Keresés

Részletes keresés

VonBraun Creative Commons License 2014.02.23 0 0 483

A megoldást még nem tudom, de a probléma nagyjából felismerhető...

Kb. az a megközelítés, mint a honlapjaimnál: ha a UPC dns-ével nem jönnek be, a 8.8.8.8-al néhány pillanat múlva igen, aztán visszaállítva a UPC-ére megint nem, és így tovább. Ezzel most nem volt időm szórakozni, a Chrome-ból az utolsó verzió van fent, ezért szűkül a probléma feltárásának lehetősége, csak nem tudom, hogy milyen megoldás lesz rá.

 

Más: nem a translate.google.com-al van probléma, hanem a Chrome nevű böngésző beépített fordítójával, ez nem ugyanaz.

 

Előzmény: gabesz1946 (475)
lxt Creative Commons License 2014.02.23 0 0 482

Még néhány (egésznyi) verzióváltás, és a Google Chrome is mehet a süllyesztőbe.

 

Az van/lesz, hogy túl agresszívvá vált. Lars Bak nem így képzelte el a böngésző jövőjét… de hát, mint tudjuk, a tőzsde, no meg a profitorientált szemlélet; ami szerint... a kutya ugat.:-) Nagyjából idáig tartott a (hirtelen jött, relatív) szabadság. Mire (vitathatatlanul) piacvezető lesz a böngésző program, addig a felhasználók csak kérni és jelenteni fognak – szó szerint – a Chrome esetében is!:-)

 

A program egyre inkább kezd úgy festeni, mintha, legalábbis feladata lenne kontrollálni a felhasználó szabad akaratát/választását – ami persze a legtöbb esetben katasztrófához (többszörösen fertőzött rendszerekhez) vezet; de az, legalább(is, idáig, azért mégis csak) a mi döntésünk volt.

(…)

Ne legyenek kétségeink.

Az Internet hőskora elmúlt. Az Internet eredendő célja ma már nem a szabad információáramlás, hanem a még szorosabb kontroll lehetősége. Ehhez fog asszisztálni, a Chrome is.:-)

pimre Creative Commons License 2014.02.23 0 0 481

Jó, jó látom, de nincs újabb ötletem. Próbáld meg a beállításoknál a Chrome névjegye cím alatt megjelenő probléma bejelentése gombra kattintva megírni nekik. Hátha kapsz választ.

Előzmény: gabesz1946 (480)
gabesz1946 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 480

primre usernek szól az elöző üzenet ....

Előzmény: gabesz1946 (479)
gabesz1946 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 479

nem nem arról beszélünk hanem a chrome forditójárol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: pimre (476)
gabesz1946 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 478

igy van beállitva
oldal nyelve ...angol--kivánja leforditani...forditás...nem ..angol-mindig legyen leforditva
a beállitásokban
kinálja fel ....az oldalak forditását bepipálva
setting:nyelvek :magyar a google chrome ezen a nyelven jelenik meg...
ÉS NEM FORDIT SEMMIT !!!! kiirja leforditottam de ugyanaz a nyelv !!!!
azt hiszem érthetöen irtam le

pimre Creative Commons License 2014.02.23 0 0 477

De bekapcsoltam a "Kínálja fel az általam nem ismert nyelven írt oldalak fordítását" beállítást (általában nem használom). És ezen belül bejelöltem az angolt (mindkettőt - az amerikai angolt is), és nekem hibátlanul működik az is.

Előzmény: pimre (476)
pimre Creative Commons License 2014.02.23 0 0 476

Ha jól értem, akkor a http://translate.google.hu/ címről beszéltek. Nekem nem UPC van, hanem Digi. De kötve hinném, hogy ezen múlna, hogy nálam működik. 

 

Egy kérdés, remélem nem sértő: Azt ellenőriztétek, hogy a bal oldalon fenn a megfelelő forrásnyelv van beállítva, vagy a nyelvfelismerés?

Előzmény: gabesz1946 (475)
gabesz1946 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 475

Szia !

 

Igen nekem is UPC van !!!! Akkor tudsz valami megoldást ????

Köszi elöre is !!

