Keresés

Részletes keresés

zalanh Creative Commons License 2007.04.02 0 0 625
Eladó lakás!

Keleti pályaudvarnál, Baross téren II. em. 49 nm-es másfél szobás (étkezőkonyha, külön WC) csendes lakás.
Irányár: 11M

Tel: 06/20/347-3613
Költöző madár Creative Commons License 2007.03.30 0 0 624
Teljesen megértem az aggályaidat. Nekünk, mint lakást eladni akaróknak meg az a rossz ezekben az esetekben, hogy 1. nem mondják meg a címet, ez OK, de a környéket sem, csak ha már konkrétan érdekli, tehát meg akarná nézni. 2. felhív az ingatlanos, megbeszélünk egy időpontot (mi még aránylag rugalmasak is vagyunk, meg tudjuk oldani, hogy valaki bármilyen időpontban itthon legyen). 3. Másnap felhív az ingatlanos, hogy mégsem jönnének, mert az érdeklődőnek "nagyon kint van" a környék. Még mindig jobb, mintha jönnének ezren, körbenéznének, utána soha nem látnánk őket, de azért bosszantó, néhány fölösleges kört meg lehetne úszni (mondjuk ha valaki azt látja, hogy XV. kerület, akkor az azért nagyjából behatárolható).
Előzmény: Bubududu (623)
Bubududu Creative Commons License 2007.03.30 0 0 623
Az igazsag az hogy nem. :D Kicsit bovebben:
Gödöllön is neztem ingatlanokat. Ott egy ujepitesu haznak az arlistajahoz jutottam hozza a beruhazotol (aki ertekesit is egyben)
Ugyan azokat a lakasokat latom egy rakas ingatlanosnal (most nem nevezem meg oket de inkabb a nagyobbakkra kell itt gondolni)
Egy 11 millios lakasnak az ara az ingatlanosnal 6-800 000 ft tal több mint azon a bizonyos arlistan (es igen mindketton a brutto arak szerepelnek)
Ugyan ezt tapasztaltam a hasznaltlakas piacon. Egy maganszemelynel voltam lakasnezoben aki 10,5 milliot mondott nekem egy 59nm lakasra. Ugyan ez a lakas egy ingatlanosnak 11.9 ert van meghirdetve :D Ez egy vicc.... Ugyhogy nekem nagyon elment a kedvem töluk. Hiaba intezik utana az ugyvedet meg minden akkor sem kerul ennyi penzbe az ugyved ill az adminisztracio egy 10,5 millios lakasra.
A masik amit utalok az az amikor felhivja az ingatlanost az ember es megkerdezi melyik reszen van a lakas a varosnak (NEM cimet kerek csak körubelulre) Erre ök nem valaszolnak mert attol felnek hogy odamegyek a tulajhoz es o kimarad. Ehelyett raboljuk egymas idejet azzal hogy mindenki odamegy en meg amint meglatom a hazat mar fordulok is meg.
Igy törtent mikor egy teglaepitesu, egyedi futesu lakast (hirdetes szerint) neztem volna meg a XVIker ben. Az ingatlanos odajön elvisz engem egy panelhaz ele ahova bemegyunk es ott meg latom a futescsoveket a padlorol felmenni egy emeletet ami nem direkt az egyedi futesre utal :D
Ki is derult hogy egy panelröl van szo tavfutessel. Erre azt mondom neki a tulaj elott hogy tegla volt meghirdetve egyedi futessel. Az ingatlanos erre ravagja hogy akkor en ezt osszekevertem valamivel mert ok biztos jol hirdetik. En meg nem egy hete nezegetem a hirdeteseket ugyhogy mar van egy kis rutionom, elokaptam a kinyomtatott hirdetesemet es mutattam a tulajnak :D Total besules....:p (meg van vagy 10 hasonlo törtenetem az elmult 3 honapbol)
Szoval sajnos CSAK negativ elmenyeim vannak az ingatlanosokrol :(
Előzmény: Törölt nick (622)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.30 0 0 622
amúgy mint vevőnek tökmindegy hogy ingatlanostól veszed-e vagy sem. az ingatlanosok inkább lefelé nyomják az árakat.
Előzmény: Bubududu (620)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.30 0 0 621
mindegyik tele van. lakoter.com talán.
Előzmény: Bubududu (620)
Bubududu Creative Commons License 2007.03.30 0 0 620
Udv mindenkinek!
Lakast keresek es az lenne a kerdesem hogy mellyek azok az oldalak amelyek nincsenek tele sakal ingatlanosokkal.
(ugyebar minnel olcsobban akarom venni)
elore is köszi a tippeket
ritakincses Creative Commons License 2007.03.20 0 0 618
Van kedved a Vígszínház szomszédságában lakni egy szép, világos, tágas (2,5 szoba) 75 nm-es polgári lakásban? Ha igen, akkor hívd bátran a 06-20-527-5618-t vagy a 06-30-319-29-30-t!

