Keresés

Részletes keresés

petiikeke Creative Commons License 2021.06.04 -7 3 29192

Ahogy mondani szokták:

Káröröm a legnagyobb öröm.

De hát nektek csak ez maradt. =)

Most már nincs bunda?

626 Creative Commons License 2021.06.04 -1 2 29191

Gratulálok Gréti győzelméhez!

Kihívók döntője van/volt,mégis többször hallom a bajnokok szót :)

Dóritól is,Lacitól is.

"Kihívóként jöttél, bajnokként távozol"...

Csak helyrehozták a végére a feltöltést :)

Pacemaker Creative Commons License 2021.06.04 -3 3 29190
Legalább így hogy Greti győzött nem keserű szájízzel ért véget ez az idény. Mint a nepmesekben a rossz végül ha nem is kapta meg a méltó jutalmat, de elbukott . Kicsit visszaadta az embernek az igazsagba vetett hitet.
toga101 Creative Commons License 2021.06.04 0 7 29189

A medálon kívül viszont ide lehet még sorolni azt is, hogy elviselték a hisztijeit, sőt igyekeztek úgy bánni vele, ahogy szeretné (bár nekem úgy tűnt, hogy sokszor még ő maga sem tudja, hogy mit szeretne), stb. Nagyon sokat kapott ő is a pontjaiért cserébe, és amikor itt volt a lehetőség, hogy éljen vele, nem sikerült, ennyi. Én nem értek egyet azzal, ami tegnap este is sokszor elhangzott érvként, hogy az elejétől itt van, a legjobb statisztikájú lány volt, (nyilván a többi hasonló statisztikájú már kiesett), stb. Ez mind csak arra jogosította fel, hogy ott lehet a döntőben, a többi rá volt bízva, nem élt vele, kár itt is manipulációról beszélni.

Előzmény: szabopalesz (29187)
toga101 Creative Commons License 2021.06.04 -1 4 29188

A medálokra gondoltam például az "eljuttatáskor", amit ha úgy veszünk valóban megszolgált, viszont nem tanult belőle, és most meglátszott a végén. Rettegett, hogy újból párbajhelyzetbe kerüljön, pedig, ha kipróbálja magát bennük akár többször is, mint pl. Gréti, akkor lehet, hogy ez nem így alakul tegnap. Viszont az, hogy most a végén egy szót sem ejt arról, hogy mekkora segítséggel és kihívó támogatással jutott el idáig, az viszont nagyon elszomorító. Nekem az jutott eszembe tegnap, amikor azon siránkozott, hogy az otthoniak majd mit szólnak, hogy a döntőzés miatt biztosan büszkék lesznek rá, de ahogy kezelt bizonyos helyzeteket, meg ahogy tegnap is fogadta a vereségét, azért biztosan nem.

Előzmény: szabopalesz (29187)
szabopalesz Creative Commons License 2021.06.04 0 2 29187

Azért az "eljtuttatták" erős akkor, amikor viszont cserébe rengeteg pontot hozott a csapatának, ezt el kell ismerni, sokszor éles helyzetben. Bőven visszaadta a 112 nap alatt azt a sok medált, amit kapott. És hát valójában ezért is neki adták, nem azért mert emberileg szerették, vagy mert Livit utálták. A többiek (Gréti, Anna, Viktor) bőven hamarabb kerültek volna párbajba, ha Dóri pl. végjátékokon nem teljesít ilyen jól.

Előzmény: toga101 (29186)
toga101 Creative Commons License 2021.06.04 0 5 29186

A négyek viadalában nem értem milyen manipulációra gondolsz? Arra, hogy nem volt pihenőideje a párbaj győztesének? Ha megfordítják a sorrendet, akkor a fiúknak nem lett volna pihenő, és akkor az a baj. Az, hogy 3 futam lett a lányoknál, azt sem lehetett előre tudni. A forgatókönyv szerint haladtak. Vagy arra gondolsz, hogy Anna átengedte a győzelmet Dórinak a párbajon? Ebben sem hiszek, mert akkor nem kellett volna elmennie 1 szett + 2-0-ra, "lefeküdhetett " volna simán és akkor Dorottya sem fárad el annyira a döntőre. Én ebben nem látok különösebb manipulációt, azon kívül, hogy Dorottya eljutott idáig, holott lelkileg és mentálisan alkalmatlan az ilyenfajta versenyekre. Biztosan nehéz azt látni, ha kikap akinek szurkolunk, de reálisan gondolkodva, már a döntőbe jutás is nagy eredmény Dórinak, remélhetőleg egyszer rájön erre és megköszöni a csapattársainak, hogy eljuttatták idáig és belátja, hogy mit kellett volna másképp tennie.

