Keresés

Részletes keresés

Donci62 Creative Commons License 2012.09.30 -1 0 397

A haverok azért egy kicsit túlzás, de részemről betartom a "megállapodást", amíg azt mások is betartják.:-)

Egy ideig nem jutottam géphez, illetve nem volt időm ide is benézni, azért csak most írok.

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.29 0 0 395

Haverok!

Most ti is bizonyíthatnátok az egyezségünk mellett kiálhatnátok!

Dönci Lacibá szenyó

elmondhatnátok a véleményetek a modi topikban hogy jó útra tértem.

Kösz haverok kösz!

laci bácsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 392

Már mondtam, hogy akkor jó a buli, ha nem foglalkozol a nevezett kollegákkal és nyilván Ők sem fognak Veled. Tudod, jártál osztályba, nem volt mindenki a barátod, de ettől még nem nyírtátok ki egymást minden szünetben. Szóval ha nem is rohannak a virtuális békeszerződést aláírni, még lehet nyugalom ha valóban komolyak a szándékaid.

Mi már megelőlegeztük a bizalmat, ez egy óriási dolog, kár lenne ha a "csoda" csak három napig tartana. :)

Előzmény: Törölt nick (391)
Szenyo67 Creative Commons License 2012.09.25 0 0 390

Ennek igazán örülök, hogy befejezed a rombolást!:-))

 

Azt viszont nem értem, hogy miért vagyok a felsorolásban, amikor te ezt elkezdted, én még azt sem tudtam, hogy létezik ez a fórum.

Oké, ha sejtettem, hogy te vagy az, akkor nem reagáltam, a hozzászólásaidra, de emlékeim szerint soha nem bántottalak, és nem is tiltattalak ki.

 

Előzmény: Törölt nick (386)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 389

Jó ez a kiethi joe is.

Látod, magamnak se tudtam frappánsabbat kitalálni annál mint ahogy a civil életben is szólít mindenki... :)

Előzmény: Törölt nick (388)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 387

Nah, alakul ez.

Részemről oké, de csak megjegyzés képpen mondom Neked, hogy mi eddig se szervezkedtünk ellened, nem piszkáltunk és szóba is álltunk Veled. :) Trollnak csak azt szokták szólítani aki troll, ill. megáll a trollkodás vádja ellene.

De ha már átállsz a sötét oldalról a Jedi lovagok közé, nem leszel az.

Milyen névvel köszönthetünk ezután?

 

 

Laci bácsi

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (386)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 384

Mindenkivel jóban lehetsz ha akarsz. A béke nem azt jelenti hogy mindenki puszi pajtás lesz hirtelen, hanem az ellenségeskedés mellőzését. Az is valami.

Aláírjuk a békeszerződést, ha gondolod kiöntöd a lelked és rávezetsz minket az ok-okozati összefüggésekre.

Nevezett kollegák egyikét kinevezzük semleges országnak, mint pl. Svájc, a másik fórumtárs ENSZ békefentartó lesz szintén semleges színekben.

Mit szólsz?

Könyörögni nem kell, az mindenki számára méltatlan lenne.

Inkább írd már meg a békeszerződést és a függetlenségi nyilatkozatot hogy szignálhassuk végre...

Előzmény: Törölt nick (383)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 382

Hercules úr passzivitása érthető, nem hiszem hogy a továbbiakban ösztökélni kéne a virtuális békeszerződés aláírásával.

Tőle függetlenül is végbemehetnek a dologok, azaz felhagysz a szabotázs akciókkal, véres küzdelmeiddel a kulturközösség ellen.

Ez éppen elég lesz. Persze az új arcoddal, egy egészen más stílusban simán bekapcsolódhatsz a fórum valódi életébe.

Epekedve várjuk a dolgok "miértjét", remélem nem egy apróság miatt dolgoztál majdnem fél évtizedig az ügyön... :)

Mert lássuk be, sok munka fekszik ebben.

Előzmény: Törölt nick (381)
Szenyo67 Creative Commons License 2012.09.24 0 0 380

"Szenyo67 válasz | megnéz | könyvjelző 2012.05.15 11:33:21 © (227)

T. Gázpisztolyfanfan!

 

Te már ezer éve itt vagy a fórumon, szvsz. értesz is a gp.-hez. Nem tudom, hogy miért választottad a toll létet, de megpróbálhatnál rendesen fórumozni és senkinek nem lenne veled semmi baja. Csak egy felvetés a részemről, gondold át!"

 

 

Újra magamat kell ismételni, de én úgy gondolom, hogy már megtettem irányodba az első lépést! Velem soha nem harcoltál.