Gábor

Előzmény: VonBraun (474)
VonBraun Creative Commons License 2014.02.23 0 0 474

Én ugyanígy jártam: a Chrome fordítója egyszer csak elkezdett nem működni. Elindul a fordítás, végül kiírja a végeredményt: az oldalt erről a nyelvről arra a nyelvre fordítottuk, de az oldal nyelve nem változik meg.

 

gabesz1946: milyen internetet használsz? Ha UPC, akkor egy lépéssel közelebb vagyunk a megoldáshoz. Ha nem, nem.

Előzmény: gabesz1946 (473)
gabesz1946 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 473

Tisztelt Fórumtagok !

 

Egyik naprol a másikra a google chrome forditó nem müködik...kiirja leforditottam de marad ugyanaz a nyelv bármit csinálok(nem tiltottam le a forditást)

Ujat telepiteni nem akarok mert ezek az okostojások minden külsö plugint letiltottak amire nekem szükségem van..maradok a régieknél a 25 meg a 31 et használom

A 31 fordit de a 25 viszont nem !!!!

Ki tudna valami  mondani hol lehet a hiba ????

Elöre is köszönettel !!!!

sheldon Creative Commons License 2014.02.22 0 0 472

Sziasztok!

 

Pár napja vettem észre, hogy a Chrome-ból eltűnt az aljáról a vízszintes csúszka, a függőlegesnek a le-fel gombjai, és nem írja azt sem, hogy épp mit tölt, mire vár.

Vissza lehet ezt tenni, vagy megint valami "hasznos" fícsör?

 

Köszi.

szévike Creative Commons License 2014.02.17 0 0 471

Már vagy háromszor előfordult, hogy amikor szerettem volna a Chrome-ot megnyitni, egyszerűen semmi sem történt.

Rákattintottam az ikonjára, mint mindig és a kis kék karika forgott-forgott és semmi sem történt. Semmilyen módon nem nyílt meg. Ugyanakkor a gépen a Firefox és az explorer működtek rendesen, meg minden más is.

Én megszoktam a Chrome-ot, meg minden könyvjelzőm azon van mentve.

Ezért amikor eluntam a próbálkozást, akkor letöröltem a programot, újratelepítettem és a probléma megszűnt. Pár hát után megint ugyanez a helyzet állt elő.  /ACER Aspire E1-531 Windows 8.1/

 

Mi lehet az ok? Hagyjam a fenébe, s amikor kell, szánjak rá negyed órát a telepitésre?

pimre Creative Commons License 2014.02.17 0 0 470

Ez nem a chrome, ez valami hibás beállítás lesz nálad. Két és fél éve tértem át az IE-ről, és semmi bajom nincs vele. Az AdBlock is tökéletesen működik. 

 

Megnézted a beállításokban az AdBlock-ot és az AdBlock Plust? Engedélyezve vannak?

Előzmény: -=robespierre=- (469)
-=robespierre=- Creative Commons License 2014.02.17 0 0 469

Ilyen szar böngészőt, mint ez a chrome, mégéletemben nem láttam. Szinte mindenre 2x kell kattintani, mert felugranak ablakok előtérben reklámokkal. Adblocker, meg ilyen ide block oda block semmit nem használ. Alapból be van kapcsolva a popup tiltás is, nem ér semmit. 

fehéráááááááááááá Creative Commons License 2014.02.04 0 0 468

nekem olyan gondom lenne, hogy használtam a google chromot és  nem birom meg nyitni valamiért .. és fel dob egy ikont amiben azt írja, hogy hibát észlel a google chrome ezért leáll de ha ezt nem okézom le akkor működik . nem értem...

russian_20 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 467

Értem, hát majd utána nézek. Azért köszi. :)

Előzmény: agy73p (466)
agy73p Creative Commons License 2014.01.30 0 0 466

Nem hinném, h a gépeddel van baj, inkább az utálatos Flash Player, Shokwave Player, meg az ilyesmi xarok okoznak problémát sztem. Nézz körül beépülő objektumok meg kiegészítők között. Ebben nem nagyon tudok segíteni, nem értek hozzá :(

Előzmény: russian_20 (463)
agy73p Creative Commons License 2014.01.30 0 0 465

Nekem működik.

