Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 4477

Így igaz polgármester úr, 

Isten éltesse a szelei népet, akik változást akartak és végre sikerült.

 

Elkezdte, hát folytassa is, ehhez kívánunk jó egészséget.

Előzmény: Érdekes.. (4476)
Érdekes.. Creative Commons License 2020.02.02 -1 2 4476

A korábban megosztott kép máshol is fellelhető a neten. De ez a teljes kép. Érdekes... 

 

tököm televan Creative Commons License 2020.02.01 -2 2 4475

Szép estét!

Tegnap a facebookon megnéztem a január 29. tartott testületi ülést .

Hát borzalmas volt szinte álmosító. Bár nem szimpatizálok Papp képviselővel,de mégis azt kell mondanom,hogy

egyetlen értelmes fel vetést Ő tette. A polgármester egy normális válaszadásra is képtelen volt.

Megállapítottam ,hogy ilyen formában semmi értelme testületi üléseknek.

17 napirendi pont volt. Senki nem jelezte,hogy miért szavazott igennel vagy miért tartózkodik.a vitának semmi jele.

Látszott a polgármesternek hiányzott a ital mert sűrűn itta a vizet pótlásul.

Egyenlőre ennyi majd folytatom.

Tisztelettel "tököm televan"

Schuma_cher Creative Commons License 2020.01.28 -3 2 4474

Ez a válasz megerősíti bennem azt a tudatot, hogy 2019. október 13-án mélyszántás történt Tápiószelén. Alsóbb rétegek kerültek a felszínre!

Egy ilyen züllött, hajléktalanság szintjén tengődő embert megválasztani polgármesternek, az már a szavazók minősítése is egyúttal!

Előzmény: Törölt nick (4473)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.28 -4 2 4473

Így igaz polgármester úr! A süket dumával nem lell foglalkozni.

Váljon minden városlakónk egészségére e pohár tartalma.

Ez a lényeg.

Nagyon sokan már szebb jövőt remélünk mint az elmúlt évtized.

Ehhez kívánunk Önnek ezúton is jó egészséget!

Előzmény: Tűzmadár2 (4472)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 -3 1 4471

A zavart agyadnak én már csak nyugalmat kívánok...

és kellemes hétvégét mindenkinek.

Előzmény: tököm televan (4470)
tököm televan Creative Commons License 2020.01.11 -3 3 4470

Szebb estét!

Olvasom a facebookot  és teljesen összezavarodtam. Emberek vitatkoztak  Barna Krisztiánnál.

Most az a kérdés, hogy képviselő-e B.Kriszt. vagy nem. Ő azt állítja igen más azt mondja, hogy nem.

Minden esetre névsor szerint nem. Ilyen ember nem is való képviselőnek nincs benne csöpp tolerancia sem,pedig

egy politikusnak  nagy szüksége lenne rá. Mivel kifogyott az érvekből és egyből veréssel fenyegetőzött.

Minden esetre ahogy olvastam facebookba folyó vitát arra jutottam, hogy B.Kri. még fejlődnie kellene,de erre már nem

sok esélyt látok. Legalább egy mese könyvel kellene kezdenie majd esetleg Tápiószele történetét átnézni.

Tisztelettel " tököm televan"

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 0 2 4469

Végre van itt egy pihent agyú aki útba igazít bennünket...

minden másra szerintem az illetékes fog válaszolni - csak a kérdezőnek ahhoz bátorság kell.

Bármilyen furcsa, de a hozzászólásaimból is kiderül....

én csak változást akartam 

de nem toltam a Társas csapatot sem.

 

Előzmény: tököm televan (4468)
tököm televan Creative Commons License 2020.01.11 -2 2 4468

Szép estét!

Lehet,hogy tényleg igazad van pláne ha te mondod . Ellendbe veled, aki nagyon fáradt és kialvatlan mert már nem képes

értelmezni szöveget. Senki nem mondta,hogy  D.I. nek köze van a Fidesz-hez azt sem mondta senki, hogy ígért száz napot.

Azt mondtam, hogy (Viktor) mit szokott mondani.

Egyébként pont az a baj, hogy az általad favorizált D.I. nem ígért semmit a következő két évre.

