Keresés

Részletes keresés

szkati Creative Commons License 2017.09.18 0 0 2697

:-) Sajnos nem tudunk bevárni titeket, mert 27-én hazamegyünk. Direkt kerülsz minket?:-)

Egyébként imádjuk!   Most épp Tropeában.puszi

Előzmény: rebkaa (2696)
rebkaa Creative Commons License 2017.09.17 0 0 2696

Meddig vagytok? Tartsatok ki, megyünk:)) Még nekünk sajna 2,5 hét, okt. eleje.

 

Előzmény: szkati (2695)
szkati Creative Commons License 2017.09.17 -1 0 2695

De jó! Öröm ide írni, mert mindenki velem örül:-) Hogy mindenkit megnyugtassak a helyszínről: baromi meleg van, de jelenleg felhős az ég. Nem esik, nincs hideg,,itt minden isteni,:-)

solozo Creative Commons License 2017.09.17 0 1 2694
Előzmény: Catella (2693)
szkati Creative Commons License 2017.09.17 0 2 2692

Meleg van. Jelenleg Geraceben.

Sönöl Creative Commons License 2017.09.16 -2 0 2690

Pedig ma is, holnap is 30-37 fok közötti a hőmérséklet ott. Legjobb hely, forever (Scillával), sajnálom, hogy a Wizz megszünteti Lameziát Bp-ről. Hihetetlen hangulat, a lepattantság keveréke a szép tájjal. És nem is olaszosan copertósan lehúzós. Mennék.

Előzmény: solozo (2681)
szkati Creative Commons License 2017.09.13 -1 3 2689

Jelenleg Pizzoban sörözünk:-)

Előzmény: Törölt nick (2688)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 -1 0 2688

Integess :))))))))))))

Előzmény: szkati (2687)
szkati Creative Commons License 2017.09.13 0 0 2687

Isteni!  Kicsit több, mint 5 perc múlva ott vagyok:))

Előzmény: solozo (2685)
musztika Creative Commons License 2017.09.13 0 0 2686

megdobban a szív:-))))

 

milyen lehet itt fiatalnak lenni, suli után irány a part.......

Előzmény: solozo (2685)
solozo Creative Commons License 2017.09.13 0 0 2685
szkati Creative Commons License 2017.09.12 0 0 2684

Én meg azt remélem, hogy azonnal:))

Előzmény: Catella (2683)
Catella Creative Commons License 2017.09.12 0 0 2683

Remélem, bő 3 hét múlva már szépen ki lesz takarítva, amit a víz hagyott maga után :)

Előzmény: oleandro (2679)
szkati Creative Commons License 2017.09.12 0 1 2682

Hát mi most az ezen időszakokat kedveljük, amikor eltünnek a turisták. Szardinián, ebben az idószakban még a fagylaltosok is beveszik a székeket, asztalokat. Azért nem szűnik meg  a jó idő( remélhetőleg), szóval a nagy rohamok már nincsenek. Ez kb. olyan, mint a szeptember a Balatonon:))

Előzmény: solozo (2681)
solozo Creative Commons License 2017.09.12 0 0 2681

Nézem a live webcamot Tropeából, szép napos volt tegnap is, ma is, csak a tenger hullámzik rendesen. Azért az brutális, mennyivel kevesebben vannak a parton, szeptember 1. ott nagy cezúra. A hotel is leszerelte a napernyőket.

Előzmény: szkati (2680)
szkati Creative Commons License 2017.09.12 0 0 2680

Én is láttam. Hihetetlen. Remélem, hogy Calabriában nem esett sokat, bár nincsenek messze egymástól.

Előzmény: oleandro (2679)
oleandro Creative Commons License 2017.09.12 0 0 2679
oleandro Creative Commons License 2017.09.11 0 1 2678

 "cattocommunisti" a vonatkozó terminus technicus :)

még angol wikije is van az atyának....

Előzmény: solozo (2676)
BorsónéVica Creative Commons License 2017.09.11 0 0 2677

szuper:-)

Előzmény: solozo (2676)
solozo Creative Commons License 2017.09.11 0 3 2676

https://www.youtube.com/watch?v=do5gaOIAPYQ

 

Ilyen is csak Itáliában fordulhat elő. :-)

Catella Creative Commons License 2017.09.11 0 0 2675

Én is: ott van a macska farka a "C" alján :) Ç

Előzmény: oleandro (2674)
oleandro Creative Commons License 2017.09.11 0 0 2674
Előzmény: Catella (2673)
Catella Creative Commons License 2017.09.11 0 2 2673

Kjáó:talán ez macska hangja olaszul:)

Előzmény: solozo (2671)
kakula z. Creative Commons License 2017.09.11 -1 7 2672

A nem normálisaknak jó lesz a ciao. :-D

Előzmény: Dharma (2670)
solozo Creative Commons License 2017.09.11 0 2 2671

„Chiao"? :-))))

Előzmény: Dharma (2670)
Dharma Creative Commons License 2017.09.11 -4 0 2670

2001-óta vagyok az Index fórumán. 2012-ben írtam először ebbe a topicba. Most elköszönök, többet ide nem írok. Chiao minden normális fórumozónak!

Előzmény: Dharma (2669)
Dharma Creative Commons License 2017.09.11 0 0 2669

Háááát én várom a beszámolókat, tettem fel olyan kérdést is. Azért vagyok itt, hogy délről, most éppen konkrétan Calabriáról többet megtudjak. Képeket, olyan helyeket, ami esetleg nincs fent a neten. 

Aki autóval járt arra akár bérelve, akár sajáttal. 

Előzmény: Törölt nick (2665)
szkati Creative Commons License 2017.09.10 0 0 2668

köszi!

Előzmény: bonnita (2667)
bonnita Creative Commons License 2017.09.10 0 1 2667

Ha hinni lehet az il meteonak ragyogó időtök lesz ! Jó utat nektek, és persze várjuk a beszámolót !

Előzmény: szkati (2666)
szkati Creative Commons License 2017.09.10 0 0 2666

Ez egy tét nélküli, vitának sem nevezhető dolog, gittrágás. Én is hülye vagyok, hogy reagáltam, mert el kellett volna engednem a fülem mellett.

 

Úgyhogy ki is szállok, na meg el is szállok szerdán. Bár a Wizz elég későn ér oda, remélem, hogy gyors lesz a kocsifelvétel, és gond nélkül találjuk meg a Pizzóban lévő szállásunkat. Nagyon reménykedek egyébként még a jó időben is.(múlt héten nagyon megfáztam Edinburghban) Na meg várom az élményeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!