Keresés

Részletes keresés

kardhal001 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 75
Köszi! Feltétlenül megnézem majd.
Előzmény: mcg90 (70)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.06 0 0 74

Ezek szerint ők már tudnak valamit: visszajön a '70-es évek retrója, amikor a nők tömegesen melltartó nélkül közlekedtek..:-)) Milyen jó lesz ez nekünk férfiaknak!:-)))

Reméljük továbbra is találsz majd jó tippeket!

Előzmény: Tonietta (72)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.06 0 0 73
A H&M tényleg jó - főleg külföldön, de valóban csak D kosárig. Korábban, amikor még tévesen azt hittük, hogy az a jó méret, vásároltam egyszer-kétszer ott is.
Előzmény: LilThekita (67)
Tonietta Creative Commons License 2007.08.06 0 0 72

A Westendes Sariana kijelentette nemrég, hogy idén már csak októberben lesz új áru, mert nincs szezonja a melltartónak.

No comment.

 

Rátok kattantam, jó tippeket adtok, köszi.

Előzmény: silence fiction (71)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.06 0 0 71

Szia!

 

A Westend-es Sariana-t mi is ismerjük, vettem is már ott a páromnak egy 80F-es bodyt, ami akkor akciós volt. Kicsit kockáztattam a vásárláskor, ugyanis ajándék volt, ő nem volt ott, nem próbálta fel, de szerencsére jó lett, télen nagy kedvence volt.

A Karakternél is voltunk már, ott 75G-s cicifixet vettünk, ami még éppen jó, de mint utóbb kiderült, azért a 80G-s jobb. Az anitás látogatásunkról a beszámolót lásd alább!

Üdv: SF.

Ui: nálam a párom "sorstárssága" kellemes gond..:-))

Előzmény: kardhal001 (64)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 70

A Deák térnél. (Király u. 1/e)

Előzmény: kardhal001 (66)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.06 0 0 69
Előzmény: kardhal001 (65)
LilThekita Creative Commons License 2007.08.04 0 0 67
Sziasztok!

Én régen szintén ragaszkodtam a Triump márkához, de mivel elég borsos árak voltak körbenéztem. A H&M-ben 70 A - 85 D méretig nagyon szép és rettentő jó minőségű melltartókat és hozzávaló alsókat lehet kapni abszolút jó (2500-3500) áron. Mióta végre nálunk is nyitottak üzletet csak ott vásárolok szetteket.

Ha valaki a fenti kategóriákba tartozik és egyszer arra jár csak ajánlani tudom, hogy nézze meg.
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 66

Szia!

 

A Király utca melyik részén található ez a Triumph bolt? Nagy a választék?

 

Előre is köszi!

 

Üdv

Előzmény: mcg90 (12)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 65

Szia!

 

Meg tudnád írni a bolt pontos címét?

 

Köszi

Előzmény: silence fiction (45)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 64

Sziasztok!

 

Én is hasonló gonddal küzdök (75G vagy 80F), mint Ti. Én eddig két helyet találtam, ami bevált. Az egyik a Westend-ben lévő Sariana bolt, ahol nagyon készségesek az eladók. Segítenek kiválasztani a megfelelő méretet és ajánlanak is terméket. Néha még akciót is ki lehet fogni. A másik a Ferenciek terén vagy Ferenc körúton van (sajnos a kettőt mindig keverem, ahol a 4 és a 6 villamos is megáll) egy Kataker nevű üzlet. Onnan ismeritek meg, hogy lilára van feste a bejárati ajtó és a rács. Ott is kaptok nagyméretű fehérneműt és fürdőruhát egyaránt.

Az interneten most találtam rá egy Anita nevű márkára. Egész jónak tűnik. A márkabolt a Kék Golyó utca 22 szám alatt található. Egyszer elnézek oda is.

Egyébként ha sok pénzem lenne, akkor én is ilyen "speciálisabb" méretű fehérnemű vállalkozásban gondolkodnék.

Kicsit bosszant, hogy úgy gondolják a gyártók, hogy aki nagy kosárméretet hord, az egyben idősebb is. Pl. fürőruhákban nem igazán lehet fiatalosat és divatosat találni. És az árakról már ne is beszéljünk!

 

Remélem tudtam segíteni!

