Keresés

Részletes keresés

titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 268
...talán gondold ezt még át...
Előzmény: Callie (266)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 267
...az ékezetnek nem feltétlenül van IQ vonzata... sem viszont... pl. nem biztos, hogy mo-ról fórumozik valaki...
Előzmény: Törölt nick (265)
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 266

Annyiszor ismételgeted ezt az "1 csaló" ítélkezést, hogy gyanús, ez nem a célpontról szól.

 

Tudományos Közvélemény bácsival mikor futottál össze? Nem volt megfázva az öreg?

Előzmény: rosenkrantz (264)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.23 0 0 265
szerintem először is írj magyar karakterekkel, 50-es IQ-szint :)
Előzmény: KrEdEnC (244)
rosenkrantz Creative Commons License 2010.08.23 0 0 264
Egely csaló.
Ez a tudományos közvélemény álláspontja.
Ha a tudományos közvélemény sok év alatt kialakított álláspontja neked "egyesek lekezelő vagdalkozása" akkor hagyj fel a tudományos ismeretterjesztéssel.
Adjak linkeket? Vagy inkább kiguglizod?
Előzmény: Callie (263)
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 263

A beszélgetés természete már csak olyan, hogy szóba kerül valami, aztán arról eszünkbe jut más is és érdemes megmagyarázni, ha kérdezik.

 

Az állítólagos "csalóságról" újra már nem írom le a véleményemet. Kár, hogy sokan csak az ilyenfajta lekezelő vagdalkozásban utaznak.

Előzmény: rosenkrantz (259)
KrEdEnC Creative Commons License 2010.08.23 0 0 262
egyebkent kurvahiteles a csavo face to face. Mar h ahogy mondja nem amit mond. Mert azert mondjuk ki nem tartozik az altalanos muveltseghez, hogy ilyen dolgokban valaki otthon mozogjon. Ergo egely muvesz ur meg csak mondja es mondja es mondja amig nem verzik a fuled. Mivel tudas nincs amivel megcafold, rahagyod.

Akinek meg van, az meg kuzd ellene, csak sajnos valamiert ebben a beteg vilagban nem annak kell bizonyitani aki allit valamit, hanem forditva.

en most ezennel hivatalosan bejelentem, hogy a halottakkal beszelgetek. Aki nem hiszi bizonyitsa be kerem h nem igaz amit mondok
Előzmény: rosenkrantz (261)
rosenkrantz Creative Commons License 2010.08.23 0 0 261
Ne mossuk össze Lovasit, vagy Kukorellyt Egelyvel.
Elóbbi kettőnek van teljesítménye, utóbbi egy csaló.
Előzmény: moziga2 (260)
moziga2 Creative Commons License 2010.08.23 0 0 260

Nem értem, mit nem értetek. Lovasi András is  országos listán volt (Kispál és a Borz). Egely is híres, vagy elhíresült ember. Kukorelli hasonlóképpen. Szükség van a nagy hírverésre. A rajongók az LMP-re szavaznak. Ez a koncepció.

 

Én már csak Padödöéket (Lang Györgyi?) várnám "forró" nagy meleg szeretettel. ;-)))

rosenkrantz Creative Commons License 2010.08.23 0 0 259
Azért nem világos, mert az eddigi hozzászólásaidból az jött le, hogy van egy természettudományos megalapozottságod.
Nem itt a polidiliben kell termtud ismeretterjesztést folytatni (Casimir effektus). Egely egy egy szimpla csaló.
Előzmény: Callie (257)
KrEdEnC Creative Commons License 2010.08.23 0 0 258
nekem is van egy talalmanyom. remelem az lmp bevesz a brigadjaba.

Szoval az a talalmanyom, hogy van egy zacsko ami hut. Nem kell hutoszekreny meg nem kell aram, csak ugy huti a kajat. Kepzeld el mennyi energiat sporolunk meg. Igazabol kulfoldi befektetot keresek, mert itthon kirohognek.



a katyukat eltomo/eltunteto dezodor spray-t meg nem emlitem meg, mert targyalok egy magyar partnerrel.

Lehetek en is lmp jelolt budakeszin? igerem ha engem megvalasztanak:

mindig lesz hideg sor a zacskoban
nem lesz katyu soha tobbet(budakeszin)
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 257
Céltáblának használt személyek mellett való tárgyilagos érvelés nem igényel plusz magyarázatot.
Előzmény: rosenkrantz (256)
rosenkrantz Creative Commons License 2010.08.23 0 0 256
Egely védhetetlen.
Nem világos, hogy miért ugrottál ebbe bele. Ezerszer jobb nála Kukorelly. Aki szintén nehezen védhető.
Előzmény: Callie (236)
KrEdEnC Creative Commons License 2010.08.23 0 0 255
"Mér nem szabad valakinek zseninek lenni?"


