Keresés

Részletes keresés

vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 57
köszönöm,hogy te is hozzászóltál,igy már nem érzem magam annyira egyedül márkusékkal:D.szóval nemtudom ki lehet ő az akinek most hirtelen ennyire a bögyében van ez az uj topik igy ismeretlenül.de akármennyire gondolkodom nem sok név jut eszembe.abban is igazad van,hogy ágicza kissé  gőgös levelet irt nekünk,amit be is linkelt a rózsás topikba.gondolom olvastad.én már ott sem értettem azt a nekem szánt 2 sort.
Előzmény: mexallott (54)
mexallott Creative Commons License 2007.06.07 0 0 56
Engem érdekelnének a bogarak. Több is van? Öregem, az a pókhálós kép!!!! Tiszta libabőrös lettem.
Ezekhez már nagyon profi gép kell?? Én személy szerint nem szeretek fényképezni, csak jó képeket nézni. Ezt már valahol fejtegettem. Most beugrik hirtelen egy fenomális sajtófotó. A téma: pingpong. Jön a labda, és azt a századmásodpercet kapta el a fotós, hogy a laszti pont eltakarja a játékos orrát. Szenzációs!

Úristen, itt ülök, és még nem csomagoltam semmit.
Előzmény: Márkusok (32)
mexallott Creative Commons License 2007.06.07 0 0 55
Dehát a Fairy az teltvirágú, nem??? Az enyém legalábbis teltkarcsú, akarom mondani, teltvirágú, világosrózsaszín.
Előzmény: vm.aniko (49)
mexallott Creative Commons License 2007.06.07 0 0 54
Skacok, semleges akartam lenni, mint Svájc. Gondolkoztam ezen a dolgon.
ez volt a lehető legjobb megoldás mindannyiunknak, beleértve agiczat is, hogy született 2 új topic, amiben megengedett a témától való kisebb-nagyobb eltérés is.

Mi nagyon szeretünk csevegni erről-arról, és az köztünk az összekötő kapocs, hogy mindannyiunk szenvedélye A KERT.

De agicza nem akarja, hogy azt a hallatlan tudásanyagot, ami egy-egy ilyen szakmai topicban felhalmozódik, kvázi "felhigítsa" mindenféle, nem szigorúan a témához kapcsolódó hozzászólás. Csak néhány hete topicolok, amatőr vagyok nagyon. A játékszabályokat is csak most tanulgatom. DE: voltam már olyan helyzetben, hogy kétségbeesetten próbáltam visszakeresni egy számomra fontos infót a topicon (pl. hogy a képen mi a neve annak a rikító sárga rózsának, amit feltettek :-)))) - Aniko tudja, hogy kedvencem a rikító sárga ), de képtelen voltam 2 napig megtalálni a keresett dolgot.

Agicza talán egy kicsit sarkosan utasított rendre minket, elkalandozókat, dehát - nem vagyunk egyformák.

Talán jobb, ha a topicok szaktopicok maradnak, és emellett van 2 (vagy talán több is) ilyen laza, ide-oda csapongó-kalandozó hely is.

ANIKO, Úristen, ígértem neked azt a rohadt loncot, hogy lefényképezem, de a gyerek után keskeny füstcsík maradt csak úgy elhúzott, és a telefonja, ami fényképezős, az nála van.
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 53
és nem akarok további vitát veled,de te abszolut nem jársz egy topikokba velem és ha járnál akkor tudnád,hogy nem vagyok kiutálva.ha ágicza topikjára gondolsz,ott egyedül az lehet a bűnöm,hogy valakinek a pártjára álltam aki fel mert tenni néhány nem oda illő képet.illetve odaillő volt csak nem szorosan a témával foglalkozott.na most ha ez bűn akkor vállalom hogy ki vagyok utálva abból a topikból.de ha megmondanád melyikről beszélsz akkor könnyebben rájönnék miért irtad ezt.
Előzmény: cowey (50)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 52
hol vagy?összepakoltál már?
Előzmény: mexallott (45)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 51

huha ezt az információt meg kitől hallottad?na mindegy nem lényeg engem ma már másodszor kevernek össze valakivel.

