Keresés

Részletes keresés

fügice Creative Commons License 2023.08.15 0 1 12339

Láttam, írtál a Hit gyülis topikba, azt hittem ismered a régi hiteseket. Ő is az volt, aztán fellázadt a hülyeségek ellen, antihgy-s lett. Elég sajátos figura volt a valfilen, állandóan kivágták, volt vagy ezer nickje, amikor megismertem, akkor éppen Kisherceg volt. De ő tényleg az volt, minden hülyesége ellenére, én nagyon kedveltem, egy időben sokat beszélgettem vele. A néhai iwiven is nyomult, meg aztán a facebookon. Nagyon sajnálom, hogy elment, 59 évesen. Annyi jó gondolata volt, szerettem a szarkazmusát. Ha sok sört ivott, akkor szétdúlta a valfilt 😁 Remélem, az Úrnál kötött ki végül, annyira kereste. Ő is a bibliai Isten ellen szólt mindig, de igazából nem bántott senkit, nagyon ravaszul vitatkozott😉 Egyszer se m vesztem vele össze😁

Előzmény: Dr Dee (12338)
Dr Dee Creative Commons License 2023.08.15 0 0 12338

Ő ki volt pontosan? Nem olvasok más topikokat, nem nézek TV-ét, nem hallgatok rádiót.

Előzmény: fügice (12337)
fügice Creative Commons License 2023.08.15 0 0 12337

A Blitzer😟

Előzmény: Dr Dee (12335)
fügice Creative Commons License 2023.08.15 0 0 12336

Oké😉

Előzmény: Qqberci (12334)
Dr Dee Creative Commons License 2023.08.15 0 0 12335

Ki halt meg?

 

Előzmény: fügice (12326)
Qqberci Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12334

Távbrekegek a Békával...

Előzmény: fügice (12332)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12333

Nem v'ok anyós, Bercy.

És nekem sincs anyósom.

Előzmény: Qqberci (12329)
fügice Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12332

Ó, nagyon jó lenne... sajnos nekem az most még nehezítettebb, mint eddig volt, de ha valami dátumot összehoznátok, nagyon igyekszem megszervezni😉😊

Előzmény: Qqberci (12331)
Qqberci Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12331

Kéne már egy topic-tali, rég láttam, spicces függét.... Tán még az Mérges Nyúlbélát is el lehetne hívni...

Előzmény: fügice (12330)
fügice Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12330

Tuttaaaam, tuuuuttam, hogy ecc3r híres leszek valamiről😁😇😅🤣😂😆❤

Előzmény: Qqberci (12328)
Qqberci Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12329

Előzmény: Mlle. Grenelle (12319)
Qqberci Creative Commons License 2023.08.01 0 0 12328
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.25 0 1 12327

😢

Sajnálom és részvétem, Füge.

Előzmény: fügice (12326)
fügice Creative Commons License 2023.07.25 0 1 12326

R.I.P., Kisherceg😥😢😥 Távoli ismerősöm voltál, innen a fórumról, de az egyik legkedvesebb😪😢😥 Remélem, odafönn talizunk, és majd szórod a szarkasztikus sziporkákat, amikor elmeséled, hogy is volt valójában ez a tetves földi lét. Remélem, most ott poénkodsz az Úrral, teljes szabadságban🤗🖤 

Nem gondoltam, hogy pont a Te távozásod híre lesz ennyire fájó.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.24 0 0 12325

Nekem a "középpontban megfelezett Estella Cruella" tetszik a legjobban.🙂

Előzmény: fügice (12324)
fügice Creative Commons License 2023.07.24 0 0 12324

"agya száz százalékát használó Lucy" 😂😁😉 Asszem, ezeket időnként visszaolvasom kacarászás céljából😁😉😘

Előzmény: Mlle. Grenelle (12323)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.23 0 0 12323

Füge, ne nekem köszönd, hanem Edea Greymalkins-nak, ő csinálta ezt, és egy zseni! 🙂🙂

Előzmény: fügice (12322)
fügice Creative Commons License 2023.07.23 -1 1 12322

Kedvs Császárnő, hát ez fenomenális vót😁😂🤣🏆🎁👑🎂🎂🎂😉

 

Grönetán Alma🤣😂😁

Katniss Everdeen a poszáta forradalmár😁😁😁

 

A Birodalom minden lakója nevében köszcsyke, szuper volt🤗

Előzmény: Mlle. Grenelle (12316)
<(*!*)> Creative Commons License 2023.07.16 0 0 12321

Oda lehet vinni a banyucikat ...

