Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.11.21 0 0 3027
 Azt, hogy megtaláltad-e már végre azt az oldalt???
Előzmény: Törölt nick (3026)
un uomo onesto Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3022
Attól nem félek, hogy meglátnak és felraknak a netre, én is bármikor felraknám magamat... Ha valakinek pont én tetszem meg, hát legyen... :D
Ismerős már látott meg. Egyszer már meglátott a szomszédlány talpig pisis fehér farmerben. Kicsit furán nézett, de nem lett folytatása a dolognak, ő nem szólt semmit, meg én sem (köszöntünk, próbáltunk a helyzethez képest "természetesen" viselkedni...:D) Tény és való, hogy azóta (szerintem csak véletlenül) nem futottunk össze. Lehet, h megvan rólam a véleménye, de nem nagyon érdekel. Ez az én fétisem, és az én örömöm. De az is lehet, hogy csak azt gondolja, "istenem, volt egy kis balesete. na bumm!" Nem tudom, de ettől csak még izgalmasabb.
Tény, hogy ahogy én csinálom, hamarabb vége van, de engem pont ez izgat, hogy gyors és látványos. Egyébként nem nagyon szeretem hosszan tartogatni, és videókból, történetekből is a baleseteket jobban szeretem, mint a szándékos bepisilést (balesetnél is egyszerre jön az egész, ki tudja, talán van összefüggés... :D)
Na jó éjt, szép álmokat...
vizesnaci Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3021

Hello!

Nekedis azt tudom írni,hogy minden elismerésem és örülök hogy egyre többen képesek legyűrni a félelmüket,ezzel bátorítani a magam fajtákat!

Előzmény: Törölt nick (3007)


vizesnaci Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3020

Hello!

Te aztán még bátrabb vagy!:-)

Hogyhogy nem tartasz/tartotok attól,hogy egy ismerős meglát,vagy hogy lefényképeznek?

Egyébként én a bepisilést szimplán a saját örömömért és egyedül csinálom,de nagyon kedvet kaptam ehhez hogy nyilvánosan elengedjem magam!:-) Eddíg nem is gondoltam erre.

Lehet elmegyek egy másik városba...

Előzmény: un uomo onesto (3010)
kis pisis Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3019

sziasztok !!!!!

mostanába sajna nem jártam erre remélem azért még emlékeztek rám!!!

az elkövetkezendö idöben többször benézek majd ide és megprobálkozom a képfeltöltéssel is

 

vizesnaci Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3018

Üdv.!

Gratulálok! Nagy voltál!Nekem még erőt kell gyűjtenem ehhez:-)

Előzmény: Törölt nick (3009)
Ilex Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3017
Az viszont igaz, hogy a vizelet elvileg testhőmérsékletű, azaz +36,7 fokos. Egyébként pedig a búvárok is néha, ha 10 foknál hidegebb vízbe merülnek, belepisilnek a búvárruhába, ami melegít. Igaz, csak egy darabig. Utána viszont már az is hűt...
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3016
Ha mindig melegen tartod magad újabb adag friss pisivel, akkor nagyon kicsi az esélye. Alul még sosem fáztam. Inkább felül, amikor sokat ücsörögtem a hidegben, de akkor sem fáztam meg, pedig már meg sem tudom számolni hány "balesetem" volt hidegben. 30+ az biztos.
Előzmény: Ilex (3015)
Ilex Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3015
Szerintem így totál meg lehet fázni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3014
Még valami: pl. pelenkába, ill. sok ruhába pisilni, amit csak te érzel az olyan, mintha otthon csinálnád. Nincs meg a publicitás adta plusz feszültség.

Szerintetek milyen környéken helyen lehetne bepisilni. Esetleg úgy, hogy nincs a környéken olyan hely, ahol lehetne, s valahová bemenni, ahol pl. wc csak az ott dolgozók számára van, jó eséllyel alkudozni velük, s mondani, hogy ha nem mehetsz, akkor sajnos nem bírod tartani, s bepisilsz. Ilyenben benne lennék.

