Keresés

Részletes keresés

theweirdo Creative Commons License 2023.04.18 0 0 8099

Biztos hogy N. K. felső utasításra játssza így a szerepét, az eredeti stílusa nem ilyen.

Előzmény: Böszőke13 (8078)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.18 0 0 8098

Négy évad van tervben, egy évet fog át filmidőben.

Előzmény: Ilhilla (8097)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.18 -1 0 8097

Tudja valaki, meddig húzzák már ezt a sorozatot? 

luci87 Creative Commons License 2023.04.18 0 1 8096

Stefi csupan azert all bosszút, mert elmeroggyant, es mert nem jott össze a terve...

Van ilyen no, sajnos ismeros az eletbol... :(

Előzmény: Mazsola0070 (8089)
Peti817172M Creative Commons License 2023.04.17 0 0 8095

A sorozat egy kitalált univerzumban játszódik. A megformált hatóságok és szervezetek vezető tisztségviselői vannak annyira intelligensek, hogy különbséget tudnak tenni a valóság és egy kitalált univerzum között.

Előzmény: Mlle. Grenelle (8084)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.17 0 1 8094

Subicz gusztustalan.

És senki nem csapja le...

luci87 Creative Commons License 2023.04.16 0 0 8093

Elhiszem,de szamomra irrealis az osszeg..:(

Előzmény: Magdi60 (8088)
luci87 Creative Commons License 2023.04.16 0 0 8092

Szerintem Aniko hiaba a normalisabb szereplok kozt van,de Vali a begyeben lehet.Amiatt,hogy Tibinek o volt a felesege,es egyutt neveltek fel Katat.O meg csak egy balkezrol lett leanyt nevelt egyedul,aki raadasul a noverenek hitte,nem az anyjanak....

Szoval feltekenyseg,irigyseg...

Előzmény: Mazsola0070 (8089)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.16 -2 0 8091

Lehet, hogy készítik elő Subicz kiírását? A Fókuszban volt egy riport, hogy úton van N. Kristóf harmadik kisfia, nyáron születik, ezért kevesebb lesz a tévés munkája, inkább a színházára koncentrál majd. 

 

Ezt a kiírást támasztja alá most az is, hogy Attila ráuszítja a kopaszokat, mert ráfogja a "cucc" elsikkasztását. 

Előzmény: Mazsola0070 (8090)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.16 -1 0 8090

"Lesz ennek még böjtje, mert ezt a pénzt a közvilágításra kellett volna befizetni."

 

Azaz a sikkasztó alkoholista katasztrófavédő után Suvick is sikkasztott egyet, no de sebaj, ebben a sorozatban nem sok mindennek van következménye.

Előzmény: Szapszi (8085)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.16 -2 0 8089

Nekem az sem volt teljesen tiszta, hogy Anikó (aki egyébként a normálisabb karakterek közül való) vajon miért Valival pattogott, mint (hogy stílszerű legyek) kecskeszar a palánkon, mert a kedves lánya kölcsönadott Daninak?

 

Miért nem Danitól vagy Zsókáéktól kéri vissza a Daninak adott kölcsönt?

 

Jó tudom, kellett egy indok, hogy Vali megint visszamenjen Ökörfosra, de ez akkor sem érthető.

 

SPOILER!!!

 

A Holdponton található összefoglaló szerint a jövő hét utáni héten "Stefi bosszút áll Danin és Katán."

 

Mi van???? Nem inkább fordítva lenne logikus?

 

Egyébként Stefi a 4. évad befejezése óta eltelt időben (2-3 év?) azóta sem tud mással foglalkozni, mint Danival és Katával?

 

Rohadt unalmas már ez a szál is. 

Előzmény: Szapszi (8086)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.16 -3 0 8088

Egy szál sima egyszerű krizantém 800 Ft. Még keveset is számolt a virágárus, nagyban adta.

Előzmény: luci87 (8087)
luci87 Creative Commons License 2023.04.16 0 1 8087

Jo pofatlan volt a viragarus is,nem hiszem hogy ert annyit az a par virag.

De a hulye Suvicz had fizessen.

En se ertem miert ragaszkodik annyira ahhoz a dagi nohoz Mert ez mar nem molettseg..

