Keresés

Részletes keresés

alrgiii Creative Commons License 2014.08.28 0 0 86246

Amikor utoljára kerestem, volt nem sablonos is. Igaz, nem huszonévest kerestem és nem volt feltétel, hogy legyen fényképe.

Előzmény: Törölt nick (86244)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 0 0 86245

Á, dehogy. Csak a multi stimmel :)

Előzmény: Törölt nick (86243)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 0 0 86244

mindegyik sablonos. vagy az idézetek miatt. vagy pedig "ha felkeltettem az érdeklődésed. ismerj meg"

 

ezekhez nincs kedvem. sablon figurák.

Előzmény: alrgiii (86240)


Törölt nick Creative Commons License 2014.08.28 0 0 86243

MLM? :))

Előzmény: Törölt nick (86238)
manya1 Creative Commons License 2014.08.28 0 0 86242

Nem félelmetes: szánalmas.

Előzmény: Törölt nick (86239)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86241

semmi degradáló sincs benne.egyszerűen arról van szó, hogy a manapság általánosnak nevezhető munkahelyi légkör nem való mindenkinek, attól, hogy valahol esetleg nem négyelemis fizikai munkások dolgoznak, még simán lehet a hely viselhetetlen érzékenyebb, befelé fordulóbb stb. emberek számára.

ez a jellemző, nem más.

degradálni általában mindenki magát degradálja itt, nem az számít, a másik mit mond.

Előzmény: Törölt nick (86239)
alrgiii Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86240

Rengeteg ilyen adatlap van. De nem mindegyik ilyen, naazoknak a nőknek kell írni.

Előzmény: Törölt nick (86226)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86239

Félelmetes vagy. Tegnap megkérdeztél,ugye kövér vagyok (egyébként nem, jól elvagyok a 2 kg feleslegemmel),most meg úgy beszélsz,mintha tudnád,mit dolgozom.....mi az, hogy neked,meg a hozzád hasonló embereknek ... ez annyira degradáló,ne haragudj.

Előzmény: Törölt nick (86236)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86238

Hát,ha ezt megmondanám, lebuknék. Azt még nem tudom,ki előtt :)))) nem olyan nagy ez az ország, a cég pedig nagyon jellegzetes.

 

Egy idő után igen,ha vezető leszel,de addig!!!

Előzmény: Törölt nick (86237)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86237

mi a profilja a cégnek?

 

szellemi munkáról van szó, ugye?

Előzmény: Törölt nick (86235)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86236

bizonyos típusú embereket kikészítenének, mondjuk neked meg a hozzád hasonló embereknek biztos nem rossz. 

nem mindenki való ilyen helyekre.

Előzmény: Törölt nick (86235)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86235

Pedig van felvétel ;)

Előzmény: Törölt nick (86234)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86234

Köszönöm, de jól érzem magam a munkahelyemen ;)

Előzmény: Törölt nick (86233)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86233

Olyan munkahelyen dolgozom,ahol az alkalmazottak fele férfi,másik fele nő, az átlagéletkor 30, és nagyon sok szerelmi kapcsolat alakul(t) ki, jó sok kisbaba köszönheti az életét a cégnek. Igaz, nem tizenketten dolgozunk :) De szeretőt nem keresnék ott, az azért necces.

Előzmény: Törölt nick (86231)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86232

Ugyanezen a meggyőződésen vagyok. A regisztrált lányok nagy része túlsúlyos és/vagy ronda.

 

Arra lennék kíváncsi, hogy vajon hány valódi nő társkeresőzik? Mert szerintem azok, akiknek 3-4 éve ugyanaz a képük van fent, és nem szakadt meg a regisztráció (tehát 3-4 éve keresnek társat), azok valószínűleg vendég csalogatók. Merthogy az előfizetők 80%-a férfi lehet.

Előzmény: Törölt nick (86230)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86231

No comment.

 

Tehát az üdítő kivételt sem szórakozóhelyen, sem társkeresőn nem lehet megtalálni. Egyelőre nincs több ötletem.

Előzmény: Lorne Malvo (86228)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86230

Nemrégiben felmentem egy ilyen oldalra, olvasgatni. Feleannyi nő,mint férfi,ez tűnt fel először. Rákattintva néhány képre, elolvasva néhány hirdetést azt szűrtem le,hogy aki ott regisztrál,vagy onnan akar magának partnert, az már nagyon kétségbe van esve.

Előzmény: Törölt nick (86226)
Lorne Malvo Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86229

Ja, igen és persze én is azt láttam, hogy ugyanazok a nők fent vannak most is, mint akkor, ráadásul ugyanazzal a képpel, ezek szerint nem öregedtek...(Dehogynem, és ugye-ugye, jobb lett volna, ha nem olyan válogatósak, de most már nem kellenének, és láthatóan másnak sem kellenek.)

