Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1449

RGH-s gépnél egyébként nem nagy cucc kicserélni a "belső" HDD-t sem, mert az a 360-on a gép szétszerelése nélkül is hozzáférhető, egy lecsatolható külön kis dobozkában van, és berakható helyette egy másik 2.5"-os típus, én is így cseréltem a gyári 120-ast egy 500 GB-osra, amin már elég sok játék fér el

Előzmény: mcll (1448)
mcll Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1448

Köszi a válaszokat, most már többminden tiszta. Eredeti játékaim nincsenek, így ezek szerint a dualboot nem is kell. A külső vs belső HDD_n még gondolkodok, kérdés milyen gépet tudok szerezni. Azaz ha normális árban lenne olyan ami belső HDD-s akkor azt fogom választani. Úgyhogy most lehet keresnem egy gépet is. :) Szerintem logikus ha eleve RGH-s gép után kutakodok. ;)

Üdv

Laci

Előzmény: Degeczi (1447)
Degeczi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1447

Live-ot flashelt gép esetén is célszerű felejteni, könnyen kitilthatnak. Ha vannak eredeti játékaid, amikkel Live-on is játszanál, akkor lehet értelme dual-boot-on gondolkozni, egyébként nem.

 

Frissíteni csak kézzel szabad hackelt gépet, a gyári hazavághatná. De sűrűn már nem lesz rá szükség, mert a 360 nagyjából kifutott, nemigen fog rá kijönni új rendszer (korábban azért kellett rendszeresen frissíteni, mert az újabb játékok gyakran megköveteltek egy frissebb verziójú dashboardot is - de lassan már új játékok sem nagyon lesznek...)

Előzmény: mcll (1444)
Degeczi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1446

Nem,

a "flashelés" a DVD meghajtó firmware átírása, hogy hajlandó legyen írott lemezeket is olvasni. Ez értelemszerűen fölösleges egy RGH-s gépnél, ahol maga az alapgép kerül módosításra (egy RGH chip beépítésével, ami minden bekapcsoláskor hackeli meg a gép védelmét párszor 10 mp-nyi idő alatt) úgy, hogy közvetlenül HDD-re telepített, bemásolt játékokat is legyen hajlandó elindítani, menüből kényelmes kiválasztás után - a DVD nélkül.

 

A legegyszerűbb egy külső, USB-s vinyóról bemásolni az új játékokat (vagy eleve a külső HDD-n hagyni, és onnan futtatni, csak én azt azért nem szeretem, mert akkor annak külön tápjával és ki/be kapcsolásával is vacakolni kell, mert USB-ről táplálva kevés HDD ketyeg el, az enyém legalábbis nem)

Előzmény: mcll (1443)
Mployee Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1445

Sziasztok!

 

Nem vagyok nagy kocka szóval ezert fogalmazodott meg bennem ez a kérdés.

Xbox360 gép, eredeti fifa 14, nincs flashelve meg semmi. magyar ligát szeretném beszerezni valahogy de internetem nincs a konzolhoz. Olyan verzió lehetséges hogy netröl letöltöm a kiegeszitöt es pendrive segitsegevel ramasolom a konzolra es telepitem?

Elöre is köszi ha tudtok ra megoldast!

mcll Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1444

Közben már kaptam némi választ az RGH-ra: http://elitkonzol.hu/xbox-360-rgh-modositas/

 

Ezek szerint az RGH-s gépeknél pl egy külső HDD-re felpakolt játékokkal szépen megbírkózik, de ahogy látom az online tartalmakat (Xbox live) el lehet felejteni. Viszont azt is olvastam valahol hogy az online kapcsolat fontos mert innen kapja a gép a frissítéseket. Ez mennyire igaz? Itt csak játéfrissítések jönnek vagy a gép szoftveres update-je is online jön? Illetve meg lehet oldani a frissítést otthonilag is (hdd-re új szoft és azt az xbox benyalja), vagy erre nincs is szükség? (mondom xbox 360-ban totál kezdő vagyok, még a kezemben sem volt ilyen). :)

 

Vagy jobb ha a DualBoot verziót válassza az ember? http://elitkonzol.hu/xbox-360-dualboot-modositas-beszereles-es-mukodese/ Mondjuk ez pulsz egy tizes az RGH mellé. Kérdés megéri-e.

 

Üdv

Laci

Előzmény: pirosalmabumm (1442)
mcll Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1443

Köszi az infókat. Már akkor egy lépéssel előrébb vagyok. Az RGH-s verzióba a fájlokat hálón keresztól, pl FTP-n lehet feltolni? Mi a helyzet a chippeléssel vagy flasheléssel? Melyiket érdemes, azaz mit keressek a neten? Vagy az RGH-s már eleve chippelve van?

