Keresés

Részletes keresés

Ljungberg Creative Commons License 2008.08.01 0 0 8704
Ez a helmeczy mekkora egy utolsó szar. A hozzá meg vereshez hasonló maffiózó állatokat jobb helyeken minimum azonnal börtönbe csuknák. És még finom eszközt használtak. Itt meg kimossák őket valahogy, biztos vagyok benne.

Amúgy miért volt nyitva a Hír TV-s autója?? Tudták, h jönni fog a csempész? Ő meg se lepődött, h ez vmi csapda? Ez furcsa volt, de biztos van rá értelmes magyarázat.
Ljungberg Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8703
Persze, vidéken gondolom megvárják a cigányok meg a kisnyugdíjasok, h megkapják-e a szeretetcsomagot, aztán go! :)
Előzmény: Törölt nick (8702)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8702

OLvastam valahol egy kimutatást, hogy a szavazók 20%-ka a szavazás napján dönti el, hova teszi az X-et.

 

Ez azért sokmindent megmagyaráz.

Előzmény: Ljungberg (8701)
Ljungberg Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8701
Na ja. Nem is hinnéd, mennyi ilyen ember él az országban. Szerintem számottevő!
Előzmény: Törölt nick (8700)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8700

Röhögni fogsz, van olyan ismerősöm akinek a nézetei a következők:

 

-minden cigányt kiírtani a gecibe (Isten majd válogat)

-Aki lop, annak levágni a kezét!

-Gyilkosságért halálbüntetés.

-Idegenek kifelé az országból!

 

ez még önmagában semmi, de az illető az első választás óta az szdsz-re szavaz!!!!!!!!

Mikor kérdeztem miért, azt mondta, hogy "mert mindig arra szoktam".

 

Na ez a kemény.

Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8699)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.07.28 0 0 8699
Szerintem olyan liberálbolsevik szavazók,akik utálják a cigányokat,a buzikat és a zsidókat.
Előzmény: Kevin (8697)
Pac Creative Commons License 2008.07.28 0 0 8698
Félfasiszta (fn) :

Olyan személy, aki nem ért egyet maradéktalanul az SZDSZ álláspontjával, esetleg visszafogott kritikára is ragadtatja magát.
Előzmény: Kevin (8697)
Kevin Creative Commons License 2008.07.28 0 0 8697
John Emesétől (szdsz echte magyar üdvöskéje) hallottam ma: 'félfasiszta'

Ez vajon mi lehet? Tudom, Hitler hosszában félbevégva, de azon kívül?
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.25 0 0 8696
Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy az egyik pénzintézet ingatlanberuházások finanszírozásával foglalkozó divíziójában dolgozik egy ismerős, a partnereik 99%-a izraeli cég, és a legutóbbi álláshirdetés közzétételekor (mármint a pénzintézetben) feltétel volt a héber nyelvtudás...
Előzmény: Törölt nick (8695)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.25 0 0 8695

Nem is tudtam, hogy ő fordította...

 

Szálláscsinálás folyik, ez biztos.

Van egy tervező  ismerősöm.

 

Ott állnak Angyalföldön, meg itt ott a városban tök üresen az újépítésű lakóházak, amikben senki sem lakik, de mégis el van adva az összes lakás.

 

Természetesen az építtetők is mind zsiványok.

 

Ki érti ezt?

 

(Amúgy ezek most nagyon nyomulnak az ingatlanbizniszben.)

 

 

Előzmény: Vasi Kutya (8694)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8694

Érti a hébert az biztos... :)

Neki köszönhetjük a fordítást, aminek a lényege, hogy a zsidók ezt és ezt az országot (köztük kis Hazánkat is) felvásárolják, háború nélkül...

Nagy vihar volt belőle amikor ez kiderült (ki nem emlékezne rá?)! A balliberális seggnyaló sajtó természetesen próbálta másként értelmezni a szavakat, de nem lehetett...

Mondjuk a tények makacs dolgok, ezt látjuk.

Sorra épülnek, főleg Pesten a "betelepülőknek" szánt luxusgettók... 

