Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2005.05.16 0 0 410
Valóban nem szeretek össze-vissza lőni, viszont 3-4 napos sátrazáshoz meg jól jöhet a pluszmemória, főleg a raw miatt. A memory stick mellett szól az, hogy most CF van (sajna csak 256 Mb), így maradhat a gépben mindkettő. Viszont (le is kopogom ezt gyorsan!!!) winchesterem sem ment még soha tönkre.
Előzmény: toth-abri (404)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 409
Mehetek nyugodtan.. Kőtáblás képet találtam.. Megoldom valahogy...:) Köszi!
Előzmény: toth-abri (408)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.16 0 0 408
A Shavuottal kapcsolatban pl. a 10 parancsolatot ábrázoló kőtáblát lehetne lefotózni, mivel ekkor volt a törvényadás. Ebben tudok segíteni. CSörögj rám, ha kell, mert megyünk el: 30-389-55-30.
Előzmény: Bobby75 (407)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 407
Ami a pünkösdel, vagy a shavuot-al kapcsolatos....
Előzmény: toth-abri (406)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.16 0 0 406

Mi legyen a képen?

Előzmény: Bobby75 (405)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 405
VAlaki nem tudna ajánlani a pünkösdi cikkemhez képeket illusztrációnak?
toth-abri Creative Commons License 2005.05.16 0 0 404

Mivel amicrodrive tartalmaz mozgó alkatrészeket, én nem vennék, mivel szerintem sérülékenyebb, mint a többi. Ez csak az én véleményem...

 

Más: akisebb kapacitású kártyáknak azért van egy-két haszna is. 1. ha tönkre megy, kevesebbet vesztesz, mint egy nagy kapacitású kártya. 2. Az a tudat, hogy kevesebbet exponálhatsz, mivelkevesebb tárhelyed van, összeszedettebbé tesz a fotózásnál, mivel jobban meggondolod, mit fotózz, és ez a képeiden is meglátszik. Szerintem bizonyos szemszögből úgy kell fotózni digitális fényképezőgéppel, mintha filmrefotóznál és tudod, hogy "kevés" képre van lehetőséged. Ha az ember csak kattongat a világba, annak nem sok jó eredménye lesz. Ezt nem gondolom rólad, madgie, csak egy érv a kisebb kapacitású kártyák mellett!

Előzmény: madgie (403)
madgie Creative Commons License 2005.05.16 0 0 403

Nu, lenne egy kérdésem...

Sony F-828-amhoz némi memóriabővítést tervezek. Bár nem vagyok oda a digitfényképezőkkel való mozgóképekért, azért jó volna kihasználni a 640x480/30 fps-t. Ez pedig csak Memory Stick Pro-val, vagy Microdrive-al lehetséges. Egy árban (25 ezer pénz) van 1 Gb MS Pro és 2 Gb Hitachi MD.

Szerintetek melyiket vegyem???

Ja, szeretek Raw-ban fotózni, és egy kép 16,7 mega...

Bobby75 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 402
Az nem ma volt? JA, nem... MA Marso kosár volt....
Előzmény: Ogányó (401)
Ogányó Creative Commons License 2005.05.15 0 0 401

Hi All !

 

Rabócsi Ring Máriapócson. Holnap. Én ott leszek és fotózok.

Ki jön még?

 

 

Ogányó

toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 400
Ja. Azért ha tudsz valamit mást írj.
Előzmény: Bobby75 (399)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 399
Pünkösdi Sokadalom
időpont:
május 16. 09:00
helyszín:
Nyíregyháza (Sóstófürdő)
Sóstói Múzeumfalu
Tölgyes u. 1.
népzene, néptánc, modentánc, társastánc, színjáték, vásári komédia, kézműves foglalkozások, ügyességi versenyek, táncház, pünkösdi király választás, zöldáágjárás

Ez lesz, bár ma mikor Imivel kint voltunk, nem erősítette meg a szervező.. Én biztosan nem megyek, mert ugye nincs gépem, Imi meg dolgozik. A programot elnézve, téged meg nem fog érdekelni....
Előzmény: toth-abri (398)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 398
Bocsi Bobby! Csak most néztem be a klubba. Ma nem lett volna jó, mert egy kis rendcsinálásra volt szükségünk, meg hát egész nap esett. Holnapra tudtok valamit ajánlani nekünk? Reméljük jobb idő lesz, mint ma, legalább is nem fog esni. Még nincs lefixált programunk.
Előzmény: Bobby75 (397)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 397
Toth-abri!

