Keresés

Részletes keresés

Peppo vagyok Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1605

Görbiczé.

Előzmény: RnD (1604)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1604

Ez biztos hogy nem Misi hibája.

Előzmény: enndru (1603)
enndru Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1603

Ez nem biztos hogy Misi hibája. Ha meg az övé akkor meg lehet adni az esélyt Tóth Gabinak. Mondjuk én Bulath helyére gondolnám.

Előzmény: RnD (1574)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1602

Senki nem mondta hogy nem jöhetnek haza emelt fővel, és azt sem hogy nem küzdöttek példásan. Ezt tényleg nem lehet mondani.

 

De ettől még az egész vb-t nézve többen közülük nem hozták a tőlük elvárt formát és az MKSz (az ezévi felkészülés elsumákolásával) és a szakmai stáb a meccseken mutatott néha érthetetlen húzásaival bőven megérdemli a kritikát. Az ilyen hibákat szóvá tenni NEM a csapat 'fikázása' és nem is értem néhányan hogyan képesek ezt a két dolgot összetéveszteni.

Előzmény: pupoka (1600)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1601

'Lehet a csere helyet ki kellett volna inkább küldeni balszélre.'

 

Kellett volna. De olyan gyenge volt a brazilok ellen h szerintem a térdéről is szólt ez a történet tegnap. Gondolom én.......

Előzmény: enndru (1597)
pupoka Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1600

Kiestünk! Na bum.  Volt is ilyen, lesz is még. Kéziben is, másban is.

 

Ami ellenben nem mindegy, az a hogyan.

A vb legizgalmasabb meccsét játszva a szívüket, lelküket kihajtva veszítettek. Nüanszokon múlt.

Ha mi, a szurkolók fikázzuk ezt a csapatot, akkor igazságtalanok vagyunk. És most nem hivatkozom arra, hogy mások is kiestek. Nevesek.

 

Foglalkozzunk a mieinkkel.

A szakmai vezetés majd kielemzi, megvitatja a történteket és a Jóisten segedelmével visszajön KEB is! Mielőbbi teljes gyógyulást neki!!!

 

Hogy kin ment el a meccs? Szerintem értelmetlen és   méltatlan  egy- két játékost kipécézni. Az vesse rájuk az első követ, aki kiélezett helyzetben - nem feltétlenül a sportpályán - még sohasem hibázott! Ezek a lányok remek sportemberek és még sok örömöt fognak okozni a szurkolóiknak.

 

 

 Csak egy hajszálon múlt, hogy a brazilok nyertek. Pedig már ők is többször eltemették ezt a meccset. Ilyen kiélezett, kiegyenlített mérkőzés nem lesz több.

 

Szóval szerintem emelt fővel jöhetnek haza mindannyian, mert becsületes küzdelemben veszítettek.

 

 

 

nicko Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1599

főleg akkor mikor emberfogót kapott és ott maradt középen.

Előzmény: enndru (1597)
anna schwelung Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1598

Van egy - már hosszú évek óta -  nagy tehetségnek tartott nyámnyila, lassú balátlövő, akinek atomerős lövései vannak néha-néha. Értehetetlen volt, hogy az utolsó, kifejezetten fontos percekre beküldte Őt a kapitány jobb átlövőbe. Ott szerencsétlenkedett, lasította a támadásainkat.

Amikor tudja mindenki, aki már egy meccset látott, hogy csak és kizálólag a bal kettőben érzi jól magát, ha éppen fel tud kanyarodni és lőhet......de ez igen-igen ritkán van. Szóval nagy baklövés volt a lányka beállítása.

...és most hagyjuk a betegségét, hiszen Ő állandóan beteg,l már amióta hazajött Ljubljanából.

enndru Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1597

Második félidőtől láttam a meccset. A hosszabbításig elég sokat volt pályán.

A hosszabbításban meg eladott vagy 3 labdát rövid időn belűl, aztán lecserélte Hajdú. Lehet a csere helyet ki kellett volna inkább küldeni balszélre.

Előzmény: RnD (1596)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1596

Görbicz nem játszott túl sokat, nem azért mert a térdével nincs minden rendben......? Szerintem azért kíméltük ezen a meccsen.