Előzmény: Törölt nick (8693)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8693
Heringet ráadásul még le sem antiszemitázhatják :)
Előzmény: Vasi Kutya (8692)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8692

A szétszabdalt, gazdasági és intellektuális nyomorba züllesztett magyar népet ezúttal megint a szegény cigányok és a még náluknál is elesettebb és kiszolgáltatottabb zsidók üldözésével, a kiirtásukra irányuló szervezkedéssel rágalmazzák.

A Magyar Nácivadász Szövetség néven nemrégiben megalakult, kétségtelenül szélsőséges hazai zsidók által létrehozott társulat szószólói egyelőre nem kívánják fölfedni kilétüket. Teljesen fölösleges a bemutatkozásuk, mert még az elbutított emberek is tudják, hogy honnan fúj a szél.

Jobban meggondolva, végül is igazuk van ezeknek a harmad- és negyedgenerációs, többségükben zsidó ávós ivadékoknak: nácik pedig vannak Magyarországon. Csak nem azok, akiknek homlokára ezt a billogot a „vadászok” szinte naponta rásütik. Egyébként nem értjük, miként kerülhet a magyar világba ez a jellegzetesen német politikai fogalom. De ha már náci, akkor legyen náci, amely jelzőt alkalmazzuk helyesen azokra, akik valójában azok. A nácik hazánkban – és másutt is - azok, akik faji alapon a közélet bizonyos tereiről kirekesztik a többségi társadalom tagjait, a mi esetünkben a keresztény magyarságot. S aki ezt a gyakorlatot műveli, az igenis rasszista, kirekesztő és fasiszta, vagy ha úgy tetszik, náci. Még akkor is az, ha százszor megjárta ő maga, vagy a felmenője, Auschwitzot.

Magyarországon erre a hat évtizede tartó durva rasszista gyakorlatra úgy kerülhetett, kerülhet sor, hogy a hazánkat 1944-45-ben elfoglaló szovjet hadsereg tankjainak fedezékében visszaözönlöttek a Horthy-korszak idején innen kiebrudalt, úgynevezett „moszkvai emigránsok”, akiket a megszállók azonnal beültettek a leigázott ország politikai, kulturális és gazdasági kulcspozícióiba. A szovjetek részéről ez természetes húzás volt, hiszen könnyűszerrel kijátszhattak egy bosszúért lihegő kisebbséget a megszállt többség ellen. Lukács György, Vass Zoltán, Rákosi Mátyás, Révai József, Gerő Ernő, Farkas Mihály és a magyarság többi hóhéra szinte egytől-egyig mind zsidó volt, akik rokonaikat és barátaikat is befolyásos pozíciókba juttatták, s a hatalmat később közösségen belül tovább örökítették.

Hazánkban ennek a durva rasszizmusnak gyümölcseként például alig van olyan jelentősebb prózai vagy zenei színház, amelynek ne zsidó lenne az igazgatója. (Az egyik ilyen személy nemrégiben még a Himnusz szavainak kigúnyolásától sem riadt vissza.) Az írott és elektronikus sajtó éjjel-nappal a holokauszttól, a zsidó kultúrától, egyes zsidók és a rasszista vezetésű Izrael Állam dicső tetteitől hangos. Régen a pesti, akkoriban még szellemes zsidó vicc úgy kezdődött, hogy két zsidó utazik a vonaton... Manapság meg bekapcsoljuk a tévékészüléket – bármelyik csatornát -, s a képernyőn azt látjuk, hogy két zsidó méltat egy harmadikat. Mi ez, ha nem faji alapon történő kirekesztés?

A cinizmus csúcsaként ezek a mindenhová berakott rasszisták szinte minden fórumon a magyarság zsidó- és cigányellenes fajvédelméről szónokolnak és írnak. S teszik ezt úgy, hogy bizonyos, parazita életmódot folytató, az európai civilizációtól idegen szokásoknak hódoló cigányokkal ők maguk egyetlen óráig nem lennének hajlandóak egy fedél alatt élni. Nekünk ajánlgatják, sőt mi több, erőnek erejével ránk akarják kényszeríteni őket.

