Keresés

Részletes keresés

kohalmik Creative Commons License 2006.04.05 0 0 2

Szia!

 

Ezt nem egészen értem :))

 

nyár óta?vettem akkor egy Sigma 70-300at de az nem Canon, nem az igazi...

Pont az szeretném tudni hogy ahhoz képes mibe érdemes lépni, 70-300 IS USM-be vagy 70-200 4L-be? :)

 

Tanácstalan vagyok, és azt hittem itt a fórumon azért vannak olyanok akiknek ilyen objetívük van...Help!

nord Creative Commons License 2006.04.04 0 0 1
Tavaly nyár óta vacillálsz?;)
kohalmik Creative Commons License 2006.04.04 0 0 0
70-300 IS USM70-200 f/4L
kohalmik Creative Commons License 2006.04.04 0 0 topiknyitó
Kérek mindenkit akinek tapasztalata van e két objektív valamelyikével, ossza meg velünk! Köszi :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!