Keresés

Részletes keresés

GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 60

... és ez most a Kelet Europa térképé vagy a Nyugat Európáé?

 

Előzmény: Zozee az Isten (58)
GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 59
Köszi szépen! De gondolom, kicsomagolva kell bemásolni!? Igaz?
Előzmény: Zozee az Isten (58)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.11 0 0 58
GT4! E-mail elküldve, sok sikert.
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.11 0 0 57
Megpróbálom.......
GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 56
E-mailben el tudná valaki küldeni Andikát? Zozee, neked nincs meg?
Előzmény: Zozee az Isten (54)
GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 55
Isteni! Nem tudnád nekem valahogy átküldeni Andikát?  :D
Előzmény: Zozee az Isten (54)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.11 0 0 54
Nekem is gyári Kelet EU van a masinán. Elméletileg a Win XP. Felismeri a gépet mint egy Pen drive-ot, és Total Commanderrel meg tudod nyitni a rajta lévő Miomap mappát és azon belül a Voice mappába kell másolni Andikát.
GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 53

Köszi a segítséget! Csak az a problémám, hogy amikor beteszem a kártyát, az egész kütyüről eltűnik a magyar nyelv, nem csak a térkép részéből! A menűben sincs magyar nyelv!

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a gyárilag benne levő kelet-európára, hogy tudom rátenni "Andreát"? Az nem kártyán van, így mappát sem látok! Segítenél?

Előzmény: Zozee az Isten (51)
Lorico Creative Commons License 2007.06.11 0 0 52
 

Sziasztok!

Meg tudjátok nekem azt mondani, hogy a speedcam-okat hogyan tudom megnézni a térképen, hogy merre vannak? A POI-knál nem találom, hogy ott láthatóvá tudnám őket tenni. Lehet, hogy nem is lehet, csak ha arra járok látni a térképen??

Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.11 0 0 51
Hy!
Janicsar későn szóltál mert pár napja vettem egyet 84.000 pénzért, pedig vevő lettem volna rá 80-ért.

GT4-nek: A magyar női és férfi hangot igen egyszerűen orvosolni lehet. Mégpedig úgy hogy egy másik térképszoftver VIOCE mappájából átmásolod a saját kütyüd MIOMAP mappájába lévő szintén VOICE mappába és máris magyarul navigál a kütyü. Remélem tudtam segíteni.
GT4 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 50

Sziasztok!

 

Tudtok nekem segíteni?

Vettem egy MIO 510-et és betettem a nyugat-európa kártyát, de nincs rajta magyar nyelv és hang! Ez hogy lehet és mit lehet vele tenni?

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.11 0 0 49
Üdv

Ha valakit érint, eladom az alig 2 hetes Mio C520-asomat. Nem csak Kelet-EU, hanem teljes Európa van hozzá. A WU kártyán, a többi meg benne. Tiszta forrás (LCP System), garanciális. Valamivel a nettó ár alatt adom, egészen pontosan 80-ért. Nagyon állat, nagyon sajnálom, csak hirtelen kell a pénz családi okokból.... Ha valakit érdekel, jelezze itt a fórumon. Egyelőre máshová nem raktam fel (Apronet, stb...)

Jan
tibicske Creative Commons License 2007.06.11 0 0 48

Köszi kedves vlevi! Az első cím az horvát: Lovran, Brajdice 2, a másik pedig a szerb: Kula (nem röhög!!!, hosszú ú-val kell mondani), Novak Pejcic 30.

köszike

Előzmény: vlevi (33)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.10 0 0 47

Hétfőn, egész nap, nem vagyok netközelben.

Hívhatsz a 20 9349007 számon.

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.10 0 0 46
Itt vagyok...
Előzmény: Zozee az Isten (45)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.10 0 0 45
Hy!

Nikola itt vagy?
puskely Creative Commons License 2007.06.09 0 0 44
Üdv Mindenkinek!

Én most gondolkodom egy ilyen kütyü vásárlásán, eddig nem volt ilyen masinám.
Az alábbi kérdésem lenne, mert az eddig talált cikkek és ismertetők nem egységesek. Szóval az aksi beépített vagy cserélhető? És általában a beépített aksi ha tönkre megy akkor, hogyan javítható?
Valamint próbáltátok e magas házak ill. fák közt, erdőben? Ilyen helyen, hogy működik, ajánlatos e külső antenna?
És hajrá Massa!
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 43
Megyek nézem az F1-et. Nikola holnap légyszi térjünk vissza erre a kártyamásolás dologra, fontos lenne. Köszi. Hy.
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 42
Az Király lenne!!!! Akkor ki tudnám próbálni hogy kezeli e együtt a Nyugat Eu-val. Köszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 41

Ahogy gondolod, asszem 110 volt a Photo Hall- nál.