Tisztelettel: "tököm televan"

Előzmény: Törölt nick (4467)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 -2 1 4467

Az már biztos, te NAGYON pihent agyú vagy.

 

D Imrének semmi kapcsolata Viktorral, nem ígért 100 napot és ne kérj számon olyant amit nem is ígért.

 

Tele vagy rosszindulatú hazugságokkal és csókold meg Istenedet.

Előzmény: tököm televan (4466)
tököm televan Creative Commons License 2020.01.10 -2 2 4466

Szép estét!

Szeretném leszögezni még két három pihent agyú vitatkozik a semmin,addig a békének semmi baja.

Hogy mondta a főnök( Viktor)? Mindenkinek meg kell adni 100 nap türelmi időt,hogy ki bontsa szárnyait, hát

mi is várjuk ki az időt. A idő pedig nemsokára lejár! 

Egyébként a említett urak ott voltak a macska búcsúztatónál. B.Krisz. a mint képviselő nyilatkozott holott csak egy külsős

bizottsági tag. Az mégis érdekes, hogy ilyen fontos ügyben nem a polgármester nyilatkozik, még ezt is másra bízza.

Most már itt lenne a ideje,hogy a mécses maradványokat összeszedje valaki a macska védők közül!

Tisztelettel " tököm televan"

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.09 0 1 4465

Engedtessék meg, hogy megjegyezzem

szinte szavanként van összevágva az, amit itt álnéven közreadtál úgy, hogy nem valószínű hogy az érintett személy hozzájárulását adta volna itt  a közzétételhez.

Csak én is finoman kérdezem meg....

Hogyan is történhet meg ilyen???

Ez nem bűncselekmény?

 

Az pedig büntetést érdemel!

Előzmény: Tűzmadár2 (4464)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.09 0 1 4463

Ismét hazudsz.

Említed, hogy: Ez a sokak által látható propaganda film... 

Eddig tényleg sokan láthatták, én voltam a 22.

Egy-két másodperces fájlok szinte szavanként sorba rakva - tele vágott és ollózott- képsorozatot csinált valaki, akinek célja volt az említett személy további lejáratása.

Nagyon remélem, hogy az érintett tudni fogja a dolgát ezek után.

 

Már csak azt nem tudom, hogy M T info. mit szól hozzá? hiszen utolsó mondata: Legyen már nyugalom és béke Tápiószelén. 

Ő felkiáltó jelet tett a mondat végére, de én megkérdezem így legyen béke? 

Mások lejáratásával?

Előzmény: Tűzmadár2 (4462)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.07 -3 1 4461

Nem mindenki ér ám rá testületi ülésekre járni. Van az embereknek olyan rossz szokása hogy dolgoznak és akad olyan aki több kilométerre Szelétől. Az hogy valaki nincs jelen, az nem azt jelenti hogy nem érdeklik az események.

Én például minden hónapban megnéztem a testületi ülést. 

Jó lenne ha ismét közvetítenék, ami jó volt legalább az maradjon meg.

Előzmény: Törölt nick (4460)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.06 0 2 4460

Kénytelen vagyok hozzászólni, ha már ennyire a múltat dicsőíted még, én is azt mondom, M T jókor volt jó helyen.

Kár ezt később is visszaidézni, de változnak az idők, változtak az emberek igényei és ezért lett a végeredmény az, ami.

 

Nagyon jól informáltnak tűnsz, bár óriási tévedéseid vannak:

- NEM volt semmilyen zárt diszkó, az maradt ott, aki akart az eskütétel után, bár ha savanyú a szőlő... 

- NEM Halottak napja volt okt. 31-én, amit te fesztiválnak említesz, az alig néhány világító valami volt ami a díszkúton volt kiállítva.

- NEM voltál ott, akkor tudhatnád miről is szólt az egész, soha ilyen takarítás nem volt egy polgi idején sem

- NEM tudhatod az okait, de szabad elmenni neked is a testületi ülésekre, hogy képben legyél - Kovácsék felvételeit nézted egyáltalán?