Előzmény: Qqberci (12318)
cyr45 Creative Commons License 2023.07.15 0 0 12320
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.15 0 0 12319

Hüjjje ...! 😛

Előzmény: Qqberci (12318)
Qqberci Creative Commons License 2023.07.15 0 0 12318

Előzmény: Mlle. Grenelle (12317)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.15 0 0 12317

Mi, a Multiverzum Császárnője,

itt ragadjuk meg az alkalmat, hogy hálás köszönetet mondjuk 

Edea Greymalkins-nak,

akiről ugyan lövésünk nincs, kicsoda vagy micsoda, de azt már tudjuk, hogy akkora ász, hogy még a mi szavunk is elakad!

Szóval ezer hála és köszönet!

 

(És itt mellesleg gyorsan átkokat szórunk a technikára, mert nem tudunk rájönni, hogyan is lehet válaszüzenetet írni a Freemailen úgy, hogy az kézbesítődjön is...

... apropó, Safranek, nem tudja, milyen átkok hatnak az ilyesmire?)

 

 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.15 0 0 12316

Füge, ezt látni kell, ilyen a világon nincs! 🙂🙂

"Kérem álljanak fel!

Az Ismert Univerzum Császárnője!



Estrella Lexanna Ariana Johannson Houston Knowles Gomez Reginaldix Imperatrix Majestrix,

uralkodói nevünkön Mlle Grenelle, e néven az első,

melléknevünkön a Tündökletes, harmadnevünkön a Merovingi, negyednéven Andromeda Ascendant, földi megtestesülésünkben Berényi Krisztina Márta, mint Berényi Tímea, a Berényi Építőbirodalom örökösnője,


mindközönségesen csak Grönetán Alma, baráti körökben Ally McBeal, néhányaknak Alice Johnson az álomharcos, sokak számára pedig csak Jess, vagyis Jessica Christopher Day.

Ismert még úgy is, mint Emma Frost a Fehér Királynő, a csodálatos szépségű Hannah Baker, aki tökéletes hiszen halott, Robin Charles Scherbatsky Jr a búgó hangú bemondónő, a jóságos Elena Gilbertson és a gonosz Katerina Petrova, Cassie Bowden az interkontinentális légiutas-kísérő, a tüzes tekintetű Olive Penderghast, a lámpafényes Jerrica Benton, a harcos kedvű Violet Song Jat Shariff, csőre töltött fegyverzetű Claire Redfield vagyis Kurea Reddofīrudo, ugyanakkor egy csodásan pletykás Blair Waldorf, a mindent felderítő Veronica Mars, Joy Mangano a mosórongyok feltalálója, a remekül szticcselő Kirsten Clark, a csábító erejű kulcsoló Eden Hawkins, a mágikus Iljána Rasputin, valamint az egyszerre megveszekedett Harley Quinn és Jess Barrett, mindeközben ő még Jupiter Jones a méhek királynője, a nőnemű csettintő Thanos (Thanossa), a gyönyörű Olivia Moore zombi nyomozónő, az agya száz százalékát használó Lucy és Fekete Özvegy, emellett ő Taylor Swift a hangjegyek hercegnője, öreges Sarah Jessica Parkerként és fiatal AnnaSophia Robbként egyaránt ragyogó szépségű Carrie Bradshaw, mint Lady Lisa aki minden játékos álma, a középponton megfelezett Estella Cruella Miller, a vörösséges Skarlát Boszorkány, Jessica Jones a polipok hercegnője, Alison DiLaurentis a titkos magánjáratok szervezője, Charlize Theron mint Furiosa Imperátor, Claudia Wells a jobbik Jennifer Jane Parker McFly, a tanító szándékú Maeve Wiley, a Max Meladze, a szőkésen szenvedélyes Lady Fiona Pembroke, Jean Grey a Főnixmadárnő és Chase Meridian a mindenkit megkövető,

