Keresés

Részletes keresés

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.07 0 0 7925

Részlet a terasz park kft honlapjáról:

 

A hatalmas zöld területek által övezett
teraszos lakások remek kilátást biztosítanak egy kényelmes,
ám gazdaságosan fenntartható életre. A korszerű építési
megoldások alkalmazása, illetve a szükségtelen
költségforrások elkerülése racionalizálja a lakásvásárlás
bekerülési költségét és optimalizálja a hosszú távú
üzemeltetés költségeit is.

 

 

Kedvencem a piros szöveg. de a vastagon szedett is elég mooookás. )

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.06 0 0 7924

Tudom, hogy a házban sok "nyalóka" lakik, ennek ellenére ezért most emlékeztetül, a gyengébbek kedvéért.

 

Voltam oly rendes 2010 végén és bekértem 3 ajánlatot, amít pl.: BI. Szvb úrnak is postaládába helyeztem.

 

A 2011 márciusi paródia közgyülésen, az általam hozott anyagra a faragatlanka egy laza viccel elhesegette a dokumentummal való fogllakozást, mondván: Kertéskedni és gondnoki munkát elleátni egyszerre nem lehet. Egyik kézzel az izzót cseréli. a másikal meg füvet nyír?

 

Ezen akkor jó mulatott  a holdudvar.

Sajnos a Szvb nem álllt ki a mellett hogy a dokumentumot miért nem jelentette meg a kényszer képviselet a hivatalos oldalon, amíról imáron 1,5 éve le vagyok tiltva. Továbbá, hogy a dokumentumban bár egy cég vállalta volna a feladatokat, de nem egy ember és nem egy időben!

 

Igy történ meg az hogy az alábbi vállalás nemteljesült:

 

Takarítás: 91.000,_Ft

Gondnokság: 0,-Ft

Kertész: 0,-Ft

Biztonsági szolgálat:2.100.000,-Ft (7 hónapra), havi 300.000,-Ft

 

Összesen tehát havi  391.000,-Ft kiadás lett volna.

 

egy cég, több alkalmazottal!

 

Helyette lett ez a kk által küóldött kimuttaás szerint:

 

Takarítás: 195.000,_Ft

Gondnokság: 152.400,-Ft

Kertész: 100.000,-Ft

Biztonsági szolgálat: 799.000,-Ft (7 hónapra), havi 110.000,-Ft

 

 

Összesen tehát havi  557.400,-Ft kiadás lett.

 

Ez havi 166.400,-Ft évi, 1.996.800,-Ft pénzkidobást jelentett 2011 ben!!!!

 

Nyugodtan el lehet fogadni a 2011-es költségvetést és megszavazni a 2012-est is! A holdudvarnak semmi sem drága!

 

Hiszen az 50.000 helyett is + 3.000.000,-Ft "elfolyt", mert az öntözörendszer sem lett megjavítva a terasz park kft /consrtuction "fa" Kft vel.

 

Én azt gondolom az szvb némi önkrítikát gyakorolhatna végre!!!

 

A korábbi 645.000,-Ft ablakon kidobott állami támogatás lehívása is elmaradt, így az se a pénzünk már.

Ige. Na ahavi 88.000,-Ft félreraktuk volna pl a + havi felesleges kiadások mellett már lenne aháznak 2010 óta  26 * 88.000-Ft (2.288.000,-Ft)  + 645.000 állami támogtaás azaz 2.933.000,-Ft megtakarítása.

 

Összefoglalva tehát (figyelembe nem véve a korábbi pénzpocsékolást, garanciális javítások el nem végzését, stb...):

 

- Jelen pillanatban az elmaradt 2.933.000,Ft ltp megtakarítás és támogatás,

- A csatornavíz helyett használt csapvíz 3.049.000,Ft

- A feleslegesen kidobott drága szolgáltaás 1.996.800,-Ft

 

 

Összesen tehát 7.978.800,Ft amit buktunk, elherdáltunk.

 

Na ezek utál legyen bőr  az ember képén elfogadni a 2011 és 2012-r vonatkozó napirendi pontokat! Még ha a debella kisagyszony is ártatlan hangon előadja majd, hogy minden jó  akönyvelésben!

 

Erre majd Vass Jani ki fog térni (2011-esre).

De mivel a heléyszínen majd , mint oly sokszor letagad dolgokat faragatlanka, hát ez is hiába való lesz.

 

Persze a tény attól még tény marad.

Na és elérkeztünk ahhoz  aponthoz, miért is annyira dünhöz (Rám???) annyi ember. Pedig csak tükörbe kéne nézniük. :D

 

Részemről meghatalmazást adtam, nem megek el 3 órán kersztül agonozálást halgatni.

