Keresés

Részletes keresés

Mackóbogár Creative Commons License 2022.04.22 0 1 787

Igen, azon én is meglepődtem, agyaltam is rajta, hogy vajon ki alakítja majd Helga nénit. Bencze Ilona nagyon nem idősotthonba való karakter. 

Előzmény: gombóc63 (784)
janderka Creative Commons License 2022.04.22 0 0 786

Majd iszik egy újabb flaskával a csodavízből és megokosodik. :))

Előzmény: Apádfüle (785)
Apádfüle Creative Commons License 2022.04.22 0 2 785

Nem túl jó ötlet pár rész után hónapokra szüneteltetni, majd folytatni egy sorozatot, mert a kutya se emlékszik pontosan ez előzményekre. (Persze lehet, hogy csak az én memóriám gyenge...)

Nem a legfontosabb szál, de nem emlékszem, hogy a doki olyan jó haverságban lenne Tufával, hogy szívességből kifizeti helyette a vélhetően több százeres hotelszámlát. Azért ez nem olyan, hogy megszánom, és fizetek helyette egy kört a kocsmában. Arra sem emlékszem, hogy valaha közös jelenetük lett volna az előző részekben.

Petya kedves figura, ezt a szerelmi szálat nem kellene erőltetni, mert csak röhögni tud rajta az ember. És a cél nem lehet az, hogy nevetségessé tegyünk egy szerencsétlen, csekély értelmű fiút.

 

gombóc63 Creative Commons License 2022.04.14 0 1 784

Nagyon meglepődtem, rég láttam Bencze Ilonát. Tudtam, hogy hetven feletti,  de nagyon nagyon nem illik rá Helga "néni" szerepe, alaphangon letagadhat 15-20 évet, nekem nem sokkal tűnik idősebbnek mint a doki.

Magdi60 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 783
Magdi60 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 782

Sehogy.

Igen, Zsóka lett megmentve a pénzből, bár mintha akkor még csak 20 millióról lett volna szó, amit elloptak Leótól. De jó, hogy itt olyan emberek vannak, akiknek nem számít ennyi pénz :-) 

Előzmény: Mazsola0070 (781)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 781

Azt kihangsúlyozták, hogy mivel Andrásé a föld, a doki bácsi nem adhatta el, a szerződés érvénytelen, így Elemér pofára esett, mert nem lett övé a föld.

 

Arra viszont nem emlékszem, hogy szó lett volna arról, hogy Laci bácsi visszafizette a föld vételárát, ugyanis ha a szerződés érvénytelen, akkor ez a dolog másik oldala és a vételár is visszajár. (Persze már régen volt az előző évad, lehet, hogy erre is volt valami utalás.)

 

DE nem az volt, hogy a doki bácsi ebből a pénzből mentette meg Zsókát, akkor amit odaadott Zsókának, azt hogy fizette vissza? 

Előzmény: Magdi60 (780)
Magdi60 Creative Commons License 2022.04.13 0 0 780

A doki bácsi kapott Elemértől 150 milliót a földért, amiről most kiderült, hogy Andrásé?

Az ügyvéd úr miért fél a feleségétől nehogy találkozzon a fiaival a barátnője, hisz Adrienn még az otthonukba is befogadta az ő szeretőjét, sőt kidobta a férjét, nem értem, neki lehetett megismertetni a fiaival a barátját, viszont meg nem?

janderka Creative Commons License 2022.04.13 -1 0 779

Az első két részben igazából nem történt az égvilágon semmi, de a korábbi évad értelmetlen szétvagdosása és erőltetett erőszakszálaihoz képest épp ettől tűnik normalizáltabbnak annál. Hogy valójában újrakezdték az egészet kvázi az alapoktól. 

