Ez 3hónappal a kormányváltás után volt, mikor Varga Mihály beismerte, h kozmetikázták a költségvetési adatokat, és a tervezett hiány valójában csak +szorításokkal lenne tartható, de hát nincs ebben semmi rossz, mindenki így csinálja (ezt még mindig ő mondta, nem én).
Mert nem látod, hogy Orbán csak blöffölt kínjában és a pánikban.
Bod Péter természetesen egy napig sem lett volna miniszterelnök, ha a Fidesz mégis nyer... és akkor vajon mit szóltak volna, ha azt mondják nekik: hazudtatok...?
A Fidesz megszavazta és a lakosság nagy többsége egyetértett a pénzszórással és lelkesen tartotta a markát, hogy neki is jusson belőle.. Te tiltakoztál ellene?
szerettem volna minden kedves zsidó honfitársamnak és nem honfitársamnak valami emberit meg kedveset mondani, de nem sikerült, hiszen megtréfált az index...
Tehát mindenkinek: "Jó évre legyél beírva és bepecsételve."
Miért? Véleményed szerint ez a gazdaság csúcsa amit az szdsz-mszp kormány nap mint nap előad, vagy van ennél még alább is? Hát igen, kerülhetünk még ennél is távolabbb gazdasági és morális értelemben is európától.... minden nap bizonyíték....
Valójában semmi értelmeset nem mondott, és mi most azt próbáljuk kitalálni, h mit is értett alatta. Egyesek szerint azt mondta, h miért nem az 1,2%-os GDP növekedéssel foglalkozunk.