Előzmény: Szapszi (8085)
Szapszi Creative Commons License 2023.04.16 0 3 8086

Megnéztem a pénteki részt, és azt gondolom, hogy igencsak "izgalmasra" sikeredett! 😀

 

- "Nagyon vicces" volt, hogy úgy röpködtek, szálltak a telefonok, mint a darvak! (Először Anikó, majd Vali kezéből.)

- "Nagyon vicces" volt Tibi, ahogy a disznóölő késsel futkosott, mint pók a falon, hogy kibelezi a csüngőhasú  "cocát, "  aki lenyelte Vanesszát, a kicsiket, meg a szárnyasokat." (Az öt író közül - pesti srácok bizonyára mind -, vajon melyik vizionálhatta, hogy a békés coca egy vadállat és a tőle nagyobb kecskékkel, sőt szárnyasokkal táplálkozik?! Persze hétfőre mindez már okafogyottá fog válni válni! )

- "Nagyon vicces" volt, ahogy Tibi berontott Mónikához és tönkretette annak üzletkötését. ( Nem is csoda, ha a partner elrohant, bizonyára azt hitte velem együtt, hogy ez az ember egy őrült.)

- "Nagyon vicces" volt ahogy Tibi kipaterolta Tomikát Mónikához! Roppant "életszerű", hogy Tomika szobájából lesz a cukrászda. (Főleg úgy, hogy már  fogalmam sincs, hogy a Szappanos házban ki-, hol- lakik már?!  Tibor, Tomika, Nusika, Kata, Mónika?? És Mónika miért nem Lenkeházán vagy hol lakik a szolgálati lakásában?!) 

- "Nagyon vicces" volt az is, hogy Vali ismét elment, ki tudja hányadszor már a sz@rkavaró anyjával vissza Pestre. Node hétfőn már teper is vissza, mint a miskei malac! Hiszen hétfőre izgalmas összecsapás várható  Anikó és Vali között!😀

- "Nagyon vicces"  volt, ahogy Stefi palira vett mindenkit, még a jó édesanyját is! Kiábrándítóan hazudik, mint vízfolyás! Pék vagy szívlapátot érdemel már!

 - "Nagyon vicces" volt  katasztrófahelyzet!  Tibor és Rezső nagy találkozása a kisfalu egyetlen főutcáján! Méghogy disznók lepték el a falut és senki sincs biztonságban?! És békés csüngőhasúak "vadul száguldoznak" a faluban össze-vissza, föl-alá?! Hát persze! Mikor menni is alig bírtak, olyan lusták voltak. Életszerű volt ez is?! Jajjaj! Úgy látom van baj a toronyban!🤣

Szapszi Creative Commons License 2023.04.15 -1 2 8085

Hála az Univerzumnak pénteki adásban nem szerepeltek "kedvenceim"  Subicz és Szilvi! 

 
Pedig az is milyen "nagyon vicces" volt előzőleg, ahogy Subicz kivágta az 50 ezret a virágért és olyan pofát vágott, mintha a fogát húzták volna! 

Lesz ennek még böjtje, mert ezt a pénzt a közvilágításra kellett volna befizetni.   ( Node erre már hétfőn a kutya sem fog emlékezni a sok író közül! ) Fárasztó volt ez a Subicz, Vili, Szilvi virágpiaci jelenet!

 

Dehogy Subicz miért pont erre a közönséges postás Szilvire féltékeny, és  vajon mit eszik rajta nem tudom. De szinte már zavaró a gátlástalansága!

Egyébként nem is  Szilvi   molettsége zavar, hanem az,  ahogy a kinézetével ráadásul  mindenkivel kokettál, mórikál ami visszataszító. ( Sok műsort láttam  Balázs Andi művésznővel. Először még szimpatikus is volt.  Azért mert jól kezelte molettségét,  nevetni tudott saját magán és humorral ütötte el a külalakját.

De később.  mikor már ott volt minden km kőnél elszaladt vele a ló. ( A  Csináljuk a fesztivált c. műsor zsűri tagjaként lett kegyvesztett nálam. A viselkedése sok volt - de nem a súlya miatt-, hanem olyan nagyasszony módjára viselkedett és annyit beszélt, hogy a kevesebb több lett volna belőle!)