Érdemes megnézni!
Költöző madár Creative Commons License 2007.03.20 0 0 617
Nem működik, és a másikon a feladás sem :-(
Előzmény: Fairy5 (615)
Fairy5 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 616
Eladó 91 m²-es téglaépítésű, cirkó fűtéses, egyedi kivitelezésű lakás
Kosztolányi Dezső tér, Zalaegerszeg
Irányár: 19.000.000,- Ft

Alapterület:
91 m²
Emelet:
tetőtér
Szobaszám:
1
Félszobák száma:
2
Ingatlan állapota:
felújított
Ingatlan elhelyezkedése:
utcai
Ingatlan felszereltsége:
részben bútorozott
Fűtés típusa:
cirkófűtés
Ingatlan címe:
8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi Dezső tér
További részletek:
csendes, reluxa, étkező, telefon, jó beosztású, alacsony közös költség, villany, amerikai konyha, vízórás, világos, beépített konyhabútor, gardrób, beépített szekrény, jó közlekedés, kocsibeálló, csatorna, pince, kábeltévé, internet, gáz, parkettás, víz, kaputelefon

Zalaegerszeg városközpontjában közvetlen a Hevesi Sándor színház tőszomszédságában eladó egy 91 nm-es, 1+ 2 fél szobás egyedi kivitelezésű, tetőtér ráépítéssel kb. 8-9 éve készült harmadik emeleti tetőtéri lakás téglaépületben. Egyedi, cirkó fűtésű, Keleti és Dél-nyugati tájolású, egész nap napos, nagyon világos, meleg, fiatalos, modern lakás kiváló szigeteléssel. A lakásban beépített szekrények és beépített konyhabútor található. A szobákban szőnyegpadló, a nappaliban parketta, a többi helyiségben járólap van lefektetve. A környék kiváló közlekedésű, mégis csendes, a belső udvarban parkolási lehetőség van, továbbá a lakáshoz tartozik egy kb. 50 nm-es tárolóhelyiség használattal. A nappali, fürdő, étkező utcafrontra, a két szoba belső udvarra néz. Igényes családoknak kiváló otthon fiatalos, egyedi kivitelezése és remek elosztása miatt. Telefon: 06-30/590-6935
E-mail: fairy5fay@gmail.com
Képeket szívesen küldök e-mailben.
Fairy5 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 615
Sziasztok,
Én is próbáltam a www.hasznaltlakas.hu-t megnézni, azonban domain név nélkül nem enged az oldalra. Kissé bonyolult nem? Domain nevet kell valahonnan rendelgetni és egyebek. Nem megy egyszerűbben????
Költöző madár Creative Commons License 2007.03.19 0 0 614
Köszi, már nézem is!
Előzmény: Törölt nick (613)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.19 0 0 613
www.hasznaltlakas.hu - ez is jó
Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.19 0 0 612
www.lakoter.com -> nekem bejött, azt hittem sosem adom el a lakást :)
Előzmény: Költöző madár (611)
Költöző madár Creative Commons License 2007.03.19 0 0 611
Eladó a XV. kerületben (Rákospalotán) családi házas környéken, csendes utcában 4 lakásos nem újépítésű tégla társasházban egy tehermentes 50 m2-es 1. emeleti, kelet-nyugati fekvésű, világos lakás; 2 szoba, előszoba, fürdőszoba, nagy konyha, kamra, +2 m2 erkély.

