Keresés

Részletes keresés

wizes Creative Commons License 2008.03.13 0 0 9895

Lalyoska helyett lyön Irénke.

 

Bánó Irénke.

 

Bánó András váltja Kálmán Olgát az ATV-n

 

http://www.mfor.hu/cikkek/Bano_Andras_valtja_Kalman_Olgat_az_ATV_n.html

Ibolyát a kormányba! Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9894
Ha más nem, Horn kommentárjai észhez térítették őket. Bár elnézve azt a tucatnyi Lombroso pofát, akiket Mszp vezetésnek nevezünk, ebben sem lehetünk biztosak. Horn mindenesetre rátapintott a lényegre.
Előzmény: rodni (9891)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9893
A féloldalas, félszemű Para-Kovács...
Előzmény: fromme (9885)
PJ Proby Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9892
Olvasgasd a nemzetközi sajtót, világos eligazítást fogsz kapni a gyötrő kételyeidre.
Előzmény: rodni (9890)
rodni Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9891
Pár hónap eltelik, és az a 3 millió ember rájön, mennyire átverte őket a vezérük, mert a kormány marad a helyén. A kormánypártoknak még időben jött ez a pofon, ebből még jól is kijöhetnek.
Előzmény: pampino (9887)
rodni Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9890
És ki ellen győzött? Mert erre a kérdésre még nem sikerült választ találnom.
Előzmény: PJ Proby (9889)
PJ Proby Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9889
Csatlakozom, egyúttal javaslom e nagy nap alkalmából, nevezd Viktor(ia)nak, mert Magyarország győzött!!
Előzmény: rodni (9886)
Ibolyát a kormányba! Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9888
Remélem a kismama a következő három évet GYES-en tölti.
pampino Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9887

"a jövő nem Gyurcsánnyal kezdődik"

 

De nem is evvel a barom bandával, bagázzsal, aki most tette tönkre igazán az országot, semlyénestől, vagy hogy is hívják ezt az eszementet. 

Előzmény: fromme (9885)
rodni Creative Commons License 2008.03.10 0 0 9886
Jó egészséget kívánok Neked és a születendő babának. Hiányozni fogsz!
fromme Creative Commons License 2008.03.07 0 0 9885
Eltöröljük őket

 

Annyira kifinomult, már-már halasi csipkére emlékeztető a Fidesz kampánya, hogy folyamatos félelemben éltem eddig: nem gondolják-e azt a magyar emberek, hogy mégsem a nemzethalál lesz a tét a népszavazáson, és a regnáló kormány esetleg mégsem egy elcseszett vámpírfészek, napfényre olvadó miniszterekkel, de szerencsére ellátogattam Orbán Viktor honlapjára, ahol eligazítást és megnyugvást nyertem.

 

Eltöröljük őket - mert a jövő nem Gyurcsánnyal kezdődik - ez a szöveg fogad, és persze a magyarázat: vizitdíj, kórházi napidíj, tandíj, tehát ezeket törlik el, nem a kormányt, nem a szocikat, nem a szocikra szavazókat, csak ez a fránya áthallás - lárifári - ez kelthet beteges asszociációkat, valamint a magyar nyelv helytelen használata, mert a vizitdíj, nos, az nem ő.

 

A vizitdíj, az az.

 

Az a gond a Fidesz elnökével, hogy túl sok időt tölt idióták között, és ettől még senkinek sem nőtt meg az IQ-ja. Az teljesen rendben van, hogy a Fidesz integrálta az MDF rettenetes tagságát, hogy felvállalta és zászlójára tűzte mucsát, azonban ennek egyenes következménye, hogy megtévedt, de alapjában véve jó szándékú fiataloknak szeretnék látni a tudatlan és konkrét nácikat, védelmükbe kénytelenek venni a nyilas zászlót és hamarosan oda jutnak, hogy karlendítés és karlendítés közötti különbségről kénytelenek majd nyilatkozni, fogaskerék és horogkereszt össze nem téveszthetőségéről, és persze arról, hogy az eltöröljük őket nem is arra vonatkozik, amire, hanem a vizitdíjra, csupán elírás történt.

