Keresés

Részletes keresés

Your DEvil Creative Commons License 2000.12.08 0 0 6
Mi a f@sznak iszik aki nem bírja???:)))
Ysler Creative Commons License 2000.12.08 0 0 5
Hát igen, én is megszenvedtem, mire ezt kikisérleteztem:-))
Előzmény: Levendula (4)
Levendula Creative Commons License 2000.12.08 0 0 4
szakember!:)))))))
Előzmény: Ysler (3)
Ysler Creative Commons License 2000.12.08 0 0 3
Na akkor most minden másnaposságra hajlamos ember figyuzzon, most közlöm a tuti receptet:
lefekvés előtti koktél: rengeteg cukor, nagy adag citromlé picit hígitva vízzel, szóval az állaga egy jó szirupos limonádéjéhoz hasonlítson + egy db algopyrin. Na ez másnapra ha alszol min.: 6 órát kitisztit.
Másik alternatív gyógymód: kalcium pezsgőtabletta ugyancsak egy db algopyrin tablettával.
Mindenkinek sikeres józanodást!

ysler

Ralph Lauren Creative Commons License 2000.12.08 0 0 2
Másnapi munkát? Ezek szerint szombaton is dolgozol?
Előzmény: Lord Iffy (1)
Lord Iffy Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1
Én is mindig előre dolgozok. Most is már a másnapi munkámat csinálom.
deltoid Creative Commons License 2000.12.08 0 0 0
Sokat szenvedtem én is, mire megtaláltam az ellenszert.
Korhelyleves? Uggyan!
alka seltzer? Á dehogy!
Na nem csigázlak tovább: Algopyrin!

A módszer a következő. Lefekvés előtt - ha még valamennyire eszednél vagy - vegyél be egy tablettát. Enyhébb bebaszás, viszont embertpróbáló másnapi munka esetén fél tabletta is megteszi. Nem mondom, hogy reggel kilő az ágy, de az első táplálkozásig vagy sörig egész jól ki lehet húzni így.

Jó még a Quarelin is, csak túl sok koffein van benne, így megesik, hogy az éjszaka közepén felébreszt, aztán félálom szörnyekkel.
Kezdő alkoholistáknk a Kalmopyrin is bejöhet.
dr. Deltoid

Előzmény: Ralph Lauren (-)
Ralph Lauren Creative Commons License 2000.12.08 0 0 topiknyitó
Tegnap hosszúra sikerült az éjszaka, és jól eláztunk a végére. A reggeli felkelés maga volt a nagyhalál. No mozgáskoordináció, fejfájás, kimerültség, alkoholgőz, stb. Félóra fogmosás, zuhany, 3 liter ásványvíz lehúzása, Orbit rágó, meg egyebek. Rohadt sz@r így bemenni dolgozni, de hát nincs mit tenni... Csak az vígasztal, hogy a szokásos, az előző éjszaka hiányzó láncszemeit tisztázandó reggeli körtelefonnál (a buli résztvevőivel) konstatálom, hogy mindenki a halálán van.
Szerencsére most már jobban vagyok, nem jártam úgy mint egy szép márciusi délelőttön, ahol egy elemzés közben spontán elaludtam, és amikor felébredtem, konstatáltam, hogy 135 oldalt írtam tele a SPACE-szel.
Ezennel megalapítom a Pénteken Másnaposan Dolgozók Szövetségét. Várom a csatlakozókat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!