Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008.09.16 0 0 548

1932 elvileg, de alig olcsobb mint a 2231, es egy klasszis van kozottuk

Előzmény: Sanya_67 (546)
gabor01 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 547
Azt nem ismerem.
De most az Avnet-et bombázom.
S2231W kellene :-)
Előzmény: y3k (545)
Sanya_67 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 546
Van még 19"-os Eizo 1931-esed vagy 1932???
Előzmény: y3k (545)
y3k Creative Commons License 2008.09.16 0 0 545
Ecseri?
Előzmény: gabor01 (544)
gabor01 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 544

Eizo-t hol lehet legolcsóbban venni?

Az általam ismert nagykerekben is elég drága...

y3k Creative Commons License 2008.09.15 0 0 543
.szabii. Creative Commons License 2008.09.12 0 0 542
Sziasztok, lenne néhány kérdésem a hozzáértőkhöz a Dell UltraSharp 2408WFP-ről:

Jobb képminőségre, mint a 2407WFP-HC? A kettő közül melyik javallot inkább fotófeldolgozáshoz?

Ebből is lesz HC verzió? Kell arra várni, vagy ez már eleve jó?

Köszi
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 541
A Lenovo ki volt zárva a mérete miatt (de mint írták megszorongatta a 24-eseket, hiába csak 22-es volt). Az LG-t tényleg megverte, de a Samsungot már csak az árával sikerült neki (egyébként is régi modell a Samsung, jön az utódja). Eizo meg nem szerepelt a tesztben. A teszt szerint a legjobb ár/érték aránya most a 2408WFP-nek van, ez derült ki a tesztből, de a tesztben nem a nagy színterű verzió szerepelt (nem a WFP-HC).
Előzmény: Bíborkékhóvirág (535)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 540
Vagy még csomó más gyártó (pl. Auo, Sony stb).
Előzmény: Bíborkékhóvirág (537)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 539
Azt, hogy más panel, más elektronikával... tehát attól, hogy a tiednél nem jött elő egy hiba, másik modellnél nem lehet ott.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (536)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 538
Igen: belépő a profi monitorok közé... legalábbis képminősége alapján, csupán olyan dolgok miatt, mint pl.:
- 1500:1 fizikai kontraszt (tudja is, mérésem alapján)
- nagy színtér (NTSC színek 92%-a)
- nagy belső pontosság (10 bites LUT)
- millió állítási lehetőség (pl. gamma állítható 0,2-es lépésekben 1,8-2,2 közt)
Előzmény: Bíborkékhóvirág (529)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 537
Egyetértek!
(Bár a panel vagy Samsung, vagy LG-Philips lehet :-(( ...)
Előzmény: elhart (534)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 536
Ez most mit jelent?
Előzmény: KTTech (533)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 535
Milyen érdekes!

A Dell lett a nyerő ...
Előzmény: KTTech (531)
elhart Creative Commons License 2008.08.27 0 0 534
Inkább egy belépő szintű EIZO, mint egy haladó Számszung, vagy eldzsí...:))) Ugyanis ezekből még csak használhatót sem láttam, nemhogy jót!!!
Előzmény: Bíborkékhóvirág (529)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 533
Ja, kérem... az teljesen más kategória.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (530)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 532
Ja, és DVI-on keresztül van meghajtva!
(Bár engem ez nem nagyon szokott érdekelni, de a Prohardver is nagyon megdicsérte és ajánlotta!)
Előzmény: Bíborkékhóvirág (530)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 531
Itt egy teszt:

http://prohardver.hu/teszt/harom_plusz_egy_monitor/lenovo_thinkvision_l220x.html
Előzmény: elhart (527)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 530
Nekem nem ez van, hanem ez:

Dell UltraSharp 2007FP
Előzmény: KTTech (528)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 529
Hogy jobb-e, azt majd a felhasználó eldönti, csak az ára miatt valamire kijelenteni, hogy jó, hát ....

Amúgy az írt Eizo monitor belépő szintű monitor!
Előzmény: KTTech (524)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 528
Ezek szerint nem a nagy színterű verziód van... mert ott 3 példányt néztem, és igen feltűnő volt (2407-HC).
Előzmény: Bíborkékhóvirág (526)
elhart Creative Commons License 2008.08.27 0 0 527
Hmmm. Az nagyon jó ár. Hol tudnék utánna nézni esetleg?
Előzmény: KTTech (524)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 526
Én még nem tapasztaltam az, amit írsz!
Előzmény: KTTech (522)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 525
Ez csak megjegyzés volt!
Előzmény: KTTech (521)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 524
Jobb bizony, és árban is baráti (85-90E az ára), ráadásul jól is kalibrálható (de a design az pocsék...)
Előzmény: elhart (520)
y3k Creative Commons License 2008.08.27 0 0 523

En nem tudom honnan veszed az infoidat a temaban, de mashonnan kene..

Előzmény: Bíborkékhóvirág (519)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 522
A kettő közül egyértelműen az Eizo a jobb. A DELL csúnya ghost effektet tud nyomni, és az elektronikája is fejletlenebb.
Előzmény: balá (517)
KTTech Creative Commons License 2008.08.27 0 0 521
"Amúgy - véleményem szerint - a TFT monitorokat a gyártó által ajánlott felbontás kell(ene) használni ..."

Írt itt valaki ettől eltérő dolgot...?
Előzmény: Bíborkékhóvirág (518)
elhart Creative Commons License 2008.08.27 0 0 520
Ammán jobb mint a Full HD..:)))
Előzmény: KTTech (514)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008.08.27 0 0 519
Bár mindkettőben Samsung panel van, én inkább a Dell-t választanám, mert abban később Samsung panel van ...

Na meg nekem is Dell monitorom van ;-D
(Bár az enyémben LG-Philips panel van ...)
Előzmény: balá (517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!