Előzmény: Atyxx (464)
Atyxx Creative Commons License 2014.01.30 0 0 464

Van ez a legoépítős cucc, a www.buildwithchrome.com. Érdekes módon Firefox-szal is működik, viszont Chrome-mal meg nem.

russian_20 Creative Commons License 2014.01.25 0 0 463

Hali,

Következő lenne a problémám. Amikor videót nézek(zenét hallgatok) a youtube-on és meg van nyitva mellette másik 2-3 böngészőfül, akkor ha az egyik fülről átkattintok a másikra megakad a lejátszás és a processzorom felugrik 100%-ra. Mostanság akkor is csinálja ha csak böngészek a másik fülön. Firefoxon tesztelve nem akadozik meg semmi baj nincs a lejátszással. Szeretem a chrome-ot de ez egyre idegesítőbb úgyhogy remélem tud rá valaki valami megoldást. Kis információ a gépről: Processzor: Intel Core 2 Duo E7200 2,53GHz, Memoria: Corsair 4 Gb, Videókártya: Nvidia GeForce 9500 GT.

 

 

pimre Creative Commons License 2014.01.22 0 0 462

Nézd meg ezt: https://support.google.com/chrome/answer/95346?hl=hu

 

Ha windows alá telepíted, akkor a lap alján még találsz egy problémamegoldó linket is.

Előzmény: buga1 (461)
buga1 Creative Commons License 2014.01.22 0 0 461

Volna egy problémám a Chrommal kapcsolatban.:

 

Töröltem a gépemről a Chromot. Az újratelepítés viszont sikertelenül végződött. Állandóan azt írja ki, hogy a telepítés sikertelen. Mi lehet az oka ennek?

agy73p Creative Commons License 2014.01.21 0 0 460
pimre Creative Commons License 2014.01.20 0 0 459

https://support.google.com/websearch/answer/425?hl=hu

Előzmény: golfdva (458)
golfdva Creative Commons License 2014.01.20 0 0 458

Szép napot!

 

Adódott egy kis kényelmetlenség a Crome-ban,a találatokat egy új oldalon v.lapon nyitja meg és ez roppant zavaró....egy kis segítséget kérhetek ennek kiküszöbölésére?

Köszönöm.

 

Peti1300 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 457

Üdv Mindenkinek,

 

Szükségem lenne egy kis segítségre. A Google Chrome-om elkezdett vacakolni egy pár hete. Ha nyitok egy új lapot, vagy egy linkről új ablak nyílik meg, akkor az előző ablak - vagy lap-  'lefagy'. Azért írtam így hogy 'lefagy', mert nem végleges, ha módosítom az ablak méretét - kicsiről nagy méretre, vagy fordítva, vagy csak az ablak szegélyénél fogva szélesebbre- akkor az ablak újra használható. Van valakinek ötlete, vagy ilyen tapasztalata? A Chrome újratelepítésével már próbálkoztam, nem segített.

 

Előre is köszi a segítséget.

pimre Creative Commons License 2014.01.13 0 0 456

Van egy Gmaillel kapcsolatos kérdésem. Mivel az is google termék, segítséget kérek, hátha valaki tudja a megoldást. Viszont maga a probléma itt off lenne, ezért feltettem a következő fórumon: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9118233 a 879 számú hozzászólásban. 

 

Azért írom meg itt, mert az a fórum sajnos nem nagyon pörög, de hátha valamelyikőtök ismeri annyira a google szoftverek lelkivilágát, hogy tud segíteni. 

pimre Creative Commons License 2014.01.12 0 0 455

A 6. ponthoz:  "...minden bővítmény tiltása..."

 

Fenntartom azt a korábban írt véleményemet, hogy a Chrome-hoz adott AdBlock és AdBlock Plus bővítményeket nem kellene tiltani. Kifejezettek hasznosak, hogy letiltják a képernyőt eluraló, villogó, tolakodó reklámokat.

Előzmény: lxt (453)
jamais48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 454

Köszönöm a reagálást, a segítséget!

Állítólag ez az "oldal" tulajdonképpen egy társalgási oldal, viszont azt olvastam róla, hogy ez egy "kémprogram". A luzer döntse el, hogy mi is ez?!? Nem értek hozzá, töröltem. Tényleg töröltem? Vagy csak a láthatóságát kapcsoltam ki?!? Fogalmam sincs róla!!!

Mégegyszer köszi!!!

Előzmény: lxt (453)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!