Keresés

Részletes keresés

John Doe(520i) Creative Commons License 2008.10.24 0 0 65

Akkor miért marcangolja magát? (#57)

:P

Előzmény: toloba (61)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 64
és a námis hülyítése=és nem a másik hülyítése
Előzmény: lujo2 (60)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 63
Mar euro lenne a fizetoeszkoz, ha nem jon a Medgyessy-Gyurcsany duo.
Előzmény: Törölt nick (58)
toloba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 61
Na, ugye, hogy nem a Gyurcsi?
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 60
akkor hogy lehet bármiről is megállapodni, ami közös alapelv lenne, és a námis hülyítése. Lehet ebben az országban bármiről is megállapodni, és szigorúan a szakmaiság döntene, nem pedig azért elleneznek vmit, mert ők mondták. Az még elfogadható túlzás, csúsztatás, pl h 300 ezer lesz a mandulaműtét? Na, azért baszta el az ellenzék is, mert ha hatalomra kerül, akkor ezzel a szemlélettel majd ő is szembesül, és neki kellene majd az ellenkezőjéről győzködnie az embereket
Előzmény: Reménytelen_ (48)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.24 0 0 56
Nem lehetne hogy esetleg Feri magan kezdje??
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 54
Én is csak azért fogom felszámolni a hazai bankszámláimat, mert Lári Feri megmondta, hogy itthon nem várható a nyugatihoz hasonló bankcsőd-hullám. Állami garancia ide, vagy oda, sokáig tarthat a kifizetés, ha a nép kibontja a Fletó féle igazság bimbóit és megrohamozza bankokat...
Előzmény: Reménytelen_ (50)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 53
de az ő hazugságuk természetes, míg az mszp-é nem, ugye?
Előzmény: Reménytelen_ (51)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 51
2006-ban tényleg jobban éltünk mint 2002-ben, de ez természetes dolog volt, mert 4 év eltelt, de már ma nem élünk jobban mint 2002-ben éltünk.
Előzmény: Törölt nick (49)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 50
Igen, ha a maszop jót kommunikál a népnek, akkor az megszoritást jelent.
Előzmény: AstraF16v (47)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 48
ELLNZÉLK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy ellenzék túlóz, sokat mond, csúsztat, kritizál.
Ez mindig igy volt, és lesz is.
A hatalom ezt nem teheti meg, mert akkor HAZUDIK!
Előzmény: lujo2 (45)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 47
Volt már itt minden,

maszopos "csökkentjük az állam szerepét / kiadásokat" = közalkalmazotti szféra felduzzasztása

maszopos "üvegzseb és átlátható költségvetés" = 10,1%-os költségvetési hiány (sunnyogás a választásokig)

maszopos "adócsökkentés" = járulékemelés

maszopos "lendületben vagyunk" = 0,9% GDP növekedés (prostituáltakkal és drogkereskedőkkel együtt)

Közben pedig sikert sikerre halmoztak. ;)

Előzmény: Reménytelen_ (44)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 46
Mi van?!!!!
"(egyébként igen kevés dolgot csesztek legfeljebb nem alakították)"
Ne...
Csak eladósitották az országot.
Annyira nem fejlődött az ország, hogy duplára nőtt az államadósság, még ha az inflációval is korrigáljuk .
6 éven át NONSTOP a maszop KAMPÁNYOLT, csak a Feri évente kommunikációra elkölt 3-3.5 milliárd ft-ot.
"Mit jelent az, hogy semmit nem kaptál az államtól?"
Mit kaptam?
És milyen áron?
Nálunk egy beruházás 30-50%-al drágábban készül el, mint bárhol.pl. az autópályák, vagy a metró.
"Nem akarlak számokkal terhelni adóztatás szintjéről de ebben a 6 évben az összint átlagosan kisebb volt mint annak előtte,"
Na pont jónak mondod.:-)
EZ NEM IGAZ.
EU-ban a belgák után a legnagyobb a béreken az adó!(2007 óta)
54%.
Előzmény: Törölt nick (38)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 45
előtte a fidesz, rosszabbul élünk, azaz 1:1
Előzmény: Reménytelen_ (44)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 44
Ellenzék bármit mondhat attól még nem mehet ennyire tönkre az ország.
A maszop 2006-an még azt hazudta hogy nagyon fejlődik az ország:
"Lendületben az ország" stb.
Előzmény: lujo2 (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 43
Azt kellene észrevenni hogy az mszmp és utódjuk mszp / majd a hatalmuk alá került szdsz/ köthető stratégiák válságot és eladósodást hoztak a jobboldali stratégiák pedig eredményesebbek voltak ezek számok tények.