 

Tehát rajtam itt semmi nem múlik, csak rajtad!:-))))))

Előzmény: Törölt nick (375)
python 357 Creative Commons License 2012.09.24 0 0 379
:))))))!!!!!!
Előzmény: laci bácsi (378)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.24 0 0 378

Autóval gyorsultam, nem jogsival. :)

Előzmény: python 357 (377)
python 357 Creative Commons License 2012.09.24 0 0 377
Jogsi nélkül gyorsulgattál??? Ejnye- bejnye!;-) Apu elfenekel,ha olvassa a topicot!:)
Előzmény: laci bácsi (376)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.24 0 0 376

Egyszer nekiálltam gyorsulni a lámpánál egy másik autóval, ott is hagytam, de később derült ki, hogy Ő nem volt versenyben, azaz csak én hittem hogy "gyorsulunk"... :)

 

Az én személyem a békeszerződés megkötésében nem nagy jelentőségű, mert nem álltunk harcban.

Bár lehet, hogy csak nem vettem észre, közben meg véres közdelmeket folytattunk csak én nem tudok róla. :)

 

Úgyhogy az én virtuális aláírásomon nem múlik a béke, az ott lesz a papíron.

Előzmény: Törölt nick (375)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 374

Valahogy úgy emlékszem, mintha egy időben leginkább "rádmászott" volna valamiért, ezért is gondoltam.:-)

 

" A döntés a ti kezetekben van vele kapcsolatba!  "

 

Én csak a magam nevében ajánlottam neki annak idején is "békét", de szvsz ebből mindenki profitálhatna.

Laci bácsit és Szenyo 67 topiktársat valamennyire már ismerem és úgy gondolom, hogy rajtuk nem múlik a dolog.

Hozzád még nem volt szerencsém, sem privát üzenet formájában, sem személyesen, ezért is és fent említett dolog miatt írtam, amit írtam.

Ha már így alakult, szvsz nem kellene magadat ebből kivonni.:-)

Így is, úgy is itt lesz a fórumon, nagyon nem mindegy, hogy milyen módon.

Előzmény: hercules 80 (373)
hercules 80 Creative Commons License 2012.09.23 0 0 373

Nincs nekem semmiféle személyes ügyem vele!

Ezt honnan veszed?

Nálam inda levizsgázott....

A döntés a ti kezetekben van vele kapcsolatba!

Rengeteg emberkének okozott már sok bosszankodást, személyeskedést, stb....

Előzmény: Donci62 (372)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 372

Szvsz Laci bácsi és Szenyo67 topiktárs nem sokat foglalkozott/foglalkozik veled, max. Őket is bosszantottad. Velük akár "beszlélhetek", bár ha olvassák a topikot (márpedig biztosan olvassák majd), maguktól is hozzászólnak a kérdéshez.:-)

Hercules 80-nal intézd Te magad, hivatkozva jelen "beszélgetésekre".

Az az érzésem, hogy Ő sem elrontója a "jónak", bár lehet, hogy fenntartással fog belemenni a dologba.

Úgy emlékszem, nektek van némi személyes ügyetek is, ezért is kellene ezt neked intézned.

Előzmény: Törölt nick (371)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 370

Azért a "Kéken" ez nem csak ennyiből áll, de ha nem hiszed próbálkozz nyugodtan, ott nélkülem is hamar rádismernek (nemrég volt is rá példa):-)))))!

Erről írtam itt nemrég, hogy van 3-4 élő nickneved (ennyire ismertem csak rá, de lehet hogy több is), amikkel azért szerepelgetsz, hogy rögtön "visszatérhess", ha repülsz.

Hányszor is ajánlottam már fel ezt a béke dolgot???

Nem értem az indokaidat erre az "ámokfutásra", igazán megmagyarázhatnád (akár priviben is).

Főleg azért nem, mert mint régebben is írtam, azért jócskán lemérhető, hogy "nyomon vagy" GP témában és igencsak hasznos fórumozó lehetnél GP-s vonalon, aki sokakat segíthetne a kevésbé tájékozottak, vagy az újak közül.

Szvsz jobb érzés, mint a rombolás és az állandó lebukás, a megítélésekről nem is beszélve!:-)))

Ráadásul nagyon nagy segítség lehetnél a moderátorok számára is aTroll-ok és a topikrombolók lebuktatásában, hiszen a két műfaj legjobbja (legalábbis mennyiségileg tekintve) vagy itt.:-))

És végre nekem is kevesebb "dolgom" lenne, nyugodtabban fórumozhatnék.:-)

Várom a javaslatodat (persze, ha csak elaltatni szeretnél ezzel, rossz lóra tettél:-DDD).

Én még mindig komolyan gondolom, amit most és már a múltban is írtam, az "együttműködéssel" kapcsolatban.

