Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2018.04.05 0 0 373

Én azt láttam, hogy ezt így már több felhasználónak sikerült megoldania. Meghagyták őket. Áthidaló megoldásnak jó! (A Jófogás pedig akkor törölgessen majd, ha előtte adott szabályos adatközlési módot, addig viszont ne!)

Előzmény: _ Liar _ (372)
_ Liar _ Creative Commons License 2018.04.03 0 0 372

kitörlik belőle amint fentakad a szitán

Előzmény: Carina_S (371)
Carina_S Creative Commons License 2018.04.02 0 0 371

((Megj.: Figyelem! A példaként beírt hirdetésszöveg telefonszám fiktív. Csak mint hirdetési-adatmegadási példát írtam le, ha másként nem menne a telefonszám megadása.))

Előzmény: Carina_S (370)
Carina_S Creative Commons License 2018.04.02 0 0 370

Több Jófogás-felhasználótól láttam már erre azt az áthidaló megoldást, hogy a telefonszámukat a hirdetéseik szövegébe teszik bele, pl.:

 

"Eladó megkímélt jó állapotú villanyborotva. Átvehető itt és itt személyesen, de kérésre postázni is tudom, stb. ... . (Mellé 1-2 fotókép.)

Ár: 5000 Ft

Hirdető: XY magánszemély

Telefon: 062037228710"

 

És így oldják meg. Több ilyen is megjelent már a Jófogáson, tehát megengedik, azaz nyilván nem ütközik semmilyen szabályba sem. Próbáld meg Te is ugyanígy! Ez Neked is sikerülni fog! ;-) 

Előzmény: Kitti Magyar (349)
_ Liar _ Creative Commons License 2018.03.19 0 0 369

bojkottálni kell, mivel ez a sok probléma fennáll, kizártnak tartom hogy fenntartható marad igy a szolgáltatás amit nyujtanak....

Előzmény: Steven 68 (366)
Steven 68 Creative Commons License 2018.03.05 0 0 368

Pontosan ezeket én sem tudom csak még annyit,hogy Norvég a tulajdonos.

Előzmény: Barracuda- (367)
Barracuda- Creative Commons License 2018.03.05 0 0 367

Tudom,,nem nézi senki ezeket a kis oldalakat!-az a baj.

konkrétan nem úgy gondoltam h hogy néz ki,hanem hogy kinek a kije?-tuti valami fidesz leszármazott!

Előzmény: Steven 68 (366)
Steven 68 Creative Commons License 2018.03.05 0 0 366

Igen van aprón.hu csak nem nézik,hogy miért azt jó lenne tudni. Nekem van fent hirdetésen az aprón.hu oldalon, 4 hónapja 30 látogató megnézte. A jófogáson amíg nem rúgtam velük össze a port, addig 1 nap alatt nézték meg 30-an a hirdetést. Ezért nyilatkozta a Palocsay Úr,hogy nincs vetélytársuk !

Előzmény: Barracuda- (364)
Steven 68 Creative Commons License 2018.03.05 -1 0 365

Drága Barátom itt az Úriember aki a Jófogásnak a vezérigazgatója, Palocsay Géza.                                 

Schibsted Classified Media Hungary Kft.
H-1134 Budapest, Váci road. 49. DC offices, 3rd floor.

 

Előzmény: Barracuda- (363)
Barracuda- Creative Commons License 2018.03.05 0 0 364

apron.hu   ilyen is van!!

Előzmény: NyiMisi (322)
Barracuda- Creative Commons License 2018.03.05 0 0 363

Na srácok !!

 

Ideje lenne valakinek aki benne van ebbe a témában egy fasza hirdető oldalt kreálnia!!!!

mert ez a rakás semmi,ez csak valami szenny!! én ilyen retkes oldalt soha nem láttam,,tényleg ,nem vicc!! az expresszt, az apródot,mind bevásárolták és ez lett ,ez a trágya!! ki a tulaja ennek tudja valaki???-az a lihegő disznófejű ,megbukott amerikai köcsög, vagy a mekk-mester gázszerelő, maffiavezér pénzügyese,stb stb...??--tuti h nem egy tiszta lelkű emberé!!