Végül vádoljuk az úgynevezett keresztény magyar értelmiséget, amely sunyítva, lapítva hallgat a nemzet megalázásának, kisemmizésének, szellemi és fizikai megszállásának láttán. Sunyít, hallgat és nem emeli föl szavát a végzetes jelenség ellen, mert attól tart, hogy még az eddiginél is kevesebb megjelenési felületet, fórumot kap a fent említett rasszisták uralta médiumokban. Mert némaságukkal cinkosságot vállalnak a magyarság ellen indított irtóhadjárat vétkes kivitelezőivel.

 

(Hering József - Szent Korona Rádió)

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8691

Nálam még mindig Fejbőr az etalon :-) Lehet, hogy én nem öregszem még?

 

(Persze jöhet Kárpátia vagy Kormorán is.)

Előzmény: Törölt nick (8687)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8690

Hirtelen nem értettem hogy jön ide TCS, aztán rájöttem, hogy a Tankcsapdára gondolsz. :)

 

Persze, néha kell egy kis megőrülés.

 

A Zárai féle homokóra, meg a hintaszék azért még odébb van. :))

Előzmény: Törölt nick (8689)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8689

Azért a TCS még jöhet, de tény és való, hogy pl. a nagymarosi Misztrál-kamarakoncertet 15 éve még nem tudtam volna élvezni.

 

Most meg, beültem utána a kocsiba (23-kor lett vége) és vezettem Zebegénybe, a Duna mellett vitt az út, a túloldalon a Visegrádi vár romjait láttam az éjszakai fényben, és valami különös békességet éreztem.

Fura dolog öregedni.

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8688

Való igaz, az utóbbi években nagyon sok igényesebbnél igényesebb zenekar tűnt fel a semmiből.

Vagy csak mi változtunk meg és már nem kimondottan az "ereszd el a hajamat" keressük.

 

Ghymesnek, ill. a Kormoránnak is van egy két nagyon szép száma.

Előzmény: Törölt nick (8687)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8687

A nemzeti rock, és a nemzeti zene végre kezdi kitermelni a zeneileg is értékelhető együtteseket, előadókat.

 

Persze lehet, hogy régóta megvannak már, csak én nem ismerem őket.

Előzmény: Törölt nick (8686)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8686

Ez nagyon igényes.

Végre valami nyugisabb is van a palettán.

A Kárpátia nekem egy idő után nagyon katonás, nem mindig jönnek át rajta a lelki finomságok.

Az Ismerős Arcokat bátran ajánlom neked.

 

Egyik személyes kedvencem tőlük:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6DyQsdNbSME

 

És a honlap, sok-sok zenével:

 

www.ismerosarcok.hu

 

Üdv!

 

 

Előzmény: Törölt nick (8683)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8685

Mehehehe :))))

 

Valami nyílt levelet kéne írni ennek az egysejtűnek, hogy összekeveri a náci sast a turullal.

Tudni illik Szálasi hatalomra kerülése után nem deportáltak egyetlen egy zsidót sem Magyarországról.(Ha már állandóan a nyilasokara asszociál a Turul hallatán,láttán.)

 

Szóval minimum egy köszönőlevelet letehet a szobor talapzatára ez a debil.

Előzmény: El Gapo (8681)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8684

Az ilyen elszólásokat kellett a szüleinek is ledolgoznia anno.

Piszkos a szád gabesz.

Érik a harmadik verés :)

Előzmény: Vasi Kutya (8680)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 8683

Múlt héten voltam Nagymaroson a Misztrál-fesztiválon.

Na én valahogy így képzelem el a hazaszeretetet.

 

 

Érdemes belehallgatni a dalaikba.

El Gapo Creative Commons License 2008.07.17 0 0 8681

"Ártatlan magyarországi zsidók százezrei meneteltek a biztos halálba miatta, köztük az én szüleim is."

 

Ez érdekes, ugyanis Horn Gábor 1955-ben született.

Úgy látszik, spermabankból származik vagy klónozták apu hamvaiból.

Mikre nem volt képes már a Rákosi-időkbe is a modern szovjet orvostudomány?

