Keresés

Részletes keresés

Róka69 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 348

Milyen jó lenne ha neked lenne igazad, de az adatlapra katt és megtudod mennyire cagyok fiatal:))

Gandas, még talán csak tervbe volt véve mikor én már.....

Előzmény: Llywelin (336)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 347

ja, és drága gandas! én én vagyok, a saját gondolataimat osztom meg veled, veletek. nincsenek társaim.

és nem beszélek más nevében. te se tedd ezt! kérlek! tudod azt nem illik...:)

Előzmény: Llywelin (346)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 346

veled azért komoly zűrök lehetnek...

ha vki ellentmond, azzal azonnal háborút folytatsz. értelmes vitát nem annyira. csepülni könnyen megy és országos igazságoknak látszó  dolgok kijelentései is.

de leginkább megdicsőülni szeret(nél)sz önnön "gyakorlott zsenidtől"... dehát, azért ez nem rajtad múlik, leginkább mások megítélésétől.:)

szóval élvezd tovább ittléted, hallasd oly bölcs hangod (amit annyira szeretsz hallani) :) és adj tanácsokat kezdőknek...:)

ugye ismered a woody allen mondást a tornatanárról?

minden jót neked.

nekem továbbra is élvezetes ennek a topicnak az olvasása...:))

Előzmény: Gandas (345)


Gandas Creative Commons License 2005.01.24 0 0 345
Llywelin és társai:

Legközelebb azért kíméljetek meg minket az "én egy 39 éves érett nőci vagyok, és csak azt szeretném tudni, mikortól számít érettnek egy nő" kezdetű dumáktól (vö. a 309-est a 328. hozzászólással), szerintem "odaát" is léteznek megbízhatóbb módszerek a palimadarak fogdosására.

Mindenesetre én ehhez logikus vagyok :) De látom már, indult egy új topic mindezekről...

Szerencsére mindig akadnak, akiket szabadon lehet csepülni... Róka 69, aki fiatalabbnak tűnik, először még jó irányban tapogatózik, aztán az én hatásomra (kétségtelen, vagy mégsem?) odahagyja a józan irányt, inkább hisz a "halom katyvaz"-nak, amikor ilyeneket ír: "a 40 felettiek, igazi érett nők! Sokmindennel tisztába vannak, ők már nem azt keresik egy ffi -  ban amit a fiatalok (biztonság, mindenáron való férjhez menés...stb) hanem, ha szexről van szó egy igazán megfelelő partnert, aki odafigyel rájuk, nem kezdő, de még intenziv, mondjuk egy igazi
minőségi szexet nyújtó valaki".

Azonban, hála a Jóistennek, a kijelentéseimben "vannak részigazságok"..., óriási megkönnyebbülés ez szívemnek, minő teher szállt le róla hirtelen... Ha nem így lenne, már rég a kórházban dögölnék, idegösszeroppanással, több mint valószínű (336. hozzászólás).
Előzmény: Llywelin (336)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 344

A legelső alkalom végül is "semmi különös"...:-))))

 

Huszárik: Csontváry című filmjét néztem. A mellettem ülő hölgy 34 volt, én még...én még nagyon fiatal. Ő mindent tudott Csontváryról, én Huszárikról és Latinovitsról (eredetileg ő játszotta volna a címszerepet).  A film után sétáltunk és beszélgettünk, majd a lakásán folytattuk. Ez esetben a közös téma volt az, ami összehozott minket, és a legtöbb későbbi esetben is ezt az utat követtem, immát többé kevésbé tudatosan. Mit mondjak...jó tanárnőim voltak..

:-)))

 

 

Előzmény: Llywelin (343)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 343

osztd meg velem kérlek, érdekel....:)

de ne fosszuk meg az okulni kívánó ifjakat vagy épp idősbeket sem az élménytől...:)

Előzmény: atlantisz2004 (342)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 342
helyesn itt is...
Előzmény: atlantisz2004 (341)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 341

De, jó ott is is, csak olyan volt a kérés, mintha nem itt szeretnéd

:-)))

Előzmény: Llywelin (340)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 340
itt nem jó?

Előzmény: atlantisz2004 (339)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 339

szívesen...

 

e-mail???

