Keresés

Részletes keresés

pacokj Creative Commons License 2014.01.29 0 0 6266

Helló

 

Érdeklődnék, hogy nincs valakinek egy használt felesleges kutyakozmetikai asztala? Bármilyen jó lenne, csak használható legyen. 10-15 körül. Én győri vagyok, de elég sok felé mozgok.

 

Előre is köszönöm

Kérlek emailt írj: ildiko@angelsflowers.hu

LGF Creative Commons License 2014.01.24 0 0 6265

Köszönöm az érdeklődőknek, az állás betelt!

Előzmény: LGF (6261)
Giovanna Creative Commons License 2014.01.24 0 0 6264

Szerintem azt is tedd hozzá, hogy milyen kutyáról van szó. 

Előzmény: RichterSV (6263)
RichterSV Creative Commons License 2014.01.23 0 0 6263

Heves megyében Gyöngyösön vagy 30km-es körzetében keresek olyan kutyakozmetikust,aki kutyámat kiállításra havi vagy kéthavi rendszerességgel eltudja vállalni.Aki jártas ilyen téren megköszönném a válaszokat név vagy telefonszám megfelel!

Andi

spykee1 Creative Commons License 2014.01.21 0 0 6262

Sziasztok! Az üzlet már elkelt! Köszönöm az érdeklődéseteket!

 

LGF Creative Commons License 2014.01.20 0 0 6261

Észak Alföldi Régióba keresünk teljes munkaidőbe, bejelentett önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikust! 

Szükség esetén lakást biztosítunk( kutya hozható). Bemutatkozó levél, elérhetőség megküldésével: barbaresco@citromail.hu

Carry81 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 6260

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek az FVM által kiadott Dr. Szinák János, Nagyné Bauman Anita, Dömötör Jenő, Dr. Kozák Imréné: Kutyakozmetika című könyve és esetleg ha nincs már szüksége rá átadná vagy eladná kedvező áron?

Engem érdekelne!Előre is köszönöm!! :-)

liviawesty Creative Commons License 2014.01.15 0 0 6259

Sziasztok! Most kezdek bele kutyakozmetikai szalonom megnyításába. Minden kozmetikai eszköz érdekelne. Szívesen átvennék valakitől egy komplett felszerelést is. Email címem: liviakovacs87@gmail.com Előre is köszönöm!!

krisztibull Creative Commons License 2014.01.12 0 0 6258

Köszönöm a sok érdeklődést. Az üzletet kiadtam már.

Sok sikert mindenkinek továbbra is.

spykee1 Creative Commons License 2013.12.16 0 0 6257

Sziasztok!

A III. kerületben 3éve működő fix megélhetést biztosító kutyakozmetika berendezésével, vendégkörrel, telefonszámmal családi okok miatt eladó.

Érdeklődni: kozmaildiko83@freemail.hu

          vagy: 06-30-683-63-50

lambert andrás Creative Commons License 2013.12.10 0 0 6256

http://aprod.hu/hirdetes/aesculap-kutyanyiro-ID1GRs3.html

 

 

 

aesculap favorite 2 es nyirogép!!!!

krisztibull Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6255

Sziasztok!
Budapest II. kerületében , a Mammut bevásárló központ szomszédságában lévő kutyakozmetikánk bérleti joga átadó 2014 februárjától. Bejáratott üzlethelyiség, 10 éves fix vendégkör

Érdeklődni a defenseline11@gmail.com e-mail címen lehet

 

bella60 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6254

Köszönöm az érdeklődést ,elkelt minden.

 

üdvözlettel

Bella

Előzmény: Ginger11 (6253)
Ginger11 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6253

Szia!

Érdekelne a fürdetőkád.

Elérhetőség: kicsiginuss@gmail.com

Kérlek küldj egy telefonszámot és megbeszélnénk a részleteket, ha még aktuális a hirdetés.

 

Köszönöm

Georgina

Előzmény: bella60 (6247)
Riiz Creative Commons License 2013.11.22 0 0 6252

Sziasztok!