Bár most nem a szinházban lesz, de attól ez még nem közgyülés lesz, hanem szini előadás.

Tudjátok, vannak oylan darabok, ahol pár szinész (ripacsa) nem csak a szinpadon, de  a közönység soraiban is helyet foglal....

 

Akinek esze van, nem megy el létszámot adni a holdudvarnak.

Vigasztaljon mindenkit az, hogy itt se b, c, d, e, f épület ne épülk. Igy se munkahelye a terasz park kft nek, se a modainatnak nem lett.

Erre büszke vagyok! 

 

.)

 

ui.: Nesze neked marketing proxy!

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.04 0 0 7923

Elhiszem, hogy a modiant kftnek nehéz belőni és megcsinálni. Na de ennyire????

 

Közös víz és csatorna.

 

Tervezett:       50.000,-Ft

Tényleges: 3.047.238,-Ft

 

 

 

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

ui.. Mivel a kert locsólás, így elég drága volt!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:)))))

 

faragó, te drága!

 

:DDDDDD

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.03 0 0 7922

Nem hiszem, hogy 6 nap múlva kimennének a PT-sek a FUNDAMENTA Lakásvásárra, de azért akit érdekel:

 

 

A mese és ami mögötte van!

 

Pöttyös Terasz "lakópark", a nagy kudarc...

Adott egy kerületrész: kőbánya gyárdűlő része. Az Önkormányzat egy városrehabilitáció keretében szépen lassan, de új lakóövezetet alakít ki ezen a területen. L2-es besorolású építési területté minősíti a ’80-as évek végén szabadárassá vált termékek olcsóbbá[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.03 0 0 7921

A faragó és bérencei elfelejettek meghatalmazást bedobni azoknak, akik nem kívánnak vagy tudnak elmenni a közönygyülésre.

 

Ismét egy hiba! De már ki számolja... :D

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.02 0 0 7920

És persez továbbra se tud (akkar) mit kezdeni a tartozokkal  akk, hiszen ismét 6.000.000 Ft milliós kintlévőség van, amit nem hajt be.

 

Nem beszélve a közgyülésre tervezett "beszélgessünk róla", hogy a terasz park kft ellen, hogy hajtjuk be a garanciális javítás költségeit.

A construction 5 kft már fel lett számolva, ott már az alabetétek megszívták.

 

Tudtommal még mindig nem jött meg a terasz park kft kijelőlt felszámolójától a 3 millió sem!

 

Milyen olcsó a biztonsági szolgálat, pláne, hogy nincs a háznak ltp je! :))))

 

Pláne, hogy a pénzéért mit csinál? Én més sose láttam!

 

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.03.01 0 0 7919

Egy vicc a most bedobott közgyülés (tragikomédia 3. felvonása)

 

Idézet.

 

"Biztonsági rendszer

 

A rendszer 2012 márciusára megvalosult.

 

Kelt., Bp.,2012 február 29

 

:)))))))))))))"

 

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.25 0 0 7918

A modiant kft megeröltette magát és csak nekem küldött egy mélt a proxy igényléssel kapcsolatban.

 

Persze szerepelt benne hogy nem lehet nyilvánosságra hozni, de hát ez teljesen zizi. :)))

 

 

Kár hogy úgy van beharangozva ez a proxy dolog, mint valamis ikertölténet, pedig pont 1 év telt el!

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.25 0 0 7917

Ilyenkor a legjobb a proxy! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: They don't care about US (7916)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.25 0 0 7916

Az A lph bejárat ajtaja kitört. Nem először. Újabb tanúbizonysága - penészedés után -  a nem jól átgondolt tervezésnek!

 

Ezért nem éri el most se a 90%-ot legalább a lakások tekintetében az értékesítési arány, így a 6. értékesítési évben! (2007 ben kezdték!)

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.25 0 0 7915

Sajnos a modiant kft 2011 ben lakógyülés határozatára sem csinált ltp/fundá-t, így az elmúlt 26 hónapban, havi 24.000,-Ft vett el a lakóktól, ami közel 650.000,FT!

Eddig!

 

Mint megtudtam majd nem is a maximális 88.000,-Ftos lesz kötve, nehogy a teljes állami pénzt igénybe vehessük, hanem csak egy kisebb 60.000-es. :)))

 

Én magam aki mind otp, mind fundát tudna kötni, nem vagyok hajlandó nevetséges bruttó 60.000,-Ft ért figyelmeztetni, segíteni ezt a hibás folyamatot.