Üdv, Laci

Előzmény: Degeczi (1441)
pirosalmabumm Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1442

kinect sports és kinect adventures, 4-5 év között bejött nálunk.

Előzmény: kelso82 (1437)
Degeczi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1441

Nem érdemes írott lemezekkel kínlódni (lassú és drága is úgy használni, részben a lemezek ára, részben az idővel cserélendő meghajtó miatt), sokkal jobb egy RGH-s példányt venni, kellően nagy (min. 120GB, de inkább 2-3x akkora) vinyóval, és akkor eleve rajta lesznek, menüből kényelmesen kiválaszthatóan a játékok, lényegesen gyorsabban betöltve és nincs további költség, később beszerzett játékokat is egyszerűen be lehet másolni GOD formában

Előzmény: mcll (1439)
mcll Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1440

De ha tudtok olyan fórumot ahol ilyenekről megy a diskurzus mint amit írtam, nekem az is tökéletes lenne.

Előzmény: mcll (1439)
mcll Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1439

Sziasztok!

 

Remélem nem kihalt ez a fórum. ;)

 

Xbox360-al lenne kérdésem. Sajnos én "leragadtam" az első Xboxnál (fekete, középen nagy zöld X-el) és a lányaim már nagyon nyaggatnak hogy upgradelni kellene 360-ra. Viszont sok rosszat is hallok erről, azaz nem mindegy hogy flashel-ve vagy chippelve van, ill van valami RGH dolog. Ráadásul ha nem eredeti akkor sokmindenről le kellene mondani. Ami nekem a lényeg lenne, hogy a megírt lemezeket tudja olvasni, használni. Hálózatban nem lenne használva (online). Erre mit tudtok javasolni?

 

Köszi

Üdv

Laci

Degeczi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1438

Pici kézzel még nehezen tudnák a kontrollert használni, ezért leginkább Kinect-eset érdemes

Előzmény: kelso82 (1437)
kelso82 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 1437

Hali

 

4 és 6 éves gyerekeknek tudtok vmit kis egyszerű játékot ajánlani x360ra?Gondolom vannak ilyen besorolással is gémek.

 

Nyilván vmi nagyon egyszerűt keresek, aminek kb annyi a lényege, hogy ők tudják mozgatni az aranyos figurát felugrani vhova megenni stb.

x360on nem nagyon lehet kategóriánként keresgélni, legalábbis nem láttam.

ohceef Creative Commons License 2015.04.03 0 0 1436

Valószínáleg azért nincs válasz, mert senki sem tud rá válaszolni az idelátogatók közül.
Az is igaz, hogy túl sok aktív tag sincs itt.
Vannak konzolos szervizek, akik üzemeltetnek fórumokat. Ott elég nagy a nyüzsi. ;)

Előzmény: kelso82 (1435)
kelso82 Creative Commons License 2015.04.03 0 0 1435

Hali

Nem tudom miert nem megy egyaltalan ez a topic en is kerdeztem mar majd 1 honapja, a te kerdesed is mar tobb hetes. Valaszok szama :nulla.

 

Azota volt mar ujabb kerdesem , de nem itt tettem fel, mert sok ertelmet nem lattam. Neked is azt javaslom, h pl inkabb hivd fel a boltot,mondjuk konzolvilagot en nagyon meg vagyok elegedve az xboxos ugyfelszolgalatokkal, endig mindenben azonnali, hasznalhato infot es segitseget kaptam.

 

 A telefonos magyar xbox ugyfelszolgalattal is elegedett vagyok eddig onnan ketszer kaptam azonnali helpet.

Szamra nem emlekszem de 0680 assal kezdodik.

 

A te problemadra nem tudok mit mondani, mert nem emlekszem a reszletekre amikor a kartyamat hozzarendeltem par hete.

 

Egyebkent en is hasonlo cipoben jarok, tegnap jart volna le a gephez kapott ajandek gold tagsagom, de mielott lejart volna gyorsan meghosszabbitottam, mert arra sem emlekszem,hogyan aktivaltam a goldot:D es igy azonos szamon megy tovabb automatikusan.

 

Egyebkent mar csak a free games with goldok miatt is megerne a tagsag, foleg ebben a honapban. Gow judgement,army of two, assassin's creed 4 black flag, terraria.

A egyhavi tagsag 2000 ft ennyiert ez alapbol nem rossz. Mondjuk csak ketto szokott lenni havonta, de aprilisban duplaztak.

 

Vicces viszont az,h xbox one-ra sztem sokkal gyengebb gameket adnak gold tagsaggal:D milyen jol tettem,h a 360ast valasztottam masfel honapja mikor vettem. Mondjuk nyilvanvalo volt h ele nekem a 360as.