 

-        Egyedi, gázkonvektoros fűtés + két szobát fűtő cserépkályha

-        Szobák és az előszoba parkettázva

-        Konyha és fürdőszoba padlólappal burkolva, a közelmúltban szerkezeti és esztétikai szempontból is felújítva (villany- és vízvezetékek, valamint a csatorna is)

-        Galéria és gardrób

-        Saját vízóra

-        Külön pincerekesz és saját zárható tárolóhelyiség az udvaron

-        Kábeltévé csatlakozási lehetőség a ház előtt

-        Közlekedés: 25-ös (Mexikói úthoz), 70-es busz (Bosnyák térhez), M3 és a Nyugati pu.-Vác illetve Komárom vasútvonal Szentistvántelek megállója gyalog 5 percre

-        óvoda, iskola, felnőtt és gyermek háziorvosi rendelők, szakrendelők, mentőállomás a közelben

 

Képek: www.kep.tar.hu/palotailakas
Különleges Creative Commons License 2007.03.08 0 0 610

Sziasztok! Kiadó Lakás!

 

 

Csendes, jó közlekedésű, 14 perc a Moszkva tér. Sétálva megközelíthető 4 bolt, 2 fitness terem, virágos és kozmetika. Az utca végétől kirándulhatsz az erdőben. 
Közel a városhoz, mégis nyugodt környezetben szeretnél lakni, itt az alkalom!

 

50m2, 1 nagy szoba, 1 kisszoba, fürdő, wc, étkezőkonyha, spajz.

 

Bútorozott és teljesen felszerelt.

(Hűtő, mosógép, tv, video, ágynemű, tányérok.... stb.)

 

Mindez Budapest 2. kerület Tárogató úton van.

 

Az ár 75000Ft/hó plussz rezsi.

 

Ha érdekel: 06/70-5760671

 

 

 

 

garzon07 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 609
Elado a lakas tulajdonosatol egy igenyesen es fiatalosan felujitott,IX.
keruleti 30 nm-es foldszinti, galeriazott garzonlakas a Marton utcaban.A
lakas rezsije rendkivul alacsony. Onallo gaz-, viz- es villanyora van. A
kozos koltseg 4500 Ft. A tomegkozlekedes nagyon jo,kozel a Klinikak metrohoz es a Mester utcai villamoshoz. Kerem ingatlankozvetitok
ne hivjanak! Erd 06 70 519 1925 este 8 es 9 kozott.

Borsó75 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 608

FIATALOK! BELVÁROSI KISLAKÁS  ELADÓ!!!

 

A VIII. kerület megújuló részén (www.corvinsetany.hu),  kultúrált, téglaépítésű,  házban tulajdonostól eladó, egy első emeleti (olyan mintha a második emelet lenne, mert van félemelet is), belső udvarra néző, 30m2-es, egyedi gázfűtésű, teljes körűen (műszakilag is) felújított, helyes kislakás. A közlekedés kiváló, a Klinikák metrómegálló (3-as metró), és a Baross u. (9-es busz, 83-as troli) is 5 perc alatt megközelíthető. 

Irány ár: 8,8 M Ft

 

Érd: 06-20-231-44-21

 

 

Fairy5 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 607
Ever 75
Szia,
Merre van pontosan melyik utcában és mennyi az ára? Fekvése és egyéb paraméterek? Ha tudsz küldeni fotót örülnék :)
Szép napot!
fairy5fay@gmail.com
ever75 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 606
Sziasztok!

