Keresés

Részletes keresés

Puhi76 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 4
Hol vetted és mennyiért? (ha nem vagyok indiszkrét) A menü magyar nyelvű ebben is, vagy csak a térképben? Ha jól láttam a képeken, akkor nincs kívül hengerőállító gomb... Ettől függetlenül gyorsan tudod menetközben állítani a hangerőt, vagy nehézkes? Az MP3 lejátszás megy a háttérben is, vagy egyszerre nem tud futni a navi és a zene? TMC antenna van hozzá?
Előzmény: vlevi (3)
vlevi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 3
Igen, már "beszereztem" egyet, múlt hét pénteken hozták meg. Nem volt még más GPS-em, ezért nem tudom összehasonlítani másokkal, de nekem eddig tetszik.
Nem tudom a nagyobb kijelző mennyivel fogyaszt több áramot, mennyivel hamarabb merül le? Bár ez majdnem mindegy, mert egyik se bírja ki egy egész napon keresztül, mindenképpen kell tölteni a kocsiban is.
Csak azt nem értem, hogy a térképek közül Szlovénia miért maradt ki? Nem mintha rendszeresen járnék arra, de azt furcsállottam, hogy a teljes európa térképben sincs a felsorolt országok között. Elvileg mindegyiken ugyanaz a térkép van (gondolom), csak itt széles a kijelző, ami azt jelenti, hogy a jobb szélen lévő infós rész mellett kb akkora a maradék terület, mint a többin a teljes képernyő. Ez azért szerintem nem mindegy. Bluetooth kihangosító viszont király. Bár azt nem tudom, engem mennyire hallanak, még nem sikerült kipróbálni.
Előzmény: Puhi76 (2)
Puhi76 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 2
vlevi: Neked már van ilyen cucc? Én erre vártam pár hete vagy inkább hónapja, mert nem tudtam dönteni a C710 és a Myguide 4300 között... Ez most nagyon tetszik kívül és "belül" is, ára is frankó lenne az ExtremeDigital-nal, csak még egy tesztre vagy ismerősre várok, aki használt már iylet, és meri ajánlani!
vlevi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 1
Senkinek nincs ilyenje?
Slam1 Creative Commons License 2007.05.01 0 0 0
0K!
Előzmény: vlevi (-)
vlevi Creative Commons License 2007.05.01 0 0 topiknyitó
Szóval csevegjünk róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!