Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 2832
 Én a "Vadászidény" c. novellában olvastam hasonlót, ahol az elrabolt fiatal nő az autó hátsó ülésén félelmében a fogvatartói egyikének ölében bepisil. Egyébként nem ajánlom elolvasásra, mert nem ez a főtéma...
Előzmény: Törölt nick (2831)
kis pisis Creative Commons License 2007.09.29 0 0 2829

Sziasztok!!!

Már kb 1 éve olvaslak benneteket a törrténeteiteket és a hozzászolásaitokat!

Én  nagyon szégyenlös vagyok ezért nem akartam másokkalmegosztani,hogy én is beszoktam pisilni.

Erröl a dologrol csak a barátom tud de ö nem nagyon kedveli.

Mostanában sokat dolgozik és egyedül vagyok itthon és akkor szoktam tartogatni már a munklahelyemen nem megyek el wc-re.

Aztán egyszer csak "bemegy".Azt az érzést szeretem a legjobban mikor szétárad a meleg a fenekemen és a lábaim közt!

Remélem itt köztetek feltudok ugy oldodni a szégyenemböl hogy tudok nektek irni történeteket! Már volt olyan is amit itt olvasta és ki is probáltam.

Már orvosnál is voltam vagyis a barátom vitt el mert kiseb vizelet tatrási gondjaim azért vannak,de ez semmi komoly inkább csak részegen szokott elöfordulini!

Most mennem kell!

Millio pusza nektek!!

Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.28 0 0 2826

Sziasztok!

 

Hogy a fenében sikerült erről a témáról összehoznotok majdnem 3000 hozzászólást? Jó, egyeseket bizonyára csak-csak izgat, hogy tartogatja, becsurran néha, na de ilyen mennyiségű anyagot összelapátolni róla... apám... :D

Előzmény: Törölt nick (2825)


Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 2824
Hol ez, hol az. Hangulatfüggő.
Előzmény: Törölt nick (2820)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 2821
 No me pillarás allá!
Előzmény: Törölt nick (2787)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 2819
A provokatív, nyilvános formája nem izgat. Pont az benne a lényeg, hogy a nő "titkos" gyönyörnek hódoljon. Guilty pleasure. És persze nem csak a bepisilés, hanem a szokatlan helyen való pisilés is. Illetve azt még jobban szeretem, ha csajok csoportosan csinálják élvezetből, és egymást spanolják.:) (Ez persze egyáltalán nem ugyanaz, mint a provokatív fajta.)
Előzmény: Alfrédi (2812)
gabor!! Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2814

hú, na az látod érdekelne, a PPW sorozat. abból nekem csak 1-2 van meg. a filepostát meg most megnézem.

Előzmény: Törölt nick (2813)
Alfrédi Creative Commons License 2007.09.24 0 0 2812
- Vagyis az a látvány hoz lázba, mikor egy nő elengedi magát és hagyja, hogy a forró pisi eláztassa a ruháját csurom vizesre, miközben ez a nőt láthatóan kéjes gyönyörrel tölti el. Ez izgat igazán, ugye?
És úgy sejtem, hogy ha azért pisil be a nő, mert egyszerűen nem tudja visszatartani, akkor az már kicsit kevésbé izgalmas számodra. Így van ez? Vagy azért az is izgi még?

Az illetlen pisilés melyik fajtáit szereted?

1. A provokativ illetlen pisilést, mint pl mikor a buszmegállóban alakitott a csaj úgy, hogy azt mindenki lássa és megbotránkozzon ? Akár állva is....
2. Nem baj, ha valaki látja alapon pl hazfalnál, park vagy játszótér kellős közepén leguggolva?
3. Lehetőleg senki se lássa alapon kényszerhelyzetben egy nyilvános wc melletti bokorban megbújva, vagy kapualjba behúzodva.
4. Ne lássa senki, de extrém helyen pl: buszon, éjszaka egy körúti zebra közepén, liftben, próbafülkében. (Bocs, ha hülyeségeket irtam)

Ja, és normál körülmények között a wc-n? - Ha mondjuk a nő ezt is élvezi? Mert van aki ezt is élvezi.

És bepisilni hol? Otthon vagy utcán? És úgy, hogy láthassák mások is?