 

44 éves

Előzmény: Llywelin (338)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 338

megosztanád velem?  :)

(hány éves is vagy?) :)

Előzmény: atlantisz2004 (337)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 337
Rengeteg....
Előzmény: Llywelin (334)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 336

válaszodból ítélve fiatal lehetsz. az írásod első felében jó fele tapogatóztál (bár szerintem egy 30-as nő, még nem annyira érett, inkább a 35+), de a második része erőteljesen gandas hatására vall. ami nem jó, szerintem. mert, mint minden kijelentésben ebben is vannak részigaszságok, de egészében csak egy halom katyvaz.

 

Előzmény: Róka69 (332)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 335
nem csalódtam benned...:) szinte szóról-szóra ezt vártam tőled...

Előzmény: bolygohollandi (331)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 334
köszi a véleményed :) neked vannak saját tapasztalataid e téren?

Előzmény: atlantisz2004 (330)
olaszmeló Creative Commons License 2005.01.24 0 0 333

hello minndenki,

engem is kezd érdekelni hol lehet felszedni egy érett nőtt, aki igazából csak a szex miatt igényel egy párkapcsolatot? Azért csak...mert valszínűleg van családja, egzisztenciája miegymás...

Róka69 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 332

Igaz én nem vagyok nagy szakértő mint az elöttem "szólottak", de tapasztalatom szerint úgy 30- tól neveznék egy hölgyet érettnek, persze van kivétel is.

Mért mondom ezt, azért mert egy 30 as nő már élvezi a testét, addigra kifórt az a felismerés benne, milyen, ha odafigyelnek rá, megnézik, leszólitják, szeretik.

A szex terén már tapasztalásai vannak - ilyen - olyan, tudja mit szeretne.

 

Akiket nehezebb meghóditani ők a 40 felettiek, igazi érett nők! Sokmindennel tisztába vannak, ők már nem azt keresik egy ffi -  ban amit a fiatalok (biztonság, mindenáron való férjhez menés...stb) hanem, ha szexről van szó egy igazán megfelelő partnert, aki odafigyel rájuk, nem kezdő, de még intenziv, mondjuk egy igazi minőségi szexet nyújtó valaki. (nagyon ritkán tudsz megdugni egy ilyen nőt, a padon, ha igen, akkor azt vagy kalandvágyból teszi -  vagy olyan is)

 

 

Előzmény: Llywelin (328)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.24 0 0 331
Hát azt hiszem, sztereotip válaszokat lehet erre csak adni.

Azt nem tudom, hogy túl nagy korkülönbségnél egy fiatal fiú miért keresi mondjuk CSAK idősebb nők társaságát, azt viszont tudom, nekem miért tetszik jobban „általában” egy „érett” nő.

….És itt jöhetnek a sztereotip válaszok: tapasztalt, azonos a világlátása, azonos kultúrkörben nevelkedett, az élet legkülönbözőbb kérdéseihez körülbelül ugyanaz a véleménye, a problémákhoz való hozzáállása hasonló, szexuális életét illetően tudja mit akar, őszintébb, jellemzően lelkesebb, a teherbírása hasonló, megértőbb, türelmesebb, odaadóbb, figyelmesebb, sokkal inkább figyelembe veszi az ember érdekeit, kapcsolatrendszerét, körülményeit……és még lehetne sorolni – persze akkor, ha az egy ideális kapcsolat.

 

Mondjuk én „érett”-nek azokat nevezem, akik túl vannak már az iskoláikon, valamennyit dolgoztak már, túl vannak egy-két kapcsolaton, esetleg házasságon, esetleg van már gyerekük – szóval aki az életből már megkóstolt egy szeletkét – de ebbe természetesen belefér a 19 éves, egy esetleg maga mögött hagyott 3 évnyi szertelen élettel épp úgy, mint egy 50 éves háromgyermekes családanya és esetleg nem fér bele egy kétgyerekes, üvegbúra alatt élt, elvált asszony.

Egyéne válogatja.

Az én szempontomból az számít annak, aki megközelítőleg azonos műveltségi szinten van velem – ergo tudok vele kommunikálni az ágyon kívül is, megérti a kettőnk helyzetét és képes kompromisszum-kötésekre, életkorban kb +- 5-10 évnyire van tőlem, megközelítőleg annyira „meggyötörte” az élet, mint engem, a főbb kérdésekben azonosan vélekedik, érdeklődési köreink találkoznak……stb.