Egyszer volt egy hasonló esetem. Az volt a legmeredekebb, amit eddig meg mertem tenni. Egy kisebb forgalmú benzinkúthoz mentem be akkor, amikor már nagyon kellett pisilnem. Tartani is már alig tudtam, kiegyenesedve menni meg végképp nem. Elkértem gyorsan a kulcsot, s siettem hátra a wc-be, de eltökéltem, hogy eljátszom a beragadt zippzárat. Úgy is tettem. Be akartam pisilni. Nem tudom, ti voltatok-e már úgy, hogyha már nagyon-nagyon, de nagyon kell, akkor nehezen akar megindulni a pisi. Aztán sikerült. Jó nagy adagokban csurgattam be kissé rogyasztott pózban. A világos farmeremen hosszanti folyásnyomok egészen a bokámig. Ráadásul nyár volt, s csak egy póló volt rajtam felül, szóval takarásra semmi lehetőség. Aztán totálisan elázni már nem mertem, s a maradékot a wc-be pisiltem.
A kulcsot persze vissza kellett vinnem. Bementem, kb. alig néztem a shop-osokra, s mondtam, hogy beragadt az a rohadt zippzár. Mondták, hogy na, azt látják. Gyorsan kimentem az autóhoz, amit oldalt parkoltam le. A kútfejeknél állt vagy 3-4 autó, akik ott voltak, premier plánban láthattak elölről, s hátulról is.

Ha addig eljutsz, hogy már egyértelműen látszik, hogy mit csináltál, hogy valamennyire bepisiltél, onnan már nincs visszaút, onnan már tovább kell menned, akkor már bárki láthatja. Akkor már könnyebb. A bátorság az, hogy annyit merj bepisilni, hogy már látszódjon.
Én mondjuk az óvatosság kedvéért úgy kezdem, hogy amikor felveszem azt a ruhát, amibe bepisilek, a szerszámom megpróbálom középre, s lefelé fordítani. Így jobban el lehet áztatni a nadrágot alul, s hátul is. Ha elöl, s oldalt van a szerszám, akkor viszonylag gyorsan elindul a folt az egyik lábad szárán, s jó eséllyel a zoknid és a cipőd is egyből pisis lesz, mivel így kicsi a felszívó terület.

Na be is fejezem az okoskodást mára.

ps.: a fenébe, teljesen kedvet kaptam egy holnapi action-re. Ha lenne egy jó ötlet, lehet, hogy megcsinálnám.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3013
Nincs különösebb típusa a "betétnek". eléh kettő db mosogató rongy. az a vileda fajta. előtte viszont már egyszer meg kell áztatni sé kiszárítani.
Tegnap otthonról hozott lepedőt hajottam több rétegűre.
igaz, ha nem pont "ember" alakú, akkor a közepe lefelé fog hajlani, amitől a pisi azonnal elindul kifelé....de azért van.
A sok alsógatya rendegeteg felvesz. Ja, és a kukejtoszt is felfelé tartja, középen.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3012
Én csak most vettem fel egy plusz gatyát. De így jó volt, nagyobb felületen éreztem a meleg pisit. Ráadásul egy-egy nagyobb adagnál néha ágaskodni akarna a szerszám, azt is könnyebben visszatartotta.
Egyből nagyon bepisilni azért nem szeretek, mert az gyorsan lejátszódik, s annyi. Elnyújtva azért jobb.

