Keresés

Részletes keresés

merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 248
...hogy te milyen informált vagy! :-D
Előzmény: derekbell (241)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 247
Minősítőt is ismerek, aki nem minősítteti le az egyébként minősíthető állapotú, de már korábban forgalomba helyezett kocsijait, neki megéri azt a párezer forintnyi súlyadót, hogy ne szólhasson bele senki és semmi abba, hogy mit csinál a kocsijával.
Előzmény: derekbell (242)
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 246
Amit most írsz, na azt hívják demagógiának
Előzmény: Törölt nick (238)
keepitretro Creative Commons License 2006.10.01 0 0 245
Biztos a majmokat piszkáltad? Nem a rácson belülről a gondozókat piszkáltad? :-)
Előzmény: Törölt nick (243)
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 244
:-)
Előzmény: 504LACI (237)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 243

Hát persze. Más kérdés, hogy szeretem az idiótákat provokálni. Gyermekkoromban az állatkertben a majmokat bottal piszkáltam, és röhögtem rajta, ahogy rázzák a rácsokat... de most már itt az index. :-p

Előzmény: keepitretro (240)
derekbell Creative Commons License 2006.10.01 0 0 242

Így igaz. A Sunbeam 1970 óta van Magyarországon (1961-ben született és Párizsból jött...). Ha egymód van rá, minősítő soha ne mfogja látni és nincsis vele semmi gondom-bajom az egyre ritkuló műszaki apróságopkon kívül, hálaa barátomnak, aki mostanában kezeli.

 

A Rovernél azt hittem, hogy most már végre Európában élünk, tényleg azt tehetem, amit bárki más az unió területén gyakorlatilag megtehet.

 

Hát ez volt a legelső óriási tévedésem, a második meg, hogy hittem a "Muzeális Minősítő Bizottság" (idézőjelben, hiszen gyakorlatilag nem létezik ilyen valami...)  kinyomtatott betűinek.....

Előzmény: Törölt nick (239)
derekbell Creative Commons License 2006.10.01 0 0 241

Hát igen, bár nem tudom, hogyTE most megint tévedésbe nringatod magad, vagycsak úgy vagdalkozol: a Mercis tudtommal nem minősítő, hiszen a MAVAMSZ honlapjára éppen ő írt egy reklámcikket a Mericjének minsősítése kapcsán, hogy milyen klasszul, gördülékenyen, udvariasan, korrekten zajlik a minősítés...

 

A többi tökéletesen igaz. A rendszer alapjaiban (jórészt feleslegesen túlzóan, de) jól van kitalálva, ám a működtetése minden szempontból minden szinten vérlázító!

 

És a  legszomorúbb az egészben, hogy mindez "berkeken belűl" egy viszonylag szűk csoportnak "köszönhető"... Ugyanezzel az erővel "normális" emberek normálisan is tudnák működtetni, mert a rendszerben elvben benne van a korrektség lehetősége. ....

Előzmény: Törölt nick (238)
keepitretro Creative Commons License 2006.10.01 0 0 240
"az én elvem az, hogy a támadási felületet minimalizálom"

biztos ??????? :-DDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 239
Köszi, de az én elvem az, hogy a támadási felületet minimalizálom. Most is civil rendszámos kocsim van, és a következő is az lesz, az tuti. Nem mintha én nem hurcolásznék be szívesen külföldről akármiket... de nem akarok úgy járni, mint Derekbell, csak legális magyar járművet veszek, érintetlen azonosítókkal, forgalmi szerinti tulajdonostól, amit öt perc alatt minden gond nélkül a nevemre vakarnak az ocsmányirodában, és ami nem ilyen, azt csessze meg a gazdája, papirozza le, és aztán majd tárgyalhatunk, addig nincs miről.
Előzmény: 504LACI (237)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 238
Hát persze, az emberek nem egyformák, az egyiknek ez fontos, a másiknak meg amaz, az egyik kicsit engedékenyebb, a másik szigorúbb. Egy jól működő rendszert viszont éppen arról lehet megismerni, hogy ezeknek a szubjektív tényezőknek a szerepét igyekszik minimalizálni. Ha a mercis elkergethet 20 ponttal, és fellebezésnek helye nincs, az nem egy jól működő rendszer. Annál a teljes tiltás vagy a teljes engedélyezés is nagyságrendekkel jobban működik, akkor is, ha előbbi esetben sérülnek a burzsujok érdekei, illetve utóbbi esetben "mindent elárasztanak a megélhetésiek". Az önkényeskedés a legrosszabb, és aki büszkén vállalja, és kiáll mellette, mint a mercis, annak komoly baj van a világképével.
Előzmény: derekbell (236)
504LACI Creative Commons License 2006.10.01 0 0 237

Szinte látom magam előtt, ahogy zokog Merciw115 kolléga miközben búskomoran kaparássza a falat :-))) azért mert látatlanban adott 20 pontot... Miközben nem is tagja semmiféle bizottságnak.

