Keresés

Részletes keresés

getdownonit Creative Commons License 2009.03.27 0 0 248
Ha ez a hűtőgyártó Takács kerül a posztra, minden kormányülésen fagyos lesz a hangulat.
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 247
Alighanem még nem jutnak szóhoz:)
Előzmény: kibéd (243)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 246
A pasi szőlőléhűtőket is gyárt, tehát neked jó lesz.
Előzmény: VirágElvtárs (235)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 245
Basszus még hűtőt sem tud eladni..
Előzmény: kibéd (226)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 244
valaki dobjon már egy mailt Stephen Colbert-nek

megint bajban vagyunk...help!
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 243
Az SZDSZ mondott már valamit?
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 242

  "Na baromfitenyésztő ME még úgyse volt ..."

 

 Birkapásztor után baromfiudvarnok jön. Ebből is látszik, hogy válság van. :D

Folyamatos a lecsúszás.

Előzmény: Törölt nick (196)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 241
http://epa.oszk.hu/00800/00804/00544/68694.html
kacagány Creative Commons License 2009.03.27 0 0 239

Valaki már emlegette, de a tények kedvéért:

 

Közleményben ítélte el a Fidesz az ellenzéki párt fóti polgármesterjelöltje, Mádly Zsolt ellen indított MSZP-s lejáratást. A szocialisták kampányújságukban többek között szekus múlttal vádolták meg az Erdélyből áttelepült politikust.

 

A szocialisták minden eddiginél mélyebbre süllyedtek. A fóti időközi polgármester-választás előtt két nappal kampányújságjukban gusztustalan, hazugságoktól hemzsegő ál-interjút közölnek a Fidesz-KDNP polgármester-jelöltjével, dr. Mádly Zsolttal. Az Erdélyből származó jelölt szájába olyan mondatokat adnak, amelyek nemcsak a jelöltet, hanem a teljes erdélyi magyarságot támadják alantas módon. A szocialistáknak semmi sem drága a hatalom megtartása érdekében - zárul Dióssi Csabának a Fidesz választókerületi elnökének közleménye.

 

Az MSZP egy hamisított kiadványban azt kezdte el terjeszteni, hogy a Fidesz jelöltje, Mádly Zsolt visszalép a vasárnapi szavazástól. A hazugságot a helyi független lap újranyomtatott változatában közölték, és az újságot még az éjfélkor beálló kampánycsend előtt dobálták be a választópolgárok postaládáiba. A Fidesz az ügy miatt a rendőrséghez fordult.

 

 

forrás
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 238
Hát ez már tragédia. Szánalmas.
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 237
"És akkor elővarázsolnak szekeres zsebéből egy jancsi bohócot."

... aki Havas szkampija. Megkedveltem. :)
Előzmény: harisnyas_pippi (190)
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 235
Én léhűtőket szeretnék látni.
Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 234
Ez a hét legjobb topikja! Nagyon megihlette az olvtársakat a legújabb jelölt! :)
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 233
Apró-ságokon ne akadjunk fel, Szilvási elvtárs intézi, dejszen Gyurcsány is mefelelt, vagy éppen Kovács atomos-MVM-es kajmánra utalgató elvtárs is.
Előzmény: Törölt nick (225)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 232
Ha jól tudom, a miniszterekre és a kormányfőre ez nem vonatkozik. Ők rendelik el másokra nézve...
Előzmény: Törölt nick (225)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 231
Felpezsdül a kereslet a bajuszkötők iránt :)
Lesznek új munkahelyek.
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 229
Egyszer Chuck Norris azt nyilatkozta: "Nagyon kevés dolog van a világon, amit egy pörgőrugással ne lehetne megoldani. Igazából egy sem jut az eszembe."
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 228

:))

Előzmény: Törölt nick (217)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 227
Keressenek az elfekvőről miniszterelnökjelöltet, mire megbukna, meghal.
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 226
Takács: Ekkora válság még sosem volt

"Ekkora válság még sosem volt Magyarországon" - nyilatkozta csütörtökön a TV2 Tényeknek Takács János, egy nappal azelőtt, hogy az MSZP miniszterelnök-jelöltként bedobta volna a nevét. Mint mondta, az emberek már nem vásárolnak tőlük annyit. Véleménye szerint a mostani bizonytalan belpolitikai helyzet miatt kevesebben fektetnek be Magyarországon, mert nem mernek hosszú távon tervezni.
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 224
Már nem bírom a röhögést:(
Előzmény: Törölt nick (217)
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 223
A liba is baromfi? Bajnainak biztos a tárcája!
Előzmény: Törölt nick (196)
Sch.Lacika Creative Commons License 2009.03.27 0 0 222
Én az voltam (Tv-szerelő), de nem vállalom... :)
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 221
Komoly jelölt.
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 220
Főleg, hogy Csau alatt alig 2 év alatt vezető beosztásig vitte...
Előzmény: kibéd (207)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 219
még így sem ?
Előzmény: mennyenabusz (213)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 218
"kompjúterizált lakói" Az milyen állatfaj?:D
Előzmény: mennyenabusz (213)
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 216
akkor össze is hoztuk az új kormányprogramot:

bérbeFAGYASZTÁS, pénzMOSÁS
Pacemaker Creative Commons License 2009.03.27 0 0 215
Gyurcsány kormányfőként megbukott, de humoristaként jól kezdi.
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 214
Természetesen, mindegyiket értesítettem villanypóstán, illetve a vörös telefonon, hogy itt most kellene bekapcsolódni a téma felfeszegetésébe. Geszthi és mávtelep elvtársak csak felárét, hossza unszolásra vállalják, mammaija pedig megelégszik az ifjonti lelkesedéssel. Szerencsére.
Előzmény: sensei47 (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!