 

Üdv:

Egy sorstárs

silence fiction Creative Commons License 2007.08.03 0 0 63

A helyzet meg egyszer talán megváltozik a nagy méretek terén...

 

Reménykedjünk...

Pont azon gondolkodtam, ha lenne elég befektethető pénzem (ami sajnos nincs) olyan céget hoznék létre, ami kizárólagos magyarországi forgalmazói jogot szerezne azoktól a külföldi (és esetleg hazai) gyártóktól, akik gyártanak D kosártól felfelé is, majd megkeresnék minden nagyobb városban egy fehérnemű üzletet abból a célból, hogy ezeket a márkákat és termékeket kizárólag ő forgalmazza, de ne csak katalógusból, hanem bolti, felpróbálható készletből is. Megfelelő helyi reklámkampány után biztosan lenne forgalom, a dúkeblű hölgyeknek nem kellene Pestre menni fixet venni, ami az utazási költség miatt megdrágítja a vásárlást. Ha még annál is több befektethető pénzem lenne, akár saját üzlethálózatot is lehetne létrehozni.

Persze ez sajnos csak az "álmodik a nyomor" kategória...

Tapasztalatom szerint sokszor a megyeszékhelyek nagy részében sem lehet ilyen méretű fixeket beszerezni. Erre példa az a megyeszékhely is, ami a közelünkben van.

Előzmény: Törölt nick (61)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.03 0 0 62

Köszi a bókokat!

Magam is meg vagyok elégedve mind az alakjával, mind pedig a választott fixekkel!

Off

Az alakja miatt - mivel viszonylag ritkább az ilyen alakú nő - nemcsak fixet nehéz találni neki, de ruhát is nehéz. Konfekcióban alig akad. Jó példa erre pl. a kosztüm. Aminek az alja jó, a felső része még mindig kicsi. a megfelelő felső alsó része viszont óriási. Ilyen "kellemes" gondokkal jár ez a ritka alkat:-)

On

Ami a 2. fixet illeti, az első már ki volt választva, amikor az eladó hozta a 2.-at. Amint azt felpróbálta, azonnal láttuk, hogy sokkal jobban áll, mint az első, de mivel ez csicsásabb, inkább egyedi, különleges alkalmakra való, ragaszkodtunk ahhoz, hogy a mindennapos használatra alkalmasabb elsőt is megvegyük. A fürdőruha hab volt a tortán, neki is meglepetés, hogy megvettük. Azon sem kellett sokat gondolkodni, azonnal látszott, hogy jól áll. Örült is a beruházásnak rendesen...:-))

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.03 0 0 61

Hát igen, ti pozitívabb kommunikációt produkáltatok. :)

 

A helyzet meg egyszer talán megváltozik a nagy méretek terén...

Előzmény: silence fiction (54)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.03 0 0 60

Szép a párod, vékony derék, óriási cickók. :))

 

A második melltartó és a fürdőruha szenzációs.

Előzmény: silence fiction (53)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.03 0 0 59

Szerintem nálunk sem mostanában lesz az ottani látogatás, ugyanis a mi "melltartó keretünk" is kimerült...:-)

Közben itt egy jobb kép az elsőről.

Előzmény: mcg90 (58)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 58
De ha megnézitek, érdekelne milyen :))))
Előzmény: mcg90 (57)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 57

Ott még nem voltam. Eléggé kimerítettem a "melltartó keretem" :) így egy darabig most nem is fogom.

Előzmény: silence fiction (55)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.02 0 0 56
A méretek lemaradtak: a két fix 80G, a fürdőruha 40G méretű.
Előzmény: Törölt nick (51)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.02 0 0 55

Köszi!

Te ismered a Valentin fehérnemű boltot?

Előzmény: mcg90 (52)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.02 0 0 54

az eladónők mísznek és kelletlennek tűntek, nem voltak túl segítőkészek

 

Indulásnál nálunk is ez volt, aztán ahogy írtam, javult a dolog...

 

Dühít a magyar kereskedelem rövidlátósága. Amikor az A. kifejezetten gyárt nagy méreteket, csak a magyar kereskedő nem rendeli be, mert "ide az minek"...

 

Ezzel teljesen egyetértek, vidéken még rosszabb a helyzet! Max rendelésre hajlandóak szerezni.