Előzmény: Vasi Kutya (8680)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.07.17 0 0 8680

"Majd három év után fennmaradási engedéllyel zárná le a budavári önkormányzat a XII. kerületi turulszobor ügyét. Azét a turulét, melyről tudvalevő, hogy borzalmas történelmi idõkhöz köthető. Ártatlan magyarországi zsidók százezrei meneteltek a biztos halálba miatta, köztük az én szüleim is. Az engedély nélkül felállított szobor így annak ellenére menekülne meg a bontástól, hogy jogerős bírósági ítélet is helybenhagyta a korábbi döntéseket. Az I. kerületi polgármesteri hivatal nem hajlandó megmagyarázni, hogyan írhatja felül a bírói döntést.
Pontot tenne a XII. kerületi turulszobor körüli huzavona végére az ügyben eljáró I. kerületi polgármesteri hivatal, miután 190 ezer forintos bírságot rótt ki a hegyvidéki önkormányzatra, de hozzájárult az engedély nélkül épített szobor fennmaradásához. A budavári jegyző döntése azt jelenti, hogy - ha senki nem fellebbezi meg a határozatot - a fideszes XII. kerület nyerte a majdnem három éve tartó presztízscsatát az SZDSZ-MSZP vezetésű fővárosi önkormányzattal szemben. Elképesztõ, hogy a Fidesz mostmár nem is leplezi fasiszta mivoltát, nyíltan áll a népírtók oldalára!
Mi, öntudatos demokraták, liberálisok azt mondjuk elég! A szemétdombra a piszkos madárral!"

Horn Gábor

 

Gabika!

Nem lesz ez jó neked, ha így folytatod...

Vasi Kutya Creative Commons License 2008.07.17 0 0 8679

Nem tudom... :)

A PA-63-as maroklőfegyver tárjában 7 db. 9mm-es lőszer fér. Akkor két telitárnyi lőszer veszett el ebben az esetben és ez kiadja a 14 db-ot.

A Parabellum maroklőfegyver tárjában 15 db. 9mm-es lőszer fér el. Itt viszont nem jön ki a 14 db.

Előzmény: Csülkös Pantani (8678)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2008.07.16 0 0 8678
gondolom egy teli tárt hagyott el az egyik okos
feldugta egy buzi seggébe
Előzmény: Vasi Kutya (8672)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 8677
Ez viszont tündéri
Habi Creative Commons License 2008.07.13 0 0 8676

Te ismersz engem...

Soxor sirni tudnek.Hihetetlen,mit csinalnak Baranyaban.

 

Regebben irtam,a Kekfenyben szerepelt ket cigany csaj,tobbszorosen buntetett eloeletuek.Kiraboltak egy magatehetetlen 93 eves nenit,aki azutan ket hettel,meg is halt.

Itelet meg nincs,viszont a mult heten hazaengedtek a fogsagbol a fobunost,mert az anyja beteg......Igaz,csak 2 napra,de akkor is!

 

Ismetlem:Csinalni kellene valamit,de mit?!

Mi konnyen bortonbe kerulhetunk,durva ciganyozasert is.

 

Eljen a Magyar Garda!

Előzmény: Törölt nick (8675)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.13 0 0 8675
Mi Baileys-el meg az unokatesómmal a Dagályon futottunk bele egy ilyen jópofa dzsipóba. Elvette egy fiatal lány labdáját, és nem akarta neki visszaadni, sőt, kezdte tapizni.
Mikor mondtam neki, hogy talán adja vissza a labdát a lánynak és takarodjon az anyjába, elkezdett púposkodni, jött felém, nézett nagy harcosan a szemembe, és jött a szöveg: "hozzám szottá, geci?"
Érdekes volt, mert hármunk közül bármelyikünk simán leütötte volna a kis gyökeret, de akkor is bepróbálkozott, hátha beszarunk. Mikor látta, hogy itt kurva gyorsan kaphat kettőt, szinte futva menekült.
Elment a határig, megnézte tényleg ütnénk-e.
Mondjuk rábaszott.
Előzmény: Habi (8667)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.07.13 0 0 8673

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!