Eladó lakás a XII. kerületben. Nagyon nyugodt, csöndes és szép környezetben. Tömegközlekedés is jó. 47nm, felújított.
Képeket is tudok küldeni, ha megírod az email címedet!
Szép napot mindenkinek! :)
lac103 Creative Commons License 2007.02.20 0 0 605

Sziasztok!

 

 

ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT

 

Lakást keresek, már régóta, nem sürgős, viszont fontos, hogy minden szempontnak megfeleljen:

 

- Méret: 30-80m2 ez változó

- V., VI.,VII.- nek jobb részei /esetleg buda/

- legfelső emeleti, 

- TETŐTERASZ, VAGY ANNAK KIALAKíTÁSÁNAK BIZTOS LEHETŐSÉGE!

- nagy belmagasság, minimum  4,5 méter de inkább magasabb 

- gáz kovektor, héra, egyéb

Extra kivánság: lehetőleg zöld területek is legyenek a közelben, NE 2 méterre legyenek a szembenlévő házak ha lehet

Teljes felújításra szoruló érdekelne, mert úgy sem olyan amilyet én szeretnék!!!

 

ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT KERESEK ROMOT

Költöző madár Creative Commons License 2007.02.16 0 0 604

Zuglóban (XIV. ker.) 53 nm-es, jó állapotú, III. emeleti loggiás öröklakás tulajdonostól eladó. 2 szoba, konyha, kamra; fürdő és WC külön! Irányár: 12,9 millió forint.

06-30-950-0767

Fairy5 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 603
A zalaegerszegi ingatlant szeretném eladni elsősorban, s majd utána vásárolni Budapesten lakást elsősorban a XIII., XII., XI., IX., IV., XIV., III. kerületekben érdekel, persze csere is érdekelne.
Üdv.
Előzmény: dianacz (602)
dianacz Creative Commons License 2007.02.12 0 0 602
Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy aktuális- e még a keresésed? Ha igen az lenne még a kérdésem, hogy a 15 kerület kizárva?Valamint, hogy milyen ár lenne számodra megfelelő?Mert tudnék ajánlani olyat ami szerintem megfelelő lenne! Köszi! Várom válaszod! dia
Előzmény: Fairy5 (597)
emesem Creative Commons License 2007.02.05 0 0 601
KÖZVETLENÜL A TULAJDONOSTÓL LAKÁS ELADÓ

 

A XIV. ker. Bánki Donát utcában. (Nagy Lajos király utca felé eső részen) eladó egy fiatalos

54 m2, téglaépítésű 3. emeleti lakás. Jó elrendezésű 2 nagyszoba, előszoba, fürdő, WC (külön), konyha, kamra. A konyha és a kisebb szoba parkosított belső udvarra néz. A lakáshoz pincetároló tartozik. Egyedi gázfűtéses, a két szobában gyönyörű cserépkályha található, amely alapvetően megadja a lakás hangulatát. Új műanyag nyílászárók lettek beépítve, mesés bejárati ajtóval. Minden ablakra új redőnyök vannak felszerelve. A konyhát, az előszobát és a WC-t felújítottuk, a két szoba és a fürdő jó állapotban van. Kiváló közlekedés, bevásárlási lehetőség, mégis csendes helyen. Jó befektetés! Ár: 16.5 millió. Érd: 20-969-7808

 

http://members.chello.hu/major.emese/ ezen a linken képek

Fairy5 Creative Commons License 2007.01.29 0 0 599
Eladó 91 m²-es téglaépítésű lakás
Kosztolányi Dezső tér, Zalaegerszeg
Ár: 19.800.000,- Ft
kb 78.270,15 €
Hirdetés típusa: Kínál
Régió: Zalaegerszeg

Értékesítés típusa:
eladó
Alapterület:
91 m²
Emelet:
tetőtér
Szobaszám:
1
Félszobák száma:
2
Ingatlan állapota:
felújított
Ingatlan elhelyezkedése:
utcai
Ingatlan felszereltsége:
részben bútorozott
Fűtés típusa:
cirkófűtés
Ingatlan címe:
8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi Dezső tér
További részletek:
csendes, reluxa, étkező, telefon, jó beosztású, alacsony közös költség, villany, amerikai konyha, vízórás, világos, beépített konyhabútor, gardrób, beépített szekrény, jó közlekedés, kocsibeálló, csatorna, pince, kábeltévé, internet, gáz, parkettás, víz, kaputelefon

