Keresés

Részletes keresés

KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.04 0 0 95
Dehogy! Ne viccelj! Te vagy a példakép!!! :-))
Előzmény: sallustius (94)
sallustius Creative Commons License 2001.10.04 0 0 94
Nem... de nincs erőm meghalni sem. A vodka-tequila-sör trió megtette a hatását. És ráadásul, mivel tanár vagyok, egész nap tanítanom kellett :(((((. Sajnos ott nem ülhetek ki a klotyóra alukálni. Talán munkahelyet kéne változtatni?
Előzmény: pipacsmező (92)
mont Creative Commons License 2001.10.04 0 0 93
Részemről: light-os sörözést tartottam, úgyhogy csak fáradt vagyok, de nem másnapos. :)
Előzmény: pipacsmező (92)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.04 0 0 92
Minnyá fél négy és sehol egy hozzászólás. Mi van, tegnap mindenki erkölcsös éjszakát játszott?
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 91
De azért írtam a partira, hogy giga, mert egész hétvégén fog tartani. Ergo, hétfőn élvezhetem áldásos hatását. Hopp, mégsem. Mégsem lesz élménybeszámoló. Kedden kell megvédenem a diplomámat Pécsen és hétfőn otthon leszek. Az ördögbe, vissza az egész! Basszus, pedig azt hittem, hogy hétfőn az állapotom miatt gúnyt űzhettek belőlem.
Előzmény: Ralph Lauren (88)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 90
Kizárólag eredeti termékeket fogyasztok, mivel a kannás változatoktól állandóan a WC-re kell rohangálnom másnap. Ez munkahelyen felettébb cudar tud lenni, különösképpen, ha van valami maratoni tárgyalás is aznap.
Előzmény: pipacsmező (87)
mont Creative Commons License 2001.10.03 0 0 89
Nono! Jöttem én már be szombaton dolgozni, mondanom se kell másnaposan. :))
Előzmény: Ralph Lauren (88)
Ralph Lauren Creative Commons License 2001.10.03 0 0 88
Sajnos a pénteki-szombati piálás nem tartozik a topic témájába, hiszen ugye akkor nem kell másnaposan melózni :O)
Előzmény: KicsiHuszár (86)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.03 0 0 87
Dési & Kute kannás változatát ajánlom, ha azt akarod, hogy még három nap múlva is másnapos légy :) Aztán jöhet az "élménybeszámoló", feltéve, hogy túlélted.
Előzmény: KicsiHuszár (86)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 86
Nem érzek semmi különöset.
Viszont nagy erőkkel készülök a hétvégi megmérettetésre. Giga parti van kilátásban. Imádom! Már el is terveztem. Csak és kizárólag bort fogok inni, de azt rengeteget.
Előzmény: Horse-Car (85)
Horse-Car Creative Commons License 2001.10.03 0 0 85
Még egy jó kis megfázás se jött össze? :-)
Előzmény: KicsiHuszár (84)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.03 0 0 84
Itt vagyok!
Há-há! Megvolt tegnap a szeszelés és kíváncsian figyeltem magam, hogyan reagálok ma az eseményekre. Sajnos elég gyengére sikeredett a tegnapi produkció, ezért semmi különös, mert két cimbi társaságában elaludtam egy parkban. Ezért most különösképpen fáradt sem vagyok, csak álmos. Ez viszont kedvetlenné tesz. Nem is osztogattam frutit.
Előzmény: Horse-Car (83)
Horse-Car Creative Commons License 2001.10.02 0 0 83
Lebuktam... :-))
Háfigyejjé, meg kell mutatnia valakinek a helyes utat, ne tévelyegjenek már a báránykák össze-vissza...
(Na helló, már csak fél óra, és sörözés ON, én leléc...)

Előzmény: KicsiHuszár (82)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.02 0 0 82
Nocsak! Csak nem Te vagy itten az Istennyila?!
Ne demoralizáld a lelkesedésemet!
Óóó, rájöttem! Téged valamelyik alkohol, vagy drogprevenciós program pénzel! :-)
Előzmény: Horse-Car (81)
Horse-Car Creative Commons License 2001.10.02 0 0 81
Preventív típusú javaslatok (ki van próbálva, működik):
no cigaretta
no alkohol
no éjszakázás

Jó, tudom:
no esély... :-))