Attól nem tartasz, hogy valaki lefényképez, s feltesz a netre felismerhetően?
Előzmény: un uomo onesto (3010)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3011
Egy kis néznivaló t. topiktársak.
http://www.youtube.com/watch?v=V9RVwonchlQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=cKJBifXA_bQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dQWFrF2GEK8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=v5zv0KOBWz8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TE9wc0dBnG4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CAWXS0_e9zs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=v9ioOu_4UY4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=H4PViqYANjs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YxJ3paqczOs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=O6r2c6lLpJk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=6gzhyCCjPsg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=kIy3O4HSLss&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dmgOTxIqtNM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2KrOmOK_OUc
http://www.youtube.com/watch?v=LzHUCey7DuQ&feature=related
un uomo onesto Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3010
Már mindenki elmondta tzuionak a véleményét, nem is akarok senkit ismételgetni, de azt azért még elmondanám, hogy én vállalom a nevemet, az e-mail címemet, és bármikor (ha valaki szeretné) az arcomat is...!
csakruhába és bekuki története nagyon tetszett.
csakruhába: én is szoktam utcán bepisilni, bár én más módszert alkalmazok, mint ti. Nekem inkább az jelent élvezetet, ha minél több látszik a nadrágomon, ruhámon abból, amit tettem. Én nem szoktam betéteket, meg extra alsógatyákat felvenni, hanem egy teljesen hétköznapi, átlagos ruhába engedem el, és ált. nem is szoktam rá készülni, leggyakrabba spontán jön. Tegnap is, amikor a suliból jöttem hazafelé megkívántam a dolgot, és amikor leszálltam a buszról, és vártam a zebránál, egy jelentős adagot beengedtem a fehér farmeromba. Körülöttem emberek, autók húztak el mindkét irányba (egy járdaszigeten álltam az úttest közepén). Volt, aki furcsán nézett rám, egy lány szemérmesen mosolyogva odébbnézett, mintha semmit sem látott volna, de én észrevettem. Azt hittem, minden kijött belőlem, de amikor a kapuban a kulccsal vacakoltam, kijött még egy adag, ezúttal valamivel kevesebb, mint korábban, de azért elég jelentős mennyiség. A fehér farmerom teljesen elázott, rátapadt a lábszáramra és jóleső melegséggel vett körül. Nagyon jó érzés volt. Sajnos képek nem készültek, a vizuális élményt a fantáziátokra bízom...
Tehát ez az én módszerem, de annyira kíváncsivá tettetek, hogy ki fogom próbálni úgy is, ahogy Ti csináljátok, extra gatyával, meg betéttel... Tényleg bekuki, te mit hazsnálsz betétnek?
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3009
Szóval a történet.
Kicsit trükkös voltam, s két alsónacit vettem fel. Egy hagyományosat, s egy pamut boxert. Azt terveztem, hogy így egyenletesebben nedvesedik át, s ha ülök, nem fog nagyon gyorsan lecsöpögni a pisi át a farmeren.
Leültem egy buszmegálló rácsos ülőkéjére egy forgalmas helyen, s elkezdtem olvasgatni egy újságot. Ekkor már eléggé kikívánkozott a sok víz, amit megittam. Elkezdtem apránként bepisilni. Már vagy 5-6 adagot beengedtem, amikor kezdett látszódni elöl. Azt már viszont éreztem, hogy a fenekemnél már jó nedves, s langyos. Mindig hagytam a beengedések között egy kis szünetet, hogy viszonylag jól fel tudjon szívódni, ne csurogjon le alám a járdára azonnal.
Közben emberek, s buszok jöttek mentek, mivel ez egy végállomás, s átszállási pont volt.
Aztán egy nagyobb beeresztésnéll láttam, hogy párolog a lábam között a farmer a meleg pisitől. Ekkor már elöl is látszódott a folt, bár a közepesen sötétkék farmeren nem volt túl feltűnő. Ekkor hirtelen észrevettem, hogy az ülőke fémrácsán keresztül kezd lecsöpögni a pisi, amit már nem
szívott fel a két alsónaci, s a farmer. Gondoltam, hogy most egy kicsit várok. Ha ilyenkor a kicsit széttett lábad összeszorítod, az kb. egy ruha kicsavarással ér fel, miáltal az alsónaciból kicsavaródik a benne lévő pisi egy része. Nem tudom, hogy észerevették-e, vagy hányan vették észre, hogy csöpög valami az ülőkémből. Várakoztak ott kb. 10-15-en.
Aztán elsétáltam egy közeli piacra szétnézni, s továbbfolytatni a bepisilést. Nem volt hosszú kabát rajtam, a lábaim elágazása alá nem ért.
A piacon megpróbáltam megnézni, mennyire látszik a folt. Bementem egy wc-be (80 ft volt
a wc használat), persze én nem használtam, de megnéztem a farmert a fenekemnél, s teljesen
át volt már nedvesedve, de a lábam között lefelé még nem folyt le nagyon. Kicsit igazítottam a "szerszámon", hogy ne lefelé, hanem oldalt, s kissé felfelé helyezkedjen el.
Aztán kimentem, s visszafelé indultam a végállomás felé, s közben be-beengedtem a pisit, immáron elöl is elég jól láthatóan foltot csinált. A kabátom nem volt összegombolva, így amikor
úgy mozdultam, vagy a szellő úgy mozgatta a szembejövők simán láthatták a foltot. Arról
nem is beszélve, hogy aki mögöttem jött, az meg látta, hogy valamiért nedves a farmer a fenekemnél.
Mikor visszaértem, nem a buszmegállóba, hanem a tér egy padjára ültem le, s ott elkezdtem folyamatosan (be)pisilni. A pad alá rendesen folyt a nadrágomon át a pisi. Kicsit vártam, majd elindultam vissza az autóhoz. Éreztem, hogy a fenekemnél tiszta lucsok a farmer. Lassan mentem, több járókelő is megelőzött, de nem tudom felfigyeltek-e a dologra.
Aztán autóval elmentem egy nyugodt helyre visszavenni a tiszta ruhámat. Addigra ismét kellett már pisilni, így leültem egy kőre, s beengedtem mindet. Sajnos nem vártam eleget, s amikor
felálltam, a farmer comb részénél üléskor összegyűlt nem kevés pisi eláztatta a jobb zoknimat,
amit kicsavartam, vissza felvettem, majd rajtam kb. 30 perc alatt megszáradt úgy, hogy a fűtést
az autóban ráirányítottam.