 

Nem kizárt ettől függetlenül, hogy meglátogatjuk a Király utcát.

A Jókai utcai Valentin fehérneműt ismered? Milyen a választék? A Király-utcának mi a pontos címe?

 

Sorry a sok kérdésért, és hogy csak telefonos képet tudtam produkálni!

Előzmény: Törölt nick (51)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.02 0 0 53
80G, teljesen alap, mindennapos használatra80GFürdőruha, 40G
Előzmény: Törölt nick (51)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 52

Íme: Soft Shaper csak rá kell kattintani a melltartóra.

Egyébként teljesen sima, csak nekem ez a legjobb Mmég jobb csak az lenne, ha lenne nagyobb kosárban is. Illetve hibája még, hogy G-s is csak 90-ig van.

Előzmény: silence fiction (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 51

Köszönöm a részletes beszámolót, azót ami is felkerestük Lánnyal az érintett műintézményt.

 

Három külön helyisége van a boltnak: az elsőben fehérneműk-fürdőruhák, a másodikban terhes és szoptatós fehérneműk, a harmadikban gyógyászati célú fehérneműk vannak. Az elsőbe mentünk be. Légkondi van a boltban, de a hatása a próbafülkékben nem érvényesült. Nekem az eladónők mísznek és kelletlennek tűntek, nem voltak túl segítőkészek, igaz, a zárás előtt nem sokkal mentünk be, és sajnos nem volt időnk rendesen végignézni mindent.

 

Engem kifejezetten bosszantott, hogy míg a honlapon egyértelműen fel van tüntetve, hogy az adott melltartó-modell B-I méretben készült, addig a boltban közölték, hogy "ezt csak D-sig tartunk". Vagyis azokat a szép modelleket, amiket előre kinéztem, fel sem tudtam próbálni.

 

Dühít a magyar kereskedelem rövidlátósága. Amikor az A. kifejezetten gyárt nagy méreteket, csak a magyar kereskedő nem rendeli be, mert "ide az minek"...

 

Az én méretemben (90/H-I) így csak randa, nagymamás, vitorlavászon nagyságú, műszálas és dísztelen darabokat tudtam próbálni, talán kettőt-hármat. Egyet megvettem, bár sajnos a szabása nem túl jó nekem. A mellkasomon széthúzza és lelapítja a melleimet...

 

Szóval megyek a Király utcába szeptemberben. :)

 

De örülök, hogy nektek kedvezőbb tapasztalataitok voltak, talán szerencsésebb mérettartományba estek. :)

 

És szerintem jöhetnek a képek a párodól, én zívesen megnézném a szerzeményeket. :)

Előzmény: silence fiction (45)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.02 0 0 50
Gyorsan végigzongoráztam a topic hozzászólásait, és a linkekbe is belenéztem. Meg kellett állapítanom, hogy "van még hová fejlődnöm" atekintetben, hogy Pesten hol árulnak ilyen méretű fixeket. A soft shaper-ről van valamilyen link, vagy kép? Jól értem, hogy ilyen csak a Király utcai Triumphban van? (ott még nem jártam/tunk)
Előzmény: mcg90 (49)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 49

Ja, ide tartozó dumáim, ami ott off-nak bizonyult :)

 

Új melltartók szeptembertől a triumphban

kiegészítés az előbbihez

Sorsom a Soft Shaper-ig :))

 

Ésegy kis érdekesség ide is (mert idevaló):

csak három országban igénylik nagy kosárméretben is a szivacsosat:

 a magyarok,

 a lengyelek,

 és az oroszok.

Előzmény: mcg90 (48)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 48

Én ventillátorokat láttam. Az üzletben amúgy nem is volt gond. Csak a próbafülkében volt baromra meleg.

Voltam. Összehasonlítás céljából próbáltam egy sima 90G-set, a triumph-os soft shaper-emhez hasonlót, ami baromira kicsinek bizonyult. De vettem két H-sat. Az egyik pamut, a másik pamut+mikroszál. Elégedett vagyok velük, csak nagyon zártak, és jobban szeretem a soft shapert - erről már hosszasan cikkeztem, így most inkább nem dícsérném újra :)))

Előzmény: silence fiction (47)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.01 0 0 47

:-) Szóval nincs légkondi? Lehet, hogy csak azért tünt úgy hogy van, mert odakint olyan baromi meleg volt, hogy a benti hűvöset már szinte légkondinak éreztük?:-))

Neked nem jött be a kínálat? Miért? Vagy nem is voltál még?