(Nehéz elképzelnem 46 évesen, hogy mondjuk egy világmegváltásra készülő, gyerekeket, őt imádó, a tenyerén hordozó férjet, családot óhajtó, 20 éves történelem szakos, idealista  egyetemistával, aki épp rácsodálkozik a világra, tartósan jól érezzem magam )

 

Nagyjából ennyi jut eszembe így hirtelen.

Előzmény: Llywelin (328)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 330

Szia!

 

nem tudom, ki it ért "érett" nő alatt, úgy látom a legtöbben náluk idősebb nőt, de lehet, hogy sokan a 40 körüli nőkre gondolnak. Jómagam a nálam 7-10 évvel idősebbeket értem rajta, de semmiképpen nem a 35 év alattiakat (az érintettektől ezúton kérek elnézést..:-)))

 

Mitől kihívás???  Én úgy vélem, Karinthy után szabadon, hogy férfi csak egy nő mellett lehetek. Így azonnal kiesik egy teljes korosztály, akik, már elnézést, de a sexen kívül nem sok mindenre használhatóak, tulajdonképpen még arra sem... perzse csak akkor, ha elfogadjuk, hogy a sex nem pusztán a dolgok nyershús jellegét jelenti, hanem valami intellektuális tartalmat is.  Kissé leegyszerűsítve, nem árt, ha az illető hölggyel lehet beszélgetni is.

 

Tapasztalataim szerint egyébként az idősebb és a műveltebb nők sokkal "intuitívabbak" az ágyban (van asztalon, vagy földön, vagy bárhol...) Több olyan fiatalabb partnerem volt már, aki csak az ágyban volt hajlandó...most erre mit mondjak??? Az életkedvemet is elvették...

 

Egyébként anno 27-28 lehettem, amikor 40 körüli (férfi) üzletfeleim kifejtették, hogy ba..ni csak az idősebb férfiak tudnak, a fiatalok "csak taknyolnak".  Azt hiszem valahogy így van ez a nőknél is...

 

:-))) 

Előzmény: Llywelin (328)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.24 0 0 329

Jóvanna, látom, nem fogunk itt összeveszni...:))....alapvetően egyet is értünk a fő vonalakban.

 

Egyébként is a lényeg ott van abban, amit írtál:

 

"...gyakran többet kap az ember egy 40-estől, mint egy csitritől, és nemcsak a szex terén..."

 

Nincs miért epés, vitriolos dolgot írnom erre, így igaz!

Ami a görbe tükröt illeti, bocsánat, csak szórakoztam.

Én megelégszem azzal az eggyel aki  - van most már örökre, Te meg miden héten keresel egy újabbat.

 

...asszem, mindketten jól járunk...:)))

Előzmény: Gandas (327)
Llywelin Creative Commons License 2005.01.24 0 0 328

látod, pont ez szúrja a szemem itt. nagyképű tanácsok kezdőknek és haladóknak (?) sztereotípiákkal kitömködve, amik ráadásul akkora baromságok, hogy ha ezt vki is példaként követi, akkor a leggyengébb jelző, amivel illetném az a : BALGASÁG...

NEM erről szeretnék beszéln, hanem arról inkább, hogy mitől számít kihívásnak, izgalmasnak egy érett nő meghódítása fiatalnak, középkorúnak... a választ sejtem, de a pasi véleményre vagyok kíváncsi. és tényleg érdekel az is, hogy miképp definiálnátok az érett nő kifejezést? és hogy van-e itt egyáltalán olyan pasi, aki értelmesen, gondolkodva és nem a dicsekvés és a "kinyilatkoztatások" szintjén tud erről beszélni...

érintett vagyok, hisz 39 éves vagyok, akinek az életébe fontos szerepet játszik a szex. különböző kérdéseim vannak, amikre választ szeretnék kapni. ez az egyik ilyen...

 

Előzmény: bolygohollandi (317)
Gandas Creative Commons License 2005.01.24 0 0 327

Köszi az elismerést, végül is fel kell kötnünk a gatyát, ha az ujjgyakorlatok után meg akarjuk majd írni azt a könyvet. "Mi a probléma ezzel?" Nincsen semmi probléma, csak megpróbálod úgy beállítani a dolgot, mintha egyértelműen mese lenne, holott szerintem egyértelműen nem az, legalábbis én nem annak érzékeltem a hosszú évek során. Másfelől rendben van, hogy ironizálsz, és nemhogy nem sértődöm meg rajta, hanem egyenesen jóesik, hízeleg számomra az ilyesmi. (Mert nem is "valaki", akit még nem parodizáltak). Az is rendben van, hogy hihetetlen némelyik eset, ha nem magam élem át, olykor én sem hinném el. És ha hiszed, ha nem, soha nem a mennyiségre mentem, sőt, le fogsz ülni... még több hónapos kapcsolataim is akadtak. Tudod, én is keresem az "igazi"-t, és gyakran csak vigasztalódom... Hát ez a nagy helyzet, különben meg az érett nőciket tényleg szeretem, gyakran többet kap az ember egy 40-estől, mint egy csitritől, és nemcsak a szex terén.