Eladó 2013.októberben vásárolt 45 Wattos WAHL nyírógép, 2 éves garanciával. 30000-ért 1,8 mm-es gépfejjel.
(Nagyon jó gép, viszont most kaptam plusz még1 Wahl gépet meglepetésként, így a már 2 gépem mellett ez a harmadik gép most gazdát keres.)

Wahl KM2 leírása:
- Professzionális 45W kutya és állatnyírógép, mely kiválóan alkalmas szalonokba és állatorvosi rendelőkbe
- A készülék alkalmas kutya, macska, ló, szarvasmarha nyírására
- 45 W
- 2 sebességes
- Cserélhető fejes
- A készülék tartozéka egy 1,8mm fej, melyet könnyen cserélheti a Wahl által gyártott vágófejekre. (0,4 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2 mm, 2,8 mm, 3,8 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm)
- kompatibilis a Moser, Oster, Andis gépfejekkel

   

üdv,

Rizetta

bella60 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 6251

Szia!

 

Az asztal fix,rozsdamentes, alsó és felső polcos,kiakasztóval (állítható) szerelve.

 

30000 ft lenne az ára,és a rozsdamentes fürdetőt is elviheted 40000 ft-ért,ha rövid időn belül érte jössz,mert kb 2 hét múlva utazunk külföldre és addig tudom csak árulni.

 

van sok más kozmetikai eszköz is,szét tudsz nézni a választékból-hátha tetszik valami

 

(vízkicsapató,szárítók,ollók,nyírógépek,héry samponok,parfümök..stb)

 

üdvözlettel

Előzmény: Szemerek (6250)
Szemerek Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6250

Szia Bella!

 

Érdekel a fürdető engem is,és ha az asztalról tennél fel képet az is jó lenne.

Hidraulikus vagy fix?Mennyi lenne az ára?

 

köszi,üdvözlet

Kata

Előzmény: bella60 (6247)
bella60 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6249

Szia Miranda!

 

Köszönöm érdeklődésed! Irj privit és megbeszéljük.Azonnal vihető a fürdető és vannak más dolgok is eladók.Kozmetikai asztal,nyírógépek,ollók....stb. (Bp-en vagyunk)

 

üdvözlettel

Bella

Előzmény: Miranda85 (6248)
Miranda85 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6248

Szia!

 

Mostanában szerettem volna ilyet rendelni,csak elég drága mindenhol.

Menny ideig használtad a fürdetőt?Tudsz-e valamennyit esetleg engedni a meghirdetett árból?Mikor lehet elhozni?

 

köszönöm

Előzmény: bella60 (6247)
bella60 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6247

Eladó: keveset használt rozsdamente,inox kutyafürdető kád

Minden, - a kutyák fürdetésével kapcsolatos, - igényt kielégítő rozsdamentes, inoxált acél lemezből készült fürdetőkád. Kivállóan tisztántartható és esztétikusan elegáns.
A kád alján egy perforált, távtartókkal ellátott, fölemelhető rács garantálja, hogy a szennyeződés, a hab és a szőr ne maradjon azon a felületen amelyen az állat áll. Az inox fürdetőkád anyaga hosszútávon ellenáll a kutyakozmetikai technológiák során hasznbálatos bármilyen anyagnak és vegyületnek.
Az inox fürdetőkád szennyvíz kifolyó csatlakozási lehetősége előszerelt.
A fürdetőkád helye tetszőlegesen változtatható, ha a tiszta- és a szenyvíz vezeték flexibilitása biztosított.
A lábak magassága korlátozottan változtatható.

Méretek:
• szélesség: 100 cm
• magasság hátul: 147 cm
• magasság elöl: 92 cm
• mélység: 55 cm
• kád alja a földtől: 100 cm

 

Ára:85.000 ft

 

(Új ára 279.000   http://www.naturkutya.hu/termek/250/frdet_kd__artero_inox )

Boxilvi Creative Commons License 2013.11.09 0 0 6246

Szia!