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


jajajajajaj most nagyon fa'j a hasam. jajajajajaj.

egely a zseni?:)

hat ez nagyon jo.



ifjukoromban egy tv musor kapcsan voltam a kozeleben eleg hosszasan iterjuvoltam. Hogy a zseni kepe nem derengett fel azt garantalom. az viszont ketsegtelen, hogy el tudja hitetni sokakkal, hogy hiteles.

Pont mint uri geller. Az legalabb szorakoztatott mikozben hazudozott
Előzmény: Törölt nick (247)
kerdojel Creative Commons License 2010.08.23 0 0 254
Kedves Callie,
van egy képzeletbeli autóm. Szén elégetésekor keletkező energiával hajtom. Mondjuk 10 egység szén elégetésekor keletkezik 10 egység CO2 (a szénmonoxiddal ne bonyolítsunk most), és 100 eggység energia. Képzeletbeli autóm ezt természetesen 100%-os hatásfokkal hasznosítja. Illetve hasznosítaná, de rákötök egy 100%-os hatásfokú CO2 bontót, amely 100 egység energia befektetése árán gyárt 10 egység szenet, meg némi oxigént.

Ez szerinted ez jó ötlet?
Előzmény: Callie (155)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 253
OFF --- (242)
Előzmény: Törölt nick (251)
Kagakusha Creative Commons License 2010.08.23 0 0 252

"Szerintem: legyen Laszlo Ervin az LMP fopolgarmester-jeloltje! "

 

Csak lépésről lépésre.

Előbb legyen az MTA elnöke! :-)))

Előzmény: dvhr (232)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.23 0 0 251
"Végülis a bontást lehet, hogy el tudja végezni, csak kérdés mekkora energia felhasználásával."

úgy, hogy közben 3x annyit fogyaszt a kocsi. :)
Előzmény: Vasgerinc (5)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 250
...kösz: megelőztél...
Előzmény: Törölt nick (248)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 249
...lehet zseni bárki, aki produkál... meg aki nem is...
Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.23 0 0 247
Mér nem szabad valakinek zseninek lenni?
Előzmény: KrEdEnC (244)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 246
...bocs, nem védem, de:

...nem tudom, hogy az LMP mögéje állt-e...
...nem ál-fizikus, hanem mérnök, Ő maga írta ezt le: nyilatkozat
Előzmény: KrEdEnC (244)
Vasgerinc Creative Commons License 2010.08.23 0 0 245
Lehetne kérdés, hogy mit tud képviselőként, de mégis mit várjunk tőle, ha már az előéletében is egy csaló? Mert nem téved, hanem becsap, megvezet, kihasznál!
Előzmény: Törölt nick (211)
KrEdEnC Creative Commons License 2010.08.23 0 0 244
mivel szervesen osszekapcsolodik a ket-harom tema, ezert csak folosleges krakogas esete forong fenn e!!!

az lmp egy ember moge allt, aki mar 6x feltalaata az orokmozgot
9 szer az antigravitacios ovet
16 szor aramgeneratort a zsebedbe
es szerinte ha o lenne hatalmon nem villanyszamla lesz hanem az mvm fizet mindenkinek hisz annyit termel majd minden ember budakeszin,

Ily forman nem elvalaszthato az amit ez az ember (al) fizikuskent) (al) gepeszkent, igazi foldonfutokent es politikuskent kepvisel.



szerintem
Előzmény: titkom (243)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 243
Előzmény: titkom (242)
titkom Creative Commons License 2010.08.23 0 0 242
Nem gondoltam, hogy ilyen vihart kavarok :-(((

Megkérek Minden T. topiklakót, hogy itt maradjunk meg az LMP és E.Gy. kapcsolatánál, s a kialakult vita CO2, vákuumenenergia, vitalitás, stb. téren költözzön át az arra illetékesebb helyére, pl. ide:

CO2 - vitalitás - vákuum - E.Gy.
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 236

Szívesen.

Talán jobb volt így, mint pártpolitikusok szokásos szidásával tölteni az időt.

Előzmény: Törölt nick (234)
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 235

off

Az általános relativitáselmélet szerint.

Előzmény: Törölt nick (231)
Callie Creative Commons License 2010.08.23 0 0 233

Én úgy tudom, hogy Egelyéknek van konkrét javaslatuk is a vákuumenergia kinyerésének megvalósítására. Több száz oldalas könyve szól erről, tele vázlatokkal, ábrákkal - de meg ne kérdezd, hogy "helytálló-e", vagy hogy "hol a hiba benne", mert megharaplak.

 

Párszázezer euróért esetleg áttanulmányozom és véleményezem.

Előzmény: dvhr (229)
dvhr Creative Commons License 2010.08.23 0 0 232
A vita nagyon elhajolt E. munkassaganak megvitatasaba. Erre azert megis kulon topic kellene, nem? Itt inkabb arrol kellene beszelni, hogy az LMP reszerol vallalhato dontes-e ez.
Szerintem: legyen Laszlo Ervin az LMP fopolgarmester-jeloltje!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!