Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.15 0 0 1440

Mivel egy szekérderéknyi ex Vasas játékos van ott (bár a legtöbbet nem értem miért) meg Kemenest én egy szimpatikus edzőnek tartottam (sajnálom,hogy elbukott) drukkolok,hogy maradjanak bent.

Előzmény: ingersheim (1439)
ingersheim Creative Commons License 2022.05.15 0 0 1439

Nem bizony, de bízunk benne, jövő héten irány Békéscsaba!

Előzmény: Törölt nick (1438)
Törölt nick Creative Commons License 2022.05.15 0 0 1438

Ha jól számolom akkor marad bent a Kerület ha nyer Békéscsabán miközben a Szolnok nem győzi le otthon a Haladást valamint a Csákvár nem szerez szintén hazai pályán legalább 1 pontot az Ajka ellen.

Hát nem egyszerű.

Előzmény: ingersheim (1437)
ingersheim Creative Commons License 2022.05.15 0 0 1437

2:0 ide a Nyíregyháza ellen, az esély tovább él!

doncike Creative Commons License 2022.05.10 0 0 1436

Nyilván más 1-1-ről folytatni, de egy meg nem adott büntető (amiről utólag lehet esetleg tudni, hogy tényleg meg kellett volna adni) ott a meccs hevében nem igazán számít. Nem foglalkoznak vele, megy tovább a meccs, játszanak tovább. Emiatt biztos nem lesz mentális összeomlás.

Egy megadott, de kihagyott büntetőből még esetleg lehet; akkor megáll a játék, van idő és lehetőség egy kicsit elhinni, hogy oké, akkor most majd egyenlítünk, és kezdődik előröl a meccs ... de aztán kimarad és mégsem.

Ha erre kell fogni az összeomlást, akkor enélkül is meglett volna, sajnos.

Előzmény: Laposaföld (1433)
G666 Creative Commons License 2022.05.10 0 0 1435

Ezt majd a bMLSZ donti el ahogy kedve van

Előzmény: pingvink (1434)
pingvink Creative Commons License 2022.05.10 0 0 1434

nyugati csopiba kerülünk? mikor, hogy dől el? 

Laposaföld Creative Commons License 2022.05.10 0 0 1433

Nyilván nincs megírva. De sajnos megtörtént. Nem szeretek bírózni, ám tény, hogy más  1:1-ről folytatni ( már, ha berúgják a büntetőt). 

Mindegy, ezen túl kell lépni. 

Előzmény: doncike (1432)
doncike Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1432

És hol van az megírva, hogy a második gól után össze kell omlani?

Előzmény: Laposaföld (1430)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1431

Úgy tudom, h. az NB III-ban is hivatásos, jól fizetett játékosok játszanak.

Előzmény: identifikátor (1424)
Laposaföld Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1430

Azért volt az első félidőben egy meg nem adott büntető. Ez a mérkőzés kimenetelét befolyásolhatta volna. Az összeomlás ugyanis a 2.gól után következett be.

doncike Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1429

Nem feltétlenül gyenge, inkább hullámzó.

Sok bravúr pontot szereztek, azt mentálisan úgy általában gyenge csapat nem tud.

 

De hogy a konzisztenciával nagyon nagy baj van és ezen Pinyő sem tudott segíteni, az nyilvánvaló.

Előzmény: sergiototta (1427)
sergiototta Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1428

Igazabol az elso 10-15 perc nem volt rossz, voltak is lehetosegeink. Aztan nemileg a semmibol kaptunk egy golt, utana az elore jatekunknak vege is volt. Gondolom ezen akart Pinyo javitania vedo-csatar cserevel.

 

A masodik felido meg teljes osszeomlas. 

Előzmény: Laposaföld (1426)
sergiototta Creative Commons License 2022.05.09 0 0 1427

Szerintem ez a keret/csapat elsosorban fejben, mentalisan gyenge. Nincs senki a palyan, aki fejben egyben tudja tartani a tarsasagot  aki vezer lenne. Ez nyilvan elsosorban a rutinosabb jatekosok feladata lenne, de Ok alkalmatlanok erre.

