Keresés

Részletes keresés

Mumu Creative Commons License 2005.12.29 0 0 1630
Compliments.
Előzmény: Törölt nick (1611)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1622

Hat mert hianyoztal :) Vagy talan eppen untam a Spock intelligenciahanyados bizonygatast es a sakkfeladvanyokat a rendkivul sikeres klubban.

Neha benezek, na.

Előzmény: Törölt nick (1618)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1613
Kettotok kozotti harc lett ebbol, nem szolnek bele.
Előzmény: Mumu (1601)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1611
Nem szerethetem mind a kettot? Amerika az otthonom, Magyarorszag a hazam.
Előzmény: tombrez (1594)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1608
Eljen a klub, en nem vitatom az erdemeit. Es tenyleg az ir ide, aki akar, de nekem is lehet erthetetlen, miert akar valaki ide irni.
Előzmény: Kobzar (1592)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1607

"Na így lehet valakinek jó nője OTT" Azert van mas modszer is. Lehet Magyarorszagra is utazni, ott szerelembe esni, peldaul... ;)

Előzmény: Kobzar (1590)
Mumu Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1601

Megertelek aspen.

Valoszinuleg azert latogatom azokat a helyeket ahova Ragika jar ,mert boszant hogy a technika nem teszi lehetove egy ilyen alak kiebrudalasat egy forumbol es annyi embernek el kell turnie az o mocskolodaait es a hencegeset hoyg o most emgy ide . Minden meg van ebbe az emberbe amit lenezek es gyulolok hogy magat a masii volt sorstarsa ele helyezhesse,vagy,megmagyaraza maganak miert kell neki abba a siralas kornyezetbe elnie.A szuulelei es vegsosoron a sajat szullohazajanak  pocskondiazasa ( onnan el lehet menni de nem kakalok abba a tanyerba amibol ettem ) a hencegese mit  kepes  ott megszerezni,ezt egy magyar nem kevesbe tehetseges tarsaval szemben,elo embernek ) az a nyalas al hazafiasaga , ketsegbeesett kapszkodasa egy szerinte elonyosebb kozoseghez, a ronda alpari szavai es mondatai,a vitapartner szemelyeben alo megsertese.

Az a szemtelenseg ahogy ujra es ujra szohoz akar jutni egy olyan helyen  ahol okadnak ra. Sot, mint epepn most ,eljarunk,masok identitasat akarja felvenni belebujni galadul masok szemelyisegebe annak adni ki magat hoyg bejusson az o altala oly kritizalt klubba (egy hozaszszolas erejeig ).A neurotikus resszet nem is minositem mert arrol nem tehet,azt nekunk kell eszre venni de az jellemenek alapjat  a gonoszsagot, a ravaszsagot,a tetetest, az osszes tarsadalmi viselkedesi onkentes szabalyainak felrugasat. 

Azt szeretnem midnen topicjaba megmutatni azzoknak akik esetleg ution vannak bedolnia jatekainak.

Ugy latszik lazult a hajdani fegyelem amivel muszaly volt barmilyen ember szavait targyilagosan lereagalni...

Előzmény: Törölt nick (1577)
Mumu Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1600

Jo,akkor egyszer es mindenkora legy szives mond meg mit allitottam en Amerikarol ami nem igaz.Mit gondolsz abbol amit en tapsztaltam hogy nem  ugy van.

Ugyanakkor azt is allapitsd meg konkreten hogy mit javasoltal Te MO- eseteben amit holnap az az internet olvaso megcsinalhat.

Ha ezerszer is ugyanazt elmondod a neprol meg az allamrol meg hogy miert nem csinaljak ..ezt vagy azt azal egyaltalan semmit nem ersz el senkinel es sehol. De ..lehet rola sok sok hsz-t irni es a tobbiek  akik erre reagalni akarnak ujra majd mondanak valamit...

A johiszemusegedet (ellentetben a soknevu tarsunktol ) senki sem vonja ketsegbe.

Tolem ennyinel  tobb nem lesz ebben a  temaba, barhogy megneheztelsz szavaimert. BUEK.

Előzmény: Törölt nick (1586)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1595
"A magyarhoz hasonloan a legtöbb europai hiradásban is felfedezhetö az ujságiroi trükk, általában nem lojálisak..."