Szia Bogarak!
Előzmény: Törölt nick (2810)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.23 0 0 2810
Nekem csak ez tetszik. Tartogatós része annyira nem, azt szeretem a legjobban, amikor élvezetből pisil be egy nő, vagy "illetlen" helyen pisil.
Férfiaknál egyáltalán nem izgat ez az egész. Mindig van egyfajta kiszolgáltatottság-szaga a dolognak, és egy férfi ne legyen kiszolgáltatott szerintem.:)
Előzmény: Alfrédi (2773)
gabor!! Creative Commons License 2007.09.22 0 0 2808

csá! új vagyok itt. bár én nem művelem úgy mint ti, azért érdekel a téma, már ami a ruhába történő részét illeti. a többi nem spanol. vannak is ilyen videóim, amiknek csak kis része származik maxie, vagy threepoint oldalairól. Fullvideóim is vannak ebben a témában, meg olyan, ami egy helyszín full. (tehát nem bemutató) kérdezném, hogy érdekelnek itt embereket ilyen videofilmek? több gigányi anyag, amit bővíteni szeretnék, lehet hogy nektek is van olyan, ami nekem nincs, és fordítva. ja!! nem vagyok olyan bátor mint threepoint, úgyhogy nem tenném fel sehova a netre, viszont ha kitaláljátok a megosztás módját, akkor adok anyagot bárkinek szivesen.               

Alfrédi Creative Commons License 2007.09.20 0 0 2806
Szia Kicsicsilla!

Képzeld pont ez, ami engem is izgat. Állatok esetében ugyan nem igazán, de embereknél (még pontosabban lányoknál, nőknél) annál inkább. Engem ezen kívül az is izgat, ha nekem kell a pisilést valami oknál fogva visszatartani. Mert fontos, hogy legyen oka.
Ha érdekel ez Téged, akkor mesélek Neked az ilyen "élményeimről" bővebben.

Valóban nyílt egy új topik a visszatartásról. Ha kedved tartja oda is ellátogathatsz. Csak kattints a nevemre és megtalálod. A hét végén ott verseny is lesz!

Persze közben azért ide is irhatsz. Bztosan mindenki örülni fog neki. :)))

Szia!
Előzmény: kicsicsilla (2789)
cselekvés Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2805
Üdv Peel. Néha szerencsém van, erős a készetés.... ennyi.
cselekvés Creative Commons License 2007.09.18 0 0 2799
Üdv. Tartogatásról: bárhol jut eszembe, izgat. Ezért van egypár fekete farmerom, hogy esetleges beeresztéskor másoknak ne legyen ordítóan nyilvánvaló. Volt olyan szerelmem, aki már attól majd elélévezett, hogy látta: szorongok. Olyankor előbb-utóbb rá is kérdezett: Mi van, nagyon kell pisilni? Végü, ha egy mód volt, rávett, hogy előtte pisiljem össze magam... (erről is van pár történetem)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2796

Szia!

Szerintem is intim, de ez jutott az eszembe elsőnek.

Megtaláltam a te történetedet is- szebben írsz mint én-.Grarulálok.!

Előzmény: oldman2 (2795)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2795
 Jééé, ilyen már velem is megesett, de annyira intim, hogy nem mesélem el mégegyszer... :-)
Előzmény: Törölt nick (2794)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2794

Eléggé szégyenlős tipus vagyok,de egy rövid történetet elmesélek nektek.

Egyszer történt,hogy a barátom sokáig ült a gép előtt már nem igazán bírtam magammal ezért kitaláltam,hogy az ölébe ülök.Ekkor történt meg velem, hogy szép lassan kiengedtem a felesleges nedved,de ő még mindig írogatott.Egyszer csak észrevette a melegséget az ölébe, rögtön kapcsolt és nagy (lábremegéses)szeretkezés lett a vége.

 

Előzmény: cselekvés (2776)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2793

 Egyébként fel szoktam figyelni arra is, ha híres sztár pisil be. A listám emlékezetből ( lehet, hogy némelyik nevet nem helyesen írom) :

 

 Kate Winslet                                   táncteremben

 Paris Hilton                                     taxiban

 Shanaya Twain                               iskolai színpadon 

 Carmen Electra                               reptéren

 Demi Moore                                     forgatáson, de ő direkt

 

 Hirtelen ennyi. Ha valaki tud még, szívesen fogadok minden infót!

