Keresés

Részletes keresés

Cow77 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 204
Tegnap nem kellett dolgoznom,gondoltam kimegyek fotózni.Kint voltam egész napnyugtáig.Egy azaz egy verebet se láttam.Máskor meg minden harmadik fán ül valami ragadozó madár.Viszont szép volt a havas táj!Megérte így is!
Khop Creative Commons License 2010.02.06 0 0 203
Lehet, hogy becsap a tudatom, de a fölsőbe én valami héjafélét (héja vagy tojó karvaly) is bele tudok látni, az alsó valóban elég kerecsenes.
Előzmény: spiderator (198)
n80qd Creative Commons License 2010.02.06 0 0 202
Ok! Akkor már csak irogatni kell... Hogy legyen tartalom, meg képek... Ilyesmi...
A mai sas helyet, hogy legyen egy kis változatosság: meggyvágó.
Előzmény: Törölt nick (201)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 198
Bénázok a képpel... :)kerecsen
Előzmény: spiderator (197)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 197
Off.
Valakinek van tippje ezek mik lehetnek?
Talán kerecsen?
Előzmény: spiderator (196)
spiderator Creative Commons License 2010.02.05 0 0 196
Ezeket nem hagyhatom szó nélkül...
Nagyon jók! :) Gratula!
Előzmény: Törölt nick (192)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 195

Ezek nagyon jó kis képek!Ki is raktunk belőle háttérnek,ha nem bánod!Blogod ugyan nincs,de nagyon szép pillanatokat örökítettél meg! :)

Előzmény: Törölt nick (192)
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 194
De akkor hogyan nézzük meg? Lesz?
Előzmény: Törölt nick (192)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 193

Na nincs is blogja! :)

Már töltöm is a képeid!

Előzmény: Törölt nick (192)
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 191
Ja, ja...
Előzmény: Törölt nick (190)
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 189
Egyet kell értsek... Hun az a blog... Engem is érdekel ám! Ki is rakom majd a blog listámba...
Előzmény: Cow77 (188)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 188
Na hun van az a blog?Had lássam!
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 187
Koncentrálj, hogy gyorsabban gyogyuljon a szemem... :D
Előzmény: Törölt nick (185)
EosFanTom Creative Commons License 2010.02.05 0 0 186
Bár kicsit off, de tegnap Bp-ről Békéscsaba felé a 44-es út mellett eagle show volt, az M5 mellett pedig őzike csapatok keresték a napi betevőt a földeken.
Életemben nem láttam még ennyi őzikét mint tegnap ott.

n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 184
Akkor a mai napi sas adag: rétisas etetés...
Lassan lesznek képek is, ha látni fogok újra rendesen :D
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 183
Ok! Merre találom?
Előzmény: Törölt nick (180)
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 182
Köszi! A videó az csak úgy jött véletlenül, és megtetszett.. És igy ha megyek fotózni, akkor mindig csinálok pár videót... 1-2 meg még ugy nagyjából nézhető is talán :D Bár lehetne jobb is...
Előzmény: Cow77 (179)
n80qd Creative Commons License 2010.02.05 0 0 181
:D :D :D Köszi a figyelmet!
Látom Neked sincs túl sok időd, ha ráérsz és nem zavarok, akkor összefuthatnánk, biztos tudnál adni pár jó tanácsot!
Mondjuk jó lenne, ha nekem is lenne több időm :D
Előzmény: Kezsu (176)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 179

n80qd megnéztem a Te blogodat is!Szépek a képeid nagyon,de a videók teljesen más formában mutatják be a természetet!Életemben nem láttam ölyveket civakodni!Sok sikert az ilyen videókhoz!

Cow77 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 178

 

Megpróbáltam ma emailt küldeni,de rájöttem hogy az outlook nem a barátom.Megtennéd, hogy írsz egy sort az email címemre?A nick nevem mögé egy kukac és freemail.Köszi!Szeretnélek pár,tapasztalati kérdéssel zargatni ha nem baj?!

Előzmény: Kezsu (177)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.04 0 0 177
Sajnos én is allando idohiannyal kuszkodok. De azert szerencsere a kozvetlen kornyezetemben eleg sok jo hely van. Igy ha van egy kis idom en is megyek neki a tájnak..Bar zakoban eleg ritkan.=)))
Előzmény: Cow77 (165)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.04 0 0 176
Köszönöm. Akkor kölcsönös a blog figyeles.=)
Irigykedve nezem en is sokszor a videoket, kepeket nalad..
Előzmény: n80qd (161)
n80qd Creative Commons License 2010.02.04 0 0 175
Akkor hajrá, nem tart örökké a sas szezon!
Előzmény: Törölt nick (173)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 174
Óóóóó erre én is vevő leszek!Szivessen elmennék egy fotózásra!Találtam egy solymász oldalt,oda is el kéne menni!Hátha kézzelfoghatóak a madarak!
Előzmény: Törölt nick (170)
n80qd Creative Commons License 2010.02.04 0 0 172
És vannak még üres időpontok?
Előzmény: Törölt nick (170)
rollin46 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 171
a linken szereplő képek teljes képkockák?

milyen obival fotóztad?

köszi a válaszokat!
Előzmény: Törölt nick (170)
n80qd Creative Commons License 2010.02.04 0 0 169
Jön a sas közelebb is, ha szerencséd van (és persze van sas :), a harmadik videót ajánlom figyelmedbe: ebből a sorozatból.
Előzmény: dzzsoni (167)
dzzsoni Creative Commons License 2010.02.04 0 0 167
Jó ez a topik! Csak hát, 4-500mm, huh...
Előzmény: n80qd (15)
Cow77 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 165
Tényleg bocs mindenkitől az off-ért.Felkerestem a blogodat!Háááát reggel óta azt nézegetem és gratulálok a képeidhez,elért eredmányeidhez.Sajnos a múlt évben nekem igazán nem volt időm napokra eltűnni a természetbe.Mindíg viszem magammal a gépet munkába és ha meglátok valamit akkkor már mászom is át mindenen.Sokszor zakó,szövetgatyó kombinációban.
Előzmény: Kezsu (160)
foveon Creative Commons License 2010.02.04 0 0 164
jok a kepeid.
off:sajna nem tudok ott kommentelni, leven hogy egy ilyen izem sincs amit feltetelnek szabsz: de ne egesd magad ezzel az egyenlore dologgal (az egyelore a helyes).
Előzmény: Kezsu (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!