- NEM tudom honnan veszed ezt? Kereshető és elérhető, csak venni kell a bátorságot és nem itt kell fikázni

- MEM hiszem, hogy erről a macskaakasztásról a polgármester tehet... ő megtette a feljelentést. Mit kellett volna még tenni?

 

Nem folytatom tovább, mert értelmetlen veled minden további vita. 

Befejezésül azért felvilágosítalak: 

Tavaly Mindenszentek napja volt november elsején pénteken, majd másodikán szombaton volt az általad emlegetett Halottak napja.

Ennyi.

Előzmény: Tűzmadár2 (4459)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.05 0 1 4458

Szerintem is illő lenne véget venni a további pocskondiázásnak.

A tényekkel nem lehet tovább vitázni, 

tény, hogy valami látható jelekkel elindult, reméljük, hogy településünk is érezni fogja a változást.

 

Az is tény, hogy M T idejében nem ilyen kordában tartott lehetőségek voltak, de - szerencsénkre - Ő jókor volt jó helyen. 

Előzmény: M T info. (4457)
M T info. Creative Commons License 2020.01.03 -3 1 4457

Schunker Feind!

 

 Valóban elaludtam, hiszen az itt tapasztalt stílus és szellemiség tőlem igen távol áll. Írásodból úgy vélem, hogy az előző kommentelőt a személyemnek tudod be.  Úgy látszik ez már az én sorsom, hogy ahol belém lehet kötni, ott meg is teszik azok az emberek, akik félnek valamitől: Ha ismernél, akkor tudhatnád, hogy ilyen nick nevet soha nem választanék. Attól függetlenül, hogy valóban nekem is tele van a t-köm az olyan  alakoktól mint – többek között – te is vagy.                                                                      Miért nem hagyjátok haladni (fejlődni) a maga útján Tápiószelét?                                                                                                                                                                Miért kell mindig ellenségképben gondolkodni?                                                                                                                                                                                          Miért kell mindig kiprovokálni az ellenreakciót?

 Egy választás lezárult, az eredmény az lett ami. Nyilván nekem sem tetszik, mondhatnám, hogy tévedtek a választók, de a válaszók mindig BÖLCSEK! Ennyi!

Tekintsetek már vissza a múltra, az általam vezetett önkormányzat időszakára!

Én semmi mást nem szeretnék, a szülőfalum fejlődjön úgy, mint abban az időszakban. Élhető, szépülő, fejlődő Tápiószeléé váljon. Lépjünk túl a Balázs és Kovács éra időszakán, amikor a településünk vagyonfelélése mellett az általános hanyatlás képeit könyvelhettük el.

 Kérlek téged is, és másokat is, hogy alvó oroszlán bajuszát, ne huzigáljátok!

Legyen már nyugalom és béke Tápiószelén!  

Előzmény: Törölt nick (4447)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.24 0 0 4456

Szerintem nyugodjon meg mindenki néhány napra...

 

Békés, szeretetteljes karácsonyt kívánok Mindenkinek!

I Am Sentinel Creative Commons License 2019.12.24 0 0 4455

 

 

Gondolom így akarják jelezni, hogy van Polgármester és Alpolgármester.

 

A rendelőkbe sok ember jár így "örvendezhetnek", hogy van Szelének vezetése.

 

Persze kérhettek volna "Rokkant parkolócédulát", de Nárcisztikus viselkedésre nem adnak.

 

 

Előzmény: Begit (4425)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4454

Visszaolvasható még, senki nem hülyézett le.

Az, hogy többszöri bejegyzésre se érti meg valaki ...?

Ettől nem lesz több parkolóhely pont ott ahova ő szeretné.....

Ugyan hova vinné ki azt a hat ingyen igénybe vehető bevásárló kocsit? Amit azért illő oda vissza is vinni üresen.

Előzmény: tököm televa (4453)
tököm televa Creative Commons License 2019.12.22 -4 0 4453

Szép napot !

Nemrég írtam a parkolási gondokkal kapcsolatban, de szinte lehülyéztek, mert messzebb is lehet parkolni csak egy kicsit

többet kell gyalogolni a megvásárolt árúval mondták.

Sajnálatos eset viszont a macska tetem. De úgy látom bolond a világ. Gyertya gyújtás egy macskáért?