Mostanában felbukkant még, mint Olivia Benson a nyomozó szerelemguru, az áramütésekkel felspilázott Lindy Lewis, a mindig feltankolt Emma Decody, a bárki külsejét felöltő Jenny Franklin, az egyszer fent, egyszer lejjebb lévő Lexi Donohoe, Joanna Julia Collins a rakétakulcsok tulajdonosnője, Bo-Katan Kryze a Halálőrség hadnagya, a skorpiókirálynő Yonica Babyyeah, az aranykardot kipattintó Gemma Honeycutt, a bármelyik divathéten bevethető Emily Cooper és a lapítós táncot lejtő Wednesday Addams. 

Ismerős lehet továbbá, mint Nicki a Bling Ringből, aki a tolvajlás királynője, Anna Sorokin a milliárdos örökösnő, Elizabeth Holmes az orvostudomány megújítója, Madison Beer a sörcsapolás sáfránynője, Margot Mills a hambihercegnő és a sztoritájmozó Harper Sayles, emellett még ő Katharine McPhee a varázsdada, Silver Sable Symkaria úrnője, az üvegben lakozó dzsinn Christina Aguilera, Katniss Everdeen a poszáta forradalmár, a kincstári rubintok és gyémántok lábbaltiprója, a fajtiszta agarak és egerek díjugratója.

Emellett Hét Királyság Uralkodója és a Birodalom Védelmezője, a Kardok Királynője, Charlie McGee a Tűzjáró, a Nagy Fűtenger Khaleesije, a Bilincsek Letörője és a Sárkányok Anyja,

kinek teljes nevét és címeit külön rendelet sorolja fel,

Boldog Sztelláris Évfordulót kívánunk
 
a Birodalom valamennyi polgárának!

Multiverzális méltóságok! Foglaljanak helyet!"

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.07.13 0 0 12315

"...az újonnan előkerült információk szerint Őfelségét 14 éves korában megvizsgálták a Sigsby Intézetben. Az összefoglaló jelentés értelmében jelentős telekinetikus erővel rendelkezik, és van némi telepatikus képessége is. Az Intézet vezetése a jelentés értelmében a vizsgált alanyt reményteljesnek nevezi, és felajánlotta a képességei kiterjesztésére, javítására vonatkozó eljárást, de ezt a család elutasította.

Egy évvel később egy ellenőrző vizsgálat leszögezi, hogy D.T. sosem lehet teljes értékű telepata.

Őfelsége képességeit figyelembe véve valószínű, hogy veleszületett tulajdonságai valamilyen technológiai módszerrel felerősítésre kerültek, amit tovább erősít, hogy az Iniciatíva több tagja is tulajdonnal rendelkezett olyan kutatóintézetekben és vállalatokban, melyek többek közt neurokibernetikus telepátiával folytattak kísérleteket."

fügice Creative Commons License 2023.05.15 -2 1 12314
cyr45 Creative Commons License 2023.05.15 0 0 12313

Betegnek tűnik...:-(

Előzmény: Mlle. Grenelle (12311)
fügice Creative Commons License 2023.05.14 -1 1 12312

Üdvözlöm, kedves Császárnő🤗 Aranycukirókakoma😉

 

 

Ez meg itt a nyócker rókája:

https://m.hvg.hu/itthon/20230209_Reszletes_kepriportunk_egy_Jozsefvarosban_olalkodo_voros_bundas_befogasarol

Előzmény: Mlle. Grenelle (12311)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.05.12 0 0 12311

Nézd csak, Füge...! 🙂

#foxtime

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.05.09 0 0 12310

A Császárnő naplója, kiegészítés.

Csillagidő 135332.1

A Császári Palotában a Coruscanton

 

Gondolta valaha bárki is, amikor ez az egész elindult, hogy a Birodalom határai egyszer a Karieken túl húzódnak majd?

És íme, ez is megtörtént... és még huszonnégy év sem kellett hozzá...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!