Laposaföld Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1426

Már akkor szerkezetet váltott. Sajnos ma az volt az érzésem, hogy ő sem tudta, mit akar. 

Előzmény: doncike (1425)
doncike Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1425

Nézem a jkv-t az adatbankban, volt egy fura csere már a 36. percben.

Nem tudom, hogy sérülés miatt, vagy Pinyő még a szünet előtt ennyire belenyúlt a felállásba.

 

Mindenesetre az a fura helyzet állt elő, hogy még a 12. helyezett Tiszakécske sem lehet biztonságban a maga 41 pontjával.

A hátralévő két meccset mindenképpen meg kell nyerni, már csak becsületből is.

A többi már valószínűleg nem rajtunk múlik, bár előállhat olyan helyzet is, hogy az utolsó fordulóban pont a Békéscsaba ellen lesz ki-ki meccs a bentmaradásért.

identifikátor Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1424

Jobb is az MB három. 

ingersheim Creative Commons License 2022.05.08 0 1 1423

💰💰💰

Előzmény: G666 (1422)
G666 Creative Commons License 2022.05.08 0 1 1422

Kellett ez a Pinternek?

Laposaföld Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1421

Szomorú volt a mai. Dekoncentraltsag, fegyelmezetlenség, hibák, hibák, a helyzetecskék nem becsülése. 

 

 

 

ingersheim Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1420

Most nézem, nagyon beleszaldtunk a késbe...

Előzmény: doncike (1419)
doncike Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1419

1-0-ás félidő után 7-0-ra kikaptunk…

ingersheim Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1418

Győrnek oda kell csapni ma!

Nagyon kell a három pont.

doncike Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1417

Most hallgattam meg, köszi hogy beraktad a linket, nagyon érdekes volt.

 

"Rabára, Erdeire és Borvetőre illik a leírás azokból, akik sokat játszottak idén"

 

Viszont ők mindhárman azonnal állandó kezdők lettek, már az első szezonjukban. (Szabó Bence azt mondta, hogy az elején nem volt meghatározó játékos, aki megy.)

Persze ettől még lehet, hogy hármójuk közül valamelyik.

A kora miatt Erdeit én kivenném; meglepő lenne ha 29 évesen vinnének valakit az NB1-be.

Annyi további info volt még, hogy Tusup ezzel a játékossal is dolgozott külön.

 

 

"Jövőre már lesz női focicsapat is, utánpótlás szinten. Ez előírás is az mlsz részéről."

 

Csodálkoztam már korábban, hogy idén még nem volt; pont azért, mert az NBII-ben ez már rég kötelező.

Fura, hogy nem gondoltak rá korábban, hiszen már 2019/20-as szezonban is összejöhetett volna a feljutás, ha nem fújják le az NBIII-at a járvány miatt.

Az is meglepett, hogy Szabó első reakciója a gúnyolódás volt a Barcelona női meccses nézői világcsúcsára. Az egész, egyébként szimpatikus karakterébe (ahogyan a klub filozófiáról, a korábbi edzőkkel való jó kapcsolatról beszélt) nagyon nem illett bele.

Ráadásul a Kerület volt az első női bajnok a magyar labdarúgás történetében, szóval lenne milyen hagyományokra hivatkozni, építeni, toborozni.

Ehhez képest csak azért lesz, mert kötelező. És ha az ügyvezető így tekint rá, akkor értelme sem lesz sok. Meg pálya is kell, hiszen az U19 nagypályás, ehhez képest az edzőpályák már most is tele vannak hétköznap délután.

 

 

"Több hazai meccsünk anyagilag deficites, de mondjuk a Diósgyőr/Vasas meccs értékelhető bevételt hozott"

 

Eleve a magyar "profi" labdarúgás egy vicc ebből a szempontból. Mármint hogy ha abból a pénzből kellene fenntartani egy "profi" klubbot, ami a jegyeladásból, piaci alapú szponzorokból meg mez- és bögre eladásból bejön...