 

Eltöröljük ezeket - ja, persze, ezt szerettük volna mondani, csak rossz billentyűt nyomtunk meg, aztán összenevetünk a reformnyilasokkal, mert ők is rendes magyar emberek, jobb híján ránk szavaznak majd, ha nem lesz más választásuk.

Van egy szörnyű hírem: a jövő mindennap elkezdődik, ilyeténképpen tehát még jó darabig Gyurcsánnyal.

 

Magam sem örülök ennek, de Stephen Hawkinggal kell konzultálni az ügyben, mert az idő természete nehezen befolyásolható bukott miniszterelnökök által. Privát történelmet írathatunk nyalnokokkal, de az idő természetét, khm, azt meglehetősen nehéz politikailag átalakítani. A jövőre nézve főleg ebben bízhatunk: a fizika leszarja a politikát.

 

Nem volt taggyűlés, a vizitdíjat pedig eltörültük, ja, és én még sohasem hazudtam.

 

Ennyit tett hozzá Orbán Viktor az elmúlt évek történelméhez, ami egy gyönge lábjegyzethez sem elég a jövő tankönyveiben. De ami a legrosszabb: a mostani állapota alapján már nem is várhatunk tőle többet.

 

Népszabadság • Para-Kovács Imre • 2008. március 7
fromme Creative Commons License 2008.03.07 0 0 9884

Ha jól hallom, hétfőtől - a szülés miatt - egy ideig Németh Péter vezeti Kálmán Olga műsorát.

 

Bízzunk benne, hogy "lalyoska"-ként meg-megjelenik közöttünk.

 

fromme

wizes Creative Commons License 2008.03.07 0 0 9883

Ez lyutott nekem is eszembe, de hátha ez tarcsa életben lalyoska  frisseségét!

;<))

Előzmény: rodni (9879)
wizes Creative Commons License 2008.03.07 0 0 9882
Gratulaaaaaaaaa!!
Előzmény: hatgang (9877)
fromme Creative Commons License 2008.03.07 0 0 9881

Azt mondja a Csekkes Viktor, sokat spórolhatsz!

 

De amit várhatóan megspórolsz a vizitdíjon azt szépen add oda a FIDESZ-nek. Úgy lett volna méltányos, ha eleve 6.000.-Ft-ról kiállított csekkeket küldtek volna szét lelkes támogatóiknak, nehogy azok első nekibuzdulásukban a kelleténél többet fizessenek. Csakhogy tudják, nem veszíthetnek semmit! Ha például elveszítenék a vizitdíj fizetésének a lehetőségét, akkor azt rögtön oda lehet adni az Orbán Viktornak.

 

fromme

rodni Creative Commons License 2008.03.05 0 0 9880

Végre láttam egy értelemes fideszest. Csáki Károly nevét megjegyzem.

 

Kontrát elég érdekes volt, amikor Csáki ügyéről kérdezték, mint az etikai bizottság elnöke, csak hebegett-habogott. Orbán vezérünk most nem ér rá ezzel foglalkozni, még nem utasította, mit is mondjon, ha erről kérdezik.

rodni Creative Commons License 2008.03.04 0 0 9879
Olga! Idő előtt akarsz szülni? Hagyd a pics@ba szíjrágót, fontosabb most a Te és a kicsi egészsége!!!!! Ő egy abnormális figura.
rodni Creative Commons License 2008.03.04 0 0 9878

G R A T U L Á L O K  a díjhoz!!!!

Előzmény: hatgang (9877)
hatgang Creative Commons License 2008.03.04 0 0 9877

Az MSZP Országos Nőtagozata szombaton tartotta nőnapi ünnepségét a Millenárison

Ezután a nőtagozat által alapított díjakat adták át. Közéleti díjat kapott Kálmán Olga újságíró, az ATV főszerkesztője...

 

Gratulálunk.;)

 

Aglo Creative Commons License 2008.03.03 0 0 9876

-Kérlek!
-Akkor újra: Hol voltak azok a "milliárdok"??
Előzmény: PJ Proby (9875)
PJ Proby Creative Commons License 2008.03.03 0 0 9875

-Honnan lesznek azok a "milliárdok"????