 

Kár hogy az állítólagos biztonsági örszolgálatra (amit Én magam kértem és leszavaztak!) mégis lett emberre havi kb. 120.000,-Ft jut, de az állami támogatásra meg 2011 ben semmi sem. 2012 ben meg valamicske.

Ismét pazarolja  a kényszer képviselet a lakók pénzét. Még csak az sem írnám, hogy sok kicsi sokra megy, hiszen itt egy tétel se volt kicsi!

 

A proxyt is leszavaztam, nem is lett meg 2011 ben.

 

Úgy látszik 2011 ben mégis az teljesült amit akartam, és amit a háznem akart, de nem teljesült.

Ez vicces!

 

Nem a károk tekintetében!

 

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.25 0 0 7914

A profizmus nemcsak a házban bassza kia biztosítékot! :DDD

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.24 0 0 7912

"az értékesítési iroda"

 

:)))))))

 

 

Előzmény: D33-as (7911)
D33-as Creative Commons License 2012.02.23 0 0 7911

"Tamás!

 

 Az értékesítési iroda helyén nyomás alatt van a vízvezeték. Most csak annyi szivárog belőle ami a szétfagyás mellett a jégen keresztül átjön. Azonban ha megszűnik a fagy ömleni fog a víz. Kinek a számlájára megy majd? Akár az építtető akár a gondnok sürgősen zárja ki azt az ágat a további kár okozást megelőzendő. Persze ha olyan lendülettel történik majd mint az ajtónk behúzójának a javítása Ön is felelős lesz a károkozásért.  

 

Vass János "

 

Annyiban módosítanám az előző hozzászóló véleményét, hogy az idézőjelben levő levél tartalmát január 31-én küldtem el a Palinak. Tehát nem egy nap kérésről van szó. A Tamás megszólítás nem tévedés mert hivatalosan úgy hívják csak az én olvasatomban ő korunk és házunk Pató Pálja. A levelet januárban a SZVB részére is elküldtem másolatban. 

Merő véletlenségből egy órán belül összefutottam az Euro Parkban az értékesítési iroda munkatársával a Tündével akinek szintén jeleztem a problémát. Bízva abban, hogy talán az építtető is megtudja oldani a dolgot. Ezzel az erővel persze a gyóntató papnak is elomdhattam volna az eredmény terén ugyanannyit érne. Kíváncsi vagok ki fogja kifizetni az elfolyt víz árát. 

Előzmény: They don't care about US (7908)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.23 0 0 7910

Mert engem ám nagyon!:)

Magasról...

Előzmény: easy77 (7909)
easy77 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 7909

Én csak azt írtam amit anno mondtak, hogy miért szűnik meg ott a parkoló.

 

Az világos, hogy nagyon zavaros az egész, de engem nem nagyon foglalkoztat.

Előzmény: They don't care about US (7907)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.22 0 0 7908

A terasz park kft volt értékesítési iroda helyén a cső eltörött. Bár kb. 24 órája be lett jelentve és erről tud a gondnok, mégis még délután is ömlött belőle a víz, amít a ház fizet.

Dözsölünk kérem alássan!

Mulat a proli! :)

 

Gondolom ezért nem tellett a lakáskassza megnyitásásra, bár megszavazta mindenki rajtam kívül!

Kellett a pénz a semmire se jó gondnokra, állítólagos biztonsági őrre, akit még sohasem láttam... = pénznyelő ATM.

 

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.22 0 0 7907

"Sportcentrumot akartak csinálni."

 

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Hát ha egy év alatt eddig jutottak (földtúrás), akkor talán még a B épület is előbb felépül (Ott még földtúrás sem volt!).

Nemde?

De. De.

 

Szerintem a környéken van pár sportlétesítmény (teniszpálya, focipálya, kosárterem, konditerem). Nagyrészük kihazsnálatlan, max a SOTEsok játnak ide tavasztól öszíg futkosni.

Meg  a kényszer képviselet használta egyszer 66.000,-Ft ért, hogy elférjünk benne vagy 50-en!

;p

 

 

Tök kihasználatlan lenne, ha felépülne. De szó sincs róla!

Csak duma az egész! Kamú marketing. A kis pulyáknak!

 

Bár ha pl 3500 ban épül egy, akkor bocsi, nem szóltam!

 

:)

 

ui.: Nincs is a városfejlesztési tervben ilyen! Marad szépen ott a sarki éttere/csehó és a sose használt, üres teniszpálya a romos épülettel. This is it!

 

 

 

Előzmény: easy77 (7906)
easy77 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 7906
Ha figyelted, akkor már egy éve is lathattad, hogy turjak a földet. Sportcentrumot akartak csinálni.
Előzmény: horvim12345 (7904)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.21 0 0 7905

Nem a Pöttyös Terasz, az biztos!