Akkor lesz tiszta lap ha az mszp és a mára játékszerévé vált szdsz / mdf eltűnik a közéletből. Nem Gyurcsány nem Szilvássy - mind. Akkor fog megtörténni a rendszer váltás és akkor el lehet dönteni hogy a svéd szociáldemokrata (olvasatodban bolsevik) vagy egy angolszász modellt követünk bár szerintem most olyan változások vannak és lesznek a világban hogy az eddigi modellek revízióra fognak szorulni nem is csekélyre. De ezzel a garnitúrával az ő kultúrájukkal ez nem megy ez mindig bebizonyosodik hogy ezek nem az ország élére valók hanem legfeljebb a végrehajtás középső vezetői szintjeire.
Előzmény: Törölt nick (24)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 42
Meg természetesen az ellenzék, meg a nemzetközi pénzügyi helyzet, meg a négy évszak, meg még sorolhatnám. :D Mindig lesz valaki vagy valami, amire megpróbálják rákenni a saját szarukat.
Előzmény: Reménytelen_ (37)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 41
Miert csodalkozol? Te tudsz olyan esetrol, amikor igazat mondtak volna, jot tettek volna az orszagnak esetleg vallaltak volna tettuk kovetkezmenyeit?
Előzmény: Reménytelen_ (37)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.10.24 0 0 39
:-)))
Előzmény: Magic Horse (17)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 37
Erről van szó.
Egy szoci kormány csak jól csinálhat mindent, ha mégis valami baj van, akkor a kisember a hibás.
Rohadnának meg a szocik.
Előzmény: Magic Horse (33)
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 36
meg azok akik, abban a hamis illúzióban ringattak, ha ők vannak kormányon, akkor kolbászból lesz majd a kerítés.
Előzmény: Reménytelen_ (30)
AstraF16v Creative Commons License 2008.10.24 0 0 35
Jössz itt már megint ezzel a kádári hagyatékkal. Már tegnap is világosan elmagyaráztam Neked, h egy , azaz 1 db kommunista utódpárt van a parlamentben és ezt úgy hívják, hogy MSZP.



1989-ig MSZMP-nek hívták, azóta meg MSZP-nek. Ez a kommunista utódpárt 2002-ben a totális szociális demagógiával ("jóléti rendszerváltás"), maga Kádár elvtárs jobbkezével, Medgyessy elvtárssal választásokat nyert Magyarországon. Jelenleg a szintén Kádári múltból előmászott, volt KISZ elnök, Kúrcsány elvtárs a vezetője ennek a pártnak és miniszterelénöke az országnak. Ennek a pártnak a maradék szavazó bázisát túlnyomó részben a kádári nyuggerréteg teszi ki.
Na, ezt hívják kádári hagyatéknak. ;)

Tőlem maszatolhatsz még ezzel "kádári fidesz" baromsággal, csak aztán vigyázz, mert addig mondogatod, míg végül te is elhiszed, meg egy-két nyuggerkommancs is és a végén véletlenül a fideszre szavaztok. ;)
Előzmény: Törölt nick (24)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 34

2008-ban a tébé kassza szuficites (Veres szerint), és minden elvontak az eü.-től.
Ennyire szar még nem volt az eü. ellátás 1990 óta, mint most.
Előzmény: Törölt nick (31)
Magic Horse Creative Commons License 2008.10.24 0 0 33
Én azon gondolkozok, van-e egyáltalán valami, amiért a kormány felelős nem a nép meg orbán.
Előzmény: Reménytelen_ (30)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 32
Ekkora baromságot is régen olvastam.
A fideszt ostorozod, közben a maszop tette tönkre az országot.
Előzmény: Törölt nick (24)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.10.24 0 0 30
Mi ez a szar szétkenése már megint?
A felelőség átháritása a kisemberre.
Én semmit nem rontottam el (melóztam, adóztam, az államtól semmit nem kaptam), nekem az egészre nulla a ráhatásom, max. az hogy 4 évente szavazok.
Megint valakik hülyének néznek.
Azok cseszték el akik a hatalomban vannak már 6 éve.
lujo2 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 27
Mo-on arányaiban jóval többet költenek szociális kiadásokra, mint más környező országban, és ezért nem jut fejlesztésre. Ezt a szemléletet kellene megváltoztatni
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 22
ez a kollektív bűnösséges dolog most nem fog menni
Előzmény: lujo2 (18)
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.10.24 0 0 21
Abban majd segít a zsolti. :P
Előzmény: ex_lx (16)
Tamerlán Creative Commons License 2008.10.24 0 0 19
Hohó!
Nem úgy van az!
Elôbb kapsz még egy esélyt. Hátha azt is...
Előzmény: ex_lx (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!