Zalaegerszeg városközpontjában közvetlen a Hevesi Sándor színház tőszomszédságában eladó egy 91 nm-es, 1+ 2 fél szobás egyedi kivitelezésű, tetőtér ráépítéssel kb. 8-9 éve készült harmadik emeleti tetőtéri lakás téglaépületben. Egyedi, cirkó fűtésű, Keleti és Dél-nyugati tájolású, egész nap napos, nagyon világos, meleg, fiatalos, modern lakás kiváló szigeteléssel. A lakásban beépített szekrények és beépített konyhabútor található. A szobákban szőnyegpadló, a nappaliban parketta, a többi helyiségben járólap van lefektetve. A környék kiváló közlekedésű, mégis csendes, a belső udvarban parkolási lehetőség van, továbbá a lakáshoz tartozik egy kb. 50 nm-es tárolóhelyiség használattal. A nappali, fürdő, étkező utcafrontra, a két szoba belső udvarra néz. Igényes családoknak kiváló otthon fiatalos, egyedi kivitelezése és remek elosztása miatt. Irányár: 19.800.000,- Ft. Telefon: 06-30/590-6935
E-mail: fairy5fay@gmail.com
Expressz.hu hirdetés azonosító: 3609465 (képek Itt megnézhetők)
Vagy Budapestire cserélném!!!



motav Creative Commons License 2007.01.22 0 0 598

Ha Budafokon, vagy a XXII. kerületben kerestek ingatlant ajánlom ezt a linket:

www.heureka22.hu

 

Sok ingatlan, hasznos infó  és link a kerületről és általában az ingatlanokról is!

 

 

Fairy5 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 597

Lakást keresek IV., XIII., XII., II., kerületben 1,5-2 szobásat, lehetőleg D-i, DNy-i tájolásút és emeletit megvételre. Előny, ha egyedi fűtésű (cirkó), jó közlekedésnél van. Száz éves régi, gangos romos ház nem jöhet szóba.

Ha van infótok köszi:):):)

 

Gáspitomi Creative Commons License 2007.01.15 0 0 596

Szervusz!

Pontosabban mit is keresnél?

Abszolút újat vagy lehet ragyogóan karbantartott '91-es is? :)

Illetve mik lennének a szempontok a keresésednél? Sorházi is megfelelne?

Mekkora összeget szánsz a vételre?stb....

A szomszédságomban volna is eladó lakás egy pár!

Amennyiben érdekes lehet a számodra, úgy kérlek hívj a  06-30/913-7580 számon, vagy írj a gaspartamas@t-online.hu -ra

Üdv!

Gáspár Tamás
Előzmény: Kazi2 (592)
Fairy5 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 595
VII. kerület Hernád utcában téglaépületben bruttó 48 nm-es fsz-i, másfél szobás plusz nappalis fiatalos, csendes lakás kitűnő közlekedéssel, közel a városligethez, külön vízórával, egyedi fűtéssel ( 2 gázkonvektor), továbbá kizárólagos hátsó kert használattal (16 nm) tulajdonostól eladó. A lakásban új hang- és hőszigetelt nyílászárók lettek beépítve, a nappali, és a szobák parkettásak, galériázható a lakás. A gázvezetékek az egész házban teljes felújításon estek át. A lakás alacsony rezsiköltségű.

Ár.: 9.3 m Ft.
Érdeklődni: fairy5fay@gmail.com,
Telefonon: 06-30/590-6935
Kazi2 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 592

XVIII. kerületben (és Lőrincen) épülő családi házat/ikerházat/max. 4 lakásos házat keresek!

Méret: ~80-100 m2

 

Ha tudtok vmit, írjátok meg légyszi!!!

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!