Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.09 0 0 23
ööö...sziasztok... :)
Irulva-pirulva jelentkezem.
Hátha egy magamafajta rossz kisfiúnak is van itt hely...
ti_me Creative Commons License 2005.11.29 0 0 22
Értem. :)
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (21)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.11.27 0 0 21
Miért van szükség külön klubfórumra? Ha valóban érdekel a válasz, itt megtalálod:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121361

Ott megtalálod azt is, hogy többünknek az a hozzáállása: a klubban egy ember csak egy nicken lehessen tag, mert ez nem játszótér, hanem klub.

Aki nem csatlakozik, az ugyan miért érezné lekezelőnek, hogy mi mást, máshogy szeretnénk? Nem kötelező ugyanazt, ugyanúgy kedvelnie mindenkinek, hála Istennek!

De nekünk, klubtagoknak se, hála Istennek! :)
Előzmény: fish12 (19)
ti_me Creative Commons License 2005.11.27 0 0 20
Én  pedig az idő_szerűség miatt szeretnék jelentkezni, mert számomra a jelképek és nevek nagyon sokat  jelentenek. Árnyalati hangsúlyt adnak a mondanivalómnak,--  csakúgy, mint  hajdanán, amikor a  neveket a jelentése alapján  adták az emebreknek...én a nickem megszólalásakor a név  jelentésével is  üzenni akarok  a hallgatóknak...illetve  hangsúlyozni valamit, ami  fontos az  adott  helyzetben. Ezt  jelenti számomra a név. MInt ahogy egyik nap a rózsaszínt szeretem, mert az  illik a legjobban  hozzám,  másik nap a hűvös,  távolságtartó és  elegáns  kéket..ezek  csak  jelképek..
fish12 Creative Commons License 2005.11.27 0 0 19

T. felvételi bizottság,

 

ma nem tudok aludni, mert vmi nagy  időjárási front miatt egy koffeines f.csillapítót  bevettem, ami jól kiverte az  álmot a szememből...ezért gondoltam, hogy  egy  kicsit itt is körülnézek..(altatóként)

 

Ugyan  nem  vagyok igazi  törzsvendég az általános  fórumon  sem mostanában, mert  másra  kell az időm, és  ezentúl sem  ígérem, hogy túl sűrűn  jelen leszek, de  mindenekelőtt azt szertném tudni , hogy  miért  van  szükség külön  klub fórumra..--azon kívül, hogy itt a moderáció  másként  működik?

 

Őszintén megmondom, hogy  én rendkívül idegenkedem a klikkesedéstől..és   mások kirekesztésétől..Megalázónak, lekezelőnek, sértőnek és  tisztelenségnek tartom. azok iránt,  akik  nem csatlakoznak) Ha valaki megtisztelne a felvilágosítással, megköszönném.

 

*

 

Ha  pedig megértem az indokot, és az  jogos, akkor  felvételre jelentkezem én is .."alásan:)" --kivéve, ha a mérári fiainak nemzetségi táblázata lesz a felvételi vizsga.

 

ugyanis  "Az ô megszámláltjaik pedig minden finemûnek száma szerint, egy
     hónapostól fogva és feljebb: hatezer és kétszáz."..szóval  ilyesmi kérdésektől kíméljetek meg, ha  lehet :)

 

T.

Fish


Előzmény: Operator (-)
egypartrendszer Creative Commons License 2005.11.16 0 0 18
Kedves tanú!

Mostmár írhatol! Már ha nem toltam el valamit. Bocs a késésért, egy sörrel jövök.

epr
Előzmény: tanú (17)
tanú Creative Commons License 2005.11.11 0 0 17

Köszönöm szépen!

Előzmény: a legkisebb ugrifüles (16)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.11.10 0 0 16
Megszavaztuk :)

A jogosultságod csak reggel lesz élesítve, itt jelezd kérlek, ha gond van vele!
Előzmény: tanú (12)
seus Creative Commons License 2005.11.10 0 0 15

En a parbajtermebe nem jutottam be, nincs ra jogosultsagom, azt irja a gep, azer irtam ide. Veletlenul sem gondoltam tanut vfonak.

Tanu - igen

Idehoz - nem.

Előzmény: Domestos (14)
Domestos Creative Commons License 2005.11.10 0 0 14
Szavazni a Párbajterem topikban kell. Tanú amúgy garantáltan nem azonos vfo-val. A szavazatod nem teljesen egyértelmű a megfogalmazásodból, legtisztább, ha megteszed a Párbajterem topikban.
Előzmény: seus (13)
seus Creative Commons License 2005.11.10 0 0 13

kicsit feleszu vagyok, nem tudom, hol is kell szavazni, de tolem  csak gyere, Tanu!

Idehoz, tolem te is johetnel, de tenyleg jo lenne tobbet olvasni toled. Eloszor azt hittem, vfo vagy, de hat csak nem! Neked egyelore nem, de ez csak egy szavazat.

Előzmény: tanú (12)
tanú Creative Commons License 2005.11.09 0 0 12

Köszi! Majd kíváncsi leszek a szavazás eredményére.

 

 

Előzmény: Báthory Ödönke (11)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2005.11.09 0 0 11
Téged?? Első legjobban.

b
Előzmény: tanú (6)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.11.09 0 0 10
Jelentkezni szabad, csak nincs még meg a 200 hozzászólásod a ValFil-en. Kicsit több (érdemi) hozzászólás segítene eldönteni, hogy kaphass-e jogosultságot egy, a fórumnál jóval kevésbé moderált klubban.
Előzmény: idehoz (9)
idehoz Creative Commons License 2005.11.09 0 0 9
Nekem is szabad jelentkezni?
vámmentes Creative Commons License 2005.11.09 0 0 8

Hát persze!

 

vm

Előzmény: tanú (6)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.11.08 0 0 7
Elindult a szavazás.
Előzmény: tanú (6)
tanú Creative Commons License 2005.11.08 0 0 6
Na, én is jelentkezem. Felvesztek?

Malter13 Creative Commons License 2005.10.21 0 0 5
dsada
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.09.09 0 0 4
Az amiatt van, mert nem vagy a Grémium tagja. A Klubbal kapcsolatos ügyviteli dolgok megbeszélésére van az a topic, illetve később, ha esetleg annyian leszünk, hogy macerás lenne az egyenkénti szavazás, a Grémium tagjai ott fognak szavazással dönteni a tagfelvételi kérdésekben, ill. a kizárásban (remélem, erre minél ritkábban kerül sor), a Párbajterem pedig megmarad arra, amire eredetileg szántuk: a személyes viták lerendezésére (ami a klubszabályok szerint csakis abban a topicban folyhat, más topicok ettől tisztán maradnak). Most csak azért a Párbajteremben szavazunk, mert az az egyetlen topic, amit csak a klubtagok látnak, és írni is tudnak bele.

Most még csak 3 fős ügyvivő Grémium működik, de ha a Klub létszáma megnő, rendes választott Grémium fog ügyködni, és ha Te is tagja leszel, Neked is lesz jogosultságod ahhoz a topichoz.
Előzmény: Törölt nick (3)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1
Köszönjük, hogy segítettél annak tesztelésében, hogy ez a topic valóban nyílt :)
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 0
Eddig 0 jelentkező?
Operator Creative Commons License 2005.09.07 0 0 topiknyitó
Akkor csak szépen sorban, ne tolongjunk...:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!