Böszőke13 Creative Commons License 2022.04.12 0 3 778

Nekem ez tetszik legjobban a most futó sorozatok közül, ennek a szereplői messze

szimpatikusabbak .  (számomra )

Sumo fan Creative Commons License 2022.04.12 0 0 777

Én is utólag nézem, azzal a különbséggel, hogy a KA helyett az ÉNB-re vagyok "rákattanva"

Előzmény: triola2 (775)
Mackóbogár Creative Commons License 2022.04.07 0 0 776

Végre, már nagyon vártam, nekem - meg is lepődtem - tetszett 😁

Előzmény: Magdi60 (774)
triola2 Creative Commons License 2022.04.07 0 0 775

Láttam én is, hogy reklámozták. Azon gondolkodtam, hogyan fogom majd nézni sorban? KA, Doktor Balaton, Margaret Hotel, nem lesz ez sok így egy nap? :D A Margaretet utólag nézem a moston, a Balatont nem tudom, hová illesztem be. Lehet, azt is utólag fogom nézni.

Előzmény: Magdi60 (774)
Magdi60 Creative Commons License 2022.04.07 0 0 774

Április 11. hétfőtől folytatják 21.25-től.

Magdi60 Creative Commons License 2022.03.08 -1 1 773

Erről eszembe jutott a Pákai Bau:

 

Sumo fan Creative Commons License 2021.09.15 0 0 772

 szóba sem állnak vele az igazi nagykutyák, nagy üzletfelek

 

Nem bizony. Még apja kétbites agyú embereitől is egy kötelességtudó "Igen, Főnök", vagy "Nemigen, Főnök" a legtöbb, amit be tud zsebelni

Előzmény: Apádfüle (766)
concorde100 Creative Commons License 2021.08.22 0 1 771

1 nap alatt megnéztem 50-60-ig rohadt jó, mintha fejlődött volna a dramaturgia régebbhez képest, remélem még sok rész lesz.

Veszek egy nagy levegőt azt mehet 80-ig, sokkal jobb így egymás után darálni mint hetenként nézni, szerencsére meg tudtam állni míg jó sok rész összejön :-)

Ja nem a buzi tv2-n nézem ahol több mint a fele reklám hanem a jobbmintatv-n, tökéletes. Még sok évadot neki remélem bírják ötlettel.

derek Creative Commons License 2021.08.21 0 0 770

Fésűs Nelly tavaly novemberben és decemberben is posztolt a forgatásról képeket , illetve most nyáron is. Szóval le van forgatva illetve forog. Bár elég rosszul bánik a Tv2 ezzelél a sorozattal és rosszul is kommunikálja a nézők felé. Egyszer ugye az Exatlon miatt szakították meg és akkor azt mondták , hogy ennyi volt az első évad. Elvileg a tegnapi epizód volt az első évad záróepizódja. Most megint szünetel majd a Totem miatt , aztán meg jön a Farm VIP. Nem csodálkoznék , ha a Jóban rosszban megszűnése után a sorozat átkerülne a Super TV2-re.

Előzmény: Mazsola0070 (767)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.21 0 1 769

Én örülnék neki, ha folytatnák, kíváncsi lennék, hogy a végén kit ütött el a bérgyilkos, Dr. Balatont vagy Kispákait (mert rájött, hogy hamis pénzzel fizetett), Nagypákai hogyan vág vissza Elemérnek, mihez kellettek a fegyverek, mit szól Elemér, amikor kiderül, hogy a telek nem is lett az övé, stb.

 

Szerintem ennek a sorozatnak is az a peche, hogy a TV2-n megy, ha ez is RTL-es lenne, sokkal jobb lenne a nézettsége.

Előzmény: Törölt nick (768)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.21 0 0 768

Ismerősi körből tudom (ismerős cége dolgozott ott), hogy forgatták a második évadát a Balatonnak. Tehát csak nem fogja elengedi a TV2.

Előzmény: Mazsola0070 (767)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.21 0 0 767

Na a végére nyitva hagytak több szálat is, ahonnan lehet(ne) folytatni a második évadot, kérdés, tényleg folytatják-e.