 

Látom sok az érdeklődő. Megvan még a szett, vagy valami belőle ? Üdv.: Szilvi - bogdanszilvi@gmail.com

Előzmény: Zsil__ (6240)
Balassa Timea Creative Commons License 2013.11.09 0 0 6245

Szia, engem is egyben érdekelne a felszerelés, 

balassatimea22@hotmail.com 

Köszönöm!

KK.Vivien Creative Commons License 2013.11.09 0 0 6244

Szia, engem érdekelne az ajánlatod. A teljes felszerelést átvenném. E-mail címem: kk.vivien@gmail.com

Előzmény: Zsil__ (6240)
Balassa Timea Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6243

szia, érdeklődni szeretnék milyen eszközeid maradtak még a listádból?

 

Lovaag Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6242

Kedves Zsil_

 

a komplett felszereles erdekelne, de a leirasban emlitett kepeket sajnos nem latom. Hol lehetne megtekinteni az eszkozoket? koszonom elore a visszajelzest.

Előzmény: Zsil__ (6240)
Verpe Creative Commons License 2013.11.03 0 0 6241

Szia! Nekem kellene a vízkicsapó, a kutyakozmetikai asztal, a sampon és a parfüm! Mindenképpen kellene! Esetleg egy telefonszámot kérhetek, és akkor megbeszélnénk a részleteket. Helyileg hol található? Nem tudom, hogy képeket töltöttél-e fel, mert azokat nem látom, de nem baj.

Előzmény: Zsil__ (6240)
Zsil__ Creative Commons License 2013.10.27 0 0 6240

Kutyakozmetikus asztal olló nyírógép fésű ketrec stb ELADÓ!

 

Profilváltás miatt eladó komplett kutyakozmetikus felszerelésem (ha lehet így nevezni). Az egyetem ideje alatt kezdtem el tanulni a kutyakozmetikus szakmát, a kutyák iránti szeretet miatt, illetve természetesen kereset kiegészítésként, és az egyetemi évek alatt űztem is kb. két évig. Majd diplomám megszerzése után, sikerült elhelyezkednem, ezért a kutyakozmetikával már nem tudom összeegyeztetni az életem, ezért úgy döntöttem eladok mindent, és bízom benne, hogy egy lelkes kutyakozmetikus tanuló lecsap rájuk. A csomagban, minden teljesen tökéletes, nincs hibája egyik eszköznek sem. Nagyon nehezen válok meg tőlük, mivel nálunk is van egy pár kutya a családban, viszont így már nekem nem éri meg ezeket az eszközöket megtartani.

 

A csomag tartalma:

 

Aeolus H-901 Vízkicsapó. Professzionális termék, kutyakozmetikusoknak. Hideg-meleg fokozat, illetve fújás erősségszabályozó. Pillanatok alatt megszárítja kutyusokat, és nem kell órákig kínozni a kutyákat szárítással. Bolti ár töredékéért adom: 25000 Ft.

Hidraulikus Kutyakozmetikus asztal: Mérete: 52x81 cm, magassága állítható: 81-95 cm. Talpai csavarhatóak, így tökéletes illeszkedést biztosít a talajon. Csúszásgátló, illetve 360 fokban forgatható felülettel. Szuper kis asztal, egyenesen Németországból: 40000 Ft.

Kutyaszállító ketrec Karlie márka: kis, és közepe testű kutyák szállítására alkalmas. Ára: 12000 Ft

 

Andis kutyanyíró gép, összesen 9 db éllel, ebből az egyiket sajnos leejtettem (3,2- es kerámia betétes éllel) ez sajnos nem jó, de lehet, hogy javítható. A többi él a képen látható méretben, továbbá talpnyíró is található a szettben. Adok hozzá teljesen ingyen egy éltisztító spray-t is, ami egyben élez is. Szuper jó kis gép 2 fokozattal, nekem nem volt vele kutyakozmetikus pályafutásom alatt semmi problémám. Az egész szettem a géppel, élekkel spray-vel, olajjal együtt most nagyon kedvező áron adom: 50000 Ft.