Hehe, lojálisak ?
Milyen alapon ?
Ne légy paranoid, inkább örülj együtt velünk a Galileo szárnypróbálgatásainak !

http://www.radio.hu/index.php?cikk_id=164662&rid=PWdUTQ==

Csaknem huszonnégyezer kilométeres magasságban Föld körüli pályán az európai Galileo navigációs irányítási rendszer első kísérleti műholdja. Amit a kísérlettől várni lehet : száznegyvenezer új munkahely jöhet létre a forgalomirányításban.
Európai műholdat lőttek fel, angol műholdat orosz rakétával, orosz területről, Kazahsztánból. Tehát ráillik a „közös vállalkozás” kifejezés. A konkrét cél, a legújabb tapasztalatok hasznosítása, kipróbálása, technológiailag előkészíteni a következő öt év harminc további hasonló kísérletét.

A Galileo az amerikai GPS navigációs rendszer európai alternatívája, 2010-ig 30 Galileo műholdat állítanak Föld körüli pályára, ezek a műholdak 10 centiméteres pontossággal képesek meghatározni egy tárgy pozícióját. Egészében csaknem 4 milliárd euróba kerül a program, amit az Európai Bizottság és az Európai Űrkutatási Ügynökség finanszíroz.

A Galileo program deklaráltan politikai program is - a BBC szerint - rivalizálás az Egyesült Államokkal. Az amerikaiak az elmúlt húszegynéhány évben egyfajta egyeduralkodói szerepet töltöttek be a világűrben, az űrkutatásban, az európai űrprogram most ellensúlyt teremt. A szakértők szerint Európának szüksége van saját űrprogramra. Ez a fellövés ennek első eleme, amihez persze hozzátartozik az első amerikai reagálás: az európai űrprogramra nincs igazán szükség.
Előzmény: Törölt nick (1564)
tombrez Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1594

Akkor tenyleg nem ertem a te nezetedet,????

Te ott a papa itt,magyarsag szeretete oke,de amerika a hazad semleges???

Előzmény: Törölt nick (1581)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1593
Kis megarcosodott panelprolim, te mire élvezel ?
:)
Előzmény: Törölt nick (1579)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1592
"Mumuhoz nem tudok kommentart fuzni, nem ertem, miert elvezi visszajarni hozzad, pedig azert alakult a klub, hogy ne kelljen veled beszelgetnie."

Szimplán tévedsz.
A klub azért alakult, hogy lehetővé váljon a nyugodt, anyázás nélküli párbeszéd.
A klub sikeres.
Az Amerika régió pedig el lett árasztva ezzel a gennyel.

Aspen : az ír ide, aki akar.
Előzmény: Törölt nick (1577)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1591
"Én csak azt nem értem, hogy a 30 % analfabéta (ez kb 90 millio amerikai lenne) és az 50 % orvosi ellátás nélkül élök ellenére hogyan lehet mégis az USA a világ vezetö hatalma. Nem láthatnak tömegsirokat, ahol az orvosi ellátás hiányában elhunytakat temették ( temetésre sem volt pénz)"

Hehe, ez önmagáért beszél.
Ne higyj a statisztikáknak !!!
:)
Előzmény: Törölt nick (1576)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1590
Jó nő téma :
Sokan Ámerikában odavannak a szilikoncicikért.
Én baromira nem tartom szexinek ... mű a négyzeten, kb. mintha a férfiak slagot hordanának az alsónadrágjukban (bocs, ha érintett vagy ... :).
Na így lehet valakinek jó nője OTT, amit nem tudok irígyelni tőle ...
Előzmény: Törölt nick (1572)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1589
Micsinász az ócsó hentes kóbászával ???
Pfúj !
Előzmény: Törölt nick (1588)
Mumu Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1585