Előzmény: dragobert (29182)
SzórólSzóra Creative Commons License 2021.06.04 -3 7 29185

Minden szerepre kiválogatták a megfelelő karaktert.

Szerencsétlen ideggyenge lány előtt végigsöpörték az évadot, elhitették vele, hogy ő a sztár, aztán a legvégén elengedték a kezét és elénk dobták koncnak. (Láttunk már ilyet.) Aki szerette nézte, akinek az igazságérzete a bukását kívánta az is nézte. A csatorna a célját elérte. Sorsát megérdemelte, mégis szánom, de az életben messze elkerülném.

A három fülkeforradalmárnak is csak zárt ajtó mögött volt nagy a szája. A két gyerek mogyoróit valószínű satuban tartja a csatorna a szerződésükkel és a döntővel. Behódoltak és arra az oldalra álltak ma ahová éppen küldték őket. Volt szerencsénk látni korábban is, hogy nem nagy jellemek. Annára meg nincs mentség.

A győztesről lehet valamit mondani? Megnyerte az évadot, ami azért szép, mert nem más nyert.

Gratulálok TV2! Már csak a pénteki zárás hiányzik.

LogicPro Creative Commons License 2021.06.04 -5 5 29184

Jo ember vagy gondolom ezert.

Dori  pedig megerdemli hogy sajnaljak,de nem a verseny miatt.Nagyon felre neveltek szegenyt.

Itt pedig mindenkivel elhitette hogy jo,mivel Adelt,"Tipegö" Vivit,Lucat vitte mindig.Igaz tudott nagyon ügyes  is lenni,

de itt evvel az eröböl dobokkal 4 futamot tudott nyerni.

Nem gondolnam hogy szamit valamit is nektek,de az en napomat bearanyozta Greti Gyözelme.

Szep vol Greti !!

A dijos poen nagyon tetszett!!!!!!!!!!!!

Előzmény: KovAri2020 (29163)
LogicPro Creative Commons License 2021.06.04 0 0 29183

Hat ez betalalt !!!!!

Előzmény: Csipu92 (29160)
dragobert Creative Commons License 2021.06.03 -3 3 29182

Igazad van!  Sajnos mindkét oldalon a sok belenyúlással tették tönkre az egész versenyt.

Nekem mindkét oldalon voltak kedvenceim, de abban bíztam, hogy a négyek között már nem fogják manipulálni

az egyénit, de tévedtem...

Előzmény: KovAri2020 (29177)
Apádfüle Creative Commons License 2021.06.03 -4 6 29181

Pedig a kihívók segítsége nélkül már rég otthonról nézné a versenyt. Ha nem tömik bele a medálokat, már rég kiesett volna.
Engem inkább az lepett meg, hogy a bajnokoknak képes volt megköszönni a ... mit is? Mindegy. Hogy egyáltalán képes volt valami köszönetfélét kipréselni a száján.
Bevallom, már rég úgy voltam vele, hogy mindegy, ki nyer, csak ne ez a Hisztikirálynő legyen az.

Előzmény: vaspapucsok (29171)
Lampard574 Creative Commons License 2021.06.03 -7 6 29180

Nagyon agresszív mindenki ez csak egy játék nem vére megy nem kéne ennyire mocskolni dorottyát se!!!! 

BigOldman Creative Commons License 2021.06.03 -4 2 29179

Mert Dóri=Adu

Előzmény: Jaka46 (29178)
Jaka46 Creative Commons License 2021.06.03 -1 5 29178

Gratulálok Grétinek!

Dóri már a párbaján megmutatta,hogy hogyan nem szabad viselkedni egy versenyzőnek,ma meg rátett egy lapáttal.

Gréti higgadtsága,Dóri hisztije megmutatta melyik a célravezetőbb.

A végén jött csak igazán ki az énje,amikor a saját csapattársait a mondandójával megsértette,nagyot csalódtam benne.

A párbajon és a mai hisztije juttatta oda,hogy nem nyert,saját magának köszönheti a bukását.

KovAri2020 Creative Commons License 2021.06.03 -4 2 29177

A négyek viadalát Dóri nyerte. Gréti esett ki először. Gréti-Vivi párbaj volt.