 

itt törölni nem lehet néha a hirdetésed,,itt a citromailos regisztráció is gond,,ők válaszolták!!--mobilról nincs képfeltöltés ,évekig így volt,,itt nem lehet a háztól-házigat visszaigazolni,,amit el lehet képzelni a hibák terén az megvan!!--konkrét ügyfélfogadás ahol rájukboritanád az asztalt,,na az nem is lesz!!!---egyébként ha jól tudom ilyen 20éves taknyos banda az egész,,,a pénzes apucik csemetéik, ők AGYAK itt!!! ennyi!!--lehet törölni az igazságot moderátor ÚÚRAK

Steven 68 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 362

Ezért mondtam ,hogy egy aljas társaság ,szégyen gyalázat amit művelnek !

Előzmény: NyiMisi (361)
NyiMisi Creative Commons License 2018.03.02 0 0 361

Pofátlanság teteje! Mi közük van hozzá, hogy hol és mennyiért vetted?

Előzmény: Steven 68 (360)
Steven 68 Creative Commons License 2018.03.02 0 1 360

Nekem ezt a választ küldték ezek az Agyhalottakból álló Jófogás társaság !   Már azt is tudni akarják,hogy a terméket  honnan, és mennyiért vásárolja a felhasználó. 

 

 

 

Oldalunk Felhasználói szabályzatának értelmében kizárólag olyan hirdetések megjelenítésére van lehetőség, melyek eredeti, a gyártótól származó termékeket kínálnak, nem eredeti, másolt, replika termékeket kínáló hirdetések megjelenítése semmilyen formában nem áll módunkban. Így a további hirdetések megjelenítése érdekében kérjük, hogy a hirdetéseinél jelezze a termékek típusát, valamint számunkra küldje meg az azokhoz kapcsolódó eredetiséget igazoló dokumentumokat. Amennyiben ez nem megoldható, úgy ezen hirdetéseit nem áll módunkban oldalunkon megjeleníteni. Együttműködését köszönjük!

Előzmény: prs (359)
prs Creative Commons License 2018.03.02 0 0 359

Az megvan, hogy ha törölsz egy hirdetést a jófogáson, mert "nem tudtam eladni, nem hirdetek tovább". a felugró ablakban az áll:

"Gratulálok, újabb terméket adtál el a jófogáson."

 

Ökrök.

Steven 68 Creative Commons License 2018.03.01 0 0 358

Ezt nyilatkozta Palocsay Géza a Jófogás vezérigazgatója a lehetséges kihívókról !   De akkor senkitől sem tartanak? Palocsay azt mondta, „tartani senkitől sem tartunk, de az egyes vertikumokban levő versenyhelyzeteket és a saját szerepünket azért a helyén kezeljük. Rajtuk kívül egyébként körülbelül 18 apróhirdetési oldalt is figyelünk, akik az egykori OLX-es összeolvadás után szerették volna megújítani az apróhirdetési üzletágat. Érdemes megnézni, hol állnak most: nem annyira könnyű érvényesülni a hazai piacon, mint azt sokan gondolják Senkit sem veszünk félvállról, mindenkit a súlycsoportjának megfelelően kezelünk.

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.27 0 0 357

Az a baj,hogy az emberek többsége azt hiszi csak a Jófogás oldal létezik, pedig vannak sokkal jobb korrektebb oldalak ahol nem olvassák el a felhasználók üzenetváltásait,és nem kötnek bele mindenbe. Ahogy olvastam most már nem olyan nyereséges a Jófogás mint ezelőtt ,ezért kezdenek vergődni és a pénzre hajtani. 

Előzmény: NyiMisi (356)
NyiMisi Creative Commons License 2018.02.27 0 0 356

Szélmalomharc levelezést folytatni velük. Nekik minden mindegy, csak minél több pénzt ki tudjanak sajtolni a felhasználóikból.

Annyit tudunk tenni, hogy bojkottáljuk és várjuk a csodát.

Előzmény: Steven 68 (355)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.27 0 0 355

Ezt a választ kaptam a Jófogás Igazgatójától, ugyanis nekem is meggyűlt a bajom velük.   

 

 

Kedves István,

szeretném, ha egyszer és mindenkorra lezárnánk ezt a levelezést, mert mindig ugyanoda lyukadunk ki!

