Keresés

Részletes keresés

sziaa Creative Commons License 2008.03.28 0 0 3175
:-))
s3girl Creative Commons License 2008.03.11 0 0 3174
Azért érdekelne, h mire használod fel mások fényképeit..
Előzmény: Törölt nick (3173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 3173
Csak. De na vitázzunk!
Előzmény: s3girl (3172)
s3girl Creative Commons License 2008.03.10 0 0 3172
Mire? S miért sürgős?
Előzmény: Törölt nick (3171)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.10 0 0 3171
Csak gyüjtöm.
Előzmény: s3girl (3170)
s3girl Creative Commons License 2008.03.10 0 0 3170
mire kellene.?
Előzmény: Törölt nick (3169)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.09 0 0 3169
Nincs képete?Nagyon sürgős lenne.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.08 0 0 3168
 

Sziasztok!

Van egy delfines topik.: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9175696

s3girl Creative Commons License 2008.03.04 0 0 3167
Hehe, ismerős!:D Igazából mindkét ősöm frászba van ha tücsit talál a lakásba és kiabálnak Nekem h azonnal menjek. Pedig nem bántanak, kézzel is megfoghatóak, a barna tücsik hangja kifejezetten kellemes, könnyen tarthatók/szaporíthatóak.
Lisztkukacokkal sincs gáz, nemkell mutogatni ősöknek. Viaszmolyhernyó nemtúlszép de velük sincs gond, kivéve ha valaki olyan balga mint én h a tárolóra túl nagy lukat vág és kimásznak belőle..5ből csak 3-at találtam meg.
A gyászbogárlára az gáz olyat énsem veszek, nagy és nagyon virgonc..azmár nekemis brr.:)

Tudtátok h nehéz úgy gépelni ha papagáj van a kézfejeteken, alkarotokon?:)) Bár néha azért segít írni is:)








- Azért hátráltatni is képes.:)



Előzmény: Törölt nick (3166)
s3girl Creative Commons License 2008.03.04 0 0 3165
De az a galerym nyitó oldala, ahol vannak az állataimról mappák és azokon belül is vannak képek:)
Előzmény: Törölt nick (3164)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 3164
Hát erre gondoltam: http://gallery.site.hu/u/s3girl
 
Előzmény: s3girl (3162)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.03.04 0 0 3163

Szia/sztok! :)

Majd hozok én is ha lesz időm! Lépek is szép napot!

Előzmény: s3girl (3154)
s3girl Creative Commons License 2008.03.04 0 0 3162
Szia!

Mármint melyik?:) De azért köszi:)
Előzmény: Törölt nick (3160)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 3161

NAGYON JÓ!

Előzmény: Törölt nick (3156)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 3160

Szia!

Ez a kép a legjobb:

 

 

 

FARNKÓ!!!!!!

 

Előzmény: s3girl (3159)
s3girl Creative Commons License 2008.03.03 0 0 3159
Nagyon szép!:)
http://gallery.site.hu/u/s3girl
Előzmény: Törölt nick (3158)
s3girl Creative Commons License 2008.03.03 0 0 3157
Aranyoos!:) Spániel?:)
Előzmény: Törölt nick (3156)
s3girl Creative Commons License 2008.03.03 0 0 3154
Szép napot Mindenkinek!

Köszi!:) Többieknek nincsenek képeik?

Előzmény: Pici gazdi (3153)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.03.02 0 0 3153

Szia!

De szép :)

Előzmény: s3girl (3152)
s3girl Creative Commons License 2008.02.26 0 0 3152
Sziasztok!

Köszönjük a dicséretet!:) Akkor most kicsit bekeményítünk!;))

Előzmény: Pici gazdi (3151)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.26 0 0 3151

Sziasztok! :)

 

Cuki :)

Előzmény: s3girl (3150)
s3girl Creative Commons License 2008.02.24 0 0 3150
Szép estét mindenkinek!:)

Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.22 0 0 3149

Sziasztok!