Nagyon igzi volt, de jobb örülnék, ha a barátnőm is meg merné csinálni, vagy többen innen a fórumról. Úgy kicsit bátrabb az ember, ha nem egyedül csinálja.

Alább pár kép az esetről, s egy a helyszínről, ahol a nagyja történt:
10122022vzKép a térről
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3008
Más: a vizelet és széklet visszatartási képtelenség valóban szörnyű állapot lehet. Ezért viszont nem a saját elhatározásukra bepisilők a hibásak, hanem a tények.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3007
No, beöltöztem indulás előtt. három alsógatya, egy betét és azt egy rövidszárú harisnyanadrág fogta. Az első buszon leghátul ültem, felhúzott kabáttal. el-el engedtem egy adag pisit. Éreztem, ahogy "gurul" le a brokesz körül kétoldalt. A második buszra várakozás közben már el volt ázva alattam minden. Nem az volt a cél, hogy semmi ne üssön át, henm az, hogy minnél több elférjen. No, a második buszon már a kabát is alattam volt. annyira nem érdekeltek a kispolgári csökevények, hogy szinte szabadon engedtem bizonyos pillanatokban had follyon. (folyjon, ki kell választani a helyeset)
Amikor leszálltam még akkor is jött. egy idő után viszont teljesen ellazított záróizommal már nem lehet tudni, hogy folyik-e, vagy nem. mindenesetre nagyon jó érzés. még felhívtam egy nőismerősömet, aki ezekről tud és látta is filmen. neki elmondtam, hogy az akció folyamatban van...
A lépcsőházban a postaláda körül szöszmötölve rádobtam egy kurva nagy adagot. no, akkor a fekete nadrágom megadta magát. elkezdett a szárán folyni kifelé. olyan volt, mintha golyók gurulnának le...
Vagy kettő kispolgári csökevényt elengedtem a lifttel, mondván még egy kicsit dühöngök a kapott számlán...
A liftben megmarkoltam a kukit és gyúrogattam összeszorított lábbal. múltkor sikerült elpukkantani, most nem. talán a lift volt gyorsabb. Otthon kellett elpukkasztani a brokit, elvégre nem azért pisil be az ember, hogy ne legyen semmi "haszon" belőle.
Az induláskor a beöltözésről képweket is készítettem. Sajnos ezek még szárazak, de azért felteszem. egyébként már az is jó érzés, ha valami betét van az ember lába közt.
Valameléyikőtök próbálte-e már tömegben a bepisilést?első gatyabetét harisnyanadrággalmásodik alsógatyaharmadik gatyarétegekkülső burkolat
vizesnaci Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3006

  "Melegek fognak kézenfogva sétálni, a játszótéren egymást töcskölni, minden utcasarkon hugyozni fog valaki, és pisis nadrágban fognak csámborogni ez emberek a bevásárlóközpontokban,- hivatalokban!"

  Üdv.!

  Engedelmeddel,szeretném énis megosztani Veled a saját véleményemet.Nos:

Amit írtál(és elsősorben a fenti idézetre gondolok),elég merész elgondolás a jövőről, mert a szex(bárkinek-bármit is jelent) eddíg sem közterületen zajlott és szerintem nem is fog.Persze sajnos előfordulnak kivételek,de a bepisilés sehogy sem sorolható ezek közé.Ugyanis ha a "melegek egymást töcskölik"-ahogy fogalmaztál,valóban megbotránkoztató és zavarba ejtő lenne,mondjuk ha a gyermeked megkérdezné mit csinálnak a bácsik.De ha egy bepisilt embert lát meg,valószínű csak kineveti és könnyebb megmagyaráznod.Szerintem vannak ennél durvább dolgok is,úgyhogy ha pl.a gyermekedet szeretnéd megkímélni ezektől,ne engedd net-közelbe,de lehet be is kéne zárnod a szobába.Ugye érted?Én nem rég csatlakoztam ide és örülök hogy beszélgethetnek egymással a hasonló érdeklődésű emberek.