 

Double K amerikai kutyasampon: Csúcsminőség, a piacon található egyik legjobb márka, nagyon drága, nagyon hatásos. Ez a sampon kifejezetten fehér kutyák fürdetésére alkalmas, de én más szőrszínű kutyát is fürdettem vele, hosszantartó kellemes illata van, selymes szőrt varázsol. A sampon koncentrátum, és a flakon a képeken látható mennyiségig van tele. Én ezt a mennyiséget, kb. 1  év alatt használtam el, minimális mennyiséget kell higítani. Professzionális termék. Nézzetek utána, egy ilyen flakon kb. 16000 Ft, én ezt a maradék mennyiséget 3500 Ft-ért adom, mellé ingyen panzi filcbontó permetet, és SH fehérítő sampont.

 

Double K amerikai kutyaparfűm: hosszantartó, kellemes illatot biztosít a kutyáknak, csakis kutyákra kifejlesztve. Professzionális termék. A flakon kb. 40%-a még tele van. Én ezt is kb. 1-1,5 évig használtam. A teljes flakon ára kb. 3000 Ft, én a maradékot 1000 Ft-ért adom.

 

Fésűk, kefék: 3 db sűrű fogú kefe Ára:500 Ft/db

Trimmelőkés: 500 Ft

Filcbontó kés: 500 Ft

Bontófésű: 500 Ft

Kefék: 1db kis méretű tükrös kefe, 1 db nagy méretű tükrös kefe. A kicsi ára: 500 Ft a nagy 700 Ft

Furminátor (közepes méret): 2000 Ft

Gereblye: 500 Ft

Bolhafésű: több termék vásárlása esetén ingyen.

Ritkító olló: 500 Ft

Érfogó csipesz fültisztításra: 500 Ft

 

Karomvágó kisméretű kutyáknak, macskáknak: 300 Ft

 

2 db felvezető póráz kutyakozmetikus asztalhoz: 500 Ft/2 db

Kutyakozmetikus köpeny: 2db, az egyiket ingyen adom, így 2000 Ft

Kutyakozmetikus kiegészítők:

1. Fali óra, ami egészkor ugat, különböző hangokon, eredeti dobozában, eredeti leírásával. Szuper kiegészítő egy kutyakozmetikában: 3000 Ft.

2. „Welcome" feliratú kutyusos dísz, mozgásérzékelővel, ami ugat, ha mozgást érzékel: 3000Ft. A kis welcome feliratú kutyust ajándékba adom hozzájuk. Ezek kis díszek is külföldről vannak, nem minden kutyakozmetikában fogsz velük összefutni;)

 

Illetve bónuszként adom a kutyakozmetika lépésről lépésre című könyvet, ami nagy segítség egy kezdő kutyakozmetikusnak. Én egy antikváriumból csaptam le rá hosszas várakozás után!

 

A csomag tartalma egyesével is megvásárolható, de együtt talán érdemesebb, ha az összes eszközt kéred, én 138000 Ft-ot kérek érte.

 

Elsősorban azok érdeklődését várom, akik egyben vásárolnák meg a szettet, de jó ajánlat esetén megbontom!

frisskuty Creative Commons License 2013.10.15 0 0 6239

Szia!

Küldj egy önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel a frissku@gmail.com-ra.

Lehet, hogy tudok segíteni.

Előzmény: zelviran (6238)
zelviran Creative Commons License 2013.10.05 0 0 6238

Kedves Kolléganők!

 

Gyakorlattal rendelkező (házhoz járós, sok mindent látott), elhivatott kutyakozmetikus vagyok, kb. 5 év gyakorlattal. Keresnék alkalmazotti munkát, kisegítést, akár hétvégén is, Budapesten illetve dél-Pest megyében, bármilyen megoldás érdekel! Ha valakinek lenne ötlete: zelviran kukac gmail  Köszönöm!

sanyiandi Creative Commons License 2013.09.18 0 0 6237

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Van egy Máltai selyemszőrű kutyám,és othoni használatra kutyanyírógépet szeretnék venni. Ajánlották nekem a Wahl Shpw Pro kutyanyírót,de olvastam a neten,hogy nem igazán jó. Kérem aki tud segítsen már,hogy melyiket érdemes megvenni, mert nagyon húzós az áruk.Köszönöm.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!