Viszont az is eléggé érthetetlen, hogy ha már lenne közönség, legalábbis a legnagyobb rangadókon, akkor miért tervezték ennyire alul a lelátók befogadó képességét. És most utólag vakarják a fejüket, hogy egy Vasas vagy DVTK ellen kijönne mondjuk 800-1000 ember. Egy olyan klubnál, ahol sok ezren jártak ki korábban.

Hogy hogyan bővítenék a stadiont; világítás, férőhelyek száma, mobil lelátó stb., arról sajnos nem volt szó.

Előzmény: sergiototta (1416)
sergiototta Creative Commons License 2022.05.04 0 0 1416

https://www.youtube.com/watch?v=9V7uRIk1gJc

 

Elég hosszú, meg nekem a riporterek is túl tolják néha, de azért nem rossz.

Akinek nincs kedve végighallgatni, rövid kivonat, illetve 1-2 kommentár a részemről:

- Van egy játékosunk, aki még az nb3-ban jött, 4 éve van itt, de a következő szezonra már megegyezett egy nb1-s csapattal. Rabára, Erdeire és Borvetőre illik a leírás azokból, akik sokat játszottak idén. Talán Borvetőt elviszi a Paks Ádám Martin pótlására? :-)

- Kemenestől és korábban Buzsákytól is nagyon jó viszonyban váltunk el. Az tetszik ,hogy nincs köpködés, kulturáltan csinálja Bence a dolgokat, de azért van bennem egy kisördög, hogy vajon a szakmai döntésekbe mennyire játszanak szerepet a személyes barátságai. Hisz most is van több olyan játékosunk, akikkel Ő együtt focizott anno.

- Több hazai meccsünk anyagilag deficites, de mondjuk a Diósgyőr/Vasas meccs értékelhető bevételt hozott. Szerintem sok esetben bőven több a szekus, mint amennyire szükség lenne.

- Jövőre már lesz női focicsapat is, utánpótlás szinten. Ez előírás is az mlsz részéről.

- Rajczi nagy értéke a csapatnak, sokat segít a fiataloknak edzéseken, példát mutat.

- A Kerület kívánt szintje egy stabil nb2-s középcsapat lenne, egy mini Salzburg, aki neveli a fiatalokat és adja tovább magasabb szintre. Ez számomra egy nagyon szimpatikus vízió.

 

Pac Creative Commons License 2022.05.02 0 0 1415

A Pécs dicséretére legyen mondva, hogy nemhogy a második, de még a 3.gól után is mentek előre, próbálkoztak.

Előzmény: sergiototta (1414)
sergiototta Creative Commons License 2022.05.02 0 0 1414

Jó volt győzelmet látni/ünnepelni újra Óbudán, nekem Daró játéka tetszett különösen tegnap.

A harmadik gólunk egészen remek volt.

Barczi ezen a szinten kiemelkedően technikás még mindig, a hasznosságban kellene javulnia.

 

Nem volt ez egy magas színvonalú meccs tegnap, (és akkor még finom voltam), nyilván a Pécsnek se ez volt a szezon legfontosabb meccse, de a lényeg a győzelem.

 

Győrben bravúr kell.

 

doncike Creative Commons License 2022.05.02 0 0 1413

Most két olyan ellenfél jön, akik bár erősebbek, szinte tét nélkül játszanak majd (mint most a Pécs).

Ha nyerünk Győrben is, kezdhetünk megint kicsit reménykedni.

Szerencsére — úgy tűnik — a játékosok nem adták fel.

Laposaföld Creative Commons License 2022.05.01 0 0 1412

Jó meccs volt! Sok támadással, szép gólokkal.

ingersheim Creative Commons License 2022.05.01 0 1 1411

Már 3, ez behúzva!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!