A Felhasználói szabályzatunk tartalmával nem kötelező egyetérteni, azonban az oldalunk használatához elengedhetetlen. Amennyiben nem kívánja elfogadni, akkor nem tud hirdetni nálunk, minden más esetben, kérem tegyen eleget kollegáim kérésének

köszönömPalocsay Géza

 

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.27 0 0 354

Teljesen igazad van és valóban úgy lenne ahogy írtad,hogy megfulladna.  Egy mocsok aljas sunyi társaság, elolvasnak minden üzenetváltást,  törvényileg nem létező jogszabály hiányában mindenféle dokumentumokat ( számla,garancia levél eredetiséget igazoló okmányok,stb ) kérnek a felhasználótól. Ez már felháborító amit művelnek !

Előzmény: _ Liar _ (353)
_ Liar _ Creative Commons License 2018.02.27 0 1 353

a "kedves" jófogás az egyik legundorítobb oldalt lett, ez a telefonszám kéregetés , sms küldözgetés és a szöveg hogy ingyenes?! a kurva anyátokat... semmiröl sehol tájékoztatás, csak küld a pénzt... remélem megfullad a saját szarában....

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.27 0 0 352

Én már 2 napja küldöm az üzeneteket a Jófogás ügyfél szolgálatára ,de még semmi választ nem kaptam. Amúgy rengeteg panasz van a jófogásra és egyre csökken a látogatottsága.

Előzmény: Zajoncful (351)
Zajoncful Creative Commons License 2018.02.26 0 0 351

Szia. Megpróbáltam az este 2 üzenet is elküldeni és folyamatosan azt írja hogy hiba lépett fel próbálja meg később.  Nejtek mennyire működik?

prs Creative Commons License 2018.02.22 0 0 350

Az adatlapomon így van: +36 30 / 123 4567.

Hogy hogy adtam meg, arra nem emlékszem.

Előzmény: Kitti Magyar (349)
Kitti Magyar Creative Commons License 2018.02.21 0 0 349

Szép estét, sziasztok. A jófogáson hírdetést szeretnék feladni, a kapcsolat résznél kéri a telefonszámot. Már minden formátumban megpróbáltam, de sehogy sem engedi. pl: +36301234567,36301234567, 06301234567, 06 30 123 4567, 06 30 1234567 stb. Valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm :)

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.18 0 0 348

Még ha azt szolgálná amit írsz akkor talán lenne valami mentség. De amikor engem a Jófogáson átvágtak 25000 Ft -tal és segítségért fordultam hozzájuk akkor mindent letagadtak,  adatvédelmi okokra hivatkozva.  Pedig még az IP címet is tudják mert lenyomozzák,erről is tudok bizonyítékkal szolgálni ha nem hiszed !

Előzmény: Carina_S (347)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.17 0 0 347

Egyedüli mentség rá, ha -- kizárólagosan moderációs céllal! -- a csalók és a zaklatók kiszűrését  szolgálja.

Előzmény: Steven 68 (346)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.17 0 0 346

Sajnos ez nem csak gyanú a Jófogáson hanem az igazság ,saját maguk  bevallották.

Előzmény: Carina_S (344)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.17 0 0 345

Azt én is tudom hogy az üzenetek panel lassan frissíti az üzeneteket. Mindig egy félórára eltünteti a friss üzeneteimet, de nem nyeli el, hanem félóra múltán megjeleníti véglegesen is láthatóban. Nem mindig, de gyakran előfordul.

 

Azt szoktam tenni vele, hogy az eladónak küldök egy Jófogáson vagy egy SMS-ben küldött üzenetet, melyben az áll, hogy  a Jófogás-üzenőfal hibája vagy lassúsága miatt az email-címem és a facebook-címem megadása mellett az üzenetváltásokat emailben vagy facebookon folytassuk tovább.

Előzmény: vroy77 (343)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.17 0 0 344

Jó, jó, csak az ilyesmi annyira elképesztő, hogy el sem akartam hinni hogy ilyen megeshet egy fórumon. Itt az Indexen sem eshet meg, itt pl. még egy külön moderációs szabály is védi az IRL-adatok magánjellegét!!!

 

Ha a Jófogáson erre gyanú van, az öreg hiba... !! :-(

Előzmény: Steven 68 (342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!