Előzmény: cowey (50)
cowey Creative Commons License 2007.06.07 0 0 50
birom már az ilyeneket, ha valaki megsértődik mindjárt nyomozni kezd a másik után.azt nem gondolod hogy valakinek lehet több nickje is,amivel normális társalgást folytat máshol? egyébként meg te vagy kiutálva máshonnan.
Előzmény: vm.aniko (44)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 49
de fairy magastörzsű rózsa:)
Előzmény: mexallott (46)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 48
amugy örülök,hogy jöttél:)
Előzmény: mexallott (46)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 47
hát lehet,de én még nem tudom mert nálunk még csak márciós óta van meg.ha kell meg tudom adni a cimet 1000 ft egy magastörzsű.
Előzmény: mexallott (45)
mexallott Creative Commons License 2007.06.07 0 0 46
ez engem erősen emlékeztet a azáleára! Malacom van?
Előzmény: vm.aniko (1)
mexallott Creative Commons License 2007.06.07 0 0 45
Hééé, ez nem az enyém??? Nézd már ellopta a rózsámat.... :-)))))))))))))
Figyelj, Aniko, én még úgy szeretnék egy ugyanilyen kicsi virágút, de fehérben, Snowfield, nagyon bejön ebben a the Fairy-ben, hogy rengeteg apró virág, és olyan ívesen hajlik az ágrendszere. Bár, lehet, hogy később meggyűlik vele a bajunk, és alá kell kicsit támasztanunk, nem gondolod?
Előzmény: vm.aniko (0)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 44
ja bocs utánanéztem!nem volt nehéz:Dezekben a topikokban volt már összesen 12 db hozzászólásod,ugyhogy remélem  nem sértődsz meg,ha semmibe veszem a kérésedet,ugyanis én ezek közül egyikbe sem irtam!!!! Napenergia?....Napenergia!!
Kerti tó - dísztó
Szélerőmű, avagy áram házilag?
FIBERNET
Előzmény: cowey (42)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 43
jó lett volna ha azt is odairod melyik esik a te fennhatóságod alá.vagy talán mindegyik?:DDD
Előzmény: cowey (42)
cowey Creative Commons License 2007.06.07 0 0 42
kedves vmaniko. elhuzhatnál már a többi topicból az agitálásoddal a francba
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 41
az jó lesz,köszi!!
Előzmény: caterina3 (40)
caterina3 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 40
Jó, de az a baj, most nagyon kevés kép van a gépemen. Tavaly ősszel ellszállt ugyanis. A legegyszerűbb, ha fotózok hétvégén, s akkor nem kell CD-ket keresgélni. :-)
Előzmény: vm.aniko (38)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 39
kotoramugy volt már valaki montenegróban?felraktam egy talált képet kotorról,járt már valaki ott?hová lenne érdemes elmenni nyaralni ami nincs tul messze,és szép mediterrán  környék,ha lehet tengerrel a háttérben:))
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 38
légyszi a rózsák off-ba igért képeket ide is!
Előzmény: caterina3 (37)
caterina3 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 37
Itt nem dolgozom. :-)
Előzmény: vm.aniko (36)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 36
ajaj!!!!akkor te aztán más szemmel nézed itt az irásokat,na össze kell szednem magam:))
Előzmény: caterina3 (33)
caterina3 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 35

Nagyon szépek a képeid!

 

Egyelőre búcsúzom Tőletek, mert nagyon nem vagyok meg a mai adagommal. :-((

Előzmény: Márkusok (32)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 34
jaj félre ne érts!!nem azt mondtam hogy nem szépek a művészi képeid!sőőt!de pl nekem borzasztóan tetszett a házatokból amennyi látszott,pl az a tégla fal.meg a kert is szépen alakul!
Előzmény: Márkusok (32)
caterina3 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 33
(Olvasószerkesztés. Nyelvhelyesség, helyesírás, egységesség stb.)
Előzmény: vm.aniko (31)
Márkusok Creative Commons License 2007.06.07 0 0 32
Ilyen lökött művészke vagyok mit csináljak na?:)
Feltételezem a bogaraim nem érdekesek, más meg nincs, de ráállok a kertre ahogy kisüt a nap és elárasztalak!
Előzmény: vm.aniko (30)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 31
nagyon hüe vagyok ha megkérdezem hogy mit kell csinálnod?
Előzmény: caterina3 (24)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 30
rakhatsz ám még fel képeket!nem csak ilyen művészieket:)
Előzmény: Márkusok (23)
Márkusok Creative Commons License 2007.06.07 0 0 29
Igen, délután sütött a nap és esett.Mire hazaértünk már nem, de láthatóan ma se kell locsolnom.
Előzmény: TTNora (25)
vm.aniko Creative Commons License 2007.06.07 0 0 28
mi mindig északról kapjuk a zuhét,mehetek helyet csinálni a hordóban:)
Előzmény: TTNora (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!