Persze nem eltem anynit az USA-ba es foleg nem dolgozva hogy arrol alaposan valamit is mondhatnek. En csak azt tudom hogy en-szemelyesen a vilag minden kincseert nem elnek ott (persze most konnyu ,mikor emigraltam meg nem tudhattam hogy mi lesz a vegso hely ).Nem birom azt a primitiv modjat a kommunikacionak,a tomeg eroszakat, a kozgondolkozas remesen bugyuta lelegyszeriusitett normait. Nem szerettema fanatikus szektakat a babonat,a penz imadatat, az emebri megbecsules ertekrendszeret,egyszeruen nem az en asztalom. Mindenki persze maskep van es maskep el nem is akaromezt vitatni.Nekem fontos az europai kultura a megoregedett jo atablizaltertekek meg ah vannak igen komoyl differenciak is az europai gondolkozas belul is de ez a tortenelmi fejlodes kulonbsegeben van. Szoval mindentiszteletmannak aki ott el,vannak szabadsagai amelyek itt nincsenek de koszonomszepen. mar maga az a korulmeny hoyg e es masok ( szegeny Ragika szindromai nem csak ide tartoznak ) megis ide irtok,itt keresitek a kapcsolatokat (ennek orulok is,higyed el)  es nem vaalmi szamos lehetoseget hasznaltok ki odaat hogy kommunikaljatok,meg mond mindent.

-:)

Előzmény: Törölt nick (1575)
Mumu Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1584
Nezz,de gustibus non est disputandum,az izlersrol nemlehet vitatkozni. Kinek a pap es kinek a papne.
Előzmény: Törölt nick (1582)
Mumu Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1583
Hol a vendeglo ,nemsokara meglatogattom ?
Előzmény: Törölt nick (1575)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1581
Talan ha pilotanak mentel volna egy akkoriban jo nyugdijt es betegbiztositast igero nagy legivallalathoz, amikor az USA-ba kerultel, sok mindent maskepp ertenel.

Tudod, ugye, hogy en Virginiaban elek.
Előzmény: Törölt nick (1576)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.28 0 0 1577
Mumuhoz nem tudok kommentart fuzni, nem ertem, miert elvezi visszajarni hozzad, pedig azert alakult a klub, hogy ne kelljen veled beszelgetnie. Momentan nem veled vitatkozom, hanem az onjelolt Messiassal.
Előzmény: Törölt nick (1573)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1572
Orulj a jo nodnek, es torodj vele akkor, ne akarj tanacsokat adni masoknak, hogyan valasszanak jovendobelit. Miert erzem ugy, hogy te azt szeretned, mindenki a te nodert legyen oda? ;)
Előzmény: Törölt nick (1567)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1571
A bosszankodast tenyleg. De egyebkent el sem hinned, mennyire hasonlitotok. O is viszi a kis ceget meg 60-on tul, utazgat ide-oda, nem a mindentlehetkapni demokraciat elvezi, hanem a szabadsagot, az egeszseget, a megerdemelt nyugit.
Az aramfejlesztovel vitaznek en csak azon, vajon tenyleg Amerika-e a kanaan, es hogy a sajnalatabol fakado tanacsokra szuksege van-e odahaza valakinek.
Előzmény: Törölt nick (1568)
Mumu Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1570

Nem tudom hogy eszbe tartod -e amit mar egy parszor irtam Neked. En nem elek magyar anyagi korulmenyek kozott de nagyon szeretek itt elni mert valamikor ez lett  volna  emigraciom celja.

USA-ba eleg sokszor voltam ,barati latogatason,NY-ot kimondottan nem szerettem a Guggenheimen kivul . Az elszegenyedett magyar emigransokkal meg talalkoztam utoljara  a 2ik Ave-n  egy aliminium etkeszketes es vinilin teritos magyar vendegloben azzota a vele szomszedos hentes visszakoltozott Pecsre,mar a fia vezeti Pecsen az egyik uzletet es a nem meszi  cukrazdat atvettek az osztrakok... Lent a kinai negyed olasz negyed talalkozasanal talalkoztam az utolso megelegedett  60 utani magyar  bevandoroloval.O volt a Ferrari cukrazda vezetoje... A nyugati parton LA-ban ugy ereztem magam mint egy jol orzott varban. Nem nagyon  leptunk ki a Bewerly Hill-rol. A repulotereken durva pokhendi tisztviselok voltak,bar nekem nem kellett vizum ugy neztek ram mint ha most  jottem volna visszahoditani a franciaknak N.Orleanst. A repulo nem arrol a Tereminalrol indult  (4-es) ahova ki volt hirdetve (a 2.osrol indult meg voilt iosszesen 35 percem gondolhatod mit jellent ez a Kennedyn. az elott este .ez az utolso latpgatosomkor volt,reszeg negerekbe utokoztem meg az 5-iken is. Keregetett az oreg es agressziv lett mikor nem adtunk neki... az elott a Washington Square koruli utszakon,mert gyalog akartunk a Brodway-ra visszajutni az olasz negyedbol csupa budos el nem  vitt fekete szemetzsak, bar nem volt strajk.