A hármak viadalàt nyerte Gréti. 

De értem, amiről írsz. Még meg is értem. Csalódás lehetett ez a nap. 

Képzeld, a piros szurkolók ezt az érzést kb. a 8. héttől kezdve folyamatosan érezték, és az egyéniben már nem volt olyan játékos, akinek reális győzelmi esélye lett volna. Kb. hasonló okokból, mint amit te most észrevételeztél.

Előzmény: dragobert (29173)
Pappas77 Creative Commons License 2021.06.03 -1 4 29176

Gusztustalan egy valami ez a Dorottya, hogy elfelejtette azokat a mentő medálokat!!! "Az emberek feledékenyek és hálátlanok!!!"

vaspapucsok Creative Commons License 2021.06.03 -3 3 29175

Dorottyának nema  győzelemre van szüksége, hanem egy pszichiáterre.

Pappas77 Creative Commons License 2021.06.03 -2 1 29174

"Arra gondolsz, hogy Dórinak tegnap sok futama volt, Gréti rápihenhetett, ahogyan a 2 döntős fiú is?"

Megérdemelten nyerte azt is Gréti!!! Szerintem agyabeteg nem tudta volna feldolgozni a döntőt akkor sem ha rápihen.

dragobert Creative Commons License 2021.06.03 -2 2 29173

Arra is, meg amikor a négyek viadalát Grétivel megnyerették, akkor már borítékoltam, hogy 

Gréti fogja nyerni az exatlont...

Előzmény: KovAri2020 (29172)
KovAri2020 Creative Commons License 2021.06.03 0 0 29172

Arra gondolsz, hogy Dórinak tegnap sok futama volt, Gréti rápihenhetett, ahogyan a 2 döntős fiú is?

Előzmény: dragobert (29167)
vaspapucsok Creative Commons License 2021.06.03 -2 3 29171

Gusztustalan , szemét és önző ember a Dorottya!!!!!!!!!!!!!!

Nem túl sok mindent köszönt meg a kihívóknak, ez a jellemtelen önző nő,  1 forintomat nem bíznám rá,

KovAri2020 Creative Commons License 2021.06.03 0 1 29170

FVivivel való párbaja előtt kezdett feljönni. 

Szerintem ott kezdtünk mi is jobban figyelni rá. 

A párbajon pedig megmutatta, hogy fejben erős.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (29161)
626 Creative Commons License 2021.06.03 0 1 29169

Még Dóri se?Vagy tőle rendes ölelést akarsz? :)

Előzmény: Csipu92 (29160)
-shu- Creative Commons License 2021.06.03 -25 5 29168

Hosszú idő után néztem a műsort, mert sejthető volt a műsoridő miatt, hogy Gréti fog nyerni, így erre azért kíváncsi voltam.

Hál'istennek, a sportszerűtlen, hisztis, beteg nő legalább itt elvérzett, ha már januárban, azon a szégyenteljes napon nem sikerült. A győztesnek gratulálok, jobb híján ő maradt.

De az megint megmutatkozott, hogy Zozó messze a legkarizmatikusabb figura ebben a társaságban, a többi a nyomába se léphet, se bajnok, se kihívó. Stabilan értékrendet választott, ahogy tavaly is tette, holnap is tenni fogja. Lehet őt mindennel vádolni, de Zozó igenis egy nagyon pozitív értékrendű, jó lelkű, sportszerető ember, nem véletlenül vonzza be a legtöbb játékostársát.

dragobert Creative Commons License 2021.06.03 -3 1 29167

Egyenlő feltételek mellett szerettem volna nézni ezt a döntőt, de tudtam hogy ez nem így lesz.

626 Creative Commons License 2021.06.03 0 0 29166

Természetesen nem lett volna igazuk,ha Janka/Franci nem esik ki :)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (29161)
_Ana_ Creative Commons License 2021.06.03 -1 1 29165

egyetértek

vaspapucsok Creative Commons License 2021.06.03 -4 4 29164

Várom azt a mondatot hogy mikor fogja Dorottya a kihívóknak megköszönni és Gratulálni a Grétinek.

De úgy látom ez nem sikerült!

Önző és szemét egy ember!!!!!!!!!!!!!!!

KovAri2020 Creative Commons License 2021.06.03 -3 10 29163

Kövezzetek meg, de én most kicsit sajnálom Dórit. 

A közeg, ami elhitette vele és erősítette benne, hogy ő a királynő, szerintem sokkal gonoszabb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!