nicko Creative Commons License 2009.11.21 0 0 1516
a végletek csapata..
Előzmény: gysefanclub (1514)
kkakukkk Creative Commons License 2009.11.21 0 0 1515

Igaz előtte viszont kikapott a Gyöngyös a 12. helyen álló Inárcstól! Úgy látszik ezek most ilyen hétvégék. A multhéten a fradi futott bele a gázművektől egy vereségbe.

De szerintem ez még nem baj, ez a pofon jókor jött, viszont még mindig van 3 pont előnyünk! Sajnos ezzel borult a tipp is:(

gysefanclub Creative Commons License 2009.11.20 0 0 1514
Sziasztok!

Gratulálok a Gyöngyösnek. Megverte az eddig veretlen Újbudát 31-40-re idegenben. Szép kis teljesítmény.
nicko Creative Commons License 2009.11.16 0 0 1513
ő nem játszott igen..és nélküle is jobb az Érd de ezen a meccsen nem 13 góllal mint az MK-n volt.
nem jelenti és nem is volt erről szó...az eredeti kérdésedre reagáltam csak. ;)
Szekszárd -4
KAC -5
Előzmény: josh brolin (1511)
sanyipapa Creative Commons License 2009.11.15 0 0 1512

Szerintem ez már ott bukott  hogy az ETO II jobb mint a Fradi II.

Előzmény: attus germanicus (1501)
josh brolin Creative Commons License 2009.11.15 0 0 1511
...Németh Helga...Gratulálok, de ugye ez még nem azt jelenti, hogy már a Kispest is NBI-es?
akár :)
ez az Érd NBI-es csapat már..az más kérdés ott mire lesz elég..vélhetően középmezőny vége..
josh brolin Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1508
"eddig.." Ki lesz a következő, a kispest? :)
nicko Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1505
"Nyugaton melyik csapat tud 10 gólon belülre kerülni az Érd ellen?"

2009. 10. 18. Szekszárd ÉTV-Érdi VSE 28 : 32

eddig..
Előzmény: josh brolin (1502)
zenge05 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1504

Gratulálok én is a Lányoknak! Nagyon jó meccs volt! Bár és kérlek ne értsetek félre, de a mai meccsen nem csak a Knga volt a pályán, illetve nem csak őt emelném ki! Kiemelnék Edut is (igaz az első félidő nem az övé volt) aki a második félidőben tudott sokat tenni a meccshez! És szeretném kielemni Szanit is aki kiváló labdaszerzéseivel, védekezésével és szenzációs góljaival segítette a csapatot!! Számomra érdekes volt az is, hogy az elég látványosan húzták mindig vissza a karját és nem, hogy kétperc, még sárgát se osztott ki az a két bájgúnár! És a másik, ha az a két majom nem állítja ki JOGTALANUL piroslappal a Szanit, még több gólt lőtt volna a Fradi hálójába!! Úgyhogy örülhetnek a Fradisták, hogy csak 5gólal kaptak ki!!!

Csodálatosan hajtottak a lányok! Látszott is rajtuk, hogy akarnak és, hogy megszenvedtek a +2 "játékossl" felálló Fradival!!!

Az ifiseket nagyon sajnálom! :-( Remélem a következő meccsen nyerni fognak!!!!

Hajrá Újbuda!!!

handball 44 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1503

Nico!

Szerintem egy kicsit tulzásba estél!

Valoban egyformán kivül játszó Újbudát lehetett ma látni,de amig van egy olyan kapusuk mint Kinga aki képes eldönteni a meccset addig nem hiszem hogy igazad lenne!!

Mert aki ma kint volt talán eggyetért velem hogy Kinga remek teljesitménye áthidalta hogy ma rosszabb paszban voltak a lányok!!

De én is megnézném az Érd Újbudát,sött még fogadni is mernék rá!!!

Előzmény: nicko (1500)
josh brolin Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1502
T. nicko!

Szerintem egy csapat (Érd) képességeiből nehéz megállapítani melyik csoport az erősebb . Nyugaton melyik csapat tud 10 gólon belülre kerülni az Érd ellen? Tehát kilognak, felfelé. Keleten az Újbuda vezeti a bajnokságot, de van mellé 3-4 nagyon jól működő csapat. A vitta meddő. Kelet 5 éve biztosan erősebb, mint a nyugat csak most ott lett egy Érd is. Amíg nem voltak, néha-néha megnyerte a bajnokságot a győri csikó csapat. Egyébként még a meccsel kapcsolatban megjegyezném, hogy a Fradiból 2-3 ember hiányzott, ebből az egyik nem fog már NBI/B-t játszani (Dajka), tehát rá már nem is számíthatnak,addig az Újbudában is van két sérült. A fradinak pedig volt bőven cseréje, nem is rosszak. A játékvezetőkben pedig mindig is FRADI-szív dobogott, felnőttön erősen lejtett a pálya, ifin csoda, hogy nem borult fel. Várom Attus írását is.
Üdv!
attus germanicus Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1501
Szerintem a keleti csoport 2-6. helyezettjei jobbak, mint a 2-6. helyezettek nyugaton, ezért gondolom, hogy ez a csoport az erősebb.
nicko Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1500
kinn voltam :)
ezt a mai újbudát az érd szerintem simán verné..
serdülő/ifisták ellen akik itthon maradtak szenvedtek csak az utolsó 5 percben nyerték meg a meccset.
tehát a nyugati csoport erősebb :D
attus germanicus Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1499
Fradi - Újbuda se volt rossz. 26-31, reális eredmény született, majd kicsit később írok még részleteket.
Előzmény: nicko (1496)
nicko Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1498
ezt nem ide ;)
Előzmény: nicko (1497)
nicko Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1497
"A Szentendre csapata rendkívül jól felkészült a mérkőzésre"

minden ellenfelüket kamerázzák így a Pécs elleni meccsünkön is ezt tették.

