Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2018.06.17 0 0 917

Mondjuk mögöttem nem 127 nap van, hanem 8 év e-cigizés.

Akkor is, és most is 12 mg-s mentolos liquidet szívok.

És én egy olyan nagyon-nagyon alap szettel kezdtem, hogy el sem hiszem.(270mAh cserélhető akku, 1,5 ml-es tank, már nem is gyártják, akkor az EGO már a középhaladó szint volt. Most meg belépőszint, de hát a technikai fejlődést nem lehet megállítani.És de. 9-kor leraktam az analógot, és simán átálltam az ecigire. Külföldön, nyaralás közben, elég sok sört vedelve. És nekem a jó liquid miatt nem kellett erős akarat sem, semmiben nem volt hiányérzetem. ).

Akkor 10 ml-enként vettem a liquidet, most meg van itthon 1 liter alapliquid, meg egy csomó aroma+mentolkristály.

És nekem működött. Mivel bejött, ezért jött a folyamatos hardverfejlesztés.

De nem vagyunk egyformák, az én véleményem is csak egy a sok közül. 

A kérdező majd eldönti, kivel ért egyet.

Elvégre: kinek a pap, kinek a Pappné!

 

Még egy dolog: egy kollégám érdeklődött az ecigi felöl. Odaadtam egy nem használt szettem, hogy próbálja ki. Adtam neki gyümölcsös mentolos liquidet is. 2 hét múlva rendelt szettet, 4 hét múlva visszadta a cuccaim, és együtt rendeltünk neki dohányos liquidet. 4 hónap múlva jobbról beelőzött, profi cuccai vannak, ő rendelt nekem alapliquidet olcsón.

Neki 0 Ft-ba került a próba. Tudta, hogy nem profi cuccot adok neki, de próbának jó volt.  

Előzmény: kb100 (915)
965HD Creative Commons License 2018.06.17 0 0 916

Szia. Én most jelenleg mind a kettőt használom(analóg és elektromos) sajnos. Szerintem túl hamar akartam váltani 18-asról 12-esre és belebuktam. Azt hiszem vissza fogok állni a 18-asra.

Előzmény: kb100 (915)
kb100 Creative Commons License 2018.06.16 0 0 915

Komolyan gondolom, a nulláról. Szerintem ott a legfontosabb. Amennyiben ő is komolyan gondolja, és eléggé erős az elhatározása ahhoz, hogy az analógot eldobja, akkor igen: legalább 2db mod, 2db tankkal, csere kazánokkal, 3-4 féle ízzel, kétféle erősséggel, amiből egyik a hétköznapi és másik ütős, erős. Ezekkel már a "bulihelyzetekre" is, akár előre feltud készülni. Illetve vasár, ünnep, és a meghibásodási napokra van egy használható tartalék, aminek hiányában, és erős kínjában nem csak az első "T" betűs boltig jut el.

 

Magamról tudom, hogy ha nem lettek volna kezdéskor mindezek a kezeim között, bizony még most is/újra a hagyományoson lennék, miközben arról keseregnék, hogy mekkora f@* vagyok...

 

Csak a saját történetem volt, 40 év analógot követően nekem egyelőre csak így sikerült átvészelnem az első 127 napot. Eddig jó :)

Előzmény: MortalWombat (914)
MortalWombat Creative Commons License 2018.06.14 0 1 914

Egy nem e-cigizőnél két mod-dal, két kazánnak indítani? A nulláról?

Ha meg nem jön be, akkor kb. 40eFt kuka?

Szerintem ha nem jön be az e-cigi, akkor eldobni az alaphardver is elég.

Ja, én "utolsó analóg elszív, majd csak e-cigi". És egy EGO alapnál gyengébb hardverrel, egy nyaralásnál, elég tetemes alkoholfogyasztással kezdtem, és nem volt hiányérzetem.

Igaz, a liquidem jó volt, mert az előre kipróbálva vettem, és már akkor is nagyon izlett. Ezért tartom én a liquidet a legfontosabbnak.

De hát kinek a pap, kinek a Pappné! 

