Keresés

Részletes keresés

Ashley Young Creative Commons License 2008.03.13 0 0 17144
Az igen, de ha jól emlékszem Pekovic is volt, bár annyi hülye külföldi volt, hogy a nevüket se lehet megtanúlni.
Előzmény: Konrád József (17143)
Konrád József Creative Commons License 2008.03.13 0 0 17143

Spalevic volt nem?

Lehet, hogy felül kellene bírálni a fiatalokkal szembeni optimizmusomat a tegnapi

meccs láttán. Horváthban és főleg Balázsban mocorog valami, de még egyik sem kész játékos finoman szólva. MÉg a Kottán ügyes, de sajnos semmit sem fejlődik.

Simonfalvi talán még lehetőség.

Előzmény: Ashley Young (17141)
IanStuart Creative Commons License 2008.03.12 0 0 17142
Ki a fasz az a Pekovics?
Előzmény: Ashley Young (17141)
Ashley Young Creative Commons License 2008.03.12 0 0 17141
Bojovic, Djorovic, Pekovic, és a többi világklasszis:P

Az a Djorovic annyira gyenge volt, hogy leírhatatlan. Pekovic még tűrhető volt, a kopasz csatár.
Előzmény: pityim palko (17136)
volata Creative Commons License 2008.03.12 0 0 17140
már elnézést, de menjen a p*csába a liga... miért kellett egy rakás meccsünket péntekre meg hétfőre tenni? persze a kérdés költői...
juzni front Creative Commons License 2008.03.12 0 0 17139

EGERSZEGIEK!!!

Elindult az ALÁÍRÁSGYŰJTÉS A SZEGED LABDARÚGÁS MEGMENTÉSÉÉRT, itt letölthető a ív! MINDENKIRE SZÁMÍTUNK SZERTE AZ ORSZÁGBAN AKINEK FONTOS A LABDARÚGÁS!!!

http://www.alairas-szeged.extra.hu/kepek/alairasgyujtoiv.jpg

MINDEN ALÁÍRÁS SZÁMÍT, MINDENKI ALÁÍRHATJA, UTÁNNA KÜLDJÉTEK IDE:

Postafiókcím:

6701, Szeged, Pf. 1406
Jelige:
Együtt a szegedi labdarúgásért!

KÖSZÖNETTEL SZEGEDRŐL!!!

Cruzito76 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 17138
Tényleg 18-kor kezdődik!
A Sport1 adja a meccset!
giornalista Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17137
sziasztok srácok! a holnapi ZTE-Siófok meccs akkor egészen biztos, hogy 18:00-kor kezdődik majd? Nem tudtok valami okosságot?
pityim palko Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17136
Erről a mi Lacink jut eszébe. Azt ő szokása volt, hogy amikor hátrányban voltunk, levitt két középpályást és behozott két szerb gólképtelen szerbet. Persze, hogy kaptunk még egy-két gólt.
De legalább neki megvolt az oka, hogy miért cserél. Ez a szerb tanár meg ki tudja mit miért csinál.
Előzmény: Cruzito76 (17121)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17135
Udv ! Vendeg vagyok itt ,s egy kis segitseget kernek: az egykori Vasas ,majd kesobbi Zete jatekos ,Gass Pista ,mikor jatszotta azt a felejthetetlen meccse't ke'kben ?? /Jo 20 - 25 eve volt egy ZTE-FTC 4-3 -re vegzodo merkozes . Melyik evben tortent ?? / Kerem,ha valaki tudja a valaszt,kozolje velem. Elore is koszonom .
Ashley Young Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17134
Szurkolói tájékoztató

Sajnos újra ebben a formában kell nyilatkoznunk az elmúlt napok felröppent "híreivel" kapcsolatban. Több médium kész tényként közli, hogy a ZTE FC leigazolta a bolgár válogatott kiválóságát, Dimitrov Velizart.
Az egyetlen szépséghibája a hírnek, hogy ez egyszerűen nem igaz, klubunk előzetes tapogatózó tárgyalásokon kívül semmilyen megállapodást nem kötött a bolgár labdarúgóval.
Mi is olvastuk a játékosnak titulált nyilatkozatot, a CSZKA sportigazgatójának nyilatkozatát, de ezeknek nincsen jelenleg realitása. A játékos megszerzéséről és a hozzá hasonló képességű labdarúgók leigazolásáról nem mondtunk le, de ehhez olyan tőkeerős szponzor belépésre van szükség, amely eddig még nem realizálódott.
Amint konkrét információkkal szolgálhatunk, azt honlapukon keresztül természetesen megtesszük.
ZTE FC klubvezetése