 

Na, most erre írj valami vitriolosat, persze fölöslegesen ne offoljunk.

Előzmény: bolygohollandi (326)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.24 0 0 326

OFF

 

Behozni a lemaradást?

 

....amilyen jól írsz néha, olyan rosszul értelmezed a szövegeket....

 

Ha már olyan könnyed vagy a nők becserkészése terén, nem tudnál itt is hasonlókéépen könnyed lenni?

Én nem személyeskedni akarok itt; Te is én is közreadjuk a topiccímhez kötődő tapasztalásainkat.

Te úgy, én így...

Mi a probléma ezzel?

Neked is van véleményed, nekem is van.

Én ezt nem versenynek tekintem; vagy tévednék, a topic valami versenyt hirdetett meg azon a címen ki tud több érett nőt a magáénak tudni?

Ha így lenne, szólj, már ki is szálltam.

 

ON

Előzmény: Gandas (325)
Gandas Creative Commons License 2005.01.24 0 0 325

"...attól nagy a pofám, mert a reklámozásért lenyúlt lové birtokában én közben nem is a személyes varázs okán szerzem életszerű tapasztalásaimat a BKV egyes járművein, hanem holmi pénzért megvehető szolgáltatások során szerzett élményekből szűröm le..."

 

Nézd, nem akarlak elkeseríteni, mert tiszteletben tartom mindenkinek a saját egyéni módszerét, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy bele fogsz bukni anyagilag, ha így akarod behozni a lemaradást, mindenesetre te tudod, nyilván ebben van gyakorlatod, ezt szoktad meg  -- az asszony mit szól hozzá? Megterheli a költségvetést?

Előzmény: bolygohollandi (321)
Gandas Creative Commons License 2005.01.24 0 0 323
Prüntyőkének:

"Én csak annyit mondanék az itteni ámulóknak, mielőtt még esetleg
követni próbálnák a ’mesterek’ nővadászatát, hogy aki ilyen skalkopkat
szerez, mint amikről olvashattunk, az legalább ennyi kosarat is kap. De
inkább többet. Tehát, aki ilyesmire adja a fejét, számoljon azzal, igen
vastag arcbőr szükségeltetik ehhez."

Ne is menjetek ki az utcára, mert elcsaphat a villamos benneteket,
különösen a hatos, vagy ott a piros hetes, külön veszély... Mától pedig
megsokasodnak a bámészkodó férfiak a Boráros, a Deák, a Kosztolányi
és a Blaha Lujza téren, a jelzett térségben a forgalmat fekvő
rendőrnők irányítják. A lukakat délig betömik, az utat aszfaltozzák.

És egy friss hír. Szétrobbant kisbolygó maradványaira leltek a
hollandiai Noordwijk városka közelében. A környék morénahalmait lakkozott
körömdarabkák, elszenesedett hajzselé, olcsó kínai parfüm és egy
elnyűtt, IBM-kompatibilis számítógép billentyűzetének megfeketedett
maradványai borították.