Csucs egy masina.

Előzmény: Matheus9 (1434)
Matheus9 Creative Commons License 2015.03.15 0 0 1434

Sziasztok lenne egy kisebb problémám. Lejárt az ajándék Xbox Gold tagságom és szeretnék venni gold-ot bankkártyával de amikor a kártya hozzáadása menüpontban ugye meg kell adni minden adatot és az irányítószámot nem fogadja el. De a state/province fülecskénél is csak az amerikai államokat hozza ki. A régió Nagy Britannia. Ha valaki mondjon valamit. Köszönöm előre is

kelso82 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 1433

Udv ismet

 

Ahhoz ,hogy kartyaval tudjak jatekot vasarolni az xboxon keresztul a marketplacen szukseges gold elofizu?

Mert marcius vegen lejar az ajandek gold tagsagom es ha kell gold a vasalashoz is par dolgot vennek addig.

 

Valamint megegy kerdes: a megvasarolt jatekok letolthetoek e mondjuk masik gepre is, ha belepek a felhasznalonevemmel es jelszavammal?

jaszy1 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 1432

Igen, úgy lehetséges....

Előzmény: kelso82 (1431)
kelso82 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 1431

De gha valakitol atvette/vasarolta a gepet es az illetonel be volt allitva, akkor aktivalva maradt volna.

Az a baj,h reszleteket egyaltalan nem arult el.

Előzmény: jaszy1 (1430)
jaszy1 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 1430

Ha nem kapcsoltad be akkor nem menne :D

Előzmény: mimo73 (1426)
kelso82 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 1429

Uhh

akkor mielobbi megoldast kene talalnod a kikapcsolasara. En amikor 3 hete megvettem a gepet es letre kellett hoznom egy fiokot az elso bekapcsolasnal, volt vmi olyasmi, h csaladi funkcio, lehet h azon belul van ez az un. gyerekzar?

Nem tudom en kihagytam ezt a family settingset pont emiatt, mert gondoltam ra h koze lehet az ilyen szuloi felugyelethez. Aztan lehet, h semi koze hozza.

Előzmény: mimo73 (1428)
mimo73 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 1428

Nem indulnak el a korhatáros játékok :(

Előzmény: kelso82 (1427)
kelso82 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 1427

Milyen funkciokat takar a szuloi felugyelet opcio?

0:00 kor lekapcsol a gep automatikusan?:D

 

mimo73 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 1426

Az a baj hogy nem is kapcsoltam be!

mit lehet tenni?

Előzmény: jaszy1 (1425)
jaszy1 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 1425

A kóddal amivel bekapcsoltad. Ha nem tudod az cumi :(

Előzmény: mimo73 (1424)
mimo73 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1424

Sziasztok!

 

Valaki tudna segíteni?A szülői felügyeletet hogy tudnám kikapcsolni?

előre is köszii a segítséget

kelso82 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1423

Beb@szotTuI bejön ez a gép, már évekkel ezelőtt meg kellett volna vennem.

 

Egyébként új szintre léptem vele:),mert sikerült az ajándék live gold kupont beváltanom.Már az egyik ingyenes teljes gémet be is húztam, tomb raider és 16.-ától jön a másik a bioshock infinite.

(milyen jó, h nem február hónapban váltottam be, mert vissznéztem tegnap és az akkor ingyenes gémek nem igazán érdekeltek volna.

 

demoból pedig nba 2k13-t szedtem, nagyon ütős kis game, csak az a kár h smucigok a 2ksportsnál és csak 1 negyedet tudsz játszani.(fifa 15nél a demo egy teljes meccset tartalmaz)

 

Kártyát pontosan hogyan lehet hozzárendelni a livenál?

Valamint az a kérdésem is van még, hogy ha lejár a gold tagság, akkor már nem is lehet pénzért letölteni játékot?Az csak gold tagsággal működik?

 

Előzmény: ohceef (1422)
ohceef Creative Commons License 2015.03.04 0 0 1422

Hát... tartós elemekkel elég költséges az üzem! Érdemesebb szerintem újratölthető elemekkel használni (nálam is úgy mennek) ;)

Előzmény: kelso82 (1421)
kelso82 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 1421

Ok,tnx.

Bar par oraja jottem ra, meghozza abbol, h egyre surubben kezdett villogni, valamint a rezgese is abbamaradt:)

Nem semmi azert , ket het es 3 nap alatt szivattam le a duracelleket, de nyustoltem napi 6-7 orat az elmult 2 hetben

Előzmény: jaszy1 (1420)
jaszy1 Creative Commons License 2015.03.01 0 0 1420

Az ellem merülését így jelzi. Piros fényt ne várj, nincs :D

Előzmény: kelso82 (1419)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!