Ha a showrunner asszony nem hozza be Szilvi karakterét a sorozatba, akkor ezzel az erővel akár Zsókára is szemet vethetett volna ez a lökött polgármester-🤣

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.15 -3 1 8084

Az RTL sorozatai már gyakorlatilag az összes foglalkozással és köztestülettel összerúgták a port, a rendőröktől kezdve a polgármestereken át az egyházakig mind felkérdezhetnék már őket, hogy hogyan is van ez ...

Előzmény: Mazsola0070 (8083)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.15 -3 0 8083

Na meg egyébként is, ki piálna és minigolfozgatna munkaidőben - jó katasztrófavédőhöz illően - , ha Rőzse nem jöhetett volna vissza, amikor neki tetszik.

 

A sikkasztása, na meg, hogy fegyelmivel kirúgták pár napja, és hogy masszív alkoholista, az nem számít....

 

És rögtön megvolt a helyi Katasztrófavédelem hatalmas akciója is Rőzse vezényletével: disznókat hajkurásztak Ökörapátiban, biztos, mert a folyamatosan henyélő helyi katasztrófavédő nem ért rá a bokros teendőitől (az erdőben sétálgat Misivel).....

 

A Kataszrófavédelemnél már fogalmazzák a köszönőlevelet ezért a hatalmas imázsfilmért...:)) 

Előzmény: Mlle. Grenelle (8082)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.15 -3 0 8082

Rezső szaktudása annyira fontos és nélkülözhetetlen, hogy visszavették a KatVédhez, hiszen nélküle megáll ott az élet... vagy pedig van egy olyan jelentős támogatója a háttérben, aki ezt kibulizta neki... esetleg elkezdett fenyegetőzni, olyan ha-én-egyszer-kinyitom-a-számat stílusban, és beijedtek tőle...

Persze ez off-screen történt.

Előzmény: Sumo fan (8081)
Sumo fan Creative Commons License 2023.04.15 -1 1 8081

korábbi történések miatt Rezső a lábát sem tehetné be a Katasztrófavédelemhez?

 

Valószínűleg erkölcsi bizonyítványt sem kaphatna (én magáncégnél dolgozom, és a belépéshez tőlem is kérték az erkölcsit)

 

Előzmény: Mazsola0070 (8072)
Peti817172M Creative Commons License 2023.04.14 -1 0 8080

Érdekes, hogy a stáblistában sem volt benne.

Előzmény: Magdi60 (8066)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.14 -1 0 8079

Köszi!

Előzmény: deluigi (8074)
Böszőke13 Creative Commons License 2023.04.14 -1 1 8078

Lassan már csak nyer az ember azzal ha nem nézi.

 

Egyetértek, ezért nem is nézem, csak itt olvasom a hozzászólásokat. Németh Kristóffal láttam riportot, a családjával szerepelt , úgy meglepődtem, mintha földönkívülit láttam volna, már el is felejtettem,hogy normális ember, annyira szörnyű ebben a sorozatban,hogy azt kell mondjam mesteri tudással játssza  ezt a teljesen idiótát. A kérdésem nekem is csak az lenne: a készítőknek ez miért jó így ?

Előzmény: theweirdo (8077)
theweirdo Creative Commons License 2023.04.14 -1 1 8077

Nekem is elegem lett Subicz tahós műparasztos gajdolásából. Egy ideje már csak ezt tudja. Hol van az a Subicz János aki megnyerte a polgi választást és közmunkást csinált Attilából? Németh művészúrtól szeretném látni azt a színészi játékot amit akkor láthattunk amikor Bárány Jóska a Lugasban úgy válogatta össze az ételeket hogy Ludmillát bosszantsa és azt amikor Lajossal sörvirsli versenyt folytatott Zozóék tejfakasztó buliján. A különbség a kettő között ég és föld. Ha kell túl tud járni ellenfelei eszén és bármit meg tud oldani ugyanakkor vicces a stílusa, az első egy-két évadban itt is ilyen volt. Hová lett ez a karakter? Miért érdeke a készítőknek hogy szándékosan szar tartalmat gyártsanak?? Minden szereplő vagy kínlódik valamivel vagy ordenáré módon viselkedik vagy bántalmaz valaki mást. Olyan nagy kérés hogy valami nem negatív szcenárió is legyen? Lassan már csak nyer az ember azzal ha nem nézi.

