Keresés

Részletes keresés

Troymal Creative Commons License 2007.08.09 0 0 809
S milyen igazam lett. Ma reggel már voltak címkék a postaládákon, legalábbis a D-ben. Már csak kulcs kell hozzá. :)
Előzmény: Troymal (808)
Troymal Creative Commons License 2007.08.09 0 0 808
Szia!

Veletek örülünk. :)
Azért már a D-ben is van néhány lakó. A szomszédotok is látható néha.
A postaládák szerintem a napokban felcímkéződnek. Reggel összefutottam Zsohár úrral, de elfelejtettem megkérdezni. :(


Üdv,
KoZo
Előzmény: azi2007 (805)
stroke81 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 807

Redőny:

 

Nálam két hét volt. Ez a megtekintés és a felszerelés közötti idő volt. Ezalatt legyártották a redőnyt.

 

Téglás Konrád

30/6387400

 

Szeretik a munkájukat, precízek voltak.

 

 

Előzmény: willychicci (804)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.08 0 0 806

Igazad van! Azért nyitottam azt a topikot és itt is pusztán diamac-ot szólítottam meg mivel nem tudtam neki privit küldeni, mert mint neked neki sincs publikus mail cime.

Elnézést kérek a zavarásért de ha te magad is kerülhetsz hasonló helyzetbe és remélem akkor nem ilyen fórumtársak vognak téged hessegetni.

Előzmény: kerecse (803)
azi2007 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 805

sziasztok!

 

Tegnap mi is átvettük végre a lakást.

A D lépcsőházban nem nagyon láttunk lakókat. A postaládák sem voltak felcímkézve még. Nem tudja valaki, a postával mi a helyzet, lehet már oda levelet küldetni?

 

Z.

willychicci Creative Commons License 2007.08.08 0 0 804
Sziasztok lakók!
Már régóta követem és nagyon örülök neki,hogy létrehoztátok ezt a fórumot,mert tényleg sok infóval szolgált.
Én is "pláza-lakó"vagyok.Szerencsére már kb egy hónapja be is költözhettem.
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy tudnátok-e ajánlani vmi rendőnyöst,aki gyorsan és tényleg korrektül készítené el a redőnyt.Olvastam még régebben Bevrik egyik hozzászolásában egy ajánlatot,illetve nem régi hozzászólásokban,de azzal meg az a bajom,hogy nem szeretnék 1,5-2 hónapot várni vele,ha nem szükséges.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
Üdv!
kerecse Creative Commons License 2007.08.07 0 0 803

Kedves S.Gyuri

 

Szerintem ez a topic nem erről szól. Nem értem miért hoztad létre a Garay Tér című topicot?

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.06 0 0 802

Szia diamac!

 

Én is több mint 30 éve lakom itt a téren.

A beindulásakor teljes mellszélességgel támogattam a projectet és ezért vagyok igazán felindulva , mert minden amit igértek (két szint csak a tornyokban hat  , a tetőtéren örzött nyilvános park, megefelelő technológia a mélyépítésben stb. ) abból semmi nem valósult meg. A két szintből elöbb két emelet lett a két emeletből késöbb három.

 A tetőteret eladták a lakóknak mint privát zöldterület.  A Péterfi oldalon a beigért játszótér helyén kát trafóház éketlenkedik az ő két-két szellöző kürtőikkel.

A Murányi és Cserhát oldalon teljes magasságában beépítették így a tervezett lakások számát megduplázták. A Cserhát és A Murányi utcában még e jelenleg is aktuális látványterven mindkét oldalom gépkocsi parkolók vannak, ezzel szemben megvalósításban pedig zéró parkolóhely. Annak idején azt az igéretet kaptuk, hogy ingyen parkolási lehetőséget kapunk, ez este 18-reggel 6órai időszakra módosva teljesen irreális. Persze már két Erzsébetváros közetrületi zubbonyos teljes munkaidőben vigyázza a "rendet". Ami azt jelenti, hogy egy lakó sem jöhet be kocsival mig a kivitelező sameszai vigan ráparkolnak a diszburkolatra.

És még sorolhatnám órákon keresztül.

Most pillanatnyilag egy peticiót köröztetünk a parkolással kapcsolatban.

Mivel a megvalósulás során a környező épületek benapozottsága jelentősen csökkent ezért megfelelő szervezés mellett birtokháborítási pert is reálisnak látok.

Azt is meg kellene tudnunk , hogy miért tüntették el a környező házakról a geodéziai mérőpontokat. És az esetleges sülyedéseket miképp fogjuk tudni bebizonyítani. Azt is meg kell tudnunk , hogy a -4 szinten levő drain kútak milyen mennyiségű vizet szivattyúznak ki a házaink alól.