Előzmény: Törölt nick (86226)
Lorne Malvo Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86228

Évekkel ezelőtt társkeresőztem, pár találkozót sikerült összehozni, de sokáig kínlódtam vele, mire az a pár sikerült.

 

Mostanában regisztráció nélkül visszanéztem néhány egykor használt helyre, és megerősíthetem, amit összegyűjtöttél. Nem sokat írnak magukról, még arra sem veszik a fáradságot, legfeljebb egy "írj nekem és megismersz", vagy valami idézet, vagy valami sablon. 

 

Emlékszem, volt egy oldal, ahol lehetett naplót is írni, én meg is tettem, hátha javítom vele az esélyeimet. Azt értem el vele, hogy sokan olvasták (volt számlálója), minden napra kitaláltam valamit, engem is szórakoztatott, másokat is, de pont a környékemről nem nézték csak meg. Aki nem budapesti, annak egyébként sem tuti, mert alig van valaki, és ezeket még szűrni is kellett.

 

Unalmamban csináltam kamu adatlapokat, untam, hogy nem ír senki, nem is válaszolnak. Félig külföldiként regisztráltam egy fizetős oldalon, de kreditfeltöltés nélkül. Eredmény? Kaptam szinte azonnal levelet, meghívást pezsgőzésre, és kreditfeltöltést, hogy tudjak rá válaszolni. Ha írtam, pocsék helyesírással, gyenge fogalmazással, szinte azonnal választ kaptam, félig külföldiként, míg magyarként, normális fényképekkel, kitöltött adatlappal és naponta vezetett blogszerűséggel meggebedhettem.

Előzmény: Törölt nick (86226)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86227

ez általánosságban jellemző.

szexpartnert, kalandot keresőknek, igényteleneknek megfelel, igényesebbek meg lényegében kirekesztve, gyorsan megfutamodnak.

Előzmény: Törölt nick (86226)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86226

Felregisztráltam ma egy társkeresőre. Bár ne tettem volna...

 

Férfi szemmel nézve a következő dolgokon akadtam fent:

 

1, több éves aktív regisztrációk. azaz a nőnek több éve nem volt pasi az életében? vagy ha igen, akkor sem bízott a kapcsolatban annyira, hogy törölje magát az oldalról? :)

2, homályos, rossz minőségű fotók

3, igénytelen fényképek. pl. látszik a tükröződő üvegfelületen a vakuvillanás. vagy selfi. nem igaz, hogy nincs egy rendes kép, amit kitehet az oldalra.

4, idézetes bemutatkozások. nincs semmi egyedi mondanivalója magáról?

5, látványosan túlsúlyos nő, bejelölve: hetente legalább egyszer sportol. mit? mióta?

6, otthon csücsörítős képek.

7, az exét kisatírozott fényképek! :))

 

Azzal a lendülettel fogtam is, és töröltem is a regisztrációmat :)

 

Olyan igénytelenek ezek az oldalak, mint a Mónika show vendégei. Ezért abba a show-ba se vállaltam volna  szereplést. Nem az én szintem :)

alrgiii Creative Commons License 2014.08.27 0 0 86225

A nagy számok törvénye mindössze annyit jelent, hogy ha minél több kísérletet végzel, akkor az eredmény annál közelebb lesz az elméleti várható értékhez. Ha te rossz fotóval és sablonszöveggel próbálkozol, akkor ez az elméleti várható érték annyira alacsony, hogy extrém sok kísérletet kell végezned ahhoz, hogy 0 fölötti eredményed legyen... A rossz fotó és a sablonszöveg azt sugallja, hogy nem gondolod elég komolyan a keresést, ezért inkább adnak egy olyan férfinak esélyt, akiről nem ez süt. Ha valakinek heti 1-2 randi fér csak bele az idejébe, de hetente kap 10-15 levelet (ami nem sok), akkor fizikailag nem tud mindenkinek esélyt adni. Elutasító választ gyakran azért sem küldenek, mert állítólag sok férfi ettől vérszemet kap és elkezdi bizonygatni, hogy mégiscsak őt kellene választani, ez meg mindkét félnek megalázó, jobb elkerülni.

 

Én úgy csináltam, hogy csak olyan nőknek írtam, akiknek ki volt töltve az adatlapja. Volt egy sablonom, amit 90%-ban megtartottam (ez a bemutatkozó rész, ami rólam szólt), 10%-ban az adott nőre igazítottam, megírtam, hogy mi tetszik benne (ezért fontos, hogy ki legyen töltve az adatlapja). Csináltam vagy 100 fényképet magamról, azok közül választottam ki a legjobban sikerültet. Napi 5-10 levelet küldtem el, amíg végül válaszolt a későbbi feleségem :-)

Előzmény: Zsoli75 (86208)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86224

középkorú, legtágabb értelemben 35 feletti, legszűkebb értelemben 45 feletti.

fiatal, legtágabb értelemben 40 alatti, legszűkebb értelemben 30 (jó vannak akiknek 25) alatti.

