Keresés

Részletes keresés

Pistike Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3169
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mennyire gondolja komolyan N.A. a lemondását, vagy csak azért fenyegetőzik, hogy majd itthon ne birálják túl erősen.

Mindenesetre az jó lenne, ha nyár végén, vagy ősszel megmérkőznénk párszor a norvégokkal, oroszokkal, németekkel stb. És nem kerülnénk őket...
nicko Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3168
:DD
Előzmény: _paha_ (3160)
Csbalázs Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3167
Úgy látszik "tudja" a dolgát a bíróküldő. Ennyi erővel norvég bíró is fújhatta volna a norvég-franciát... vicc...
Előzmény: _paha_ (3155)
Csbalázs Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3166
de remélem nem lesz aktuális és nem mond le NA
Előzmény: Csbalázs (3165)
Csbalázs Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3165
Szerintem otthagyná.
Előzmény: gojkómitics (3153)
Replica Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3164
Azt azért én se! :)
Előzmény: Deckard73 (3163)
Deckard73 Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3163
jaj, szegény franciák... - hát könnyeket nem hullajtok értük!
Előzmény: _paha_ (3155)
gojkómitics Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3162
Azok még a régi szovjet-magyar barátságra való tekintettel megnyeretnék a ruszkikkal :)))
Előzmény: _paha_ (3160)
_paha_ Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3161
de azon sem lepődnék meg, ha a két svéd hölgy vezetné... :) mindenesetre ma őket is, meg az ukrán hölgyeket is láttam... hmm.
Előzmény: gojkómitics (3159)
_paha_ Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3160
miért, nem Dobrovits-Tájok sporttársak vezetik? ;-)
Előzmény: gojkómitics (3159)
gojkómitics Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3159
Csak nem gondolod,hogy Svédországban egy dán bírópáros szándékosan a norvégoknak fog fújni???
Olyan rosszindulatú vagy :)))

A döntőt igazán vezethetné mondjuk egy finn,esetleg izlandi bírópáros.Vagy esetleg a mai dánok.Még a végén nem lesz skandináv ünnep.
Előzmény: Replica (3157)
Darkness007 Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3158
Sztem a csapatra már ráfért egy kis sikertelenség, márha lehet annak nevezni egy Eb 5. helyet, és sztem a lányos kettőzött erővel fognak a vb-re készülni majd jövőre, hogy bebizonyítsák, hogy ott vannak a világon a legjobb 3-ban.
És Németh Andrásnak nem kéne lemondani...
Replica Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3157
Szivesen megnézném a meccset, de valahogy eltudom hinni hogy a norvégoknak fújtak...
Előzmény: _paha_ (3155)
_paha_ Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3156
hülyeség lenne, ha lemondana, egyszerűen nincs jobb.

az nem az ő hibája, hogy jócskán le vagyunk maradva klub- és válogatott szinten is Európa élcsapataitól. sokkal több pénz kellene ebbe a sportba, ennyire egyszerű.
Előzmény: dunaferrfan (3144)
_paha_ Creative Commons License 2006.12.17 0 0 3155
felkerültek a mai két elődöntő képei is

a másodikhoz kommentként annyit, hogy Nicolas, miközben Sinkától vette át a francia csapat legjobb játékosa címért járó díjat, folyamatosan a dán bírókra mutogatott, majd miután ez megtörtént, visszaállt a helyére, ledobta az ajándékot a földre és belerúgott. ezek után természetesen ott is hagyta a pálya közepén és nem "pacsizott" a bírókkal.

nicko Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3154

Sajna minket a Hypo simán elintézett, de aztán a Fradit is. Vasas-Hypo döntő lesz holnap a '90-91-es korosztálynál.

 

Miután ma Ferenczy kupáztunk a válogatott meccset sem láttam. Most megyek és olvasok mi lett az eredmény és hogy játszottunk.