Előzmény: kb100 (913)
kb100 Creative Commons License 2018.06.14 0 0 913

Nem akarnek belekotyogni... de azert csak: legalabb ket mod, es legalabb ket tank, es ketfele erosseg kellett ahhoz, hogy az alkalmankenti bulit, haverokat, fantat :) jol " veszeld" at.

Ez utobbi dolgokrol par mondatot:

Ital. Bizony az nem konnyit rajta, de ha van egy utos, torokkaparos, cuccod, mint amit a 7koznapokon hasznalsz, az jo ha keznel van! Szerintem az elsodleges lenyeg ott lenne, hogy feledesbe tunjon az analog. Ezzel igy eselyes lenne :)

Előzmény: MortalWombat (912)
MortalWombat Creative Commons License 2018.06.13 0 0 912

Hát a jó dohányízű mentes liquid ritka, de nem reménytelen.

Ha meg tudod állni, hogy csak azt szívd, amikor a többiek nyomják az analógot, akkor előre is gratula.

Előzmény: susta (911)
susta Creative Commons License 2018.06.13 0 0 911

Igen mentes kellene.

Előzmény: MortalWombat (910)
MortalWombat Creative Commons License 2018.06.13 0 0 910

Szerintem egy alaphardver bőven elég.

Inkább a liquidre koncentrálj!

Abból keress olyat, ami izlik. Menteset keresel?

 

Előzmény: susta (909)
susta Creative Commons License 2018.06.12 0 0 909

Sziasztok. 

 

Kérnék egy kis segítséget tőletek. Leszoktam a cigiről, de pl a horgászat közbeni sörfogyasztás vissza vissza csábít :) pláne hogy több haverom is cigizik. 

 

Egy alap készüléket tudnátok ajánlani nekem amit csak ilyen alkalmakkor használnék. 

 

Joyetech Ego AIO-ra gondoltam. 

 

Előlre is köszönöm

KiaGaga Creative Commons License 2018.06.10 0 0 908

Üdvözlet!
Tudja Valaki, hogy az 510-es csatlakozóban hányas menet van?

 

kb100 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 907

Ja, kifelejtettem: 18-as nickel kezdtem, most elégnek tűnik a 8-9 nick is. Tehát javaslom, hogy legalább 16-os nickel kezdj, és tökre ráérsz bármikor lejjebb menni, mert nem a nikotin öl :)

Előzmény: kb100 (906)
kb100 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 906

Szia,

nekem ezzel így nincs, csak az én öröm sztorimat tudom neked elmesélni: 40 év analógot követően, ez év február 8-án azt döntöttem, hogy pont elég volt. Már majdnem nem nem ment a sport nem ment semmi.

 

Analógot tekintve ugyan voltak sete-suta próbálkozásaim, mármint a leszokást tekintve, de hosszútávon egyik sem volt hatásos, legfeljebb egy emlékezetes 1.5 éves kihagyás. De ezt követően mintha semmi sem történt volna, visszaszoktam.

 

Azt tudom mondani, hogy az e-cigivel jó helyen keresgélsz, amennyiben komolyan gondolod az analógot végleg eldobni.

 

Ekkor 3 év bénaságot követően ismét elővettem az azelőtti 2db iStick30w-et, a 2db alap totál egyszerű ...már nem is tudom GS Air alap tankomat, és azt kezdtem el szívni. Ez év február 8-án 16:30-kor viszont elszívtam az utolsó analógot. Azóta nagyon sokat olvastam, fejlődtem a témában, de ma már magam keverem, van 4 mod-om, 6 tankom, ezekhez számolatlan mennyiségű porlasztóm, és még mindig csak legfeljebb nullán állok... sőt. Talán most kezd el nyereséges lenni, de szerintem nem ez az érdekes. Az, hogy az analógot sikerült abbahagynom az nem ér semmivel sem, és egyelőre nem is kívánom :) remélem ez így is marad!

 

Szerintem nem gáz az ha bírja egész nap + egy kicsit, és viszonylag nagy a tank :)

Előzmény: Kapimester (905)
Kapimester Creative Commons License 2018.05.23 0 0 905

Sziasztok!