Az viszont valóban szörnyű,ha betegség/baleset miatt történik a bevizelés.Ez viszont már más téma,mert attól hogy történnek szörnyűségek is,az egészséges embereknek megy tovább az élet és azt szeretnék is élvezni.Természetesen tiszteletben tartva mások véleményét.

Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (2989)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3004
Hazafelé menet be fogok pisilni. Nem gumibugyiba, hanem a nardágomba. Betét van benne. pár perc és indulok. hazáig ami belefér...
Bigmac777 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3003
Fiúk és a pisilés?
Pisilés pisiszex?
Bigmac777 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3002
A Pisilés szabadban utcán topikot ismeritek?
Pihta Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3001
Inkontinenciabetét?...
Megdobbent Creative Commons License 2007.11.19 0 0 3000
Jajhaj, ugy tunik lecsapom a 3000. hozzaszolast, es egy gratulaval: a pisitanc kifejezes nagyon tetszik, megmosolygtat, mert holmi torzsi attituddel bir, mint mondjuk az esotanc :)))

Amugy hajra, aki meg megrokonyodni jar ide, az szerintem ne irjon, csak vessen mindenfele atokjeleket a topicra es kerjen ra valami haragvo istentol villamokat :)
oldman2 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2997
 Kíváncsi vagyok, kié lesz a 3000. ?
oldman2 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2996
 Köszönöm a kultúrált hozzáállást. Béke!
Előzmény: Törölt nick (2994)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2995

Szia Peelóta!

Igazad van, -megbántam, hogy megzavartam "köreiteket", -ez csak a saját véleményem volt, -nem tehetek róla, hogy ez a két szerencsétlen ember jutott eszembe a dolgaitokról...

 

 Elhihetitek, hogy megdöbbentő volt látnom a két ismerős családot, ahogy tönkremennek a két, -egykor életerős, és életvidám, -mára pedig teljes életet élni képtelen szeretteik leépülésétől!

 Vagy saját nagyapám példája, aki az alkoholizmusának köszönhetően agyvérzést kapott, és 20 évig velünk élve kacsába pisilt, -vagy ha berugott, -akkor a gatyájába. Ez kb. hetente kétszer fordult elő. Gyerekként, és tizenévesként is sokszor mentem be a szobájába úgy, hogy éppen a saját kiöntött vizeletében részegen fetrengett a földön, -magatehetetlenül...Aztán ha Szüleim nem voltak otthon, akkor takaríthattam, és átöltöztethettem egyedül, -vagy "jobbik" esetben a kistesómmal!

Bocs, -de nekem ezt jelenti a "bepisilés"...

Még egyszer bocs, hogy benéztem ide, és kifejtettem a véleményem a topic-otokban! BÉKE! :)

Előzmény: Törölt nick (2992)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2994

"Tudományos szempontból csak a nők maszturbálnak" 

 

Google kereső : maszturbáció

-kezdd el végignézni, miket dob ki a szóra!  Még szexuálpszichológus oldalát is találtam, -Aki biztos nem volt ott az egyetemen az "m" betűnél, és később rosszul tanulta meg. Az én értelmezésem, -és a találatok szerint kb. 50-50%-ban használják férfiak, és nők esetében. De igazad van, az "onanizálás" csak a férfiakra jellemző kifejezése...

De ez a szó annyira távol áll tőlem, -mint ahonnan származtatják, -azaz a vallás, és a Biblia.

Akkor inkább önkielégítek! :) 

 Az általad lefotózott "pisitáncot" járó (a szó szerintem kurvajó!)

lányt legalább ismeretlenül tiszteld meg annyira, hogy teljesen felismerhetetlenné teszed az Ő, és a barátnője arcát is pl. Photoshop- pal! Hiszen ti sem, -és én sem vállaljuk itt az arcunkat.

