Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 46
Egy kis türelmet kérek a fotó még nem kész.!
Előzmény: Törölt nick (44)
scrotum Creative Commons License 2007.09.17 0 0 45

Gyönyörü ! A bimbók pont izgalomban egy kicsit ? A fotózástól ?

Hagyni kellene a melleidet teljesen szabadon, egyszer minden nélkül, hadd látszódjon a súlyuk. Gyönyörüek !

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 44
Megnézném sziívesen fedetlenül is ezeket a gyönyörü melleket!
Előzmény: Törölt nick (41)


Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 43
Egy melltaró!!!!!!!!!
scrotum Creative Commons License 2007.09.14 0 0 42
mi van a póló mögött ??
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 1 41
Ez sikerült?!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 40
Sziasztok! Ez az enyém.
scrotum Creative Commons License 2007.09.14 0 0 39
Nagyon szép ! Megtennéd-e, csinálsz mégegy képet anélkül, hogy a fekete ruha bármit is emelne a melleken ! Persze lehet, hogynem emel, de a pánt még feszesnek létszik...
Előzmény: Törölt nick (38)
titslover Creative Commons License 2007.09.14 0 0 35
Senki nem rak fel képet a cicijéről? :(
pontee Creative Commons License 2007.09.12 0 0 34
Rakjál még be cicás - ja nem inkább cicis képeket. :)
Előzmény: KityKitten (30)
Fanny Fan Creative Commons License 2007.09.12 0 0 33
hát minden elismerésem
Előzmény: blumberg (32)
blumberg Creative Commons License 2007.09.12 0 0 32
Pedig nem tini a tulajdonosa... két gyerkőc után, túl a 3. X-en.
Előzmény: Fanny Fan (31)
Fanny Fan Creative Commons License 2007.09.12 0 0 31
hát ez gyönyörű :$
Előzmény: blumberg (25)
KityKitten Creative Commons License 2007.09.11 0 0 30
Egyszer volt Budán kutyavásár... :-)))
Előzmény: titslover (24)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 26
Jó kis kemény cici...
Előzmény: blumberg (25)
blumberg Creative Commons License 2007.09.10 0 1 25

 

Nagyon finom a tenyeremben...

titslover Creative Commons License 2007.09.10 0 0 24

Mostani képet mutass légy szíves a 80C-ről.

 

Ha nem vagy annyira szégyenlős, mint a többiek.

 

Remélem azért lesz pár követőd mellmutogatás terén :)

Előzmény: KityKitten (22)
KityKitten Creative Commons License 2007.09.08 0 0 22

Az én apám is mindíg tanácsokat ad, hogy hogyan vigyázzak a melleimre. Ez elég mulatságos - Anyám meg szintén nem bizonyult jó tanácsadónak, mert más típusú mellei vannak. Az övé lógó, az enyém nem, / csak néhány éve egy szűk körű családi beszélgetés alkalmával jött rá arra, hogy apámnak épp a lógó mellek tetszenek.

Az egyik nagymamámnak viszont hatalmas, majdnem köldökig érő, de szép formájú mellei voltak, mint egy űskori plasztikán.

 

Pár éve a méretem B volt, most már C különösebb testsúlygyarapodás nélkül.

Ilyen tapasztalatok mellett azt mondanám a "C" mérettól a tartó viselése javasolt, az alatt talán mellőzhető, legalábbis fiatal korban.

KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 20

Se nem mondott, se nem írt semmit, csak bámult.

Úgy volt, hogy csak térdtől lefelé néz meg, melltartót meg általában nem hordok, illetve éppen itt döntöttem el, hogy ezentúl fogom hordani.

(Lehet, hogy tőled tudtam meg mi a baj?)

 

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 19
A Nagymellesben, a Teltlányosban, a B/C-s topikban, Cicisiogatóban, rengeteg heyen vannak saját melles képek.
Előzmény: KityKitten (8)
genyanya Creative Commons License 2007.09.07 0 0 18

Miután kisitini koromban villámgyorsan nőttek a cickóim feltűnő méretűre, hamar szembekerültem eme kérdéskörrel. Volt nékem egy művelt, és tájékozott jóapám, aki arra szavazott, hogy hordjak melltartót, mert az én koromban (alig 14 évesen) nem szerencsés pont a melleimmel hívni fel magamra a figyelmet, és mert a melltartó majd segít megvédeni a cickókat a szalagok nyúlásától, és így a lógástól, meg volt egy imádott anyám, aki azt mondta, hogy nem kell az a vacak, mert baromi kényelmetlen, és a mell későbbi lógása úgyis nagyrészt adottság kérdése, amennyi meg nem azon múlik belőle, az a mellizmok erősségén... és szerinte a mellizmok a csöcstoktól csak elsatnyulnak. Én meg persze elkövettem életem első maradandó károsodást okozó baklövését, és anyámra hallgattam, mert ugye mégiscsak nő, biztos jobban tudja. Nyiladozó csipával és szexussal persze élveztem a kocsányon logó tekinteteket. általában is, de lovaglás, meg kocogás közben különösképp - néhol izgalmasnak, néhol viccesnek találtam a bámuló férfiakat. Az eredmény: 18 évesen, az addigra már jelentősen megereszkedett látványom térített észhez.