Egy kalap alá veszik a macskát az emberrel . Ha egy ember áldozatul esik,balesetnek vagy  erőszaknak akkor is gyertya

gyújtás a vége. Borzasztó! Elfogadhatóbb lenne a gyerekek szüleinél tüntetni, igen csak az a baj ő a kisebbség.

Ehhez már bátorság kellene,de az nincs. javaslatom, nyisson a önkormányzat egy kis állat temetőt és itt akár

egyházi szertartással lehessen eltemetni a erőszakkal megölt állatokat.

Tisztelettel  "tököm televan"

Előzmény: Törölt nick (4451)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4452

Azt írja az újság... - volt régen a kabaréba, de szomorú eset is volt a héten Tápiószelén, amiről írt a Blikk is.

Az Asztalos S úti villanyvezetéken talált macskatetem kapcsán állítólag a nyomozás már folyik

és ma este 6-ra békés gyertya-gyújtás is lesz az agyonrugdosott és elpusztult macska emlékére.

Nagy az érdeklődés, vidéki állatvédők is itt leszek?

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4451

Az Akác előtti parkoló valóban igen kicsi, 

de sokkal tágasabb nagy parkoló létezik az Akác hátánál, a Takarék felé kell csak menni... még buszmegálló is van.

Az a baj, hogy nagyon sokan még 50 - 100 m-t is soknak tartanak gyalogolni, és nem az idősek, akiknek még autójuk sincs.

Nagyon sokan még az óvoda kapuján is kocsival mennének be csemetéjükkel.

 

A jégpályához egy gondolat... 

valóban szép dolog, ha van - ráadásul ingyen.

A hely pedig... egyenlőre elsőre kényszer szülte, mert hol legyen? 

Csak sima, betonozott terep alkalmas arra, hogy rá megépülhessen ez a valami. 

Az egykori Béke úti iskola udvara alkalmasabb lehetett volna, de.... 

az iskola udvarát el kell felejteni, sokan tudhatják miért,

a művház parkolóját is....

szerintem elsőre így jó hogy van, és talán máskor találnak alkalmasabb helyet.

 

Előzmény: Begit (4450)
Begit Creative Commons License 2019.12.21 0 1 4450

Jó ötletnek tartom a korcsolyapályát, de nem azon a helyen. Az autók eddig sem nagyon tudtak hol parkolni, most meg még azt a kevés helyet is elvették tőlük. Láttam ma azt a káoszt. Annyi más helyre lehetett volna eltenni ezt a korcsolyapályát. Láttam ma az időseket, hogy a nehéz csomagjaikat milyen messzire kellett elcipelni. Ezekre jobban oda kellene figyelni.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 2 4448

Ma reggel még találtam helyet a parkolóban,

és az említett fehér vw passat is kevesebb helyet vett el a szomszédja parkoló helyéből...

Alakul ez.... csak így tovább!

Előzmény: Törölt nick (4436)
tököm televan Creative Commons License 2019.12.19 -4 0 4446

Szép estét!

Ha jól emlékszem a választás változás jegyébe folyt, akkor viszont alpolgármesterség nélküliség teljesen megfelel a elvárásoknak.

Inkább azt kellene firtatni,hogy város csőd helyzetbe van-e vagy nincs. Ha csőd helyzetbe van, akkor szeretném

tudni ki finanszírozza  a csúszkáló marhaságot ha viszont nincs akkor el lehet kezdeni fejleszteni . Nem kell két évet

várni a pénzügyek rendbetételével .

Egyenlőre ennyi.

Tisztelettel " tököm televan"