Aranyos kutyid van :)

Előzmény: s3girl (3147)
mazsooca Creative Commons License 2008.02.22 0 0 3148
Törpe pinscher bébi?  :))
Előzmény: sziaa (3136)
s3girl Creative Commons License 2008.02.21 0 0 3147
Szia! Szép estét mindenkinek!:)

Szép és gonosz is.!:) Néha csak úgy spontán olyanokat csíp az ujjamba..mert az olyan jó..:) S egyre jobban rámvan kattanva. Ma is visszarepült a kalitkájába, de nem csuktam be, leültem a tükör elé, mert festettem a szemem, egyszercsak ez a kis disznyó meg rárepült a hátamra. Majd a kezemre..hát megkéne nézni h hogy festettem ki a szemem.:) Meg ma egyszerre volt rajtam a papagáj meg a leguán..televan karmolással a vállam, hátam..:)



- Voltunk ma egy tónál úszkálni.:)



- Viziszörny.:)

Előzmény: Pici gazdi (3146)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.21 0 0 3146

Szia! :)

Nagyon szép :))

Előzmény: s3girl (3145)
s3girl Creative Commons License 2008.02.20 0 0 3145
Hát..anyuék engem is kiakarnak vágni vele együtt..:) Mert most nagyon vedlik, így kitettem a szobámból a folyosóra, mert már én sem kaptam levegőt éjel. Viszont naponta többször felporszívózok körülötte stb, de ígyis sokszor zavarja anyuékat. Abban reménykedek h szeretnek annyira h ne tüntessék el itthonról! KB 2hete voltam azzal megfenyegetve h ha nem adom el a madarat vagy valami, akkor elengedik egy hét letelte után. Hát jelentem, a madár azóta is a folyosón van, délutánonkét meg a szobámban és eddig maradhatott!:))

Mai adag:)..:



- Szép vagyok?:)

- Mi az ott? Mindjárt jól megcsípem..

- ..Jólvanna..szégyellem magam, amiért megcsíptelek..

- ..cserébe hagyom magam simogatni is..

- A gazdi sz.gépezik? Akkor alszok egy keveset.:)

Előzmény: Pici gazdi (3144)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.19 0 0 3144

Szorítok hogy megmaradjon! Tudom milyen rossz érzés megvállni egy kedvenctől.

Én nekem egy darabig biztos nem lesz ilyenem a szüleim nem engednék meg. Addig is gyönyörködöm ezekben a csodás papikban :)

 

Jó éjt Neked!

Előzmény: s3girl (3143)
s3girl Creative Commons License 2008.02.19 0 0 3143
Szia!

Köszi!:) Bár párom elakarja adatni velem amikor összeköltözünk(március környékén).:(( Kiharcoltam tőle h legyen egy egyhónapnyi próbaidő. Allergiás rá, de nálam ez nem mentség, énis allergiás vok fűre-fára, de párom nagyon nem szereti. Egyszerűen nemtud vele megbarátkozni. De majd látjuk h milesz a próbaidő végén. Addig is szelidítgetem s igyekszek sokat foglalkozni vele. Nagyon klassz kis jószág és sz'tem meseszép. Remélem nem kell mennie, de a biztonság kedvéért már gazdit kerestem ismerősöknél, forumozóknál. Vannak jelentkezők is, de szerencsére perpill úgytűnik h maradhat. Majd látjuk. Ha mennie kellene, Neked adom ha kell. De azért ne reménykedj, mert jelenleg vszinübb h maradhat mint az h nem.:) Nyárig eldől mindenféleképpen.
Előzmény: Pici gazdi (3142)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.02.19 0 0 3142

Sziasztok!

Sajnálom én is a kutyádat. És köszönöm.

Nagyon édi ez a papi kell nekem isss :) :D

Előzmény: s3girl (3141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!