 

Úgy döntöttem, hogy az analóg cigarettáról átállok e-cigire. Régebben már próbáltam, de akkor az EGO Helix v3 nem vált be. Hosszú volt, nem tudtam hova tenni, nem is adta a kívánt hatást. Most úgy gondoltam komolyabbal kezdek. A kiszemelt egy Joyetech eVic AIO készülék, valakinek valami tapasztalata, milyen a készülék, hogy állítsam be, milyen löttyöt használjak vele? Jelenleg töltött cigit szívok, lazára töltve, napi 15-20 szál elfogyasztásával. Viszonyítás képpen kb. fele mennyiség lehet egy hagyományos cigihez képest. Azt alig tudom elszívni, mert olyan sokáig kitart a töltötthöz képest. 

 

 

Kpeti86 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 904

Sziasztok! Az e-cigishop.hu-ról van tapasztalat? Eredeti termékeket forgalmaz? Fontos lenne tudnom. Előre is köszi a segítséget! Péter

Ysti22 Creative Commons License 2018.05.12 0 0 903

X20fan! Még egyszer meg kell köszönjem neked, sikerült. :) Köszönettel :István  

Ysti22 Creative Commons License 2018.05.10 0 0 902

X20fan köszönöm szépen a válaszod.

Ami van nekem, éppen az előbb vágtam el, de sajnos bele esik. 

Mekkora lehet az ami 18mm, illetve hány ml - es fecskendő? 

Köszi szépen mégegyszer! :) 

x20fan Creative Commons License 2018.05.07 0 0 901

Valahol láttam, hogy műanyag fecskendő pont akkora átmérőjű volt, hogy beleillett a gumigyűrű. Hossz meg annyit vágsz belőle, amennyi kell.

Előzmény: Ysti22 (898)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.03 0 0 900

A képen látható USA e liquid eladó saját részre rendeltem de közben leszoktam .11×30 ml 20000 Ft csak egyben vihető. különböző ízekben. szabodobo@gmail.com 

Előzmény: Ysti22 (899)
Ysti22 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 899

Nem sikerült feltölteni a képet az előző hozzászolásomhoz, remélem ezúttal sikerül.

Ysti22 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 898

Szép napot mindenkinek . 

Egy nagy kérdéssel fordulok hozzátok mert már teljesen el vagyok keseredve . 

Lenne egy olyan problémám, hogy összetört a patronom üvege és sehol sem találok hozzá, de 100%, hogy ki lehet cserélni.(Képet csatolom.)

Igazából az is nagy probléma, hogy az e-cigishop.hu.t kivéve sehol sem írjak le az üveg palást méretet a leírásba.

Tehát igazából az lenne a kérdésem, hogy esetleg gyártatni valahol lehet e, vagy valaki valami okos ötletet ha tudna adni azt szívesen meghalgatom.

A palástom 18mm-átmérőjű és 22mm-hosszúságú, ilyen méretű palástra lenne szükségem. 

A segítségeket előre is nagyon szépen megköszönöm. 

 

Alekszejevics Vladimir S Creative Commons License 2018.04.18 0 0 897

Érdeklődni telefonon este 6 óra után, illetve e-mailben. Átvenni személyesen lehet Budapesten vagy posta a vevő terhére.
Elérhetőségek: Tel.: 06706050099 E-mail: david.halasz07@gmail.com

Előzmény: Alekszejevics Vladimir S (896)
Alekszejevics Vladimir S Creative Commons License 2018.04.18 0 0 896

Heló Mindenki!

 

Oxy Gain 20W Box Mod + Aspire Nova SS

 

Eladó a képeken is látható Oxy Gain 20W Box Mod e-cigaretta akkumulátor és Aspire Nova SS integrált tank(3 féle kivitelben).

Az akkumulátor és a kiegészítők nincsenek egy hónaposak(ezt a képek jól tükrözik), nekem nem vállt be ezért válok meg tőlük

 

 

Oxy Gain 20W Box Mod akkumulátor ára: 6.000 Ft

Aspire Nova SS tank/patron ára: 1.500 Ft/db

A teljes szett ára: 10.000 Ft

 

 

 

 

kezdőtavas Creative Commons License 2018.04.18 0 0 895

Nekem meg csak 39 en a 0.25ohm-os szar utángyártott az egész bánom h megvettem . Hol tudok itthon venni  e cigit  ? (mondjuk BP)?