Előzmény: enndru (2785)
gojkómitics Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3153
Szerintem ő sem hagyná ott a szépen felépített halasi csapatot,akik évről-évre jobbak.
Előzmény: Furi(FTC) (3152)
Furi(FTC) Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3152
Zsiga Gyula
Előzmény: gojkómitics (3151)
gojkómitics Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3151
Lehet,hogy András úgy gondolja,hogy ennyi felkészülés nem elég.És ha több időre szakadna el a Fraditól,akkor az már a Fradi kárára válna,és ő akkor inkább hagyná a válogatottat.
Mondjuk akkor kire lehetne bízni?
Előzmény: Deckard73 (3150)
Deckard73 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3150
lehet, hogy mégis sok a Fradi meg a válogatott együtt?
Előzmény: dunaferrfan (3144)
Deckard73 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3149
2004-ben nem válogatottunk volt, hanem a Dferr játszott válogatott mezben... (furcsa is lett volna, ha nem lettek volna "összeszokottak")
Előzmény: gasko18 (3133)
csaba26 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3148
nem tudom miért akar lemondani - ez nem megoldás. Bár azt hiszem nem eszik ilyen forrón a kását...
zolcsi58 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3147
Klubedzőként nehéz az elfogultság  látszatát  is elkerülni,Ő megpróbálta!
Előzmény: dunaferrfan (3144)
zolcsi58 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3146
Sajnálom,mert a hibáit biztosan korrigálta volna. Remélem folytatja!
Előzmény: dunaferrfan (3144)
gasko18 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3145
fuhh
Előzmény: dunaferrfan (3144)
dunaferrfan Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3144

A samsunsport-ról:

Németh András a lemondáson gondolkozik

Kézilabda

A női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya elismerte, hogy nagyon elfáradt az elmúlt hetekben.

A magyar válogatott teljesítette minimális célkitűzését, 5. helyen végzett a svédországi Európa-bajnokságon, és kiharcolt a jövő évi világbajnokságon való részvételt. Németh András szövetségi kapitány a torna után elismerte: megviselték az elmúlt hetek, ezért elgondolkodik saját jövőjén.

- Hogyan értékelné magyar szempontból a svédországi kézilabda tornát?
- Felemás érzéseim vannak! Mi egy meccset buktunk el igazán, viszont azt nagyon csúnyán, így gyakorlatilag megpecsételtük a sorsunkat! A németek elleni vereség sokba került a csapatnak. A norvégoktól ki lehet kapni, az benne volt a pakliban. A német meccs kilógott a sorból. Én úgy látom a mezőny egyik felénél sokkal jobbak vagyunk, a másik felét azonban még nem értük el.


- Azzal, hogy az ötödik helyen végeztünk két világversenyre is kijutottunk. A svéd meccs előtt jelentett ez külön motivációt?
- Nagy könnyebbség, hogy nem kell kvalifikációt játszani.  Hihetetlen, hogy klubszinten és  válogatott szinten is milyen erőpróbának vannak kitéve a lányok! Óriási könnyebbség lesz így készülni, hogy nem kell előselejtezőket játszanunk! Nagyon fontos volt, hogy győzzünk ma a svédek ellen, hiszen így a franciaországi világbajnokságra, és a macedóniai Eb-re is kijutottunk.

- A jövő csapata összeállt már a fejében? Kik maradnak meg a mostani csapatból, kik csatlakoznak a válogatotthoz?
- Nem tudom, egyelőre még nem ezzel foglalkozom. Sok mindent át kell még gondolnom, gyakorlatilag az egész jövőmet. És igen, ebben sok minden benne van!

- Akár az is, hogy nem folytatja?
- Még egyszer mondom, ebben sok minden benne van! Nagyon elfáradtam, nagyon át kell gondolnom a jövőmet!

gasko18 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3143

hát Mehlmann helyett az All-Starba inkább esélyesebbnek tartom Jurackot.

 

Egyébként az én tippem:

Kapus: Suslina/Pálinger/Lunde

balszél: Johansen

balátlövő: Krause

irányító: Hammerseng

beálló: ez szerintem nem a beállók világversenye volt, úgy hallom, Bodnieva se nagyon tündökölt, ettől függetlenül még mindig ő a legesélyesebbb szvsz

jobbátlövő: Jurack

jobbszél: na erről lövésem sincs, még a norvég szélsők is elég felemásan teljesítettek itt az EB során

Előzmény: dmhd (3141)
zolcsi58 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3142
Az 5.hely gyakorlati értéke ugyannyi mint a 2.3.4.-nek,persze az érem másfajta dicsőséget jelent! A birók szempontjából,tekintélyünk miatt is fontos volt ma győznünk! 
Előzmény: Vagdalthús (3139)
dmhd Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3141
Sziasztok,

Gondoltam annyi ön jelölt szövetségi kapitány között én is ismertetem a csapatom.

