Keresés

Részletes keresés

Marchello13 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6913

Köszönöm!

 

Én most hirtelenjében a Samsung ES9-et választottam ki. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a géppel?

Előzmény: Törölt nick (6912)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6912
Előzmény: Törölt nick (6911)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6911

Nagy választék nincs, én valami ilyesmit vennék:

http://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/samsung/es80-p46669127/

Előzmény: Marchello13 (6910)
Marchello13 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6910

Sziasztok!

 

Lehet, hogy nem jó helyre írok, ezért előre is elnézést!

 

Egy nagyon olcsó, minél kisebb kompakt fényképezőgépet szeretnék venni, de azért nem a leggagyibb fajtából.

Leginkább csak túrázáskor készítenék vele képeket. Max. 20.000 Ft-ra gondoltam.

Tudtok esetleg valami megfelelőt ajánlani?

 

Nagyon köszönöm!

Roadtrain Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6909
Roadtrain Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6908

Tudom nem nekem szólt az írásod,de ha egy picit figyelmesebb lennél és vissza olvasnál (lapozni nem is kell,hisz ezen az oldalon van) megtalálnád azt a progit amivel készítette.De segítek,nehogy meg erőltesd magad.  (6896)

Előzmény: stuksza (6907)
stuksza Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6907

Jó kép!

Ez azt jelenti, hogy 2 órán keresztül 30s-os felcsapott tükörrel, állványról, gondolom távirányitóval készültek a képek? És a végén hogyan kerültek egymásra a fotók?

Érdekel a dolog, ha írnál róla bővebben, megköszönöm!

Előzmény: Zolinka (6900)
Moris721 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 6906

Dunai reggel...

 

 

M.VIII Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6905

Csinált szivárvány 2:

 

habilami Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6904

Sziasztok! Az első játékra ma éjfélig várjuk az amatőr fotókat! :)
http://fenykepezz.blogspot.com/

Hintázók Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6903

Sziasztok!

 

Kicsit OFF leszek... Ma este fényképezgettem a feleségemet, miközben ült a hintában. Itthon vettem észre, hogy valami furcsa van az egyik képen.

Be is rakom azt a bizonyos képrészletet. Hullócsillag lehetett, vagy valami más?

 

 

(Jó zavaros a kép, most ne azt nézzétek :)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6902

Na ez nem Ausztria :-)

Itt nyár van, minden melegrekord ami létezik megdölt itt két nap alatt, még agusztusban is szokatlan lenne ez a meleg :-)

Előzmény: 95xf (6901)
95xf Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6901

Lóg az eső lába:

Bujócska:

Csinált szivárvány:

Zolinka Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6900

247x30sec, ISO3200

habilami Creative Commons License 2012.04.23 0 0 6899

Sziasztok Amatőr Fotósok!

 

A számotokra indult oldalon nemsokára indul a második játék! :)

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/fontos-kozlemenyek.html 

stuksza Creative Commons License 2012.04.21 0 0 6898

Megy a gőzös!

 

 

2012.04.21. Győr, 109-es gőzmozdony vontatta nosztalgia vonat.

extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6897

Köszi! :)

Előzmény: Zolinka (6896)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6896

A StarStax nevű program az. Ingyenes, csak a letöltésnél jelszót kér ami a készítő neve.

http://markus-enzweiler.de/StarStaX/StarStaX.html#download

Előzmény: extekergo (6895)
extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6895

és melyik az a program?

 

Előzmény: Zolinka (6894)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.17 0 0 6894

Nem volt nagy gond az utómunkával. Csak a fehéregyensúlyt kellett beálítani az összegzett képen, illetve 3 repülőt kellett kivegyek. Kb 5 perc volt az egész.

A képek összerakására találtam egy egyszerű kis programot, ami megcsinálta helyettem a nehezét. :-)

Előzmény: tomcat#01 (6893)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6893

Aztamindenit! 88? Nem kis utómunka lehetett vele. De megérte! :-)

Előzmény: Zolinka (6890)
habilami Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6892

Az első szavazás tétje megérkezett! Érdemes beküldeni a legjobb amatőr fotókat, hiszen május 1. a határidő!

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/megerkezett-az-elso-nyeremeny.html 

Előzmény: habilami (6889)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6891

Múlthéten Szilvásváradon jártam.




Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6890

Köszönöm!  :)

88 db fél perces képből készült.

Előzmény: tomcat#01 (6885)
habilami Creative Commons License 2012.04.11 0 0 6889

Új képek érkeztek a blogra! Továbbra is bárki küldhet be képet a legkülönbözőbb témákban.

 

http://fenykepezz.blogspot.com/

Előzmény: habilami (6883)
extekergo Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6888

:)

Roadtrain Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6887

Patent :) 

Előzmény: Zolinka (6882)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6886

Salzburg, Zoo

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6885

Sőőőt! Már-mr remek! :-)

Hány fotóból készült?

Előzmény: Törölt nick (6884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6884

Nem rossz!!!

Előzmény: Zolinka (6882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!