Előzmény: mcg90 (46)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 46

Örülök, hogy nektek bejött az Anita. Én azért hiányoltam a légkondit :)

A törlőkendő viszont nekem is tetszett.

 

Ez egy vásárlós topic. Minden jöhet, ami a tapasztalatba belefér :)

Előzmény: silence fiction (45)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.01 0 0 45

Szia Ió!

 

Örülök, hogy végül sikerült ide találnod, gondolom neked sem lesz hátrányodra, ha ebben a topikban is aktívan részt tudsz venni.

Amúgy köszi a "tökéletes pasis" bókot a másik topicban. Bár hízelgő, azért távolról sem vagyok az, csupán tekintettel arra, hogy hálistennek kedvesem ilyen extra adottságokkal rendelkezik, (mármint hogy nagyméretű kosaras cicifixekre van szüksége) az idők folyamán próbáltam tökéletesíteni ismereteimet a fehérneművásárlás területén. (Korábban az elődei is kaptak tőlem csini darabokat, de közülük a legnagyobb kosárméretű fixet hordók is C, max D méretet viseltek) Persze az, hogy ma már bátran bemegyek egyedül is a fehérnemű boltokba és nézelődöm, a legtöbbször az érdeklődés szintjén, alkalmanként vásárolok is, nem ment a tanulópénz megfizetése nélkül. Korábban vettem neki egy-két olyan darabot, ami nem igazán hordható hétköznapi viseletként, max "akkor" és addig, amíg lekerül.

Tehát az A***a üzletről: ha a Déli felől megyünk az első A-ba látogattunk, van még 1 (2?) másik üzlet is, de azok szerintem gyógyásztai jellegű termékekkel. Aznap nagyon meleg volt, és pozitív, hogy az üzlet légkondis. 2 eladó hölgy volt, velünk az egyik foglalkozott. Az elején kissé hűvösen, de amint látta, hogy milyen méreteket próbálgatunk, és hogy komoly vásárlási szándékkal, nomeg hogy kikértük a véleményét egy-egy darab felpróbálása után, egyre készségesebb lett. A végén, amikor kifizettük a végösszeget (ami 5 számjegyű és 3-assal kezdődik, és ez után sem kisebb számmal folytatódik), valamint amikor közöltük, hogy vidékről jöttünk fel a vásárlás és az üzlet kedvéért, és amikor biztosítottuk, hogy máskor is felkeressük őket, már egész jól elbeszélgettünk a lakóhelyünkön és környékén lévő választékkal kapcsolatban szerzett tapasztalatainkról (mármint hogy ilyen méretű fix ritka mint a fehér holló).

Legutóbb kérdezted, hogy milyen a próbafülke: nos biztosíthatlak, 2 személy bőven elfér benne:-)) Több fülke is van tükörrel ellátva, és ebben a meleg időben minden fülkében van papír törlőkendő és persze szemeteskuka.

És hogy miket vettünk? Nos 2 cicifixet, az egyik egyszerű síma, fehérszínű, a másik gyönyörű csipkés vajszínű. Mindkettő 80G-s méretű. Próbálkoztunk 80H-s sal is, de a G-s jobban állt. Lehet, hogy megpróbálhattunk volna esetleg 75H-t is...Sok különböző típusú van, sokat nem is próbáltunk fel. Ezen kívül vettünk még sötétkék alapszínű, kis zöld betéttel rendelkező fürdőruhát is, 40G-s méretben.

Érdeklődtünk body iránt is, az is van, de ott F a legnagyobb kosárméret. Ebből talán a 80F-es jó lehet, de a 4 darab megvásárlása már elég sokba került volna, így azt későbbre halasztottuk.

Készítettem róluk képeket is, de egyrészt telefonnal, másrészt az talán már reklám lenne, így nem tudom, hogy feltegyem-e...

Remélem kielégítettem a kíváncsiságodat, de ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel...:-)

Üdv: SF

Előzmény: Törölt nick (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!