Előzmény: enndru (1594)
nicko Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1595

októberi négyes torna után írtam, hogy akkor volt a legjobb a válogatott játéka mikor ő volt a balszélső. :)

 

Előzmény: enndru (1594)
enndru Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1594

Görbiczet mondjuk ki lehetett volna "tenni" balszélre, ha már ennyire nem ment neki középen. Ha csak kint álldogál a szélen már azzal is kicsit szét húzta volna a falat, megkönnyítve ezzel a belső emberek dolgát. Ha meg netán még a labda is lement volna oda, akkor nála van a legnagyobb esély, hogy onnan gólt szerezzen.

Persze utólag már könnyű okoskodni.

Előzmény: RnD (1593)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1593

Végülis az utolsó tíz percben bárki jobbkezes lehetett volna nálunk balszélen, úgysem ment volna oda le helyzetbe passz. Nem a b1 volt nálunk támadásban a point d'appui.....

Előzmény: RnD (1592)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1592

A hosszabbításban volt igazán hiba Misit nem behozni b2-be, és az utolsó tíz percben akár Triscsuk is lehetett volna szélen. De egyébként igazad van.

Előzmény: Fradista Utazó (1591)
Fradista Utazó Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1591

Ugye okosan lecseréltük Vinczét, Vérten pedig a meccs elején megsérült. Ettől kezdve, ha Misit átrakjuk más posztra, akkor ki játszik a szélen? Jó, persze játszhatott volna anyám is (eltekintve attól, hogy nem szerepelt a neve a keretben), sokkal eredménytelenebb nem lett volna.

Előzmény: RnD (1589)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1590

'oguntoye mentsegere legyen mondva, h szabo edina "remek" vedelmet rakott ossze erden. viszont o legalabb mer es tud is inditani....'

 

Az Érd védekezése az egyik legjobb a magyar bajnokságban. Úgyhogy ha ezt ironikusan értetted.....:O

Előzmény: jasszgeri (1577)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1589

'Misi tegnap elég sokat játszott balszélen. Olyan rettentően nem volt veszélyes a kapura....'

 

Egyrészt hány labdát kapott szélen.....? Én egyre emlékszem, mármint olyanra amiből gólt is lőhetett volna. Mindent középen erőltettünk; Bódi Berni jobbszélen az egész első félidőben négy passzt kapott cakkundpakk, és ebbe már az egyszerű, nem helyzetre kiadott passzokat is beleszámítottam.

 

Másrészt éppen az a probléma hogy Hajdu Misit balszélen játszatta és nem bal2-ben. A hosszabbítás utolsó tíz percében Zizi helyett őt kellett volna behozni erre a posztra és az tuti hogy ő tudott volna betöréseket, faultokat, akár hetest is kiharcolni. Nagyobb eséllyel mint azok av játékosok akik a legvégén tőlünk belső posztokon a pályán voltak (Zizi, Bulath, Triscsuk).

Előzmény: Fradista Utazó (1584)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1588

'azert nem szerencses kovacsics-csal osszehasonlitani toth gabriellat, mert ahany barabas meccset lattam, rendre b2-t jatszott, nem iranyitot. azt toth eszter jatssza....'

 

Kösz, hogy felvilágosítottál........)))))

 

De éppen ez az: Misinek is a b2 az igazi posztja, éppen mert nem igazán jó irányító, viszont dinamikus, jól egy-egyezik, gólokat lő és heteseket harcol ki. Tóth Gabi ugyanezt tudja (plusz átlövéseket talpról), és amíg Amorim ott van az ETO-ban addig ő sem kapna több játékidőt b2-ben mint most Misi vagy Hornyák Dóra. Padoztatni meg mi értelme.....

Előzmény: jasszgeri (1577)
lunanoctis Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1587

Epedve várom, mikor fogják a játékosaink készségszinten, megbízható színvonalon elsajátítani... Remélem, legkésőbb a budapesti olimpiára sikerülni fog :P

Előzmény: Cseszi75 (1541)
Krüger Frédi Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1586

Most hallom, hogy mától Pintér Attilla a szövetségi kapitány:O

Ja bocs, nem kézi, foci, huh...