Előzmény: Törölt nick (369)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 368

Ott nem olyan egyszerű az újra-regisztrálás, valamilyen módon figyelik a már regisztrált címeket és a másodnickeket.

Itt is azt kellene.

Máris kevesebb lenne a Troll által egyszerre regisztrált nicknév (akik időnként még beszélgetnek is egymással, hol megerősítve, hol némi ellentmondással stabilizálva magukat) és amikor az egyiket kitiltják, nem folytathatná a másikkal rögtön valami más témával, amíg újra visszatér egy-két más nicknévvel!:-))))

 

Előzmény: Kisbögre (367)
Kisbögre Creative Commons License 2012.09.23 0 0 367

"gyorsan és hatékonyan eltávolították a troll/topikromboló társaságot, itt azért néha visszatérnek.:-(("

Hatékonyan? Akit kitiltanak, vagy moderálnak mégcsak egy mailt se kap róla. Max a mail címét tiltják le, csinál egy másikat (2perc) és már csak azért is visszameny mocskolódni, főleg ha oknélkülinek érzi a kirúgást. Meg persze ha gvass kolega lebarmozza, mert ugye tőle ez se ritka, ráadásul ha valaki nem az ő szájíze szerint viselkedik, ő véleményét ossza, egyszerre megy a modi topicba, hogy tiltani a provokátort stb.

Előzmény: Donci62 (355)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 366

"  Egy előbbi felvetésedre, a "belekötésemmel" kapcsolatosan, még utoljára reagálva, akár Troll, akár provokátor, akár régi, vagy új fórumozó valaki, soha nem fogok "belekötni", amíg a topik nevéhez, tartalmához, témájához illő, nem romboló, vagy provokatív jellegű a hozzászólása.  "

 

Lásd Gázpisztoly topik.

Nem vagyok bosszúálló, nem szoktam ok nélkül senkit piszkálni, vagy topikokon át "követni", csak az aktuális topikban, az aktuális hozzászólások alapján.

 

Ha esetleg kiderülne, a további "szereplésed" révén, hogy tévedtem az "ismertségeddel" kapcsolatban, hidd el, Én leszek az első, aki elnézést fog kérni.

Én nem szégyellem ezt megtenni és számomra fontos is, ha úgy alakul.:-)

Előzmény: Donci62 (365)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 365

Le vagyok nyűgözve, hogy Te ilyen stílusban, így is tudsz kommunikálni!:-)

 

A mostani és EZ között azért van némi különbség, a többiről nem is beszélve.

 

Egy előbbi felvetésedre, a "belekötésemmel" kapcsolatosan, még utoljára reagálva, akár Troll, akár provokátor, akár régi, vagy új fórumozó valaki, soha nem fogok "belekötni", amíg a topik nevéhez, tartalmához, témájához illő, nem romboló, vagy provokatív jellegű a hozzászólása.

Előzmény: Törölt nick (363)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 362

A barátod sosem voltam és nagyon valószínűnek tartom, hogy nem is leszek.:-DDD

" Messziről jött ember azt mond, amit akar", de a stílusjegyeidet nem tudod eltakarni, hiába próbálod tarkítani más-más variációval.

Nézd csak meg az eddigi pár hozzászólásodat, már azokon belül is van jócskán eltérés!

Ha meg akarsz vezetni minket, legalább módszeresen tartsd magad egyazon "formához".

Részemről ezt a témát lezártnak tekintem, így is lehet, hogy megint "iktatva" leszek.:-(

Előzmény: Törölt nick (361)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 360

Ja, és még annyit, hogy mint általában, szvsz most is egyszerre több nicknévvel vagy megint itt, hogy jobban kedvedre alakíthasd a műsort.

Meg persze kitiltás után, amíg újra megjelenhetsz, nem árt ha van milyen módon melegen tartani a vasat.

Előzmény: Donci62 (359)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 359

Ne játszd már itt az ártatlan bárányt és ne terelj át rám olyasmit, ami a Te szándékos ténykedésed.

Időnként (amikor már ismét kitiltottak), megjelensz egy új nicknévvel és "ártatlannak" tűntetett, hozzászólásokkal elkezded kavarni a vizet, amelyik szép csendesen folydogál a maga normális medrében.

Véletlenül épp olyan témába "kérdezel" bele, teszel fel "érdekes" kérdést, amiből aztán szépen nekiindul egy csomó vita.

Ezek után persze ügyesen elkezded "hergelni" a hozzászólókat, amíg azok egymásnak, vagy neked esnek.

Majd hátradölve megelégedetten várod a kitiltásokat, persze ha azok nem történnek meg az elgondolásaidnak megfelelően, vagy tovább piszkálod a társaságot, vagy szaladsz a Moderátorokhoz, mint egy ártatlan bárány, aki megint roszz társaságba keveredett.:-)))

Én ezt próbálom meg megelőzni azzal, hogy felfedlek, persze legtöbbször már késő.

