Keresés

Részletes keresés

A pupák pék pókja Creative Commons License 2011.02.02 0 0 24

Nem tudom hogy nekem kellene cavintont szedni, vagy neki, de nem hallottam a demokrácia védelmében visítozni őkelmét a szemkilövetések meg a nagymamaverések idején...

 

Lehet hogy én vagyok maradi, és a reggel-délben-este hazugságok csak az igazság neoliberális értelmezései?

 

 

Előzmény: Törölt nick (22)
Erzsébeti Creative Commons License 2011.02.02 0 0 23

Te most ezt komolyan írod???

 

 

"...annak idején tüntetett az 56-os forradalom leverése ellen..."

 

 

 

 

Wiki:

"Daniel Marc Cohn-Bendit (Montauban, 1945. április 4.) politikus, az 1968-as franciaországi diáklázadások egyik vezetője. Jelenleg képviselő és az Európai Zöldek - Európai Szabad Szövetség frakció társelnöke az Európai Parlamentben."

 

 

 

 

Ez a pojáca már olyan de olyan nagy, hogy 11 évesen tüntetett a a forradalom leverése ellen...

 

szedjétek már össze magatokat, mert ez kezd ugyanolyan röhejessé válni, mint a "spontán", "független" tüntetéseitek....

Előzmény: Törölt nick (22)
Sch.Lacika Creative Commons License 2011.02.02 0 0 21

Ha pedofil, akkor élete végéig rács mögé vele! (És még örüljön, mert jobb helyeken tarkón lőnék...)

Előzmény: FreedomTrail (-)
papa111 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 20

Teljesen igazad van!

 

:)

Előzmény: Erzsébeti (19)
Erzsébeti Creative Commons License 2011.02.02 0 0 19

 

 

Ugye,hogy mutogat?! És ebből kifolyólag nekem nem hazám Magyarország.

Logikus levezetés...

Elárulom neked,hogy a kép libirálbolsista fotomontázs.

Kiretusálták a kezéből a cipőt, nehogy a Hruscsov örökösök hőbörögjenek.

 

 

 

 

 

 

 

Hogy mik vannak ugye...

 

 

 

 

Előzmény: ha6pc (15)
szobiszörp Creative Commons License 2011.02.02 0 0 18

Nekem is kifordul a gyomrom ha egy ilyen köpönyegforgatót látok...

 

Egyébként az egész tényleg egy liberális montázs. Ez egy korai kép. Itt még liberális volt és a parlamentben kiabált a keresztény demokraták bejövetelekor: Csuhások! Térdre!

Előzmény: Törölt nick (13)
papa111 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 17

Sőt nem hogy mutogat, fenyeget. De csak azokra veszélyes akik Magyarországot támadják!

Előzmény: ha6pc (15)
Imperátor69 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 16

Az uniós biztos kedden szóvivőjén, Jonathan Toddon keresztül azt üzente: ő és munkatársai “nagyon elégedettek a hétfőn megkapott válasszal”, mivel a magyar fél ismét jelezte, hogy kész szakértői szinten egyeztetni az uniós végrehajtó testülettel a törvény vitatott pontjairól, és az egyeztetéseket követően változtatni is hajlandó a törvény szövegén.

 

Jonathan Todd emellett hangsúlyozta, hogy az egyeztetés csak azokra a kérdésekre vonatkozik, amikben a magyar médiatörvény nincs összhangban az uniós irányelvekkel. Ugyan külföldön is sok kritika érte a médiatanácsot, amelynek tagjait kilenc évre választják  meg, és jelenleg csak a Fidesz által delegált tagokból áll, de mivel az unós szabályozás csak a médiahatóság függetlenségének a követelményét fogalmazza meg, de nem sorolja fel e függetlenség meglétének kritériumait, így Todd szerint a bizottság nem tud olyan EU-előírásra hivatkozni, amely alapján megkérdőjelezhetné a magyar törvényi szabályozást.

 

Szegény Cohn most mit fog kitalálni ?

Lehet, hogy nekimegy az eu-nak, hogy hozzanak olyan szabályozást amivel támadni tudja a médiatörvényt ?

 

Abban bizos vagyok, hogy itthonról lesz elég súgója.

 

 

 

ha6pc Creative Commons License 2011.02.02 0 0 15

Ugye,hogy mutogat?! És ebből kifolyólag nekem nem hazám Magyarország.

Logikus levezetés...

Elárulom neked,hogy a kép libirálbolsista fotomontázs.

Kiretusálták a kezéből a cipőt, nehogy a Hruscsov örökösök hőbörögjenek.

Előzmény: papa111 (14)
ha6pc Creative Commons License 2011.02.02 0 0 12

Ebből még baj is lehet.

Még divatot csinál.

Az ujjfölemelést már utánozzák.

Előzmény: papa111 (9)
papa111 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 11

Szerintem pont az ilyen és ehez hasonló dolgok miatt, 2013-ban meg kellene gondolni az EU-BÓL való kilépést.

azért 2013-ban mert akkor már mindnen pénzt amit fel lehetett venni felvettünk. És így ennyi.

 

papa111 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 9

Azt tudtátok hogy D. C-Bendit saját bevallása szerint is gyermekekkel simogattata a nemiszervét.

 

Ez egy pedofil állat. És ez EU képviselő!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 7

Fórum »  Politika, közélet »  A PoliDili »  Cohn-Bendit A kért topikot töröltük fórumunkról! A kizárás tényéről a közlemények oldalon tud tájékozódni.

Előzmény: FreedomTrail (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 5

Ha már ennyire óvatosnak kell lenni, akkor a legjobb lesz, ha Cohn-Bendit saját szavait hallgatjuk meg, ő biztosan tudja, miről beszél, hiszen mértékadó, tekintélyes személyiség, európai parlamenti képviselő:

 

FreedomTrail Creative Commons License 2011.02.02 0 0 3

"a mélyen tisztelt miniszterelnök úr is berekedt"

 

Ebben az esetben kézenfekvő fölhívni a a mélyen tisztelt miniszterelnök úr figyelmét Mikszáth Kálmán egy remek mondatára: Akkor szopogasson, barátocskám, egy kis medvecukrot.

Előzmény: syrius (2)
syrius Creative Commons License 2011.02.02 0 0 2

CSendesen, higgadtan annyit szólnék hozzá, hogy a mélyen tisztelt miniszterelnök viselkedése, megszólalásai időnként - de csak amikor hallom - engem is kihoznak a sodromból. De hogy ez a Daniel annyira felizgatta magát, hogy még a mélyen tisztelt miniszterelnök úr is berekedt tőle, nos ez már a nemzetközi liberalizmus elvetemültségét bizonyítja.

FreedomTrail Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1

Kezdésnek nem rossz, köszönöm! :-))

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 0

C0hn

Előzmény: FreedomTrail (-)
FreedomTrail Creative Commons License 2011.02.02 0 0 topiknyitó

Meglepve tapasztaltam hogy nincs még ilyen topik. Remélem, hogy jól használtam a keresőt. Persze az is lehet, hogy volt már Cohn-Bendit topik, csak olyan hatásosan törölték, hogy infinitézimális nyom sem maradt utána.

 

Hogyan indult Cohn-Bendit politikusi pályája, milyen ívet futott be, és így tovább.

 

Ismételten kérem, hogy higgadtan, megfontoltan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!