Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 37
nem probléma
Előzmény: GATTA (36)
GATTA Creative Commons License 2003.02.17 0 0 36
világosíccccss már fel,mi alapján ítélkezel?bár ezt nem nevezném annak,csak ocsmány és kistílű gáncsolkodásnak.
Előzmény: Törölt nick (30)
fokabb Creative Commons License 2003.02.17 0 0 35
Ajánlom figyelmetekbe a mai, vagyis február 17-i Népszavát. A kedves szörpgyári kollegina és társai méltó környezetbe helyeztetnek egy 5 ezer forintos! flekkben;-))).
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 34
Mai ismét nem jelent meg Zsanettnak cikke a Színes Mai Lapban. :DDD
X-COM Creative Commons License 2003.02.17 0 0 33
angéla miután kijött minden nyilatkozatában fikázta Zsanettot, persze Zsanett kezében nagyobb "fegyver" volt
és az, hogy "csak visszaütött", nem feltétlenül mentség, de azért nem fehér és fekete a dolog
Előzmény: Törölt nick (30)
Timna Creative Commons License 2003.02.17 0 0 32
Hol lehet ezeket olvasni? Mert ilyen lapokat én nem veszek, viszont érdekelne :)
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 31
Köszi Pondró :DDD

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 30
Nem, de nem kell ahhoz újságírónak lenni, hogy lássam, ha valaki idiótán szerepel a BB1-ben, aztán bekerül nagy dérrel-dúrral beharangozva a Színes Mai Laphoz, ahhol egyik-napról a másikra minden rovatát megszűntetik, a BB2 közelébe se engedik, hogy az az illető szakmailag nulla. Ráadásul a közönség sem igényli, hiszen a csapkodós, vagdalkozós cikkei következtében még jobban megutálták, mint a BB1-ben. Undorító volt, ahogy Angit, Évit stb. volt társait is kiosztotta, aztán kivesézte Szabekot, majd Pongót. Erkölcstelenül kihasználta, hogy azok nem szólhattak vissza, Ő pedig úgy gondolva, hogy csak a Zsenett igazság létezik kígyót-békát összehordott róluk. Akkor állította le csak magát, amikor a volt társak a Blikk-ben kiteregették az Ő szennyesét is. De akkor gyorsan. Abba maradt az SMS Zsanettnak, illetve a Zsanett naplója is... Egyikért sem kár.
Előzmény: GATTA (26)
gr657 Creative Commons License 2003.02.17 0 0 29
Vagy ketszer elmondta ott is, hogy o meg nem ujsagiro, hanem annak tanul. Kesobb tobbszor mondta azt is, hogy ujsagirokent dolgozik.
Előzmény: vaffanculo.hu (15)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 28
jaj, ezteth nem ide akartam, sorry :-)
Előzmény: X-COM (27)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 27
lődd le a tehenet!!! :-D
GATTA Creative Commons License 2003.02.16 0 0 26
újságíró vagy?
télleg viríccs már valamit,olyan kiváncsi vagyok,mi alapján "itélsz"
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 25
Lehetnék, de nem vagyok az.
Előzmény: GATTA (24)
GATTA Creative Commons License 2003.02.16 0 0 24
ha nem csalódok,megnyilvánulásaid olvasva akár MÚOSZ tag is lehetsz...
nadjon kíváncsi lennék már valami firkálmányodra:-)
viríccs már nekünk valamit,ne csak ítélkezz
Előzmény: Törölt nick (14)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 23
ez az össz reagálás? :-)
Előzmény: Törölt nick (13)
GATTA Creative Commons License 2003.02.16 0 0 22
de még mennyire vicces,hogy fiu vagyok:-))
Előzmény: Törölt nick (13)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 21
ha szar úgyis kibukik, nemde?

amúgyis kamu a felsőoktatás

Előzmény: Törölt nick (14)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 20
ekkora égést még szép, hogy nem vállalt :-D
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 19
Reméljük rövidesen felébresztik :)))
Ma sem volt cikke az újságban :)))
Vajon nem megalázó egy ilyen nagy BB szakértő számára, hogy másik 2-3 kolleganő ír a BB-ről, csak ő nem?
Előzmény: vaffanculo.hu (17)
X-COM Creative Commons License 2003.02.16 0 0 18
clau showt nem láttam, de atv-n többször kijavította a riportert
Előzmény: vaffanculo.hu (15)
vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.02.16 0 0 17
Egy igazi médiasztárhoz méltóan volt felöltözve, az a baj, hogy ő el is hiszi magáról, hogy tényleg az.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 16
Ha meg megnézed a tegnapi öltözékét, akár Friderikusz Sándor is lehetett volna... Azzal a szemüveggel, meg féjvacakkal a fején... Persze, bállni kánkánozni Évihez, Andihoz, Judithoz már büdős volt neki!
Előzmény: vaffanculo.hu (15)
vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.02.16 0 0 15
Azt jelentette ki tehénke a Claudia-showban, hogy ő újságíró. Szó nem volt ott segédről, meg tanoncról.
Előzmény: X-COM (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 14
Bahrátom, az én időmben még felvételizni kellett az egyetemre, nem beiratkozni... Ez egy apró, de lényeges különbség.