Sajnos, ez valóban nagy hibám, hogy nem tudom szó nélkül nézni a folyamatos ténykedésedet.

 

Ui.: új regisztráltként igencsak tájékozott vagy a hosszú idők ota történő folyamatokkal, eseményekkel kapcsolatosan, persze, ez biztos véletlen!:-DDDD

Előzmény: Törölt nick (356)
laci bácsi Creative Commons License 2012.09.23 0 0 358

Köszönöm, hogy ennyire részletesen kielemezted az ominózus videót, számomra óriási megtiszteltetés ez. Azért nem mutatom az arcomat, mert iszonyat ronda vagyok, ha tényleg sikerült profi módszerekkel kikockázni, láthattad és nyilván 100%-ig egyetértesz velem.

 

A koromra vonatkozó eszmefuttatás is jó, viszont ehhez nem szükséges vidiket nézni, már réges rég bevallottam hogy hány éves vagyok... :)

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=113484698&t=1001266

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (349)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 355

Gondolom, ezt a "Feketén" terjeszti.:-)))

Én biztosan nem (kíváncsiságból benéztem oda, amikor indult, de úgy emlékszem, még hozzászólásom sem volt), de szvsz Laci bácsi sem próbálkozott semmivel azon a fórumon, hiszen mindenki tudja, miért jött létre, ki a "törzsgárda".

Egy időben a "Kéken" és itt is voltak KLF és néhány cimborája részéről próbálkozások, olyan jellegű topikrombolással, aminek nem titkolt célja volt odaterelni az embereket.

A "Kéken" gyorsan és hatékonyan eltávolították a troll/topikromboló társaságot, itt azért néha visszatérnek.:-((

Aki veszi a fáradtságot és tájékozódik, érdekli a téma, több fórumon is körülnéz, azért szvsz le tudja szűrni a valóságot és rájön, mi az ami neki fontos lehet, mint információ.:-)

Előzmény: Kisbögre (352)
Donci62 Creative Commons License 2012.09.23 -1 0 354

"  most reggeltem be pár napja  "

 

Hát peeeeersze, legalábbis ezzel a nicknévvel.:-))

Bizonyára a regisztrálás előtt, már évek óta olvasod az itt zajló eseményeket, ezért van az, hogy nagyon rég történt dolgokra, rég nem létező nicknevekre, stb. hivatkozol az előző hozzászólásaidban.:-))

Talán ettől van az is, hogy ismét már az első 5-6 hozzászólásod tartalma ellentmond egymásnak.

Na de hagyjuk, kár is koptatni a klaviatúrát.:-((

Előzmény: Törölt nick (353)
Kisbögre Creative Commons License 2012.09.21 0 0 352

Félreértetek. Én csak Caution viselkedését próbáltam volna elétek tárni, hogy most az indexes gázpisztolyosokat szidja, feltételez róluk több nickkezést. Mikor ő csinálta ugyanezt itt.

Button computer.
Akki arra folyamodik hogy duplán regizzen az tud kétféleképp viselkedni.

Donci62 Creative Commons License 2012.09.21 -1 0 351

Jól adod a kis tudatlant!:-DDD

Szvsz ezekkel a stílusjegy torzításokkal nem kellene erőlködnöd, mert méginkább felismerhetővé tesznek.:-)

Nem a Te kedvedért (hiszen Te nagyon is jól tudod) Laci bácsi és Donci62 nem ugyanaz. Laci bácsi valóban egy fiatalabb "évjárat", de azért Én sem vagyok még öreg.:-))

Valamikor réges-régen, amikor még KLF is "rendesen"  viselkedett és nagyon sokan voltak még itt, akik már bizonyos okok miatt csak a "Kéken" vannak, volt egy itt egy Dönci62, aki több év fórumozás miatt épp miattad lett kitiltva, így Tschülök lett belőle. Majd miután szintén miattad ki lett tiltva, megpróbál Donci62 nicknévvel fórumozni, csak az a nagy baja, hogy a szándékos provokálásokat és a Troll-ok ténykedéseit nehezen tudja szó nélkül hagyni.

 

Tényleg, miért nem veszed komolyan az egykori ajánlatomat a "megrendesedéseddel" kapcsolatban?

Nem volna úgy jobb fórumozni és rombolás helyett, inkább egy kellemes hangulatú topik működésére törekedni?

Előzmény: Törölt nick (350)
garamakos Creative Commons License 2012.09.20 0 0 347

Dobd ki a cuccot amit szedsz, mert káros a szürkeállományodra!

Előzmény: Kisbögre (346)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!