Szep emlekeim csak a Niagararol vannak az is a kanadai oldalrol...

De nem nekem kell tetszen Amerika,jo ha Neked tetszik.OK

 

Előzmény: Törölt nick (1551)
Mumu Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1569
Na de ilyet !
Előzmény: Törölt nick (1557)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1566
Hat latod ez az. Ezt akarod bizonygatni, hogy te milyen ugyes vagy meg jol valasztottal, de kinek? magadnak talan. Az en apam maradt Magyarorszagon, sikeres oregur, aki mar orul, hogy nem ment el, pedig sokaig bosszankodott rajta, milyen kar, hogy nem.
Es hogy ez a kiindulopont nalad, hogy te biztosan jobban tudsz nalam/mindenkinel mindent es hogy Amerikaban aztan mindenki mindennel meg van elegedve, mosolyt fakaszto.
Előzmény: Törölt nick (1564)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1565
Te komolyan azt varod el, hogy mindenki hasra essen a tudasod es a tapasztalataid elott, csak azert, mert amerikai lettel?
"a jelekböl azonosithatunk."
Te mar nem tudod "felszavakbol is" megerteni a masikat, es felreertheted a jeleket. Kimaradtal azokbol az evekbol, amikor az uj jelek es felszavak letrejottek. A husz-harminc evvel ezelottiek mar nem ervenyesek, vagy csak kortarsak es idokorlatok kozott.
Előzmény: Törölt nick (1563)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1561
De nem tudsz egyszerre, egy idoben ket helyen lenni.
Ha mondjuk az apukammal leulnel es atbeszelnetek az eletet, az igen, az eleg erdekes lenne. Ahogyan te kivulrol latod Magyarorszagot, o kivulrol latja Amerikat. Jon-megy, tapasztal, mint te is.


Előzmény: Törölt nick (1559)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1560
"Ne haragudj, hogy belebeszélek."

Semmi gond.
Magad között vagy.
Előzmény: Törölt nick (1559)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1558
Nem. Ugy ertem, hogy ugy erzem, teged zavar, hogy nem irigyek rad elegge. Hogy nincs szukseguk a tanacsaidra es nem akarnak neked szavazati jogot adni, nem gondoljak azt, hogy a messzirol jott tanacsaid hasznalhatoak, tapasztalataid abban a rendszerben adaptalhatoak lennenek. Mas mar az ertekrendjuk, mint neked, hogy a hazassagos peldadnal maradjunk, mintha egy hazaspar 25 eve elvalt volna es most ujra talalkoznak. Akkorat valtoztak az idok soran, hogy valoszinuleg nem esnek ujra szerelembe es koltoznek ossze csak azert, mert egyukuk azt hiszi, mindent tud a vilagrol. A masik is elt, tapasztalt kozben, elte az eletet, es az, hogy egyikuk anyagilag sikeresebb, meg nem ertekteleniti el a masik eredmenyeit.
Előzmény: Törölt nick (1545)
Kobzar Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1554
"MO sosem volt demokrácia. A népnek nincs demokráciagyakorlata. El sem tudja képzelni.
A népet csak használják. A nép a hatalom alibije.
Mit vársz?
Mit vársz a Mumuktól, meg a kis scambag moderáktól akik most megint letiltottak egy nickemet. Mumus meg maradt.
Jó sport."

Ne háborodj fel, a népnek, az országnak, a fórumnak is van legalja.
A néphez nem akarasz tartozni, az országhoz nem akarsz tartozni, marad a fórum mocsara, itt érzed jól magad.
:)
Előzmény: Törölt nick (1546)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!