Bulatott én is hiányoltam a csapatból, mert lássuk be 9-10 m nem sokk gólt lőttünk ezen, azaz Eb de be kell látni, hogy nem hiszem, hogy válogatott lesz. Ott van előtte TÓTH akit vétek lenne kihagyni, Tomori aki védekezésben és remélem támadásban is több szerepet fog kapni, Szűcs szint úgy elég jól fel pörgött a meccsekre, és persze itt lesz reményeink szerint minél hamarabb Zácsik is. Laluska igaz ezen a poszton szeret játszani, de szerintem nagyobb és több lehetősége lenne bekerülni és nekünk is inkább jobbátlövőként, lenne rá szükségünk.

Dettit sajnos el kell felejtenünk nem tudott újat nyújtani és a felsoroltak jobbak.

 

Írányitó: Láthattuk, hogy egy beteg Görbére is nagy szüksége van a csapatnak, de nem várhatjuk tőle, hogy a válogatottnál és a klubnál is folyamatosan 101%-ig égjen kellenek a jó váltótársak Siti sajnos nem megoldás a tavalyi vb-volt egy jó meccsen és kész ott van Zizi és Orbán

 

Jobbátlövő: Melhmannál nincs jobb nem, lepődnék, meg ha beválasztanák az All-Star csapatba, aki meg azt mondja, hogy rossz akkor nem tudom melyik mecset nézik ( ha ő nem lett volna még idáig se jutunk. Herr A , Benya és Soponyi hát mit mondjak nem minden, ha az ember bal kezes védekezésben sajnos nem használhatok. Remélem Ibi meg több önbizalmat szív magába Dániában és egy kicsit jobb koncentrációval a világ legjobbja lesz. Mint azt fent írtam ide szánom Laluskát akinek a védekezése se rossz. Hornyákot el kell felejteni Laluskát kell helyette, beépíteni.

 

Jobbszél: BB még mindig klasszis de lássuk be egy kicsit már lassú fiatalítás, vagy 3 szélsőt kell vinni. Kovacsicz hát nem tudom meglepően fegyelmezetten védekezett, de a befejezései nem jöttek be Csákit és Bódit is többet, próbálnám. Lehet, ha Bódi eligazolna a Győrből, ahol folyamatosan kezdő lehetne több esélye, lehetne be kerülni a válogatottban.

 

Beálló: Piros nagyon pozitív csalódás szerintem ő az  számú beállónk most már és szerintem senki nem panaszkodhat rá többet nyújtott mint amit vártunk tőle. Borbás felejtő, Borbély talány de nem rossz, de ha Temest sikerül rávenni, hogy beálló legyen sokat erősödnénk támadásban és védekezésben is. Reinert nem ismerem, nem láttam még játszani.

 

Balszél. Hát elég nehéz Vérten, Kirsner, Kenyeres, Vincze, Juhász nem tudom ez egy elég nehéz kérdés, de aki ide akarja írni Nagy I az legyen szíves ne tegye sajnos a sérülés be tett neki.

 

Kapus: PÁLINGER KATALIN a legjobb és sajnos utána egy nagy űr de feltűnik Triffa egy jó napot kifogó Herr, és egy jó Sugár

sanya122 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 3140

Rajta múlik. Nincs teljesen rendben, lába ismét kapott egy adagott. Elvileg mehetne, csakis támadásba, de sorozatterhelésre nem fix ő már...

Viszont ha itthon marad, egy kétnapos edzőmeccsen tuti dob min. 15-t: ))

 

A nagyobb gond itt a posztja. Ugye tudjuk Ilyés helyzetét és idei formáját....

 

 

 

Előzmény: zolcsi58 (3137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!