Keresés

Részletes keresés

[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1363
Így is lehet- és akkor senki se vádolhatja semmivel, igaz Pixy?
Előzmény: Törölt nick (1354)
Ebura Fakó Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1362
Ha tükörbe néznél néha, na akkor fogna el a klasszikus undor.
Előzmény: Törölt nick (1356)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1361
Fölényeskedéssel csak magadból csinálsz hülyét.
Előzmény: Törölt nick (1357)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1360
épp most hallgatom, bár én nem osztom a véleményedet- eddig.
Előzmény: Törölt nick (1358)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1353
Nem tudom világos-e: számomra sem bayer, sem Orosz, sem Bolgár Gy nem szalonképes, és nem igazán teszek különbséget köztük,hivatásos gyűlölködők között.

Csak ti tesztek különbséget, a megszokott double standardot alkalmazva. Mintha az emberi tisztesség politikai hovatartozás kérdése lenne, nohiszen.
Előzmény: [virgo] (1349)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1349
Lehet utálni Bolgárékat, de még nyomokban sem használnak olyan útszéli, antiszemita, kirekesztő stílust mint amilyet bayer hosszú évek óta .

Nem érdekel a forma, amíg a tartalom olyan amilyen. Azaz mégis: Ha valaki csak burkoltan gyalázkodik, ámde kifinomult stílusban, az egy fokkal talán gusztustalanabb.

Előzmény: sabba1 (1340)
sabba1 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1348
Ez legyen a fidesz a ti bajotok.
Előzmény: Reménytelen_ (1343)
Ebura Fakó Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1347
Bolgárnak bagy Orosznak ennél puhább a gerince.
Előzmény: Törölt nick (1339)
sabba1 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1346

Bayer Zsolt szlovák rendszámú terepjárója.

 

 

Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1345
Orosz zsidó, Bolgár ezt nem tudom, igy ők náciznak és magyaroznak.
Előzmény: Törölt nick (1339)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1344
Ez nem igaz, hallottam tőle nácizást nagyon sokszor.
Előzmény: sabba1 (1340)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1343
Alapitó tag volt Bayer, ezzel most mi a baj?
Előzmény: sabba1 (1338)
karaván Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1342
Na ezt megnézem hehehehihi. Behúztad a pöcegödörbe kölköt !!!
Előzmény: Törölt nick (1339)
karaván Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1341
ulácc lila fogalmad nincs ki az Thürmer. mennyire vagy az ovodától??? (((
Előzmény: [virgo] (1316)
sabba1 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1340

Lehet utálni Bolgárékat, de még nyomokban sem használnak olyan útszéli, antiszemita, kirekesztő stílust mint amilyet bayer hosszú évek óta .

 

 

Előzmény: [virgo] (1333)
sabba1 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1338

 

 

az

Előzmény: [virgo] (1329)
halkergető Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1337

Khmmmm!

 

Talán nem az elkötelezettség, hanem a használt szókészlet az, ami netán viszolygást kelt az emberfiaiban, nem gondolod?

Nálam egyértelműen így van.

Előzmény: [virgo] (1333)
m54 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1336
"Kicsit egyszerű felfogásod szerint ugyebár az kedvező a lakosságnak, ha sok pénzt kap és kevés közterhet visel. Ezen már a régi görögök is túljutottak.

Mi meg ebbe roppanunk bele most."

No, akkor ki az egyszerű lélek?
Előzmény: Open Society (1311)
tbando Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1335
Szólj valakinek, hogy magyarázza el, mi a különbség a kereszténység és az egyház között.

Segítek. Mint a liberalizmus és a szadi között. Mint a baloldaliság és az mszp között.
Előzmény: Open Society (1285)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1334
Kövezz meg érte, de nem.
Előzmény: Törölt nick (1332)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1333
Látom nálad is működik a kettős mérce: Bayer az lakáj, (mondjuk) Bolgár Gy. az nem...
és legkevésbé sem gusztustalan a munkássága, se Kendének, se Orosz Józsinak, se a többi baloldali megmondóembernek. Ezektől nincs hányingerük a ballibeknek.
Csak a Bayer a gusztustalan. Meg a Lovas.

Előzmény: boci boci tarka (1327)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1331
Oké, fura...de ebben tévedtem...
Ritkán, de van ilyen is.
MC.
:-)))
Előzmény: Törölt nick (1324)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1330
Ezt irtad:
"OV mellett a Fidesz születésnapi buliján"
Előzmény: Törölt nick (1326)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1329
Most tagja a fidesznek Bayer?
Előzmény: Törölt nick (1323)
sabba1 Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1328
Igaza van Fridinek. Orbán jellembeli átalakulását, önmagából való kivetkőzését még tanítani fogják a pszihiátrián.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
boci boci tarka Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1327

Hogy reprezentálná, azt a legjobb indulattal sem lehet állítani, mitagadás.

Egyre gusztustalanabb módon és stílusban szolgálja szívbéli jóbarátját, Orbán Viktort.

Előzmény: [virgo] (1322)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1325
Igen, és?
Bayer a fideszben kezdte.
Előzmény: Törölt nick (1323)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1322
Kötözköcc? :-D

Kötözködsz hát, mert direkt félreértesz.
Szerinted Bayer jól reprezentálja a magyar jobboldalt?

Előzmény: Törölt nick (1317)
damm Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1321
És talán azt a "mocskolni" kifejezést is lehetne ám cizellálni....
Előzmény: Open Society (1285)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1320
Bayer = Orosz
És?
Előzmény: Lebenstod (1314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!