De vedd úgy, hogy nem 0-ról indulsz akkor nem is olyan rossz :-)

Előzmény: Törölt nick (235)
derekbell Creative Commons License 2006.10.01 0 0 236
Bizottság van egy nagy, megfoghatatlan, nem létező egész és vannak kis helyi, létező, látható, érzékelhető bizottságok. Azok talán nem mindenhol olyanok, amilyennek én ismerem és TE ismerni véled....
Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 235

Részükről a korrekt pontozás lenne a kegy. :-( Látod, nekem 20 pont van kimérve, és oda sem kell mennem (illetve az semmin sem változtat), és még utána még ő van megsértőve, ha közlöm mi a véleményem róla, és mérgében a falat kaparja, hogy nem vagyok neki kiszolgáltatva, mint ahogy te voltál.

Ez a bizottság aztán tényleg mindennek a legalja. :-(

Előzmény: derekbell (234)
derekbell Creative Commons License 2006.10.01 0 0 234

Nálunk chello van, semi modem. Bekapcs és megy. Lakásfelújításnak vége, már csak rendcsinálás, de a netes élet soha nem állt meg....

 

Amúgy egy kis tévedésben vagy már megint Roverügyileg, mivel itt nem kellett volna senkinek semmiféle kegyet gyakorolni, semmiféle kivételezést alkalmazni, csupán korrektül azt és annyira kellett volna lepontozni, ami és amennyire megérdemelte. 

    És akor máris nem bukott volna meg. De mivel minden áron meg akarták buktatni az "illetlen visszapofázásom" miatt, ezért ugyebár hazudtak tücsköt-bogarat....

Előzmény: Törölt nick (229)
derekbell Creative Commons License 2006.10.01 0 0 233

Itt. De TE nem vagy számomra sem beszélgető- sem vitapartner.... Amúgy nézem a tévét és figyelem, hogy győztünk-e...

 

Mága múgyabbul: maeegész nap aRoverel kirándultunk. Beszárás, olyan jó ésakkor siker, hogy többször majdnem tömegszerencsétlenség történt miatta a Szentendrei úton és bárhol, amerre csak mentünk. És senki nem a fényezését, vaga aza ablaok gumitömitéseit  fikázta, hanem ájuldozott, hogy milyen aranyos kis Rolls-Royce.....

Előzmény: merciw115 (225)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 232

tudom, ismerem a képet.

van ennek egy nyitott konverziója is, azt egy xjbe láttam bepajszerolva.

Előzmény: DE LUXE 64 (230)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 231

 van rendszám a kocsimon, amitől semmi módon nem tudsz megfosztani?

 

ki mondta, hogy akarja?

Előzmény: Törölt nick (228)
DE LUXE 64 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 230
Beépítve,monjuk E-TYPE-ba.
Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 229
Valami lakásfelújítást emlegetett, biztos szétszedték a modemet. Majd pár nap múlva visszarakják, és újra mesél nekünk a roverről. :-)
Előzmény: merciw115 (225)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 228
Most mégis mire számítottál a 20 pontos beszólásod után? Hogy majd elkezdem a seggedet nyalni, hogy adjá 74,5-öt, mint Derekbellnek, és utána megköszönöm a kegyet? És most rohadtul frusztrál, hogy eszembe sincs, és van rendszám a kocsimon, amitől semmi módon nem tudsz megfosztani? Hát, szar lehet. Zabálj egy kis kaviárt, vagy told le holnap valamelyik csicskádat, felettem nincs hatalmad, muhaha!
Előzmény: merciw115 (222)
504LACI Creative Commons License 2006.10.01 0 0 227
Ne koszold már össze a kezed, elbánt vele az élet magától is, nem kell ráadás.
Előzmény: merciw115 (222)
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 226
és most télleg kikapcsolom magam, megyek kaviárt enni

OFF

merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 225
Egyébként hol vagy DB?
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 224
Biztosan, hiszen mindenkit ismer...
Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 223

Ilyeneket elitista kaviáros seggfejek szoktak mondogatni

 

te, ha már ez a fóbiád, akkor nyilván rengeteggel találkoztál és elbeszélgettél velük, hiszen tudod, miket mondanak.

ugye így van?

Előzmény: Törölt nick (221)
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 222
ON
Ha ott lennék, akkor - annek ellenére, hogy nagyon nyugodt ember vagyok - egy akkorát kapnál hogy... és itt most idézhetném keepetet...
bunkó vagy. [pont]
OFF
Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 221
Akkor talán nézd meg az előzményét is, amiben látatlanba közölted velem, hogy max 20 pontra számíthatok a veteránvizsgán, ha te is ott leszel. Ilyeneket elitista kaviáros seggfejek szoktak mondogatni, tehát elitista kaviáros seggfej vagy. Irasd rá a névjegyedre! :-p
Előzmény: merciw115 (220)
merciw115 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 220
Csak h téged idézzelek:

"kiszolgáltassam magam a hozzád hasonló elitista kaviáros seggfejeknek kényre-kedvre"

Nem szorulok védelemre, nem vesztünk össze, csak nem ereszkedem le a Te szintedre...

OFF
Egyébként jellemző a Te pol-i nézeteidre az általánosítás...
ON
Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 219
Pedig velük kapcsolatban is van egy-két fenntartásom... :-p
Előzmény: MazdaGazda (218)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!