 

Nekem az, hogy a TV2 "berendelte" a második évadot, még nem túl meggyőző, a legvégén még egy villanás előzetest sem mutattak a következő évadból, azaz ezek szerint nem nagyon forgattak le abból még semmit. 

 

Legutóbb meg már a kedvezőtlen nézettségi adatokról beszéltek, meg hogy majd később adnak tájékoztatást a folytatásról.

Apádfüle Creative Commons License 2021.08.20 0 1 766

Rafinált az öreg Pákai. Ahhoz, hogy beszámíthatatlannak minősítsék, az orvosok előtt (is) meg kellene játszania a hülyét, de nyilván nem fogja ezt tenni. A fiát viszont alaposan kiismerheti, látja, hogy mi minden érdekli "Zolikát", milyen titkokat, értesüléseket akar kiszedni belőle. Attól nem kell tartania, hogy a gyerek átveszi a hatalmat, mert senki nem veszi komolyan, szóba sem állnak vele az igazi nagykutyák, nagy üzletfelek. Az egyetlen reális veszély, hogy a drága gyermek megunja a jelenlegi helyzetet, és megpróbálja kinyíratni a papát. Mondjuk az üzletben akkor sem vehetné át a helyét a fenti okok miatt, de legalább örökölne, és számolatlanul szórhatná a pénzt, míg el nem fogy. 

Előzmény: triola2 (765)
triola2 Creative Commons License 2021.08.19 0 0 765

Igen, nekem is úgy tűnt, hogy csak megjátssza. Egyelőre ki tud így bújni egyes dolgok alól. Pl. nem emlékszik az ügyvédre, nem adja meg a trezor kódját. Viszont veszélyes is, nehogy beszámíthatatlannak minősítsék és a későbbiekben a fia így átveheti a feladatát (irányítást).

Előzmény: Mazsola0070 (761)
lolkalolka Creative Commons License 2021.08.19 0 0 764

Néha nekem is, de olyan szórakoztatóak azok a jelenetek! :)

Előzmény: Mazsola0070 (761)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.19 0 1 763

Szerintem is. Lehet, hogy egyrészt a fiát teszteli, másrészt Eleméréket is megvezeti, hogy hátha így nem támadják meg újra, mert azt hiszik, hogy kettyós lett. 

Előzmény: Mazsola0070 (761)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.19 0 0 762

Ennek a sorozatnak a mélypontja a tegnapi Anna-Bálint összetalálkozós jelenet volt. Mindkét karakter elveszítette azt a könnyed lazaságát, ami az elején jellemezte őket és amelyben a színészek is jobbak voltak. Azért írom a "jobbak"-at, mert az Annát játszó Sárközi-Nagy Ilona sose volt jó. Borzalmas, ahogy beszél, ugyanazon a hangon boldog és szomorú. De még talán ő is jobb volt a korábbi karakterben. Király Attilát pedig szinte kiherélték ezzel a nyálas szöveggel. 

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.19 0 0 761

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Nagypákai csak kamuzza, hogy 1994-ben ragadt, kérdés, mi ezzel a célja.

lolkalolka Creative Commons License 2021.08.17 0 0 760

Jobb esetben. Mert lehet, hogy csak 2002-ig jut el, ha hamar rájuk nyit valaki. :))

De jobb lenne, ha a múltban ragadna, mert így legalább a sok unalmas töltelék jelenet között lenne valami szórakoztató is a sorozatban.:)

Előzmény: Kr.Kr. (759)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.17 0 0 759

... és nyilván ez a sokk hozza vissza 2021-be :)))

Előzmény: lolkalolka (758)
lolkalolka Creative Commons License 2021.08.17 0 0 758

Viszont az izgalmas, hogy Nagypákai tegnap este óta a párnával küzd. 1994-ben, természetesen.:)

Előzmény: Kr.Kr. (756)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!