Előzmény: Mazsola0070 (8070)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.14 -1 0 8076

Lehet, hogy a Putyili által talált "kincs" nagyobb értékű, mint a "korona"? Szerintem egy régi-régi konzervdoboz volt, de legalább a disznókat sikerült rászabadítania a falura. :D

Apádfüle Creative Commons License 2023.04.14 -3 1 8075

"Esetleg Balázs művésznőnek szólhatna végre valaki arról is, hogy nem egy magát kellető 18 körüli csitrit játszik"

 

Én szóltam, már az elején! Igaz, csak itt, és a hölgy nyilván nem olvas bennünket.
Valaki persze "megvédte", hogy egy negyvenes nő is lehet pályakezdő postás. ??? Ez igaz, csak nem erről van szó. :)

Előzmény: Mazsola0070 (8070)
deluigi Creative Commons License 2023.04.14 -1 1 8074

https://www.sorozatbarat.club/

 

itt mar fent van

Előzmény: Magdi60 (8073)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.14 -1 0 8073

Nincs még fent a mai rész az rtlmoston, pedig már éjjel fent szokott lenni.

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.13 -3 2 8072

Nem igazán tudom követni ezt a Rezső sztorit sem.

 

Miután a Katasztrófavédelem számlájáról átutalta Stefinek a 24 milliót (azaz sikkasztott), kapott egy azonnali felmondást (ezt jól olvashatóan mutatták is a titkárnője kezében), azaz a Katasztrófavédelemtől fegyelmivel kirúgták és emiatt már korábban megszűnt a munkaviszonya.

 

Ezután jött az, hogy nyugdíjba megy, és Sándor jelöli ki (?) utódjának, bár az nem teljesen érthető, hogy Rezső kirúgása után senkit nem neveztek ki a helyére? Ehhez miért kellett a már korábban kirúgottnak nyugdíjba mennie?

 

Na meg vajon egy fegyelmivel kirúgott hogyan jelölheti/nevezheti ki az utódját?

 

Majd mindezek után a fegyelmivel kirúgott Rezső (mert éppen olyan kedve van) egyszerűen visszafoglalja az irodáját és jelenleg már megint ő az osztályvezető/igazgató (hol ennek, hol annak hívják) ott, ahonnan korábban sikkasztás miatt fegyelmivel kirúgták.

 

Hab a tortán, hogy a fegyelmivel kirúgott Rezső jelölheti magát az én katasztrófavédője díjra és benne van az elbíráló bizottságban is.

 

Mi a ló nemi szerve folyik itt? Nagyasszonyék néha beleolvasnak a forgatókönyvbe, hogy mekkora orbitális baromságokat írogatnak az íróik össze vissza.

 

Vagy netán a későbbi részeket egy olyan író írta, aki nem volt informálva arról, hogy a korábbi történések miatt Rezső a lábát sem tehetné be a Katasztrófavédelemhez?

 

   

Előzmény: Mazsola0070 (8070)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.13 -1 2 8071

Ennek a két embernek a közös jelenetei fizikai fájdalmat okoznak a nézőknek...

 

B.A. pedig önmagában állva is röhejesen kínos.

Előzmény: Mazsola0070 (8070)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.13 -3 3 8070

Viszont Németh művész úr eltorzult arccal történő tahó hanghordozású műparasztos gajdolása kiegészítve Balázs művésznő folyamatos, szinte minden mondata után hallható minden indok nélküli idegesítő röhögcsélésével nekem továbbra sem volt vicces (Balázs művésznő erősen elkezdett hajrázni a DÖ legnagyobb ripacsa megtisztelő címért, bár Németh és Mohai művész urakat nehéz lesz behozni)...

 

Esetleg Balázs művésznőnek szólhatna végre valaki arról is, hogy nem egy magát kellető 18 körüli csitrit játszik, akinek minden gondolata a körül forog, hogy végre megdugassa már magát valakivel....

Előzmény: Mlle. Grenelle (8069)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!