 

Az a helyzet amikor meglátom ezt a szörnyet mindig elfog a harci idegesség. Nem maradhatunk tétlenül. Nem szabad megengedni, hogy ez következmények nélkül maradjon. Erre keresek társakat akik segíthetnek a szervezésben.

 

       Üdvözlettel : S.Gyuri.

diamac Creative Commons License 2007.08.05 0 0 801

Szia Bervik!

 

Ezt komolyan írtad?

 

Akkor lehet most hónapokig nem lesz járdánk?

Akkor nem csak egyet kellett volna elkezdeni akkor amikor megvan arra a pénz?

 

Bár jobban belegondolok nem igazán értem.

Az önkormányzat úgy rendeli meg a munkát hogy csak túrják fel az utat?

Van ezer kőre pénzem azt rakják le és menjenek haza

 

Azt nem mondta az ismerősöd hogy mikor nyit a piac?

 

Akkor a Pendolának is elfogyott a pénze és azért nem csinálja?

 

Előzmény: bervik (799)
azi2007 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 800

Kedves "G. Plaza-lakók" ! Van egy meghívóm az iwiw-re. Ha valaki még nincs rajta, és szeretne felkerülni, és beköltözött -vagy be fog költözni- a Garay "Plázába",

e-mailben várom jelentkezését. Z

Előzmény: bervik (778)
bervik Creative Commons License 2007.08.05 0 0 799
szia,
azért nem írok pl én semmit,mert már régen nem arról szól a topic,mint amire létrehoztam. Egy kérdésre a válasz:
Az önkormányzatnál van egy ismerősöm, ő mondta,hogy semmi pénzük nincsen,ezért nem haladnak a járdával. Ugyanis ezt nem a Pendola csinálja.
Amikor akad egy kis pénz,akkor dolgoznak,ha elfogy,akkor leállnak.
Előzmény: diamac (798)
diamac Creative Commons License 2007.08.04 0 0 798

Szia Gyuri!

 

Már elég régi igaz nem évtizedek óta.

 

De sokat jártam még a régi piacra és már most is szeretnék.

Szeretném ha vége lenne ennek a rossz álomnak (már több mint ezerszer felkeltem azóta) de még mindig a bosszúságok érnek mikor kilépek a házból.

 

Úgy érzem elég toleráns vagyok

 

De valaki mondja már meg minek bontják fel ha úgyhagyják a járdát az utat hetekig.

A leendő ill a már lakókat sem értem olyan összefogással álltak a kérdéshez most meg szinte senki nem ír.

 

Aki bennt van valamit csak tudhat többet mint akik kinntrekedtek.

 

Küldhetek emailt is de elárulod milyen kapcsolatra gondolsz :)

Előzmény: Törölt nick (796)
mikeyy Creative Commons License 2007.08.04 0 0 797
A helyzet annyira nem rózsás, csak az a hatalmas halom tűnt el. Ami egyébként ma újra elkezdett növekedni. :)
De járda azért továbbra sincs, így ha leesik egy eső, akkor bokáig sáros leszek mire kijutok a házból, ez főleg akkor kellemes, amikor esetleg sárosan kell munkába mennem...
Előzmény: diamac (794)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.04 0 0 796

Kedves diamac!

(nekifutok még egyszer)

Ha valóban régi garay-is vagy akkor küldj egy mail-t , hogy felvehessük a kapcsolatot.

   sgyuri2003@yahoo.com

 

Előzmény: diamac (794)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.04 0 0 795

Kedves diamak!

 

Ha valóban régi garay-is vagy akkor küldj egy mail-t , hogy felvehessük a kapcsolatot.

   sgyuri20030000@yahoo.com

 

Előzmény: diamac (794)
diamac Creative Commons License 2007.08.03 0 0 794

ez tényleg vicces!!

 

Te szerencsés vagy pár napja szenvedsz ettől az állapottól de mi hány éve már?!!!

