Buckingham herceget (Kautzky Armand / Rátóti Zoltán) alakítja, a király szerepében (Turek Miklós / Hajtó Aurél) színészeket láthatjuk.

További szereplők : Lakáj / D'artagnan apja / komédiás (Jegercsik Csaba / Szatmári Attila / Farkas Gábor) a női kórus (Haratik Edina / Réder Nóra / Vadász Alexa / Papp Orsolya / Nyári Darinka / Kiss Szilvia) a férfi kórus (Boda István / Kiss Szabolcs / Győri Csaba / Szrapkó Nándor / Lőrinc Levente)

A három testőr ma is közel másfél évszázad után, izgalmas, megunhatatlan darab, amelyet most nem film, nem színdarab, hanem musical formájában láthat októbertől a Budapesti Kongresszusi Központban a közönség. Premier: 2006. október 13-14-15. Havonta egy alkalommal látható a darab Budapesten, a premier után országos turnéra indulnak, meghonosítva az utazó broadway-t Magyarországon. Minden megyeszékhelyre ellátogatunk 2007 nyaráig.

A darabot a 18 tagú Hungarian Musical Band játssza egy 18 tagú tánc - és énekkar kíséretében minden előadáson. Zenei világa modern, mégis hangulatában az adott kort is megidézi, akárcsak az előadás látványvilága, jelmezei, mozgása.
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.18 0 0 541

Én nagyon bízom benne, hogy Vágó Zsuzsiból lesz a klipjük, mert szerintem ő nagyon jó, és van stílusa amit különösen szeretek egy előadóban... Ha jól látom meg is lehet hallgatni, hogy énekel ebben a musicalban..

 

http://www.casanovanightmusical.com/?xid=841b107b

 

Csak kár hogy pont a lényegesebb számnál nem végig :-(

;)

 

nincs egy jó képe valakinek Zsuzsiról? Valaki töltehetne fel nekem egyet... Kössze! ;-)

KarmazsinX Creative Commons License 2006.07.17 0 0 540

Mivel epp lattam, hogy Vago Zsuzsi a Casanova Night Musical-ben is szerepelni fog, szivesen tudnek meg tobbet a szereperol es magarol a musical-rol is es a premier datumarol. Azt hallottam, hogy nagy show-ra lehet majd szamitani. A dalok mar most nagyon tetszenek es ahogy latom epp az a dal kapta eddig a legtobb szavazatot amiben Zsuzsi is enekel. Ez jelentheti-e azt, hogy amennyiben az a dal nyeri a szavazast, akkor lathatjuk majd Zsuzsit is a kovetkezo klipben?

 

Koszi, KarmazsinX

filmiro Creative Commons License 2006.07.15 0 0 539
Sziasztok!

A Musical Rajongók Egyesület hamarosan induló internetes Magazinjában indít egy Kérdezz! rovatot.
A szeptemberi első számban VÁGÓ ZSUZSItól lehet kérdezni.
Az itt összegyűjtött kérdésekre a magazinban kaptok választ
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 538

Én annyit tudok, hogy a honlapján meg lehet hallgatni a számokat, nekem speciel bejött... egy belehallgatást megér mindenképp.

 

Asszem casanovamusical.com a címük, de gugli is kidobja.

pollon_1 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 537

Sziasztok!

 

sokat hallottam mostanában a Casanova Night Musicalről, azt viszont nem tudom mikor és hol mutatják be. Ti hallottatok róla? Tudtok esetleg valamit?

Mindenképpen szeretném megnézni, elég egyedinek ígérkezik.

Minden hírt köszönettel fogadok róla,

üdv,

Pollon

Khemyz Creative Commons License 2006.06.27 0 0 536
okok köszi szépen!
Előzmény: Törölt nick (535)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 535
Igen, a Macskák c. előadás egy musical..
Előzmény: Khemyz (534)
Khemyz Creative Commons License 2006.06.27 0 0 534
sziasztok!
kérdeznék valamit: a Macskák című előadás az musical?
egyszer régebben láttam..
megpróbálom még pluszban leírni a gondolataimat a színházról. én személy szerint a színházat sokkal többre tartom, mint a mozit, nagyon szeretek oda járni, volt egy idő, amikor az osztályfőnökünk havonta vitt el minket Budapest színházaiba (szerintem már mindben voltam, kivéve az Operaházban). Nagyon szeretem, amikor élőben látom a színészeket és még azt is, hogy nincs az az állandó idegesítő csorgés, szürcsölés, ami a mozikban előfordul. szerintem színházban többször voltam mint moziban.
kb 11szer voltam, kevésnek a címére émléxem, de mind nagyon megfogott (most 14 leszek ősszel)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!