Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1597
Tanulj meg gyorsabban írni!

Kimaradtak válaszok...
Előzmény: Törölt nick (1594)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1595
Jól tette Gusztustalan ,meg fasisztázott 1:1
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1593
"azért a kormányon lévő koalíciónak kellett volna tudni, hogy üres a kassza"

Nem szégyelled magad, hogy így lebuktatod a Vezért? Idáig mindig azt meséltétek, hogy 2002-ben teli kasszát hagyott maga után. Hát mégse igaz a mese?
Előzmény: allompolgar (1586)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1592
Ez 3hónappal a kormányváltás után volt, mikor Varga Mihály beismerte, h kozmetikázták a költségvetési adatokat, és a tervezett hiány valójában csak +szorításokkal lenne tartható, de hát nincs ebben semmi rossz, mindenki így csinálja (ezt még mindig ő mondta, nem én).
Előzmény: allompolgar (1586)
Or Kán Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1591

"nem szidta hanem vedte oket"

 
Uram, szabadíts meg a barátaimtól, az ellenségeimmel magam is elbánok!

Előzmény: Törölt nick (1579)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1590
Semjén komcsibérenc tereli a szót a nemzethalálról...
Előzmény: Lúdas Matyi (1585)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1589
volna kezdetű mondatok.... :)
Előzmény: Doppelstangel (1571)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1586

Azért a kormányon lévő koalíciónak kellett volna tudni, hogy üres a kassza...... de tudom, miért nem tudta az ellenzék, ezért is ők a hibásak.....

 

Előzmény: cren (1568)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1585

"na de eppen ez a cel.hulyesegeken ragodni mig kozben ellopjak a maradek allami vagyont "

 

Előzmény: Törölt nick (1441)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1584
Ne reméld.
Előzmény: cren (1575)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1583
Mondhatnád, hha BPÁ-ból valaha is Me lenne.
Előzmény: Törölt nick (1577)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1582
Hát köszönöm az ilyen védelmet, még jó hogy beléjük nem rugott.
Előzmény: Törölt nick (1579)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1581
Ne idegeskedj.

Esetleg kérdezd meg Bod Péter Ákostól. Vannak őszinte pillanatai.
Előzmény: Törölt nick (1577)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1580
Látod, Semjén is érezte, h ezután nem beszélhet a válságról, ezért inkább zsidózott.
Előzmény: Doppelstangel (1574)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1578

Ha a mi(?) kárunkra válik valami, az még 1 nemzethalált is +ér???????

Előzmény: Törölt nick (1570)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1576
Bod Péter Ákosból nem miniszterelnökjelöltet csináltak hanem hülyét.
Előzmény: Doppelstangel (1571)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1575
Azért remélem látod, mennyire égeted magad ezzel a szöveggel.
Előzmény: Törölt nick (1570)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1574
Ez rendben is van, csak éppen erős pofátlanság utána válságról ordibálni összevissza. Illenék inkább kussolni egy keveset.
Előzmény: Törölt nick (1570)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1573
Na most zsidózott vagy nem zsidózott?
Tudnál egyértelmüen válaszolni?
Előzmény: Törölt nick (1570)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1572
Te kitől vársz politikai öngyilkosságot?

Senkitől, ugye? Akkor miről beszélsz?
Előzmény: Törölt nick (1570)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1571

Mert nem látod, hogy Orbán csak blöffölt kínjában és a pánikban.

 

Bod Péter természetesen egy napig sem lett volna miniszterelnök, ha a Fidesz mégis nyer... és akkor vajon mit szóltak volna, ha azt mondják nekik: hazudtatok...?

Előzmény: Törölt nick (1567)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1569

Na, akkor mutasd meg az SZDSZ alapszabályában, de vakon merem vállalni, hogy akár programjában is, hogy hol fordul elő a zsidó szó.

 

Utolsó emlékeim szerint Kossuth Lajoshoz, Eötvös Józsefhez, Nagy Imréhez eredeztetik magukat. Ezek közül melyik volt zsidó?

 

 

Előzmény: Törölt nick (1540)
cren Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1568
A Fidesz megszavazta és a lakosság nagy többsége egyetértett a pénzszórással és lelkesen tartotta a markát, hogy neki is jusson belőle.. Te tiltakoztál ellene?
Előzmény: allompolgar (1561)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1566

Lemondott volna a miniszterelnöki székről?

 

Tényleg? Én úgy tudtam, hogy nem volt az övé... csak a jelöltség.

 

Ez pont olyan, mintha én lemondanék a szépségkirálynői címről Claudia Schiffer javára...

Előzmény: Törölt nick (1559)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1565
jajj, nem már, az csak szemfényvesztés volt....
Előzmény: Törölt nick (1559)
anyabanya Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1564

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9168446

 

szerettem volna minden kedves zsidó honfitársamnak és nem honfitársamnak valami emberit meg kedveset mondani, de nem sikerült, hiszen megtréfált az index...

 

Tehát mindenkinek: "Jó évre legyél beírva és bepecsételve."

MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1562

Te, én is hajlandó vagyok lemondani a miniszterelnöki székről Heller Ágnes (BPÁ sokat jár pisilni) javára.

Remélem most már orbáni formátumunak tartassz!

(bár inkább azt remélem, h mégse)

Előzmény: Törölt nick (1559)
allompolgar Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1561
Miért? Véleményed szerint ez a gazdaság csúcsa amit az szdsz-mszp kormány nap mint nap előad, vagy van ennél még alább is? Hát igen, kerülhetünk még ennél is távolabbb gazdasági és morális értelemben is európától.... minden nap bizonyíték....
Előzmény: cren (1557)
MolnarErik Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1560
Valójában semmi értelmeset nem mondott, és mi most azt próbáljuk kitalálni, h mit is értett alatta. Egyesek szerint azt mondta, h miért nem az 1,2%-os GDP növekedéssel foglalkozunk.
Előzmény: Törölt nick (1555)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1558
"Semjén leantiszemitázta az antiszemitázó antiszemitákat. Így azok most antiszemitáznak."

Tehát Schwarz bácsi és Weiss néni valójában antiszemiták?
Előzmény: Bors őrmester (1550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!