Akkoriban még úgy ment pl. az újságíró iskolába a felvételi, hogy be kellett küldeni 3x3 anyagot. Azt elbírálták Pesten, aztán mehettél írásbelizni. Ott helyben kellett írnod 2 anyagot, amely előre megvolt határozva. Majd jött a szóbeli, ahol szépen ,,elbeszélgettek" veled.

Hát, kb. a nagyeszű Fridrikusz női másolmánynak ezeket a próbakat sikerült kikerülnie.

Előzmény: X-COM (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.16 0 0 13
vicces fiú vagy :)))
Előzmény: GATTA (11)
X-COM Creative Commons License 2003.02.15 0 0 12
hm, többször kijelentette, hogy újságíró tanonc/segéd
és most iratkozott be az egyetemre

te mindig tények ismerete nélkül fikázol?
a nicked erre utal! :-D

Előzmény: Törölt nick (10)
GATTA Creative Commons License 2003.02.15 0 0 11
Szerinted a te stílusodból mire lehet következtetni?
Vhaj miért van olyan érzésem,hogy ez nem puszta vélemény,hanem mélyről fakadó irigységgel spékelt gyűlölet,hogy csak az áskálódás lehetőségeinek forrását keresitek benne?

arra nem gondoltál,hogy azt tesz le a főszerkesztő asztalára,amit az kér?

Mindenkitől,kultúrált módon elnézést kért,akiket viselkedésével esetleg megbántott,ez neked nem elég?...jah,hogy tökéletes embernek érzed magadath....szálkától a gerendát....

Voltak idők,mikor nem szerettem,azt ahogyan viselkedett...de mostmár igenis tudom akár tisztelni benne,hogy céljait megvalósítja,szembe néz a veled hasonszőrű,magukat tökéletesnek érző egyénekkel...

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.15 0 0 10
Hehe, biztos újságíróiskolába jár a szakma csúcsa :DDD Megjegyzem napok óta nem írt semmit Zsanika, és ez remélem így is marad :)))

Nikit nem sztárolják a Blikknél, pedig az a kislány mindennap írj egy flekket. Igaz, korrekten, kedvesen, senkit meg nem bántva. És mégis érdekesen.

Előzmény: vaffanculo.hu (9)
vaffanculo.hu Creative Commons License 2003.02.15 0 0 9
Azon gondokozom, vajon mivel telik egy ilyen "újságíró" napja a szerkesztőségben, akinek hetente maximum egy-két pársoros cikke jelenik meg mindössze, amit össze lehet ütni félóra alatt.
A műkörmét reszeli, vagy be sem megy egyáltalán? Esetleg napi nyolc órába kerül neki, hogy összehozza a szösszeneteit?
Vajon azt megtanulta már, hogy a menyasszony hány "ny", vagy ezt nem kell tudnia egy "újságírónak"?
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.15 0 0 8
Érdekes, hogy Zsanett a nagy BB szakértő, de a BB-es cikkeket a Színes Mai Lapnél a Lévay-Hámori duó jegyzi. Zsanettra csak akkor van szükség, ha valakit le kell ugatnia, mint tette ezt a Naplója, aztán Szabolcs és most Pongó estében.

Az ugatást szándékosan írtam, mert az nem stílus ahogy ír. Az állandó ,,másikról megmondom kiméletlenül a véleményem, hej de nagyon okos vagyok, de engem közben nem bírálhat senki" írásmód hosszútávon nem kifizetődő. Éva és Angéla pl. leállítatta a Maplót és az SMS-esek Zsanettnak rovatot. De úgy látszik Zsanett ebből se tanul. Pedig, ha lenne egy csöpp ki esze, önkontrollja, akkor ezt bukásnak kellene megélnie, de hát ő még ahhoz is buta, hogy ezt felfogja.

Amúgy meg éppen ideje, hogy valaki kielégítse Zsanettet, mert szerintem ez a gyülülködő duma azért jön belőle, mert nincs rendben a nemi élete.

Vajon még mindig vesz a csomagküldő szolgálattól bugyikat, és segédeszközöket?

Előzmény: vaffanculo.hu (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!