Bocs, hogy benéztem ide, -hidd el többet nem teszem! Béke!!!  :)

 

Előzmény: oldman2 (2990)
mimi_bacsi Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2991

"Kovács Katit egy közös fellépésen addig nevettette a vele közösen fellépô mûvész, amíg a mûvésznô a közönség szeme láttára összepisilte magát."

http://www.borsonline.hu/news.php?hid=5656
oldman2 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2990

Kedves tzuio!

 

 Bizony, rendkívül éles szemű megfigyelő vagy! Tényleg nagyszerű a fórum, és az, hogy mi hasonló érdeklődésűek megtaláljuk itt egymást.

 

 Sajnos, nem csak egymást vonzzuk (mint írod), hanem időről- időre egy-egy idióta is betéved ide, jobb dolga nem lévén. Aztán beírogat, elszörnyülködik azon, hogy itt milyen undorító dolgok vannak, és önelégülten elhúz a saját kis perverziójához.

 

 Mivel látszólag még új fiú vagy itt, ajánlom, hogy szorgalmasan lapozgass vissza régebbi topikok felé, és találsz még ennél meredekebb helyeket is! Aztán, ha már mindenhova beírad, miért betegség az, amit ott művelnek, menj vissza a helyedre, és meséld el a többieknek, hogy oldman azt üzeni: TUDOMÁNYOS SZEMPONTBÓL CSAK A NŐK MASZTURBÁLNAK!!! A FÉRFIAK ONANIZÁLNAK! Vagy hokiznak. Rejszolnak. Kivernek. De sokan összekeveritek. Szóval, amit a wc-ben a farkaddal művelsz, az bármi, csak nem maszturbálás. Feltéve, hogy nem nő vagy.

Előzmény: Törölt nick (2989)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 2989

 Eléggé aggaszt a gondolat, hogy esetleg a Barátnőmet is hozzátok hasonlóak kukkolják, és esetleg fotózzák, miközben mondjuk az utcán áll, és nagyon kell Neki pisilnie! 

 Az ráadásul még tovább fokozza az aggodalmamat, hogy mondjuk a munkahelyén a főnökének,vagy kollégájának esetleg milyen gondolatai támadnak Róla, pl. egy feszesebb nadrág viselése esetén!

Ennél még az is "megnyugtatóbb", ha "csak" a dugás jut a Drágámról az eszükbe! :(

 

 Biztos tudjátok, hogy vannak olyan emberek is, Akiknek a bepisilés napi, vagy éjszakai  probléma, -és nem szexuális játék!

 Az egyik volt osztálytársam 18 éves korában szenvedett a házuk előtt motorosbalesetet, és nyaktól lefelé lebénult! Neki, és a szüleinek ez a bepisilés egyáltalán nem volt "izgi", -pelenkázták, katéterezték, majd nemsokára sztómazsákot is kapott szegény srác! És így "él" vagy 15 éve!

 Vagy pl. ez egyik 60 év körüli nőismerősöm kb. 10 éve gumibugyival megy ki az utcára, és így is alszik, - gyakorlatilag nem tud normális életet élni a vizeletartási problémái miatt... Mit nem adna szegény azért, hogy akkor tudjon pisilni, amikor Ő akar, -és nem csak úgy véletlenszerűen!

 De nem folytatom, mert a végén összepisilitek magatokat az "izgató" igaz történeteimtől!

Lehet, hogy naív vagyok így egy kicsivel 30 után, -de sajnos a fórumnak "köszönhettem", hogy megtudtam, ilyen emberek is vannak, mint ti! Ez a nagy szólásszabadság, amit az internet jelent, szinte "kicsalta az utcára" azokat, akik az ilyesmi  szexuális eltévelyedéseikkel eddig megmaradtak a négy fal között! Szinte még reklámozzátok a dolgaitokat, -és vonzzátok egymás,- biztatva a "merész, és bátor tettekre" !

Rettegek a jövőtől, hogy a leendő gyerekeimet milyen utcakép fogja fogadni!

 Melegek fognak kézenfogva sétálni, a játszótéren egymást töcskölni, minden utcasarkon hugyozni fog valaki, és pisis nadrágban fognak csámborogni ez emberek a bevásárlóközpontokban,- hivatalokban!

 Inkább arról kellene itt írnotok, hogy pl. mit mondott nektek a héten a pszichológus, és hogyan tudtok a másiknak segíteni a betegségében! Mert ez bizony betegség, -még ha látszólag élvezitek, és nem érzitek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!