 

Mondjuk hiába, mert aztán ezügyben tettem magam alá még egy-két lapáttal az állandó súlyingadozással, meg a két terhességgel, majd hosszú szoptatással. Hogy most milyenek? Nagyok, s ettől érdekesek.

Előzmény: KityKitten (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 17

Zárt lábbal előre hajolni - ez a gerincferdülés vizsgálatára szolgál. Gondolom, a hátfájásod okát próbálta kideríteni a doki.

 

Ha a hátadat mentél megnézetni, direkt nem vettél melltartót? :)

Előzmény: KityKitten (9)
KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 14

Tessék az enyém:

 

Úgy 15 évvel ezelőtt készült a kép, azért is teszem fel ilyen bátran. Formai változás azóta nincs, csak méretbeli.

Talán most, hogy én feltettem mások is megmerik majd. Ha lehet a véleményeket csak visszafogottan.

KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 13

A mellplasztikáról meg lebeszélnék mindenkit, ha valaki ilyen műtéten gondolkozik, esetleg olvasson utána milyen szövődményekre számíthat, és rögtön elmegy majd a kedve az egésztől.

Nem is olyan vidám és egyszerű ügy ez mint ahogyan a női magazinok állítják.

 

A legnagyobb kockázattal tudomásom szerint a (nagy) mellek megkisebbítése jár, ennél a műtétnél balszerencsés esetben akár a mellbimbó is elhalhat, vagy még rosszabb is történhet...

 

 

KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 12

Gondolatolvasó vagy ám!

Épp egy hete néztem ezt a cikket.

 

T.képp. azért kerestem rá mert arra voltam kíváncsi van-e értelme a melltartó viselésének v. se. Én ugyanis éveken át (kb.15évig) melltartó nélkül jártam, és ettől még egyáltalán nem lettek lógó, vagy megnyúlt melleim. / Szerencsém van ezt örököltem.

A ruhadarab mellőzésére nem csak az késztetett, hogy nehéz megfelelő méretűt találni, és ha az anyaga nem megfelelő rendkívül kényelmetlen viselet (lehet, hogy csak én vagyok túl kényes) - hanem az is, hogy úgy 14 évesen láttam egy kisfilmet a delta c. műsorban. Ez a a híradás a melltartókkal kapcsolatos ergonómiai kutatásokról szólt, az összefoglalásból azt tudtam meg, hogy bármilyen komoly erőfeszítéseket is tesznek a tökéletes melltartó megalkotásáért, a létező melltartók közül, csak igen kevés képes a kellő helyen és elégséges mértékben óvni a mellet a terheléstől. Egyszóval a legjobb melltartók se tökéletesek.

 

A netes kis írás szerint viszont a melltartó viselése, persze a megfelelő méretű és kialakításúé igencsak ajánlott, lévén az éveken át tartó terhelés károsan befolyásolja a mell formáját. Viselete különösen huszonéves kortól indokolt. 

 

Na most az utóbbi másfél két héten hordom - bár azt gondolnám ennyi idő alatt nem derül ki van-e hatás, de mégis úgy tűnik számít valamit.

Esetleg később beszámolok tapasztalataimról, de fognak ide írni nők is akiknek hasznára lenne a tapasztalat?

 

 

Előzmény: hasty (5)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 11

Hát tárgyaljunk...

 

Nekem az a véleményem, sokkal praktikusabb lenne használat szempontjából, ha csak egy lennne középen.

(Ha a topic a végtagokról (is) szólna, azt mondanám, az sem lenne rossz, ha már kettő van egy nőn, akkor legalább lenne több kezünk, hogy többfelé kotorászhassunk egyszerre)

 

...de hát az van; szegény ember vízzel főz...nem tud egyszerre minden erogén zónával foglalkozni

 

(Remélem, majd a jövőben orvosilag lehet ezt a sajnálatos anomáliát korrigálni)

Előzmény: hasty (-)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 10

Tényleg csak orvosilag lehet korrigálni?!

Hogy miket meg nem tud az ember...!

Előzmény: hasty (5)
KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 9

Az én melleim azt mondják egész jók.

 

Méretemre nézve 80 C.

 

Nemrég hátfájás miatt orvoshoz mentem, melltartó nélkül.

Az orvos, egy hentes kinézetű 50-es fazon, nem is hozott össze semmi diagnózist, annyira el volt foglalva azzal, hogy fedetlenül vagyok.

Mintha ez olyan nagy ügy lett volna.. Persze a vizsgálat során (rózsaszín bugyi volt rajtam) összezárt lábbal le kellett párszor hajolnom a földre előtte. Gondolom ez is örömére szolgált.

 

 

KityKitten Creative Commons License 2007.09.07 0 0 8

Biztos azt szeretné ha az "indexes lányok a cicijüket mutogatnák itt.:)))

 

Mellmutogató versenyre egyébként már volt példa nem is olyan régen, a melles segges lányok BP-n-ben (fürdőruhás részvételemmel). A vetélkedő anyagát aztán mindenestül törölték = Ez is azt mutatja, hogy időszerű volt megnyi ezt a topicot.

 

The Delirium Creative Commons License 2007.09.07 0 0 7
az ápolós cikkből...

"A jól ápolt, feszes mellek, a szép dekoltázs nélkülözhetetlen az ápolt megjelenéshez."

ezt a baromságot!

szerencsére, hogy nincsenek melleim...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!