Előzmény: Exilled12 (894)
Exilled12 Creative Commons License 2018.04.16 0 0 894

Sziasztok! Lenne egy problémám, joyetech evic primo mini 80w. Gyári 0.4 ohmos porlaszto csak 0.2 n műkődik. Lg HG2 es aksi van benne. Kitakarítottam mindent tobbszor is, kezdetektol fogva igy mukodik. Ötlet? :(

 

vakrepulo2 Creative Commons License 2018.04.12 0 0 893

üdv

4 hónapja pöffékelek kifejezetten cigiről leszokás céllal

(egyszer már megcsináltam, tudom, hogy alkalmas vagyok rá ilyen módszerrel)

 

most állok át 6mg nikotinról 0-ra

viszont mocskosul szenvedek, mert itt hirtelen a 0mg-osnál eltünt valami érzés, torokkaparás vagy valami és ezért nem esik jó az átállás, többet is pöffékelek, horpad a homlokom és még mindig hiányérzetem van

(elméletileg inkább szokás mint nikotin függő vagyok, előtte is visonylag gyenge cigiket szívtam)

 

van valakinek valami tippje, csodamódszerre ennek a 0 mg miatt kieső érzésnek a pótlására?

(természetesen azzal is próbálkozom, hogy keverem a 0-t a 6-al, de az sem jó, lehet ott már pszihésen állok ellen)

 

yaezac Creative Commons License 2018.04.07 0 0 892

Sziasztok.

Van egy Aspire Zelos elektromos cigim...21 watt,4 volton használom...a problémám az,hogy az új belső betétele után 3 nappal keserű lesz az íze...olyan,mintha csak a gyapot égne benne,és a folyadék nem...hogyan tudom ezt orvosolni?

VLajosadh Creative Commons License 2018.04.04 0 0 891

Sziasztok,

 

Van egy jól működő,hibátlan (2hónapos) eLeaf iStick 40W TC készletem.

 

http://www.hunvapor.com/iStick-40W-TC-keszlet-40W-d795.htm

 

Viszont kihasználatlanság miatt megválnék tőle.

 

Itt elérhető vagyok : vlajos.adh@gmail.com

 

Jó gőzölést!

 

 

mird4l Creative Commons License 2018.03.26 0 0 890

Ja és a Fasttech.com oldal tele van e-cigivel kapcsolatos cuccokkal. De a Banggood.com, a Gearbest.com, az Aliexpress is tele van ilyen dolgokkal. 

Facebook-on több csoportban is kapsz segítséget, tanácsot. 

Jó gőzölést! 

Előzmény: Sracc1980] (888)
mird4l Creative Commons License 2018.03.26 0 0 889

Nekem egy Joyetech evic vtwo mini - m van. Kompatibilis majd' minden kazánnal, 1-75 w között állítható a teljesítménye. 

Egy db 18650 - es akkuval működik, nálam kihúz 2 napot egy akksi. Mtl-ben tolom, 5 ml leves elég egy napra. Dvarw tankot használok, ebből több típus is van, remek, megbízható termék mind. 

 

Előzmény: Sracc1980] (888)
Sracc1980] Creative Commons License 2018.03.20 0 0 888

Sziasztok! Tanácsot kérek. Van Ego Aio kompakt e-cigim, most valami komolyabbra váltanék.
Teljesítménykapcsolós, kijelzős, de mégis könnyen kezelhető és karbantartható gépet keresek, amihez bőségesen van megfizethető alkatrész (főleg kazán), nem olyan profi cucc kell. Jó lenne olyan, ami nagy gőzt produkál, bár nem elsődleges szempont.
Az Aliexpress-ről rendszeresen vásárolok, de mintha ott nem akkora lenne a választék.
* Melyik gyártó, melyik gépét ajánlanátok? (Eleaf, Kangertech, Joyetech...)
* Melyik kínai webshop a legjobb e célra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!