 

bő hónapja feltúrták az utat körbe és alig haladnak valamit itt 4 hét után rakták le az utca elött hiányosan a köveket persze a sarok nagyon messze még

 

csak azt tudnám hogy éri meg ilyen tempóval szervezéssel építkezni a sok felesleges és késöbb visszabontott munkáról ne is beszéljek

 

jaj de nagyon büszke volt mindenki amikor a sajtónapon július végét mondták a piac megnyitásnak

szerintem ezzel a tempóval őszre sem nyit meg

 

jó volt látni mikor az első lakók megjelentek örült meg büszke is volt az egyik mert órákig bömböltetett valami rockzenét igaz messze volt meg csukva is az ablak de így is remegtek a falak persze volt ismétlés másnap is

 

szerintem is halott vagy halódik a fórum

 

de megkérdezem hátha valaki tudja van-e új határidő vagy hogy miért nem nyit a piac nem mintha bíznék benne hogy akkor megnyit

 

 

 

Előzmény: mikeyy (792)
mikeyy Creative Commons License 2007.08.03 0 0 793
A törmelékhalom szinte maradéktalanul eltűnt, úgyhogy előző hozzászólásom második fele tárgytalan. :)
Előzmény: mikeyy (792)
mikeyy Creative Commons License 2007.08.03 0 0 792
A postaládákat én is láttam a bejáratnál, de még nincsenek felcímkézve. Meg kérdés, hogy a postás hogyan tudna ugyebár bejutni.

Amúgy 'vicces', hogy az A lépcsőház bejárata elé hordták a felbontott Garay utca burkolatát, így egy hatalmas törmelékhalom mellett, egy aprócska ösvényen, köveken átlépkedve még épphogy megközelíthető a lépcsőház. De ha így folytatják, lehet hogy mire ma hazamegyek már az ösvény is eltűnik, és egy másfél-két méteres törmelékhalmon kell átmásznom hogy bejussak a házba...
Előzmény: Troymal (791)
Troymal Creative Commons License 2007.08.03 0 0 791

Sziasztok!

 

Informálódott már valaki posta-ügyben? Amíg nem jelentkeztünk be használhatjuk a jelenlegi címünket levelezési címként? Állítólag a bejáratnál már díszelegnek a postaládák. Ha van valakinek ezzel kapcsolatos infója, légyszi ossza meg!

Amúgy ki hogy áll? Hozzánk még csak nagyon kevesen kopogtattatok be :( !

 

Angelika

bervik Creative Commons License 2007.08.02 0 0 790
Szia!
Én az arnyekolastechnika.hu-t (Józsa és Társa Kft) ajánlom,nekem ők csinálták meg. Viszont 1,5-2 hónap az elkészítés ideje.
Üdv,
Viktor
Előzmény: Yuza (788)
stroke81 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 789
Van egy eladó matracom egyszemélyes ágyhoz. Tavaj vettem 21 ezerért. Mivel cipzározható védőhuzatot varratam rá, ezért megőrizte újszerű állapotát.

ára: 8000,- Ft

70/3794967
Yuza Creative Commons License 2007.08.01 0 0 788

Hello!

 

Már én is mint lakó! :)

Tudotok ajánlani egy redőnyöst??

 

Üdv,

Tomi

bervik Creative Commons License 2007.08.01 0 0 787

ha törölhetnék hozzászólást,ezt biztosan törölném...

Előzmény: laknékén (786)
laknékén Creative Commons License 2007.07.31 0 0 786

T. Valaki!

 

Nyilvánvaló, hogy ez a tpoik bedöglött...

Szüntesse meg valaki!

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.27 0 0 785

Tisztelt topic és plaza lakó barátaim!

 

Félve és szerényen szeretném újra megemlíteni a vizpróblémákkal kapcsolatos aggodalmaimat. Figyelmetekebe ajánlom az alábbi linken található rajz sarkaiban található müszaki létesítményeket, különös tekintettel a két drain kútra.

 Eddigi ismereteim alapján drain-elni az esőviz és páralecsapodás miatt összegyűlt vzet szabad. Mélyen a talajvizszint alat létesítet drain kút a talajvízet mozgatja.

 

-4. pinceszint
kittka Creative Commons License 2007.07.26 0 0 784
De jó! Már egyre többen leszünk!!!
lakótérkép frissítve! :)
Jó költözködést mindenkinek!!!
tulipán5 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 783

Sziasztok!

 

nagyon eltüntünk mostanában, de most örömmel írhatom, hogy tegnap mi is sikeresen beköltöztünk végre (B207)!! :)) Nagyon tetszik, csak a zöld teljes hiánya furcsa a Víg utca után, azért reméljük, nem marad így sokáig.

 

Üdv:

Imola, Tamás

bervik Creative Commons License 2007.07.25 0 0 782
gratula :)
Előzmény: River33 (781)
River33 Creative Commons License 2007.07.25 0 0 781
Sziasztok!

Aláírtuk a szerződést...:-)))))) Mi vagyunk az A204-es rezidencia lakói:-))))
Üdv mindenkinek!
Timi és Norbi
mikeyy Creative Commons License 2007.07.24 0 0 780
Szerintem aki akarja, az a saját iwiw adatlapján úgyis megadja a pontos lakcímét...
Előzmény: bervik (779)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!