Ha láttad öket, biztos oda is mersz menni, és megszólalni! Hajrá. hajrá..

 

 

:D

 

Előzmény: horvim12345 (7904)
horvim12345 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 7904

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy mi épül a Somfa étterem mögött/mellett? Munkások és munkagépek jelentek meg ott kb 2-3 hete.

Köszi az infót előre is!

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.10 0 0 7903

CONSTRUCTION 5 KFT

 

Lassan lejár a 40 napos igénybejelentés!

 

 


F1 Consulting Felszámoló és Pénzügyi Tanácsadó Kft.

Ballagi Mór u. 14. Budapest 1115 

f1.consulting@chello.hu

+36 1 3710171

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.10 0 0 7902

Az elmúlt 4 hszedben egyszer sem köszöntél. Hova köszönnék vissza?

Na helló belló, kis elektor kalandor!

:))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: hornet599 (7900)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.10 0 0 7901

Szerintem meg az inteligencia ott kezdődik amikor az anyukád és az apukád megnevel, hogy nem illik hazudni!

 

Ne is lássalak fél évig itt!

Csá!

 

:D

 

Előzmény: hornet599 (7900)
hornet599 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 7900

Szerintem az intelligencia ott kezdődik, hogy visszaköszönök a másiknak... Nincs értelme veled vitázni, mert úgyis csak a begyöpösödött marhaságaidat szajkózod. Léptem is, csá!

Előzmény: They don't care about US (7897)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.09 0 0 7899

Mammeres verziós. :)

 

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.09 0 0 7897

 

Semmi újdonság  a nap alatt.

Körülbelül erre a válaszra számítottam: mentegetőzés, burkolt sértegetés!

 

Nos. Én hétfőtől vasárnapig dolgozom, szórakozázom. Van elfoglaltságom.

Ha figyelted volna, csak 2 nappal később reagáltam a hozzászólásodra. Te viszont pár óra után!

Vagy már az is baj, ha az ember 2 naponként felnéz, megnézni, ki mit hazudozik? :)

 

Ha egy picit is oda figyelnél dolgokra, akkor egyrészt nem kerülnél állandóan ellentmondásba magaddal, és nem kellene sértegetéssel megpróbálni kibújni tények alól, majd eltűnni hónapokra a sunyiba. 

Beismerni egy tényt nem nagy kunszt.

Persze tudom én, hogy  a proli gőg nagyúr. Hát van hová fejlődni!

 

Előzmény: hornet599 (7896)
hornet599 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 7896

Hát, te nem vagy teljesen ép, az fix. Sértegettelek én? Szerintem nem.

Mindegy, leírom, hogy te is értelmezni tudd: a "szerintem" szó azért lett kirakva, mert nem tartom nyilván napra pontosan. Ez egy "körülbelül, úgy emlékszem" jellegű dolgot jelent, amiben benne van az esetleges tévedés lehetősége is.

Van jobb dolgom is, minthogy ezeket számon tartsam, tudod, nekem van munkám, életem, ami fontosabb annál, hogy 9, vagy 12 hónapja törték fel utoljára a tárolókat. Azt javaslom, te is keress értelmesebb elfoglaltságot!

Előzmény: They don't care about US (7894)
They don't care about US Creative Commons License 2012.02.09 0 0 7895

They don't care about US Creative Commons License 2012.02.09 0 0 7894

NYILTAN HAZUDSZ!!!

 

5.19 és 6.16 szerintem egy éven belül van, mert még nem írunk se 2012.05.19 -et, de 2012.06.16-ot sem!

 

Látom, elég korlátolt vagy.  A saját írásodat sem tudod értelmezni!

Enged meg, hogy segítselek azzal, hogy bemásolm ide a lényegi részt.

 

 

"semmi rendkívüli nem történt a garázsokban. A legutolsó ilyen történet tároló feltörés volt, de annak is már szerintem több, mint egy éve..."

 

Nos az egyik 9 a másik 8 hónapja, hogy tároló feltőrésről és kocsi kerék lopásról adtál hírt a garászból, Te magad!

 

Nem hogy alátámasztva nem lettél, hanem, pont az elenkezője. Megcáfoltalak a saját írásodddal ráadásul!

(És akkor nem is beszéltünk az általad elhallégatott többiről!)

 

De semmi gond. Megszokhattuk töled már a nyílt hazudozást. Bőven!!!Szar lehet ott az A lph 2 emeletén lakni! (Ha jól gondolom, de tök mindegy!)

 

Viccesek és szánalmasak vagytok Ti buta, hazug emberek! :)

Előzmény: hornet599 (7893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!