Előzmény: prüntyőke (311)
Gandas Creative Commons License 2005.01.24 0 0 322
Kedves hollandus "barátom"! Sajnálom, hogy ennyi időt feccoltál belém
és a fantazmagóriáidba, ahelyett, hogy valami konkrétat cselekedtél
volna az általad végül is nem kevéssé találóan jellemzett négyszög
területén. Felhívom a figyelmed arra, hogy már elején közöltem, nem
vagyok az a tipikus macsó, szóval attól tartok, ha egymás mellé
állítanának minket, a felső- és alsótestem minden kidolgozottsága
dacára egyikőnk jobban emlékeztetne valami esetlen, izomagyú
cromagnoid csökevényre, és az a valaki aligha én lennék. (Gondolj itt
arra, mit szoktál reggel látni a tükörben, persze én csak találgatni
tudok, gondterhelt, frusztrált, kissé mogorva, de határozott, borostás
arc, a mindennapi irodai munka, az aktatologatás gondjai, anyósék
születésnapja, a napi feles, enyhe sörhas, a betevő, ismerős?) De este
ott az internet, ahol teljes korlátlanságában bontakozhat ki az oly
régtől elfojtott energiák minden gőze. "...írni...azt lehet akármit is",
írod, és valóban, sőt, ezúttal még a számadatok is (382,5/év) közelebb
járnak a hihetőhöz, kár, hogy kétségbeesésedben az esetleírásokban
annyira elrugaszkodtál a talajtól. A tényszerű tapasztalatok hiánya
azzal a nem kívánt hatással jár, hogy komolytalanná teszi az
egyébként viccesen tálalni szándékozott anyagmennyiséget, pedig
neked is lett volna alkalmad próbálkozni, ha nem az utcán, hát másutt,
én nem tehetek róla, ha kihagytad, ha elpuskáztad.

De látom, új jelentkeződ akadt, egy igazi érett nő, akit még látni nem
láttál, szellemességéről meg nem győződtél, de valami nyilván azt
súgja, az igazi végre rádstartolt. Lássuk: "komolyan is válaszolok, de
akkor el is felejthetjük a léha dicsekedést azonnal, mert egy Igazi
Érett Asszonyt - akit érdemes is meghódítani(!) - azt azért nem a hetes
buszon lapátolja össze az ember és nem is öt perc alatt és nem is a
park padján hágja meg...." Mély sajnálattal és őszinte megdöbbenéssel
olvasom e sorokat, mert ráébresztenek, mennyire idejétmúlt a módi,
amit szerénységem képvisel, ugyanis (le se merem írni), én előbb
megnézem a nőt, aztán ha tetszik, legfeljebb odamegyek hozzá.
Úristen, de ez már a múlté... Te jó ég, mi is a trendi? Ennyire
lemaradtam a nagy picsavadászat közepette, közben ezek szerint
hatalmasat fordult a világ, a fene enné azt a disztingvált fejem, csak
tudnám, miért nem jutott előbb eszembe, hogy beírjak a fórumra, hát
persze, az első jelentkező! Nem kell fotót szkennelni... míg itt
macsóskodom, különben is égbe szöknek a villanyárak, de nem baj,
majd... majd abbahagyom én a léha dicsekedést, megkomolyodom,
ráhajtok az anonim, virtuálisan is megfoghatatlan, titokzatos, nyilván
PhD-zott, egyéb szakirányokban is aspiráló, magát valamire tartó,
piroshetest nagy ívben elkerülő, a maga korlátai közt feddhetetlen, a
padokon-puncit-nem-tárogató, kukák közt nem cidázó, idegen pasik
farkát nem csapoló (mert az illetlenség), maga-maga-türtőztető
doktorandusz nőre, aki egyszercsak előtűnve a késői éjjelen így
látatlanban rámklikkel valaha a nyomorúságos keleti éjszaka
kérlelhetetlen vakhomályából.



Előzmény: bolygohollandi (316)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.24 0 0 321

Francba....lebuktam...az Isten se mossa le rólam, hogy azért olyan tömött a piros hetes már a Kosztolányi előtt, mert a reklámozás miatt teli van prédára leső férfiak tömegével.

Már csak az hiányzik, az is kiderüljön, attól nagy a pofám, mert a reklámozásért lenyúlt lové birtokában én közben nem is a személyes varázs okán szerzem életszerű tapasztalásaimat a BKV egyes járművein, hanem holmi pénzért megvehető szolgáltatások során szerzett élményekből szűröm le, hogy bármely érett asszonyt 5 perc alatt lehet behúzni a Feneketlen tó melletti bozótosba.

 

Hess innét, rontod a renomémat....még majd kételkedni kezdenek a bölcsnek!

Még ilyet!

Előzmény: Törölt nick (320)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 320
sajnos, nem tudtam még végigolvasni (pótolom, mert tényleg szórakoztató), de biztos, hogy ezt a topikot nem a BKV szponzorálja?
bolygohollandi Creative Commons License 2005.01.23 0 0 319
Az igazat, a színigazat, mi mást  - csak úgy, mint bárki más itt!
Előzmény: asparagus (318)
asparagus Creative Commons License 2005.01.23 0 0 318
Mit hablatyolsz itt összevissza, aranyom? :))
Előzmény: bolygohollandi (316)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!