Előzmény: Törölt nick (86216)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86223

mondjuk úgy: igen ismert, igen iskolázott embernek volt relatíve gyenge helyesírása, pedig még azt sem lehetne mondani, hogy ne lenne az illető foglalkozásának valami köze a nyelvekhez.

jó, ő nem átlagos, meg nem is tipikus eset, de a helyesírás egy bizonyos szint felett nem a legjobb mérce.

hiába ír valaki helyesen hülyeségeket, attól még azok hülyeségek maradnak.

Előzmény: Törölt nick (86221)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86222

ne haragudj, de úgy tűnik, figyelmetlenül olvasol.

én írogattam pár helyre éveken keresztül, majd abbahagytam, decemberben, most visszajöttem.

senki sem mászkál utánad, nem sértettél meg konkrétan semmivel, egyszerűen egy típust testesítesz meg, mely típust én kártékonynak tartom. 

nem kell nőiesen minden mögött személyes konfliktust, tartalmat sejteni, mert nincs.

Előzmény: Törölt nick (86217)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86221

Nem mondtam, hogy biztos, hogy mindig ok-okozati összefüggés van közöttük.

Ettől függetlenül lehet tőlem ügyvéd, orvos, közgazdász, politikus, akkor sem érdekel. 

Keveseket dobok öt perc alatt, de azalatt el tudom dönteni, hogy érdekel-e vagy sem. 

Volt, akivel tovább beszélgettem és javított, de általában bebizonyosodik, hogy az első megérzés jó volt és nincs közös hullámhossz., szimpátia, érdeklődés. 

Nem tehetek róla, ez nekem fontos, Van, akinek kell egy bmw, van, aki csak a kigyúrt tetkós kopaszokra bukik, van, akinek piperkőc a zsánere. Nekem helyesírásfétisem van :) 

Előzmény: Törölt nick (86220)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86220

Azt írtad, hogy legyen művelt, igényes. Ezt nem a helyesírás mutatja meg,hanem az,amit ír. Érted,ugye,a különbséget?

 

Nem,nekem nem számít a végzettség, és nem is dobok senkit 5 perc után. Elnézem a helyesírási hibákat, ők meg elnézik azt, amit kevésbé kedvelnek bennem. Ez pedig a tolerancia :)

Előzmény: Törölt nick (86219)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86219

Egyébként neked számít az egyetemi végzettség? Nem végzettségre utazom. Sosem mondanám, hogy ugyan alig bírom olvasni, meg inkább ne írjon már egy mailt sem, mert tök gáz, viszont van neki egy egyetemi végzettsége, így az a csomó helyesírási hiba elnézhető. 

Előzmény: Törölt nick (86211)
Lorne Malvo Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86218

Dezső Mester véleménye a következő:

"mivel az átlagnő is több tucat levelet kap naponta, ha hetente két-három alkalommal jelentkezik be, akkor (érdemi) válaszra nem a felső 10, hanem inkább 1%-ba tartozó férfiak számíthatnak tőle. A maradékból pedig a 'futottak még' kategóriás delikvensek számíthatnak arra, amire részben céloztál is: a remény folyamatos ébrentartásával operáló, barátkozásra, lassú ismerkedésre alapozó üzenetváltásokra. Ezekből - ahogy helyesen meg is állapítottad - sosem lesz semmi.

A másodlagos különbség pedig az, hogy a társkeresőn rengeteg olyan nő van, aki valóban nem társat keres, hanem csak egy szakítás után megzuhanva ott szedi össze azokat a bókokat és megerősítéseket, amiket szükségesnek tart ahhoz, hogy hamar összejöhessen a következő jó fogás - természetesen nem online, hanem az életben. (Ezt részben megteheti Facebookon is, dehát ott jelen vannak az exek, kisebb a mezőny, megszokott arcoktól jönnek a puncsolások és körülményes beállítani, hogy ki mit láthasson - ha meg láthatatlanná tesz mindent, az gyanús.)

És persze azok is ide tartoznak, akik egy náluk jóval magasabb szintű, mindenfelé kalandozó kényelmi állandó (tipikusan: hejjes rosszfiú) oldalán tűrnek és szenvednek, miközben érzik, hogy a rendszerből hiányzik valami. Ők is ugyanúgy megkaphatják azokat a visszajelzéseket, amiktől kiskirálylánynak érezhetik magukat, aki jobbat érdemel. De alacsonyabb szintű "jobbra" azért ők sem szívesen váltanának - ez az, amivel az online rajongóik 99%-a nincs tisztában."

 

(forrás: http://csajokespasik.blog.hu/2014/08/22/_koszonom_leveled_de_en_mast_keresek )

Előzmény: Zsoli75 (86208)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 86217

Ugyanmár :) Nagyon megbánthattalak korábban... vagy valaki más és kivetíted rám. Nem kell. Hidd el, neked is jobb lesz. Ennyire mély a tüske? 

Előzmény: Törölt nick (86214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!