Előzmény: KicsiHuszár (80)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.02 0 0 80
Igen gyakran fogyaszthat alkohol tartalmú folyadékot a főnököd hallod-e? Szerintem jobban tennéd, ha eljárnál vele tivornyázni, így hamarabb összejönne az autó.
Eygébként lelkiekben már az esti vihogáson érzem magam, ahol nagyokat röhögve fogok öblögetni. Valami gyors, új info a majdani regenerálódáshoz?
Előzmény: pipacsmező (79)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.02 0 0 79
Engem szerencsére (mindkettőnkére) alig lát a főnököm, mertogy külön szobában dolgozom. Ha belegondolok, hogy mennyi frutit spórolok igy meg Neki egy évben?! Ezt kompenzálandó, Karácsonyra fogok kérni egy autót.
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.02 0 0 78
A főnököd egy állat! Lődd le! Én mindig osztogatok frutit.
Ma este régi cimborákkal megyek alkoholizálni! :-)))
Ergo, holnap reggel (délelőtt) friss élménybeszámolót tarthatok frutival.
Előzmény: Densz (77)
Densz Creative Commons License 2001.10.02 0 0 77
Az én főnököm csak akkor osztogat frutit, ha reggeltől este 10-ig bent kell maradni. Ha másnapos, akkor meg különösen szarik a frutira. Csak a szent-szöveget ontja. Ami teljesen hatástalan akkor, ha én is másnapos vagyok. Persze amúgy se nagyon hatásos...
Előzmény: KicsiHuszár (76)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.01 0 0 76
Eh! Ugyan már! A másnaposan végzett melónak, a munkahelyen való bárgyú kis szöszmötölgetésnek is megvan a maga varázsa. Persze csak mértékkel!
Milyen jó is reggel bemenni, idétlenül vigyorogni, a klaviatúrán kalimpálni és semmi hasznosat nem végezni. Néha-néha még kellemes is tud lenni ez az állapot. Persze csak akkor, ha nem vagy túlságosan lealjasulva.
Az pedig egyenesen zseniális ha Te vagy a főnök! Ilyenkor a legjobb szélesen mosolyogni had éltessenek a beosztottak, a végén pedig frutit szórsz közéjük.
Előzmény: zlotyi11 (75)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.01 0 0 75
énis utálok!
de nekem is muszáj!:-))
de azért jól lehet aludni idebenn is!:-)
már persze ha tudok
Előzmény: mont (74)
mont Creative Commons License 2001.10.01 0 0 74
Én utálok másnaposan melózni, de ha muszáj... :)))
Előzmény: zlotyi11 (73)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.01 0 0 73
sziasztok
most találtam erre a topicra
csúcs
énis imádok másnaposan melózni
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.01 0 0 72
Atya Isten, de nagyon hétfő van...
Ralph Lauren Creative Commons License 2001.10.01 0 0 71
Én néha a klaviatúrán alszom...
Előzmény: Densz (70)
Densz Creative Commons License 2001.10.01 0 0 70
Örömmel konstatálom, hogy mások is hunynak néha egy kicsit a sloziban. Azt hittem idáig, hogy csak én vagyok ilyen galád. :))
Előzmény: majd1x (69)
majd1x Creative Commons License 2001.09.28 0 0 69
bocs Kanga, a copyright mindenben a Tied.
El kellene olvasnom az OSSZES hozzaszolast, mielott irok. Onkritika :o(
Előzmény: majd1x (68)
majd1x Creative Commons License 2001.09.28 0 0 68
Volt mar olyan szintu masnapom is (temerdek alkohol es ket ora alvas utan), hogy el kellett huzodnom a WC-be szundizni egyet. Termeszetesen nem azon az emeleten, ahol az irodam van, mert ott feltuno, hanem egy masikon. A dolognak a technikaja a kovetkezo:
Az ember hatarozott leptekkel elhagyja az irodajat a kezeben egy ket alibi-dosszieval. A teljes hatas kedveert lehet dudoraszni, hummogni is, esetleg odaszolni a titkarnonek, hogy "Irmuska, felmegyek a penzugyre/marketingre/igazgatosagra". Ennel pontosabb infomraciot ne adjunk meg, mert ha idokozben keresik az embert, es a tulbuzgo titkarno utanunk telefonal, kiderul hogy nem is ott vagyunk, ahova hazudtuk magunkat!
A dolgozo ezutan fel/lemegy a lifttel/lepcson tetszoleges szamu emeletet. Megvarja, amig kiurul a WC elotere (erdemes ekozben lazas mobiltelefonalast szinlelni) majd bemegy egy fulkebe, magara zarja az ajtot, lecsuccsen a sarokba es alszik egy kicsit. Elalvas elott nem szabad elfelejteni nemara allitani a mobilt es (melyebb alvoknak) beallitani a hetzenelos kvarcorat ebresztore!
Tapasztalatbol tudom, napi ketszer fel ora csodakat tud tenni!
majd1x Creative Commons License 2001.09.28 0 0 67
"Agysejtek viiiigyazz! OSZOLJ!" topic
Előzmény: pipacsmező (66)
pipacsmező Creative Commons License 2001.09.28 0 0 66
Továbbfűzöm: "A dolgozó nép egészségére iszom" topic
Előzmény: Ralph Lauren (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!