Előzmény: Begit (4445)
Begit Creative Commons License 2019.12.19 0 5 4445

Ezelőtt is volt teljes munkaidőben foglalkoztatott alpolgármester, akkor senki nem szólt egy szót sem. azért egy 6000 fős városban szerintem kellene. Az még több minden látna városunkban mit kellene fejleszteni. Az üjság egyre jobb, de én még több tájékoztatást szeretnék. Például közölhetnék az összes Tápiószelén elhunytakat, és az összes híreket. A polgármestert pedig hagyjuk dolgozni, és ha nem jól teszi a dolgát, akkor esetleg lehet kritizálni.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 -5 0 4444
Teljesen egyetértek Füles01-el. Nagyon hiányolom én is a tájékoztatást. Két hónappal a választás után végre megjelent az Önkormányzati Híradó, benne a polgármester egy teljes oldalas írásával. Hosszú ideig tartott, írja. Valóban hosszú ideig tartott míg a győzelem után vette a fáradságot és szólt a választókhoz.
Mit mondjak? Eléggé vegyes érzelmeket váltott ki belőlem ez a polgármesteri szólam. Az mindenesetre lejött, hogy nagyon ért az érzelmi húrok pengetéséhez, ezt kajálták az emberek a kampányban is, bejött neki. Előhozakodik a kislányával, aki átsegítette a magányos nehéz pillanatain. Akkor most megtudhattuk, hogy minden látszat és a sok mendemonda ellenére mégis csak szoros kapcsolatot ápol gyermekével. Örüljünk neki.
A köszöngetés. Csupa ömlengés az is.
Majd jön a nagy mellébeszélés és hárítás. Bizony nehéz dolga lesz. Hatalmas feladat, nagy kihívások, bizonytalan pénzügyi helyzet. Nehéz és hosszú út áll előttünk, bla-bla-bla...Nem is lesz elég ehhez egy ciklus. Még el sem kezdett dolgozni, máris újabb öt évet kér. Miért nem mindjárt tízet? Röhejes. (Amúgy a bölcsőde építést kipipálhatja, arra már az előző testület sikeres pályázattal elnyerte a szükséges pénzt,110 millió Ft-ot.)
Szóval, sok a gond, de majd velünk, örökké szeleiekkel együtt minden menni fog. Mindenki legyen áldozatkész, mindenki legyen lokálpatrióta, mert ő mindenki polgármestere.
Itt csatlakozom Füles01-hez. Ha mindenki polgármestere, akkor a közérdekű közlendőit miért nem az Önkormányzat Facebook oldalán teszi közzé? Miért a Hajrá Szele, az ő szimpatizánsa által uralt oldalon lehet csak némi információ morzsához hozzájutni? Várnánk egy áttekinthető, jól szerkesztett, világosan eligazító, könnyűszerrel használható önkormányzati honlapot is. Tudtommal van egy személy, aki ezért a feladatért díjazást kap.
Mezga.Geza véleményével viszont, hogy szegény DI egy személyben nem nagyon tud mit csinálni, finoman szólva sem értek egyet. Szerintem aki vállalkozott egy felelős posztra, az álljon helyt. Nem kifogásokat kell keresni, hogy főállású alpolgármester nélkül nem megy, hanem lásson hozzá a tényleges munkának. Én pont nem azt látom, hogy érdemi változtatásra törekedne. Egyik érdemi változás épp a főállású alpolgi állás sztornózása lenne. A városüzemeltetésnél van megfelelő számú ember, tök felesleges még egy vezető státuszú embernek kiszignálni ezt a feladatot. Havi fél millióért + még kb. 75 ezer Ft költségtérítéssel megspékelve. Főleg ilyen „bizonytalan pénzügyi helyzetben”,ahogy a polgármester is írja.
Csak emlékeztetőül. A kampányukban a fő mondanivalójuk nem a pénz volt, hanem Szele felemelése. Akkor Hajrá! Polgármester úr!

Előzmény: Törölt nick (4431)
tököm televan Creative Commons License 2019.12.18 -4 0 4443

Szép estét!

Végtelenül boldoggá tesz, végre valaki szeretné, hogy szelei legyek hát elárulom szelei vagyok.

Nem rég a nyomozó csapat még azt mondta , hogy M.T. vagyok . 

Tisztelettel : " tököm televan"

Előzmény: Törölt nick (4442)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.17 0 3 4442

Végtelenül szomorú, hogy nem is itt élsz?

És ide írogatsz?

 

Milyen bevásárló kocsit emlegetsz?

Az ABCből  csak saját bevásárolt dolgaival jönnek ki a  vásárlók.

Amit megvett vigye magával vagy a kocsijába vagy haza.

Erről ennyit. 

 

Előzmény: tököm televan (4441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!