Szóval csak óvatosan, becsüljük meg az értékeinket:)

nicko Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1585

Ha női kézilabda, akkor megkerülhetetlen Laurencz László neve és véleménye. A rutinos szakember ezúttal feleségével, Erikával és fiával, a Vácot erősítő Laurencz Szabolccsal látogatott el a Reggeli Start stúdiójában

 

Laurencz-család: „Laci éjjel az ágyban is kézilabdázik”

 

(ezen jót röhögtem mikor mondta róla a felesége. nekem is mondták tegnap edző vagyok vagy riporter? ne kommentáljam már a meccset! :)

Előzmény: nicko (1579)
Fradista Utazó Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1584

Misi tegnap elég sokat játszott balszélen. Olyan rettentően nem volt veszélyes a kapura.

Előzmény: jasszgeri (1577)
Peppo vagyok Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1583

Világelit. :) Attól függ, mint veszel annak.

Előzmény: nicko (1582)
nicko Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1582

Kézi-vb: kiestünk, de nem kerülünk ki a világelitből

 

Ugyan a magyar válogatott hatalmas csatában kiesett Brazíliával szemben a szerbiai női kézilabda-világbajnokságon, Deli Rita szerint ezzel még nem vesztett értékéből az idáig elvégzett rengeteg munka. A korábbi kiváló játékos a Reggeli Startban beszélt a mieink szerepléséről és a tanulságokról.

Peppo vagyok Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1581

Sajnos megérdemeltük. :(

Peppo vagyok Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1580

A szoros meccsekkel nem volt gond. Talán egyszer majd nézők is lesznek.

Előzmény: enndru (1482)
nicko Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1579

Laurencz: szakmailag borzalmas meccs volt. Ennyi hiba serdülőn szokott lenni.

jasszgeri Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1577

azert nem szerencses kovacsics-csal osszehasonlitani toth gabriellat, mert ahany barabas meccset lattam, rendre b2-t jatszott, nem iranyitot. azt toth eszter jatsza. (megjegyzem az eto helyeben gondolkodas nelkul kicserelnem hornyak dorara) a valogatottban viszont balatlovobol annyi van, h dunat lehetne rekeszteni beloluk. sajnos. kovacsics nem egy jo iranyito, pl. az eto-t sem tudta gorbicz serulese alatt mozgatni. viszont balszelsonek azt kell, h mondjam sokkal jobb mar, mint verten. vinczenel meg foleg. a lovorepertoarjuk siralmas. nem is tudom mikor lattam utoljara cundert vertentol pl.

 

oguntoye mentsegere legyen mondva, h szabo edina "remek" vedelmet rakott ossze erden. viszont o legalabb mer es tud is inditani. a magyar valogatt eseteben meccsenkent van 5-6 olyan szituacio, h herr v kiss egy vedes v osszekanalazott labdaszerzes utan a toluk 5 meterre allo tomorinak/gorbiczneek passzolnak pedig ha felneznek es meglenne a kepesseguk hozza, kb. gol lehetne. egy jo kapustol a 40% minimum, annak inditania is kell(ene).

Előzmény: RnD (1574)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1576

'KEB mondjuk Győrben sem rizikózott túl sokat... Nem tűnik annak a rizikózós, fiatalokat a mélyvízbe bedobó edzőnek.'

 

Ez így van, legalábbis az első évben KEB alapból kockázatkerülő szövetségi kapitány volt. Óriási fiatalítási 'drive-ot' jövőre sem várok tőle.

 

Előzmény: Tonio 2.0 (1558)
RnD Creative Commons License 2013.12.19 0 0 1575

Ja, Klári is bírózott, ha nem is ilyen egyértelműen, és Hajdut sem igen értem.'

 

Sajnos a bírózás ebben az évben a Fradiban nagyon elharapózott, Elek és a legfontosabb játékosok is versenyt szapulták a bírókat. Ez szerintem most a válogatottban is megjelent. Nem jó ez így, pláne hogy már olyankor is előjön, amikor a játékvezetők egyértelműen nem ellenünk fújtak (például ez a két szerb bíró a brazil meccsen igencsak a mi pártunkat fogta vagy ötven percig).

Előzmény: Tonio 2.0 (1566)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!