"Mérkőzésünkre kilátogató, mérkőzésünket megtisztelő Németh Andrásnak egy kiegyensúlyozottabb teljesítményt kellett volna mutatni.
Mi lesz, ha csapatunk egyszer kiegyensúlyozottan magas formában fog játszani?"

következő meccsünkre nem lesz csapatunk mert elviszi a jobbakat vácra :DD

vicc nélkül most jönnek a nehéz meccsek ott gyenge játékkal nem lehet már nyerni.
nicko Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1496
egy Érd-Újbuda (felnőtt) meccset szivesen megnéznék :)
Előzmény: attus germanicus (1495)
attus germanicus Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1495
Ma 12:30-kor FTC - Újbuda.

Amúgyis az Újbuda a jobb csapat (szerintem kiemelkednek a mezőnyből), ráadásul egy-két legjobb játékosunk Dániában van, de azért megpróbálunk meglepetést okozni. Amelyik csapat nyer, az fogja a forduló után vezetni a tabellát.

Mondjuk reálisabb két sima vereség (a Gázművek-meccs a Vác elleni NBI-es meccsel van azonos időpontban), és akkor visszacsúszunk a 4. helyre sajnos.
coldplayer Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1494

Akkor egy nem semleges vélemény az Inárcs-Gyönygyös meccsről. A gyöngyösiek a második félidő első harmadáig kézben tartották a mérkőzést. Aztán volt egy csúnya szabálytalanságuk amikor labdát vesztettek és az induló inárcsi játékost úgy lerántották amiért simán elment volna a piros is. Innen az inárcsiak egyre összeszedettebben játszottak. Védekezésben olyan lábmunkát produkáltak amilyet még nem láttam tőlük és támadásban meglepetésre egy az egy elleni szituációkban verték meg sokszor a képzettebb gyöngyösieket, akik idegesen és sokat hibázva játszottak. A legjelemzőbb, hogy a vége elött pár másodperccel hét gólos hátrányban értelmetlenül szabálytalankodtak aminek meg is lett a két perces kiállítás jutalma. A gyöngyös valóban egy jó képességű játékosokból álló csapat de amit tegnap a második félidő második felében csináltak az "tanítanivaló példa" arra hogyan vesszünk el egy meccset negyed óra alatt.

Előzmény: josh brolin (1492)
attus germanicus Creative Commons License 2009.11.07 0 0 1493
Kösz.
josh brolin Creative Commons License 2009.11.07 0 0 1492
Játszottak a Gyöngyös "nagyágyúi" (Barján,Bak), de nem sokat mutattak ők sem és a társaik sem, talán már előre el is könyvelték a 2 pontot maguknak. Az Inárcsot pedig felpörgethette a Csömör elleni győzelmük. Szinte végig egy két gól volt a két csapat között, az első félidőben rendre a Gyöngyös ment 1gyel, az Inárcs pedig mindig csak egyenlíteni tudott. A második félidő elején azonban fordult a kocka, az Inárcs egyenlített majd többször volt már 2-3 gól az előnyük. Igazából az utolsó 10 percben lett ilyen nagy a különbség. 5 perccel a vége előtt, még 4 góllal vezetett az Inárcs, a Gyöngyösnek fogyott az ideje, kapkodni kezdtek, kockáztatniuk kellett, nem jött be. Az Inárcs pedig higgadt tudott maradni és kihasználta a lehetőségeit. Én semlegesként így láttam.
Előzmény: attus germanicus (1488)
Dancy8 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 1491

Szija berzs2!

köszönöm, hogy érdeklődsz.

sajnos ez a sérülés már lassan 1éve okoz rengeteg problémát nekem. Sajnos többszörös részleges szakadás van a külső térdszallagomban. nem lehet műteni csak erősíteni lehetne az izmaim. Most a pihentetésen kívül semmit sem tehetek. Drasztikus fogyás szükséges és sok gyógytorna ez a diagnózis.
természetesen én is sajnáltam, hogy rögtön az eléjen le kellet jönnöm de borzasztóan örültem hogy mind a két kollégám remekül megoldotta a feladatot.és a csapatot nyeréshez tudták segíteni.

megnyugtató hogy olyan valaki(ik) vannak mögöttem akik képesek felvenni a fonalat a ha én kidőlnék a sorból.

Előzmény: berzs2 (1490)
berzs2 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 1490
Szia Dancy!
Mi van a lábaddal?Nagyon kár,hogy megsérültél a meccs elején pedig láthatóan jól elkaptad a fonalat.Remélem nem súlyos a dolog.
Dancy8 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 1489

engem is érdekel hogy sikerült hátulról a 3.csapatnak 7góllal megverni a dobogós Gyöngyöst. Ha még a húzú emberek hiányoznak akkor is klasszisokkal jobb banda mint az inárcs.