 

Óh, azok a fránya igeidők!!

Azok a milliárdok már nem lesznek, azok voltak!

Előzmény: Aglo (9874)
Aglo Creative Commons License 2008.03.03 0 0 9874

-Ez mind Ok!
-Csak egyet monndjál el nekem!
-Honnan lesznek azok a "milliárdok"????
Előzmény: 4400 (9858)
damm Creative Commons License 2008.02.28 0 0 9873

"...a fidesz még mindig jobban kommunikál még akkor is, ha hazugságokat mond."
Jé, talán tudod, hogy hol lehet megtalálni az interneten Orbán szíenenes riportját, amiben azt mondta, hogy


"ÉN SE HAZUDTAM SOHA AZ EMBEREKNEK..."
Előre is köszi!

 

Egyébként nekem is van egy jobbos ismerősöm, akinek a nagynénje mesélte, hogy a férje unokatestvérének a vőlegénye találkozott olyannal, aki amikor meghallotta, hogy... Izé, mit is akartam mondani?....:-)))

Előzmény: rodni (9870)
PJ Proby Creative Commons License 2008.02.28 0 0 9872

Olga, ma pl. beszélgethetnél ájemmónikával a KSH mai gyorsjelentéséről, foglalkoztatáspolitikánk legújabb sikersztorijáról: arról, hogy az elmúlt évben mindössze 66 ezerrel csökkent a foglalkoztatottak száma, s hogy a munkanélküliség a 10 évvel ezelőtti szintre emelkedett.

üveges Creative Commons License 2008.02.26 0 0 9871
Költői kérdés: Olga ma miért voltál olyan türelmes Horn Gáborral?
rodni Creative Commons License 2008.02.26 0 0 9870
Tényleg siralmas ez a kampány, főleg fidesz részről. Ami még ennél is sajnálatosabb, hogy hatásos. Több balos ismerősöm mondta, hogy eddig úgy gondolta, hogy a vizitdíj mellett fog szavazni, de ahogy meghallotta az 1000 Ft-os tarifát, el kezdett gondolkodni, és igennel fog szavazni. Beveszi a nép ezt  a marhaságot. Szumma szummárum, a fidesz még mindig jobban kommunikál még akkor is, ha hazugságokat mond. A kormánypártiaknak valami hatásosat kellene bedobni.
rodni Creative Commons License 2008.02.25 0 0 9869

Nem egy szinten beszéltek. Én inkább így fogalmaznék. De azt nem írom alá, hogy  a tejfel nem tudta, miről kérdezik. Nagyon is tudta, el is szólta magát, (sajtó, HírTV...), és akkor kezdett el hirtelen értetlenkedni.

Nekem olyan érzésem volt, mintha lett volna a háttérben valaki. Lehet, hogy megint egy sajtó???

Előzmény: Törölt nick (9868)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.25 0 0 9868



..csak azért nem sikerült, mert Olga egészen egyszerűen NEM tudott a romával azonos szinten beszélni...........

..annyira megpróbálta körülírni a kérdést, hogy a szerencsétlen tejfel azt sem tudta mijafaszról kérdezik...

..
Előzmény: rodni (9867)
rodni Creative Commons License 2008.02.25 0 0 9867
Nem sok kellett Olgának ahhoz, hogy a Tejfel Jancsiból kiszedje, ki is hívta valójában Tóth Viktort. Szvsz ha ez a beszélgetés face to face megy, vagy több ideje lett volna a beszélgetésre, tuti kiszedi belőle.
rodni Creative Commons License 2008.02.22 0 0 9866

Szerintem meg tarolt szíjrágóval szemben. SZP csak egyet fújt, kevesebben jelentkeztek, mert tandíj lesz. De nem ez volt a kérdés. Egyébként az egyetemek, főiskolák qrvára felhígultak, olyanok is bejutnak, akik 10-15 évvel ezelőtt talán még érettségizni sem tudtak volna.

Arról nem is beszélve, hogy a felsőoktatásban tanulók több, mint fele ma is költségtérítéssel tanul, az meg nem 105 ezer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!