Csinálhatsz a kártyámról másolatot, ha akarsz, az nem jó?

Előzmény: Zozee az Isten (40)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 40
Igazából akkor tudnám kipróbálni hogy műkszik-e, ha az SD kártya komplett tartalmát vhogy fel lehetne rakni, ugyhogy inkább hagyjuk. Azért köszi.Te mennyiért vettem a kütyüt?
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 39
Én bármit megcsinálnék, csak nem tudom, hogy kell. Ha elmondod...
Előzmény: Zozee az Isten (38)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 38
Ha meg tudod nyitni a Mio Mapot akkor feltennéd nekem a License.db file-t. Köszönöm. Csak mert eddig ha rátettem plusz térképet, akkor azt csak zároltként tudta megjeleníteni. Vagy esetleg nem tudsz erre vmi megoldást?
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 37
Persze, mondjad--?)
Előzmény: Zozee az Isten (36)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 36
Köszi!
Egy I-Go. alapú Eu. térkpről a Voice mappából, kiszedtem "Andreát" és bemásoltam a saját Miomap-Voice mappába, majd egy ujraindítás után a hangok között megjelent Andika és azóta is ezzel a hanggal használom. Nekem szimpatikusabb mint Moha-bá. Ha lehetne lenne egy nagy kérésem feléd.-Ha lehet?-
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 35

Grat. Hogy tudtál Andreár rárakni?

Én kaptam Ny Európát kártyán hozzá...

Előzmény: Zozee az Isten (34)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.06.09 0 0 34
Szasztok!!
Sikerült hozzájutnom egy ilyen szuper kütyöhöz mindössze 84.900 pénzért. A doboz tele volt cuccal, minden ami kell hozzá. Aktív tartó, tok. autós töltő, hálózati töltő, DVD,CD. Klubkártya igénylő. Azt sajnáltam hogy a hangok között csak "MOHA-BÁ" van. De varázsoltam rá női hangot "Andrea" személyébe. Így már elég szimpatikus. Vki esetleg meg tudná mondani hogy a gyári Kelet Eu. térkép mellé hogy lehet más országokat okoskodni a masinára??? Megköszönném.
vlevi Creative Commons License 2007.06.08 0 0 33
Úgy általánosságban azt tudom mondani, hogy elég jó részletességgel. Szlovéniát nagyon nem értem, miért hagyták ki. Nekem teljes Kelet EU+Nyugat EU főútvonalai is benne vannak, de Szlovénia egy fehér folt, kimaradt a térképből. Magyarország nagyon részletesen benne van, nemhiába, az IGO (ami a MIOMAP alapja) magyar termék. Horvátországban, Szerbiában ha mondasz egy címet, megnézem neked, hogy mit mutat a környékén. Gondolom az nem nagy kunszt, ha Zágráb pontosan benne van, gondolom valami szálláscím érdekel.

Split pl. ilyen :
Előzmény: tibicske (29)
Maximusss Creative Commons License 2007.06.08 0 0 32
Ja, a tapadókorongos tartó hossza olyan "férfiméretes" :-) 15-20 centi közötti. Nagyon klassz, stabil, meg se moccan, jól beállítható. Ami még nagyon jó benne, hogy a szivargyújtóról a táp a tartóba megy bele, tehát nem kell kivételnél, betételnél a készülékbe ki-bedugdosni.
Előzmény: tibicske (29)
Maximusss Creative Commons License 2007.06.08 0 0 31
Védőfólia erre a méretre azt mondták nekem, hogy még nincs, de egy kicsit kisebbet lehet kapni hozzá, amit én meg is vettem (2 ezer Ft egy darab!!!).  A széleken 1-1 mm hibádzik, de nem igazán zavaró. Viszont szerintem javasolható, mivel érintőképernyő lévén, jobb ha nem közvetlenül a képernyőt koptatjuk. Azt mondták 1 évig bőven használható egy fólia, utána javallott lecserélni.
Előzmény: Jumi (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!