A saga folytatódik:))))
Ashley Young Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17133
Feró ködösít, bolgárok gyakorlatilag eladták, kiváncsi vagyok mi lesz a végkifejlet, ha más nem, tóferet is beletesszük a csomagba a pénz mellé;)
viktor- Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17132
mecs=meccs természetesen
Előzmény: viktor- (17130)
viktor- Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17131

:) Ilyen mókusokhoz nem volt szerencsém. :) Viszont egerszegi srácokkal találkoztunk azon a meccsen, közvetlenül előttünk álltak, meccs előtt beszélgettünk pár percet.

Mondjuk erről a helykereséses dologról eszembe jut, amikor egyszer a tök üres moziba belibegett egy harmincas jólszituált nőci, és pár kamaszt egy székkel odébb ültetett (tél volt, szóval elég nagy zsonglőrködés volt, mire a szerencsétlenek átköltöztek a lepakolt kabátokkal és egyéb más cuccokkal együtt), mert az ő jegye oda szólt, ahol a legszélső tini ült. Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el. Azt hittem, berosálok, ahogy néztem a "műsort". ;)

Előzmény: Sharpshooter1920 (17117)
viktor- Creative Commons License 2008.03.11 0 0 17130

A kreténsége volt a szerencséje is egyben. Nem volt szíve senkinek sem hozzányúlni. Úgy nézett ki a "brancsával" együtt, mint akik színházba indultak. (Ne érts félre, nem pejoratív értelemben írom, szeretem a színházat.)

Nem mindennapos élmény volt, az tuti. 60 ezer ember, bődületes hangulat, ráadásul akkor még a Keletinél állt a kedvenc gyros-osom, úgyhogy mecs után a nagy "ijedtségre" be is nyomtunk gyorsan vagy kettőt-hármat fejenként, amíg a hajnali postavonatot vártuk. :) Mondjuk a két órányi alvást követő munkanap már felejthetőbbre sikeredett. ;)

Előzmény: FRANKEE (17115)
pumpika666 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17129
KITARTÁS!!! (ne tessék szálasira gondolni!!!)
Előzmény: FRANKEE (17128)
FRANKEE Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17128
"Volt szerencsém" látni a Diósgyőr elleni meccsünket, ilyen teljesítménnyel sehol sem szerzünk 3 pontot! Az ősszel is borzalmas volt az idegenbeli mérlegünk, tavasszal sem várok jobbat.
Előzmény: pumpika666 (17127)
pumpika666 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17127
győr idegenben kemény fosás lesz, az biztos, ha az megvan és itthon jók leszünk, sétagaloppal ott lehetünk a dobogón(én már csak ilyen optimista vagyok)
Előzmény: FRANKEE (17126)
FRANKEE Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17126
Szerintem lesz egy-két jó hazai meccsünk, de idegenben mindenhol kikapunk. A végelszámoláskor nem leszünk sehol sem.
Előzmény: pumpika666 (17125)
pumpika666 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17125
igen, divatok! én is valahol az vaok, mert ált. egy szezonban 4-6 meccsre gurulok el, de azért ezt nekem kicsit leszervezni nehéz autó hiányában, autós ismerős a megye másik végében lakik, akivel el tudok gurulni meccsekre, de azért szívesen megyek, most tavasszal szinte minden hazain ott leszünk, mert érzem, hogy ebből valami lehet év végére(1-2. helyben bízunk!!!!)
Előzmény: Cruzito76 (17119)
Ashley Young Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17124
Ha már nosztalgia. Preisinger apja mindig üvöltözött, szidta a fiát mint a bokrot, öregapja űlt mellettem, úgy köhögött az öreg majd megfulladt.
Egy meccsen, már megnemmondom melyiken volt egy nem 100-as faszi.
Fekete tábla a kezében, ráírta krétával Hajrá ZTE 2-0! Ott mászkált a nézők közt és akkorát taknyolt eltörte a lábát. A mentők vitték el.
FabrizioZeg Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17123
Én úgy tudom ,hogy az NB3as csapathoz igazolták a svájci harmadik ligából..
Előzmény: Cruzito76 (17120)
Ashley Young Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17122
Erről még misem hallottunk, oszd már meg velünk.
Előzmény: Cruzito76 (17120)
Cruzito76 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17121
Ha nem olvasom el sem hiszem...:

Zalai Hírlap:

"Az utolsó 20 percben Szlavko Petrovics egy kicsit érthetetlenül, ala-posan átforgatta a csapatot. A négy középpályásból hármat lecserélt. Nem volt rá különösebb oka. Zatara helyett Tóth Zoltán, Davidov helyett Kocsárdi, Koplárovics helyett pedig Balázs Zs. folytatta a játékot. Hiába jöttek a friss erők, széthullott a ZTE játéka, hiszen előtte Davidov kifejezetten jól futballozott. A mester a meccs után azt mondta, hogy Davidov elfáradt. Ezzel nem lehet vitatkozni, mindenesetre kintről ez nem látszott. A hidegzuhany a 90. percben jött, ráadásul furcsa szituációt követően, s ami különösen fájdalmas zalai szempontból, hogy egyetlen lövéssel két ponttól fosztották meg a kék-fehéreket. A felezővonal tájékán Balázs Zsolt cselezgetett, a labda az ellenfélről pattant az oldalvonalon túlra. A játékvezető hagyta, hogy mégis ők dobják be. Gyorsan felívelték, a mentés rövidre sikerült, az egykori ZTE-játékos, Sebők Vilmos - mint ahogy ezt gyakran tette Zalában is - szorult helyzetben előrelopakodott, s ezúttal nem fejjel, hanem lábbal veszélyeztetett: 22 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 1-1."

Eszméletlen ez az edző, 4 középpályásból hármat leszedni....
Cruzito76 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17120
Amúgy most kaptam egy fülest, hogy állítólag egy svájci-kameruninak adták meg a játékengedélyt a Zetébe.
Tud vki erről valamit?
Cruzito76 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 17119
Bizony, bizony ezek eléggé elkeserítő dolgok egy régebb óta meccsrejáró számára...
Emlékszem még 94 körül NB2-ben milyen büszke voltam magamra, hogy én inkább focira járok 500 szrukoló társammal együtt és nem a nagyrészt divatmajmok által látogatott kosármeccsre. Jégesőben álltunk, meg hóviharos másodosztályú Haladás elleni meccsen, legyőztük az ESMTK-t vagy héttel...Aztán Madár Gabi bácsiék csapata a csikócsapattal, akiket idegenben sokszor elvertek nagyon, de itthon úgy mentek előre, mint az ördögök és volt ollyan meccs, hogy a hét közepétől már csak erre tudtam gondolni, alig aludtam...:))) És feledhetetlen volt szinte minden 90 perc az északi lelátón...
Aztán a bajnoki cím évében olyan embereket láttam, akiket előtte és utána sem soha...egyszóval örök keserűsége ez a focihoz és csapatához hű embernek, de ebben a kesergős morgásban is van valami jó és kellemes. :)

Tisztára mint Nick Hornby Fociláz-ában. Olvassa el, aki még nem olvasta!!
FRANKEE Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17118
Hát igen, azok a fergeteges Ria-ria és Magyarország-é-ó-éjjá-ó szurkolások. :)

Na jó, komolyra forgatva a szót, engem újabban a jegyárak riasztanak vissza.
Előzmény: Sharpshooter1920 (17116)
Sharpshooter1920 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17117
Olyanokkal nem találkoztál akik nézték a jegyet meg a sort, keresték az ülőhelyet és nem értették, hogy miként lehet, hogy ott valaki már ül/áll?! :)))

Múltkor a görög meccsen egy ilyen házaspáron röhögött az egész szektor. Faszi csak nem akarta megérteni, hogy nem a Vígszínházban van :)
Előzmény: viktor- (17113)
Sharpshooter1920 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17116
Én személy szerint szeretek válogatottra is járni. Megvan annak is a feelingje az ilyen egyszermeccsre járós emberek ellenére is.
Előzmény: FRANKEE (17112)
FRANKEE Creative Commons License 2008.03.09 0 0 17115
Szurkolokat "kisebb dolgokkal" hajigálni????? Na az az egyed nem lehetett normális! A 8 évvel ezelőtti olasz-magyaron én is voltam. Óriási fociélmény volt!
Előzmény: viktor- (17113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!