Előzmény: Törölt nick (2788)
Kanis Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2792
És ha közben elmegy, akkor meg Ide
Előzmény: oldman2 (2791)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2791
 Ezt egyszerű lesz eldöntenie: ha vissza bírja tartani, odaír, ha meg a végén bemegy, akkor ide! :-)
Előzmény: Kanis (2790)
Kanis Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2790
Nemrég nyílt egy topik, címe: Visszatartás, szerintem az a Te pályád!
Előzmény: kicsicsilla (2789)
kicsicsilla Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2789
Sziasztok,
szeretnék csatlakozni, nagyon régóta olvaslak benneteket! És én is szeretnék néha mesélni!!!

Elöljáróban annyit, hogy halvány emlékeim vannak arról, hogy már kiskoromban is izgatott (persze nagyon kezdeti szinten csak, akkor még fogalmam se volt róla, mi az a szex), ha a tévében olyan jelenetet mutattak, amiben valakinek pisilnie kellett, és nem tudott elmenni vécére, vagy ha ilyen sztorit hallottam (egyszer valaki mesélte, hogy a macskája kiszaladt pisilni az udvarra, de előtte beszökött a garázsba, ő meg véletlenül bezárta, és ott hagyta fél napra. Szegény állat meg inkább meghalt volna, minthogy a garázsba pisiljen... Mikor észrevették, hogy sír meg nyöszörög, kiengedték, és rengeteget pisilt. Ez állatos sztori, de remélem, nem baj!)
Na hát ilyenek! Engem főként a tartogatás izgat, nem is annyira a sajátom, mert az sokszor kellemetlen, de szörnyen izgató olvasni/látni, hogy mások tartogatják. :) Pl. a versenyetek, na az szuper volt!!!!!!! Gratula utólag is a bátor versenyzőknek. :-)))))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2787
Fantörpikus:))))
oldman2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2786

 Azt hittem, a mi körünkben Fergie egy kicsit közismertebb. Nem ismeritek a róla készült fotókat?

 A rajongói gyanakszanak, hogy enyhe inkontinenciával küzd... Állítólag több koncertjén megesett vele.

 

 Nálam a favorit! Miatta kezdtem internetezni. Azelőtt egy-egy műszaki leírás, szerkezeti ábra volt mindössze, amit keresgettem. Aztán a Vh1-esen láttam egy műsort, amiben azt cikizték, hogy Fergie ezen az utcai koncertjén összepisilte a nadrágját. Felvettem, és többször visszanéztem. Netes oldalakat is mutattak, ahol a rajongók hozzászóltak ezekhez a fotókhoz. Rögtön kiírtam a címeket, rákerestem, és lám, itt pompázott a monitoron egy bepisilt nő... Hirtelen megéreztem, hogy talán csak a jéghegy csúcsán kapirgálok. Ezért beírtam a googliba: képek keresése- had to pee...

És a nagy lépés: web- magyar oldalak- bepisilés. Így kerültem ide.

 

Előzmény: Törölt nick (2784)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2785
aábc
Előzmény: Törölt nick (2784)
oldman42 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 2783

 Eszerint Te kedves kolléga nem tudsz semmit Fergie-ről, hogy mást is művel néha a színpadon azonkívül, hogy énekel? És ezért említem pont ebben a topicban?

 Persze hogy Black Eyed Peas, de némely rajongó nyomatékkal Peed-nek írja:-)

Előzmény: Kanis (2781)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 2782
Az csak egy része az egészemnek!!!!
Előzmény: Kanis (2778)
Kanis Creative Commons License 2007.09.16 0 0 2781
A banda neve Black Eyed Pea, azaz Fekete Szemű Zöldborsó. A többi (valszeg szójáték miatt) stimmel.
Előzmény: oldman42 (2780)
oldman42 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 2780

 Sziasztok!

 Black Eyed Peed (:-)) koncerten ott lesz valaki közületek? Tudjátok, maga Fergie látogat meg minket... Hátha szerepel a showban egy kis female desperation... :-) 

Kanis Creative Commons License 2007.09.16 0 0 2778
Ott tényleg Te vagy?
Előzmény: Törölt nick (2775)
cselekvés Creative Commons License 2007.09.14 0 0 2776

Üdv Zia. Dehogynem történik... bepisilésre így vagy úgy, mindig sor kerül. Itt mindenki meséli a maga sztoriját. Te is mondj egy párat, s mondok én is, más is.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!