Nem jöttök ma ki a falumúzeumba?
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 396
OK, csak most a feleségem kiosztotta a "házi" feladatokat... :-)
Előzmény: Ogányó (395)
Ogányó Creative Commons License 2005.05.15 0 0 395

a skype nevem simlis007. Ha rákeresel, akkor tudunk beszélgetni.

Előzmény: toth-abri (394)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 394
Megtaláltad a huszasod tegnap a cellux alatt?
Előzmény: Ogányó (393)
Ogányó Creative Commons License 2005.05.15 0 0 393
Ühüm.
Előzmény: Bobby75 (389)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 392

Igen ő az.

 

Nézd Bobby, ha később lesz pénzed venni másik objektívet is (és miért ne lenne), akkor én is a profibb vázat választanám!

Előzmény: Bobby75 (389)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 391
És ha adok, mivé változol? :-)
Előzmény: DIE_ROBOTER (388)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.15 0 0 390

Szegények! :-)

 

Egyszer egy fotós talin bemutathatnád a munkafolyamataidat! Engem tényleg érdekel, hogy dolgozol!

Előzmény: DIE_ROBOTER (387)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.14 0 0 389
Tisztázzuk! Ogányó= Feri?

Amúgy az E-300 váz és az E-1 váz nem kérdéses. Inkább az, hogy az E-300 két obival, vag az E-1 egyel? De utóbbira szavazok inkább.....:)
Előzmény: toth-abri (386)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005.05.14 0 0 388
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005.05.14 0 0 387
Szerintem félnek tőlem. A sokk miatt lemerednek. :D
Amúgy imádok minden állatot, kicsit sajnáltam is, amikor egyszerre 8 szemébe villantottam vakuval. :D
Előzmény: toth-abri (385)
toth-abri Creative Commons License 2005.05.14 0 0 386
Bobby az intershparos fotoholban, most van Oly 300-as. Ogányó ott dolgozik. AZt nem tudom, hogy mikor van ő. Ma dolgozott.
toth-abri Creative Commons License 2005.05.14 0 0 385
Roboter! Ez meg milyen űrlény? :-) Te a makrók nagymestere vagy, komolyan mondom! Hogy bírtad rávenni arra, hogy "pózoljon" neked?
Előzmény: DIE_ROBOTER (384)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005.05.14 0 0 384
Pár perccel ezelőtt jött felém az "illető", megkegyelmeztem neki, nem permeteztem le:

A biztonság kedvéért beírom, mert az előbb nem ment a link:

http://free.x3.hu/dieroboter/store/sp.jpg

pom-pom lány
toth-abri Creative Commons License 2005.05.13 0 0 383
Sok szerencsét hozzá! Az Oly biztos, hogy nem rossz döntés!
Előzmény: Bobby75 (382)
Bobby75 Creative Commons License 2005.05.13 0 0 382
Nos... Úgy néz ki megrendeltem egy Oly-t... Még nem tudom, hogy lesz meg rá a pénz, de mindent összehasonlítva ez nyert egy hajszállal.. Bár még mindíg vannak kétségeim.. Ha nem lenne olyan kicsi a D350 váza, éne gondolkodnék rajta egy percet sem...
toth-abri Creative Commons License 2005.05.13 0 0 381
Szerintem csak Budapesten! Az extreme digital Erzsébet körúti üzletében vettem a kézbe 350D-t. Nagyon kicsi! A jobb keed ujjait nem tudod szeépen a markolat köré fonni! Az Oly-t meg a Westendben a Pálvölgyinél nézheted meg.
Előzmény: Bobby75 (380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!